Podpisz list poparcia dla postawy Profesora Bogdana Chazana

Szanowni Państwo,
15 czerwca zachęcałam Państwa do podpisania listu z poparciem dla Pana Profesora Bogdana Chazana, który stał się obiektem absurdalnej nagonki za to, że nie wyraził zgody na dokonanie aborcji 25-tygodniowego dziecka podejrzewanego o niepełnosprawność.
Już ponad 45 tysięcy osób podpisało się pod listem poparcia dla Pana Prof. B. Chazana. Jeśli jeszcze Państwo tego nie zrobili, gorąco do tego zachęcam! Niech będzie nas co najmniej 50 tysięcy!
A jeśli podpisali się Państwo pod listem, zachęcam do poinformowania o nim Państwa przyjaciół i znajomych. Wystarczy wysłać im powyższy link.
Aby udostępnić petycję na Facebooku lub Twitterze, wystarczy kliknąć:
Niestety, nagonka ta nie tylko nie ustała, ale jeszcze zdecydowanie się nasiliła. Wczoraj NFZ nałożył na szpital w którym dyrektorem jest Pan Profesor B. Chazan 70 tysięcy złotych kary za odmowę aborcji i niewskazanie innego miejsca, w którym dziecko mogłoby zostać zabite. 
Cały czas śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura, kontrolę nad szpitalem przeprowadza nadzorujący ją stołeczny ratusz, a niektóre media i politycy nie ustają w piętnowaniu postawy Pana Profesora. Janusz Palikot stwierdził nawet, że profesor Chazan powinien siedzieć w więzieniu. Trudno jest interpretować te wszystkie fakty inaczej, niż jako próbę zastraszenia lekarzy, którzy przeciwstawiają się przemysłowi aborcyjnemu.

Wobec nasilenia się nagonki, której obiektem jest Pan Prof. B. Chazan, zachęcam wszystkie osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, do podpisania listu oraz przekazania informacji o nim do swoich znajomych.
Do listu można dołączyć osobiste podziękowania dla Pana Profesora za jego niezłomną postawę oraz wyrazy wsparcia w tej trudnej sytuacji.

Wobec nowych faktów zdecydowałam wraz z Autorem petycji o przedłużeniu terminu składania podpisów do 8 lipca br.
Niech to będzie wyraz naszego wsparcia i sygnał dla rządzących, że nie pozwolimy się zastraszyć… I że nie jesteśmy sami! Jest nas już 45.963 osoby! Pozwólmy się usłyszeć!
 

Serdecznie pozdrawiam w imieniu międzynarodowego Zespołu CitizenGO

Magdalena Korzekwa

Polish Campaigns Manager

——

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Ta wiadomość jest adresowana na e-mail: piotrbein@yahoo.com. Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, lecz użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto (zaznaczając, że prosimy o chwilę cierpliwości w oczekiwaniu na odpowiedź! Trwa jeszcze sesja egzaminacyjna osób, które mogą udzielić odpowiedzi 🙂 Z góry dziękujemy!)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/