Polska wymiera – dokształć się, podpisz petycję… i rozmnażaj się na przekór srulom

Szanowni Państwo,

Polska wymiera. Tysiące młodych Polaków wyjeżdżają za chlebem zagranicę. Chyba niewiele jest w Polsce rodzin, które nie doświadczyły jeszcze wyjazdu zagranicę kogoś bliskiego do pracy na jakiś czas albo na stałe. Tymczasem, za obecną wschodnią granicą żyją tysiące Polaków, którzy bardzo chcieliby wrócić do kraju, lecz jest to niezwykle trudne.

Fundacja dla Polonii wyszła z inicjatywą wsparcia tych Rodaków, którzy pragną wrócić do Polski. Zachęcam Państwa do podpisania listu do Premiera RP z prośbą o umożliwienie im powrotu.

Wystarczy kliknąć i podpisać: http://citizengo.org/pl/8962-list-z-poparciem-dla-naszych-rodakow.

Prognozy Komisji Europejskiej i ZUSu wskazują na to, że w 2050 r. Polaków będzie o 6 milionów mniej niż obecnie! Potężnie zachwieje to systemem emerytalnym. Zwyczajnie zabraknie pieniędzy na emerytury. Możemy skoncentrować się na sprowadzaniu imigrantów… Przyjazd dużej grupy osób z muzułmańskich kręgów kulturowych, niesie ze sobą wiele trudności. Nie chcemy powtarzać błędów innych krajów. Z tego powodu inicjatywa “Powrót do Polski” zasługuje na uwagę. Fundacji dla Polonii zależy na tym, aby pokazać Premierowi, na problemy demograficzne należy reagować z wieloletnim wyprzedzeniem. Wspólnie chcemy, aby polski Rząd zajął się przygotowaniem prawa, który ułatwi sprowadzanie naszych Rodaków zza wschodniej granicy. Wg Pani demograf – prof. Krystyny Iglickiej-Okólskiej, to właśnie ta grupa najlepiej asymiluje się w Polsce.

Wraz z Autorami petycji uprzejmie proszę Państwa o złożenie podpisu pod listem skierowanym do pana Premiera z prośbą o to, aby rozpoczęły się prace nad projektem takiej ustawy:

Aby podpisać petycję, wystarczy kliknąć: http://citizengo.org/pl/8962-list-z-poparciem-dla-naszych-rodakow.

Inicjatorzy kampanii przekonują: “Na skutek perturbacji historycznych wiele polskich rodzin znalazło się poza granicami Ojczyzny. Mamy moralny i patriotyczny obowiązek zająć się ich losem. Wszystkie prognozy wskazują na to, że nasz kraj się stopniowo wyludnia. Powodem tego jest nie tylko zmniejszająca się liczba urodzeń, ale i emigracja naszych rodaków na Zachód. Wg szacunków Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce będzie brakować w przyszłości obywateli w wieku produkcyjnym. Polska będzie musiała sprostać wyzwaniom jakie niesie mądra polityka imigracyjna. Dlatego zwracamy się z apelem o podjęcie wszelkich kroków, które pomogą w sprowadzaniu polskich rodzin ze wschodu. Ten list jest wyrazem troski o przyszłość naszego narodu i poparcia dla tych działań.”

Pomóżmy naszym Rodakom! Podpisujmy się pod listem i zachęcajmy do tego naszych przyjaciół i znajomych. Dziękuję za Państwa zaangażowanie!

Serdecznie pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa z Zespołem CitizenGO

Polish Campaigns Manager

P.S. Zachęcam do przeczytania wypowiedzi pana prof. Krzysztofa Pawłowskiego: “Nie wolno państwu i ludziom, którzy zarządzają państwem myśleć tylko o tym co jest tu i teraz. (…) Patrząc na doświadczenia takich państw jak Niemcy, jak Francja, najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po imigrację swoich obywateli. (…) Sięgnijmy po tych, z którymi społeczeństwo nie będzie miało problemu. (…)”

P.S.2. Nie zapomnijmy podpisać listu i podzielić się informacją o nim z naszymi znajomymi: http://citizengo.org/pl/8962-list-z-poparciem-dla-naszych-rodakow.

——

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: kaar06@gmail.com. Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, lecz użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/