SUPER-ALARM Strelkov warns of junta provocation: ballistic missiles to hit chlorine and ammonia storage, potential huge civilian losses blamed on insurgents / Striełkow ostrzega przed prowokacją junty: pociski balistyczne wymierzone w zbiorniki chloru i amoniaku, potencjalnie ogromne straty cywilne zwalą na powstańców [PL]

Игорь Стрелков, срочное заявление: Киев планирует уничтожить Донецк и Луганск с помощью баллистических ракет (видео)

/////////////////////////

Pilne oświadczenie Igora Striełkova Ministra Obrony DRL. Kijów planuje zniszczyć Donieck i Ługańsk przy użyciu rakiet balistycznych.
Igor Striełkow stwierdził, że kierownictwo ukraińskiej junty przygotowuje ataki potworne. Igor powiedział, że oddziały ukraińskie przygotowują prowokację, której celem jest wpisanie DRL na listę organizacji terrorystycznych, a także ogromne zniszczenia wśród ludności cywilnej. Pomysł jest tak potworny, że trudno w to uwierzyć. Dla wroga nie ma nic świętego, nie ma ograniczenia moralnego. Według danych jakie on uzyskał i potwierdzonych od trzech dni na terenie lotniska Kramatorsk przywieziono trzy pociski, gotowe do uruchomienia. Celem mają być oczyszczalnie w Doniecku i Ługańsku, które zawierają 120 ton i 160 ton chloru, odpowiednio.
Minister obrony DRL powiedział, że wróg planuje dezinformację i obarczenie odpowiedzialnością za katastrofalne skutki ataków terrorystycznych na siły Milicji Ludowej. Konsekwencje mogą być po prostu przerażające. W zależności od wiatru dojdzie do wielkiej klęski wszystkich żywych istot. Ofiar może być dziesiątki tysięcy – powiedział Igor.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/