Truchlewski: Naziści z USA i Izraela podpalają świat!

Naziści z USA i Izraela podpalają świat!
05-08-2014 06:15:00

OPINIA: To, co dzieje się obecnie na Ukrainie i w Palestynie dowodzi, że nastąpił nowy etap w zniewoleniu ludzkości. Problemem podstawowym jest to, że wiele krajów świata, w tym UE i Polska są w koalicji nazistowskiej.

Tak jak miliony Niemców zostało opętanych propagandą Goebbelsa i dało się nabrać na tą zbrodniczą propagandę, tak samo obecnie miliony ludzi daje się nabrać na wyrafinowaną, unowocześnioną i mającą o wiele większy zasięg propagandę z piekła rodem. Miliony hitlerowców szło jak barany na rzeź, mordując inne narody, pustosząc ich wielowiekowy dorobek dla wąskiej grupy sponsorów zagłady. Nic w tej kwestii się nie zmieniło oprócz arsenału, który na setki lat może zamienić ziemię w pył, a z ludzkości zostanie garstka ocalałych w cudowny sposób, z czego większość z nich będzie chodzącymi lub pełzającymi trupami.

Dziwić może zachowanie się części społeczeństwa polskiego, które ulega nazistowskiej propagandzie całkowicie bezrefleksyjnie. Natomiast postawa kasty politycznej nie dziwi mnie wcale, gdyż te psy szczekają tak, jak im panowie naziści każą. Są oni największym zagrożeniem dla Polski i narodu polskiego. To nie Rosja zagraża Polakom, a właśnie skundlona, antypolska, lumpiarska kasta polityczna, która widzi swój bliski koniec żywota. Mediów polskojęzycznych to nawet nie ma co oceniać czy klasyfikować, bo to zachodnia, nazistowsko/masońska agentura.

Źródło: https://pl-pl.facebook.com/STOP3ws

Jerzy Truchlewski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/