Poland and Lithuania send their forces to Ukraine / Polin i Litwa posyłają siły zbrojne na Ukrainę [pl]

Вероника КРАШЕНИННИКОВА – ЛИТВА и ПОЛЬША вводят войска на УКРАИНУ
http://www.youtube.com/watch?v=_ktW6mFQ-H0

 

//////////////////////////////

POLSKA PRZYSTĘPUJE DO WOJNY NA UKRAINIE

17-07-2014, 14:34

Do portu w Odessie przybyły potężne działa artyleryjskie, autobusy sztabowe i ciężarówki, które zostaną przewiezione do Donbasu.

Wczoraj w porcie Odessy w atmosferze wielkiej poufności dokonano rozładowania dwunastu samobieżnych kołowych dział artyleryjskich – 152 mm haubic vz. 77 “Dana” produkcji czeskiej, będących na uzbrojeniu Polskich Sił Zbrojnych, a także autobusy sztabowe i ciężarówki. Po rozładunku dywizjon artyleryjski (prawdopodobnie ze składu Pierwszej Mazurskiej Brygady Artylerii), w pełni skompletowany polskimi żołnierzami, przejechał do stacji kolejowej Razdielnaja do załadunku na platformy.

Eksperci wojskowi zaznajomieni z sytuacją przypuszczają, że jest to ta sama “przykra niespodzianka dla pospolitego ruszenia”, o której mówił Piotr Poroszenko.

Wraz z otwartym wejściem do wojny domowej na Ukrainie regularnej armii obcego państwa – członka NATO, sytuacja polityczno-militarna zmienia się w sposób radykalny. Całkowicie rozwiązując ręce Federacji Rosyjskiej i jej sojusznikom dla adekwatnej odpowiedzi.

Aleksandr Nikiszin

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

19.7.2014 r.

 

 

Kilka komentarzy:

 

Pisze: Kostia 17 lipca, 14:07

No i proszę, a mówili, że NАТО nie polezie w tę kaszę. Zapraszamy! Trzeba będzie i tych pozabijać!

 

Pisze: Aleksandr Ukraiński 17 lipca, 14:07

Polacy – to pierwsza prostytutka Europy. Sztandar w ręce! Mój cioteczny pradziadek I.F.Packiewicz, niestety, niczego ich nie nauczył – Mikołaj Pierwszy się nie zgodził (dzisiaj nie byłoby problemu). Ale nic. Striełkow nauczy…

 

Pisze: Костя 17 lipca, 15:07

Właśnie w Polsce były opracowywane technologie wychowywania smarkaczy w nienawiści do Rosji.. Przymierzcie do siebie: willa pod Warszawą, jeździcie Skodą do stolic europejskich na wakacje odpocząć, sklepik, gdzie handlujesz igłami lub inną tandetą i ubierasz te wszystkie pieluchy, bierzesz do rak automat i jedziesz, dokąd? Na wojnę z Rosją! Tak im mówią. To na tyle trzeba człowiekowi rozum stracić, żeby jechać i z armat strzelać do rosyjskich babć, dzieci, cywilnych mieszkańców, kopalń i elektrowni z armaty – haubicy i cieszyć się, jeżeli trafisz dokładnie w szkołę lub w porodówkę… A oni nie myślą, że trzeba będzie odpowiadać?

 

Pisze: Vicky Top, 17 lipca, 15:07

Kto by się spodziewał, że katolicka Polska będzie próbowała okupować Rusinów Galicji po raz drugi, a równocześnie prywatyzować kawałki Noworosji jako procenty za „serwis”.

 

Pisze: Kierżak, 17 lipca 16:07

Nie pierwszy raz Polaków bić. I ci zostaną zakopani.

 

Pisze: аз есьм. 17 lipca, 17:07

Niech przybędą, wyładują się i wystrzelą 1 raz. To będzie sprawdzian na zawszenie gł. wodza Putina. Jeżeli doktrynie uderzenia prewencyjnego pozwolą na realizację, to z Warszawy zostanie dół o głębokości kilku km.

 

Pisze: Sergey Kolbanov, 17 lipca

Nie powinni Polacy włazić w te sprawę. Najemnicy – co innego, ale armia… No, ale w ogóle Polska przy określonych okolicznościach zawsze legnie pierwsza, ona jest przekładką między nami i naszymi wrogami. A prawdę mówiąc, to ona na to i zasługuje.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/