Rewelacja? NA UKRAINIE ROZBIŁ SIĘ BOEING LOT MH-370, KTÓRY ZAGINĄŁ W MARCU? [pl]

PB: Nie takie pewne… Autor źródła przytoczonego przez witrynę 3rm.info, z której tłumaczył Sielicki, usunął tę część ze swego artykułu, ponieważ, jak pisze swym komencie, znalazł dowody na to, że oba samoloty mają jednak identyczną konfigurację okien:

Zdjąłem to, gdy niedawne fotki z 2014, które przegapiłem z początku, pokazały oba samoloty z zatkanym oknem. Spóźniłem się nieco; inne witryny skopiowały u siebie zanim poprawiłem swój tekst..

Dziwne, że autor wyjął bez zaznaczenia w tekście, dlaczego i bez udokumentowania obu  wersji fotek. Równie dobrze te niedawne fotki mogły podrzucić suszpy.

………………….

NA UKRAINIE ROZBIŁ SIĘ BOEING LOT MH-370, KTÓRY ZAGINĄŁ W MARCU?

25 lipca 2014 r., 11:31

Tłumaczył Janusz Sielicki 27.7.2014 r.

Dziwne niezgodności na zdjęciach rozbitego na Ukrainie Boeinga lot MH-17.

Popatrzcie uważnie na pozycję flagi na odłamku wraka, zestrzelonego na Ukrainie. Widać wyraźnie, że tylna krawędź flagi (bok z czerwonymi i białymi paskami) znajduje się bezpośrednio nad otworem okiennym, przykrytym metalową płytą (na zdjęciu przedstawiono 2 ujęcia tego samego fragmentu kadłuba – w położeniu pionowym i poziomym – od tłum.). Tam nie ma okna. Teraz przyjrzyjmy się uważnie drugiej fotografii, na której przedstawiono samoloty MH-17 i MH-370. Na fotografiach MH-17 można wyraźnie zobaczyć, że tylna krawędź flagi znajduje się nad oknem! Ale na fotografiach MH-370 wyraźnie widać, że tylna krawędź flagi znajduje się bezpośrednio nad płytą metalową, która zakrywa otwór okienny! Zdjęcia nie kłamią! Tak więc, jest to fragment kadłuba z samolotu MH-370!

Istnieją inne dowody, że odrzutowcem, który rozbił się na Ukrainie, był MH-370. Stew Webb (www.stewwebb.com) jest federalnym informatorem, który ma setki kontaktów na najwyższym szczeblu w amerykańskich kręgach wywiadowczych. Jeden z jego kontaktów powiedział mu około 3 miesiące temu, że MH-370 wylądował na Diego Garcia, ale później został przeniesiony na Ukraine, gdzie będzie wykorzystany w operacji pod “fałszywą flagą” (ze sfabrykowanym wydarzeniem), aby stać się pretekstem do rozpoczęcia wojny! Stew podał tę informację w czasie audycji radiowej holdingu medialnego VT – «Veterans Today” (wydanie byłych pracowników Departamentu Stanu i amerykańskiego wywiadu) w poniedziałek, 21 lipca, oraz w audycji radiowej www.freedomslips.com.

Informacje Stewa wraz z solidnymi dowodami fotograficznymi sprawiają, że ten fragment informacji staje się bardzo ważny i ma sens w związku z doniesieniami o zamrożonych ciałach i ciałach, które już miały oznaki rozkładu. Samolot należało wypełnić ciałami, aby wszystko wydawało się przekonujące i prawdziwe.

Jest oczywiste, że rząd Malezji powinien być związany z tym złem na najwyższym poziomie. Możecie jednak być pewni, że nigdy nie będą ujawnione prawdziwe wyniki analizy DNA i czy odpowiadają one DNA rzekomych pasażerów MH-17. Należy to również powiązać z wiadomością, otrzymaną z wydania “Veterans Today”, że zdjęcia MH-17, rozpowszechnione przez media główne tuż przed odlotem, jak to zostało udowodnione, są fałszywe – na samolocie zostały naniesione nieprawdziwe cyfry, to znaczy, że nie mógł on być Boeingiem lotu MH-17!

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj (ang.)

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.