BANDEROWCY, ZABLOKOWANI NA LOTNISKU W ŁUGAŃSKU, ZJEDLI WSZYSTKIE BEZDOMNE PSY [PL]

BANDEROWCY, ZABLOKOWANI NA LOTNISKU W ŁUGAŃSKU, ZJEDLI WSZYSTKIE BEZDOMNE PSY

 

Z portalu Noworosji novorus.info:

 

ЗАБЛОКИРОВАННЫЕ БАНДЕРОВЦЫ СЪЕЛИ ВСЕХ БРОДЯЧИХ СОБАК В АЭРОПОРТУ ЛУГАНСКА

 

http://novorus.info/news/policy/24606-zablokirovannye-banderovcy-seli-vseh-brodyachih-sobak-v-aeroportu-luganska.html

 

3 lipca, 2014 r.13:40

 

Banderowcy z karnego oddziału ukraińskiej junty, szczelnie zablokowani przez Pospolite Ruszenie na lotnisku w Ługańsku, zjedli wszystkie bezpańskie psy w okolicy. Informuje o tym segodnia.ru, powołując się na własne źródła w Noworosji, a także na informacje od dziennikarzy projuntowskich.

W szczególności, informacje te zostały potwierdzone przez dziennikarkę wersji polsko-ukraińskiej Iriny Lysak, która utrzymuje kontakt z najeźdźcami. Według jej słów, 120 żołnierzy “jest gotowych po powrocie do Lwowa dokonać rozprawy nad ich dowódcą, pułkownikiem Wiktorem Kopaczyńskim, ponieważ zmuszeni są oni polować na zające i psy”.

Jak poinformowano w sztabie pospolitego ruszenia, próby dostarczenia żywności dla otoczonego oddziału karnego często kończą się niepowodzeniem.

“Kilka godzin temu, Ukraińcy z dużej wysokości próbowali zrzucić im ładunki z żywnością i lekami – ale wiatr przeniósł je do Prowalni (Swierdłowki)”- podano w sztabie, zaznaczając, że ładunki dostały się w ręce żołnierzy pospolitego ruszenia.

Aleksandr Nikiszin

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

 

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.7.2014 r.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/