Żydowskie okupacyjne władze Łowicza, wysługują się Polakami z policji przeciwko Polce broniącej Narodu Polskiego

Piotr Bein: Czapka z głowy w uznaniu za aktywność – wspólna akcja w Polin byłaby dla Grypy666 zaszczytem.
Razwiedka666 zabezpieczy teren i strefę bezlotną aż po Donbas… Gjenierał GRU Szubert własńie nad tym pracuje z płk KGB/GRU Sriełkowem.
Ile czosnku przywieźć do Łowicza? Będą też załadowany nano-grochem (terrorystyczna strategiczna broń wybuchowo-trująca)… zmierzymy się z pierdzistołkiem Szczy-nukowyczym i jego prawosiekami. Zaś na SSikorsky’ego: portrety USraelitów chazarskich  = chucpa z obławą ABW w redakcji Wprost to zadyma dla przykrycia, że Radzio “nieradzi się” doradców żonki w nju jorku – Razwiedka666 czuwa 😉
a dla policjantów łowickich — laurki 🙂
buźka i pozdravP

Andrzej Szubert: Pani Tereso, Najwyższe słowa uznania za tę akcję.

Jak widać agentura okupanta Polski, żałosne marionetki z “władz” Łowicza z burmiszczem (szczynowy szczawik) na czele jako ultima ratio potrafi tylko wysługiwać się policją. Aby kneblować opór stawiany przez niezależnych, nieodmóżdżonych i nieogłupionych żydobanksterską propagandą obywateli.

Tak trzymać!

Cieszy fakt, że policjanci na komisariacie wykazali zdrowy rozsądek. Może i do nich dotrze, że są niewolnikami we własnym kraju. Okupowanym przez agenturę żydobanksterów (Rothschilda i Rockefellera) i Izraela. Z POPiSem – inscenizującymi walkę polityczną bratnimi kibucami ze stajni Sorosa (podkomendnego żydobanksterskiej swołoczy) na czele. Pozdrawiam!
………………….
Żydowskie okupacyjne władze Łowicza, wysługują się Polakami z policji przeciwko Polce broniącej Narodu Polskiego.
      
Łowicz, 25.06.2014r.

Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=isNeFObDS8Q
http://www.youtube.com/watch?v=pDOmwSrbQY0
http://www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

Uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce są pewne dominacji ich żydowskiej diaspory nad rodowitymi Polakami i panoszą się na urzędach jak na swoich prywatnych posiadłościach, co osobiście doświadczyła dzisiaj tj.25.06.2014r. przedstawicielka Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w Łowiczu.

Doszło do skandalicznej sytuacji bezpodstawnego, bezprawnego nasłania policji na protesującą na sesji Rady Miasta Łowicza Teresę Wojda, prezes zasłużonego dla polskiej kultury narodowej Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” i jednocześnie obrończynię  Narodu Polskiego.

Protestowała ona przeciwko nie wprowadzeniu jako punktu porządku obrad sesji Rady Miejskiej w Łowiczu rozpatrywania skargi Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu na kontynuowanie zamachu na dobro chronione prawem jakim jest siedziba Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” i działających w jego ramach prawnych Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi oraz Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.

Protest T.Wojda spotkał się z natychmiastowym wezwaniem policji przez przewodniczącego Rady Miasta Łowicza. Na znak protestu przeciwko temu Teresa Wojda rozgniotła na sali obrad pojemniczek z wodą zmieszaną z czosnkiem i niezwłocznie opuściła salę.
http://lowicz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/teresa-wojda-to-byla-woda-z-czosnkiem-foto,2335938,t,id.html#a671a422002c3dd8,1,3,5
http://lowicz24.eu/wiadomosci/l24/4995-przerwane-obrady-rady-miejskiej?fb_comment_id=fbc_730289483679903_730407843668067_730407843668067#f34961ac44

T.Wojda spodziewała się nasłania policji bowiem przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu już na wielu sesjach wcześniej stosował grożby karalne i straszył wezwaniem policji za stawanie w obronie podtruwanych i ograbianych mieszkańców Łowicza.
http://www.youtube.com/watch?v=–XWDy0QFG4

T. Wojda rozgniotła w sali obrad pojemniczek z wodą zmieszaną z czosnkiem też w odwecie za podtruwanie każdego dnia, z każdą kroplą wody i traktowanie gorzej niż bydła w podłowickich wsiach, 29 tysięcy mieszkańców Łowicza.

Była to jednocześnie próba delikatnego odwzajemnienia się za podsyłanie nieprzyjemnych  zapachów  na klatki schodowe i piwnice  bloku, gdzie znajduje się siedziba naszych organizacji, co stało się pretekstem do  wymuszenia wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej. Z obawy o swoje bezpieczeństwo T.Wojda nie wpuściła ekipy remontowej do siedziby naszych organizacji, by nie podzielić losu premiera Leppera, który podstępnie został pozbawiony życia.
https://docs.google.com/document/d/1GXvIReVPgMXQKpzLNWmfHorjYn0oEyxwRCStafCp1LM/edit
https://docs.google.com/document/d/1bwMqdRiOCTXG5jhBnbg9Gf69EUIjO7GTQiFEEFsBS74/edit

Podczas wizyty w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu T.Wojda dzieliła się z policjantami wiedzą na temat zagrożeń dla zdrowia i życia w Łowiczu, co spotkało się z wielkim uznaniem i zrozumieniem policjantów, którzy przyznali, że też odczuwają skutki zatrutej wody pitnej i zatruwanego przez chemtrails powietrza. Teresa wyraziła chęć udzielania konsultacji w sprawie zagrożeń dla pracowników i ich rodzin.

Po wyjściu z Komendy Policji T.Wojda zatrzymała się przed pomnikiem upamiętniającym ofiary II Wojny Światowej, gdzie zawiesiła dwa plakaty :“ Podżegacze wojenni i truciciele precz z Naszej Ziemi !” oraz “Dyplom dezaprobaty dla Burmistrza Miasta Łowicza za szczególny wkład i zaangażowanie w propagowaniu hydraulicznego szczelinowania, zatruwającego wodę, środowisko i niszczącego rolnictwo…”

dyplom

Niespodziewanie, po paru minutach pojawił się Burmistrz Miasta Łowicza, K. Kaliński i policjanci  którym zlecił  zerwanie tych plakatów.  Teresa Wojda stanowczo zaprostestowała dodając, że jest to najwłaściwsze miejsce protesu przeciwko podżegaczom wojennym i niszczycielom życia. Podkreśliła że  tablica ta jest własnością mieszkańców i jako córka żołnierza AK ma szczególne prawo protestowania przeciwko wojnie i podżegaczom wojennym jakim jest burmistrz, który zaprosił  do Łowicza uzurpatora, podżegacza wojennego Szczynukowicza podającego się za Komorowskiego, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.631543660270527.1073741829.107356922689206&type=1

Foto: T.Wojda

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/