Zestrzelony Boeing transportował trupy ludzi! [PL]

Zestrzelony Boeing transportował trupy ludzi!

18.07.2014 – 13:38

Igor Striełkow odpowiedział na pytania, dotyczące upadku malezyjskiego Boeninga.

 

Istnieje wersja, że cywilny samolot został zestrzelony przez Su-27.

 

“Informacja taka jest. Ale na razie sam nie znam całej sytuacji do końca. Dlatego tę wersję (zarówno jak i wszystkie inne) nie nagłaśniałem.”

 

“Według świadectw ludzi, którzy zbierali ciała, znaczna część trupów – była „nieświeża” – ludzie zmarli kilka dni temu. Za całkowitą wiarygodność tej informacji nie ręczę – oczywiście, potrzebna jest opinia ekspertów sądowo – medycznych.”

 

– Ktoś powinien przecież jeszcze pilotować taki samolot, opuszczenie którego byłoby niemożliwe. Wersja o samolocie pełnym trupów jest ekscytująca, oczywiście, ale jakoś nie widać w tym sensu.

 

“Po pierwsze, bynajmniej nie wszystkie osoby w samolocie były martwe przed upadkiem.

 

Po drugie, w samolocie odkryto dużą ilość leków, surowicy krwi i innych rzeczy, które nie są typowe dla konwencjonalnych samolotów pasażerskich. Wydaje się, że miał tu miejsce specjalny ładunek medyczny.

 

Po trzecie, ja na nic nie nalegam (na razie). Po prostu dosłownie przed chwilą rozmawiałem z dwojgiem ludzi, którzy osobiście zbierali ciała natychmiast po upadku (obaj są z Szachtiorska i przybyli na miejsce krócej niż pół godziny po katastrofie). Z ich słów i piszę. Podkreślali oni, że mnóstwo trupów było “całkowicie bezkrwawych” – jak gdyby krew zakrzepła na długo przed katastrofą. Również wskazywali na bardzo silny trupi zapach, podkreślany też przez wielu miejscowych mieszkańców – taki zapach w dowolną pogodę po pół godzinie nie mógł powstać, a wczoraj pogoda była pochmurna i niezbyt gorąca.

 

Po czwarte, ja sam ze szczególną podejrzliwością odnoszę się do wszelkich rodzajów “teorii spiskowych”, ale 18 naszych żołnierzy otrutych chemią na pozycjach w Siemienowce, rozstrzeliwania członków rodzin powstańców i inne “maleńkie radości świadomych patriotów” przekonały mnie, że władze ukraińskie są zdolne do każdej podłości.

Piloci, oczywiście, byli żywi – cała kabina (jej przednia część – kokpit – jest dobrze zachowany) została dosłownie zalana krwią”.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

19.7.2014 r.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/