Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli

13.2.2015 Boguś Maśliński w ludzkim geście wyciągnął rękę. Przyjąłem. Umawiamy się na herbatkę, bo nie pijam kawy, zwłaszcza jego ulubionej mocnej jak diabli 🙂

…ale potem wszystko przekreślił chciwością, wygórowanymi żądaniami i powtórkami gnojkostwa

†††††††††††††††††††††††††††††

10.1.2015 Niedługo będzie pół roku tego debilizmu. Nieprawda! Antysemitą nie nazwałem Maślińskiego, niezrozumiał mejla adresowanego do Goczyńskiego i napadł na mnie, myśląc że mejl do niego. Z tego zaczęły się obelgi i poniżenia pod pochodzenie, do których dołączyła zgraja… tym razem dając dowód klasycznego antysemityzmu tak dzikiego, że skierowanego w Rodaka!

……………………

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli

Piotr Bein 21.8.2014

Nw. niewarci są stuknięcia w klawiaturę, ale wojna na Ukrainie i wysterowane okoliczności, które do niej doprowadziły, to powód do ostrzeżenia, że grupowe zdurnienie może wywołać nieszczęście i w Polin.

Krzych Cierpisz opublikował w swej GazecieWarszawskiej (i zdjął bez słowa wyjaśnienia ani wstawienia się za mną, jak przystało na brata w Chrystusie) podróbkę kijowskich żydo-suszp SBU-CIA z maja br.: rzekome wezwanie przez samozwańcze władze Noworosji do Hitler-typu prześladowań żydów w Donbasie. Niektóre śpiochy J przespały nakrycie nieudolnej roboty. (A jest inna z Kijowa od zasrajdanego czasu?). I tak Bogdan Goczyński przysłał:

From: Bogdan Goczyński, August 18, 2014 8:17:46 AM PDT (CA) To: “Marek Podlecki”, “Piotr Bein”

Obowiązkowa rejestracja Żydów w Doniecku. Nareszcie. Bij żida, spasaj Rasiju. źródło: http://gazetawarszawska.com/    Pozdrawiam – B.G.

Odpisałem Goczyńskiemu dwa razy (odpowiedzi brak do dziś):

On Monday, August 18, 2014 6:50 PM, Piotr Bein  wrote:

prowokacja przez zydo-junte

taki glupi Noworosjanie nie sa (w odroznieniu od polactfa)

dawno zdemaskowano, dziwie sie ze wciaz cyrkuluje

…………………

From: Piotr Bein, August 18, 2014 12:45:01 PM PDT (CA)

To: Pl all

panie Bogdanie, czemu kolportuje pan falszywki? czemu jest pan antysemita bez cudzyslowu? czy rzeczywiscie mysli pan ze KAZDY zyd/Zyd to dran? takie jak pan uzyteczne duraki, zasrajdancy, srulo-agenciury (wybrac wlasciwe) pomogly srulo-juncie w realizacji obecnej tragedii na Ukrainie; czekamy na wyjasnienia, zdefiniowanie sie przez pana – zrobie z tego reality szol na moich blogach, polactfu (tfu!!!) ku przestrodze, wiec niech pan zastanowi sie nad odpowiedzia

Zapomniałem wstawić Goczyńskiego na adresata, ale jest on w zbiorze “Pl all” wraz z innymi Bogdanami. Boguś Maśliński myślał, że to do niego i niewypalił, kopiując do swej grupy wsparcia przeciw konfidentowi Beinowi — którą UWAGA zainicjował Maśliński, a nie ja, jak mi później wciskać próbowali. Pudło zawierało insynuacje i poniżenia pod moim adresem, zakończone wezwaniem “grupy wsparcia” do stalkingu:

From: Boguś Maśliński, August 19, 2014 2:10:53 AM PDT (CA) To: ­­­ Subject: Piotr

Braki czytanie ze zrozumieniem. 2014-08-19 Ponieważ w kraju nad Wisłą mamy wiele oszołom staw zawiści łącznie z gnojeniem innych przekazuję pocztę panu Piotrowi Bein w formie ogólnej. Cytat: [tu cytat z ww. mejla do Goczyńskiego 12:45:01] Panie Piotrze już się przestraszyłem. Trzeba czytać z zrozumieniem

Czyżby przemęczenie u Piotrusia, nie jestem pierwszą osobą atakowaną, pierwotnie afera o prawa autorski, diagnoza, potrzebny odpoczynek psychiczny i fizyczne. W przestrzeni internetowej mamy bardzo wiele obłudy, delikatnie mówiąc. Fakt, atakowanie patriotów za dążenie do Suwerennej Ojczyzny Polski.

Jak to robię tzw. polskojęzyczne media, wychylisz się po łapach, szukanie teczek, paszkwile. W tym wypadku zarzuca mi się antysemityzm.

Piotr Bein na swojej stronie kilka tygodni temu opublikował mój artykuł a teraz jestem be. A ja zadam przekorne pytanie, wczoraj otrzymałem pocztą e-email powiadomienie z prokuratury, dzisiaj gani mnie Piotr, zbieżność, a może próba odsunięcia od siebie zarzutów donosu.

W polskim prawie jest możliwość powiadomienie przez osoby trzeciej o popełnieniu przestępstwa. Obiektywizm mnie zobowiązuje do poinformowania że wciągnięto do tego także takie osoby jak panią Iwonę Mozejko oraz Walerian Dąbrowski. Cytuję pismo prokuratury Okręgowej w Elblągu do prokuratury Ostródzkie -…. pisma pana Bogusława Maślińskiego datowanego 13.08.2014 adresowanego do wielu osób otrzymanego drogą elektryczną

Zarówno jego autora jak i dwojga adresatów. Nie trzeba być analitykiem że tematem jest mój artykuł prawdopodobnie Polskie mięso armatnie w syjonistyczno – żydowskich łapach.

O ile naruszyłem czyjeś dobra osobiste to mamy do czynienia z Kk Dział XXVII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej, nietykalność cielesną trzeba wykluczyć, dać komuś po mordzie artykułem, idiotyczne art. 212§ 4 Ściganie przestępstwa …. Odbywa się z oskarżenia prywatnego. Art. 217 naruszenie nietykalności cielesnej §3 Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Tak więc wyprowadzony głupotą czyjąś ktoś może osobiście mnie oskarżyć gdyby dostał w gębę za pie…… głupot. O nadgorliwości prokuratury, próby wykazania się na zasadzie dorwij Maślińskiego jaka go zamkniesz dostaniesz nagrodę za niego. Ja biedna osoba bezdomna zostaję zobowiązany powiadomić prokuratora generalnego jakimi pilnymi sprawami zajmuje się Prokurator Prokuratury Okręgowej Ewa Zalewska.

Po odebraniu nam dzieci pani sędzina z Ostródy Magdalena Wyganowska awansowała w formie oddelegowania do okręgowego w Elblągu, natomiast pani Prokurator Prokuratury Okręgowej w Elblągu Ewa Zalewska chyba widzi się już w Gdańskim apelacyjnym. Mała dygresja, cała polska widziała jak bandziory kopią człowieka żeby zabić i prokuratura poszcza ich na wolność, równi i równiejsi, zbrodnia w tym kraju popłaca. Już parę lat temu grożono mi procesami.

Opluwając mnie na poczcie e-email pan Piotr zbiera punkty, czy z przemęczenia, zawiści. Już pognali go z oskarżeniami o kradzież praw autorskich, błąd. parę lat temu na stronie Sowa pisano- Maśliński zniszczył KPN przedstawiając moją legitymację z 1981r. Mniej rozumny mógł wczytać się tam w że zostałem wyrzucony 1992r marcu na trzy miesiące przed zamachem stanu na rząd Olszewskiego.

Pan Piotr nie potrafił się wczytać np. obrony Żydów w polskich mundurach pomordowanych przez Syjonistów w Katyniu, leżących na wszystkich cmentarzach europy, pan Piotr nie potrafi się wczytać jak piszę porównywanie, pakowanie Żydów do jednego worka to tak jakbym pisał że wszyscy Polacy to zbrodniarze NKWD, UB. Pan Piotr powiela ataki skrajnie lewicowe na moją osobę, przy tym teraz obrywaną inni.

Też panu Piotrowi i jego poglądom zaszli za paznokcie, pisałem niejednokrotnie, Polski patriotyzm ma różne oblicza, mamy obrońców atakujących radykalne żądania Suwerenności Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski. To trzeba nazwać po imieniu, konfidenci. Szanowny!!!! Panie Piotrze Bein wyzywam pana na dyskusję szerszą, a propos.

Mam prośbę co do pana korespondencji, proszę zauważyć że pomimo, skopany przez podobnych panu jestem byłem i będę Polakiem, pocztę czytuję po polski, artykuły także piszę po polski. Publikuję ciekawe materiały innych autorów po polski, do cholery poco przysyłasz mi człowieku ściągi po angielsku, wykazać się intelektem, błąd takie ściągi może rozsyłać mój wnuczek.

Byłem w Niemczech, Rosji na Białorusi, tak nauczyłem się zwrotów grzecznościowych. Ku zaskoczeniu tak w obwodzie Kalingradu jak i Grodnie żądano ode mnie polszczyzny.

Czyżbyś człowieku preferował wspaniałomyślne poczynania Palikota żądające wprowadzenie języka Angielskiego jako urzędowego.

Panie patrioto przez duże „P” o ile tak to przesyłam ściągę pana guru, cytat: Palikot chce zlikwidować państwo polskie, proponuję tak moje jak i innych osób publikacje czytać pomału z zrozumieniem. Przyznają że czasami czytam nawet kilka krotnie, przecinek kropka, myślnik to pisanie między wierszami które niejednokrotnie więcej przekazują niż treść artykułu, lecz trzeba o tym wiedzieć.

Bardzo ważne pytanie, do jakiej grupy publicystów pan należy, tych opluwających za srebrniki, nie jestem pierwszą i może ostatnią osobą którą pan poniża, czy jest pan zagubionym publicystą bojącym się utraty tożsamości w przestrzeni elektronicznej.

Jak będzie pan w stanie znaleźć stronę Judejacy to tam jest opinia, cytuję- Maślińskiego nie można nazwać antysemitą lecz trzeba mu się przyglądać.

Piotrze jesteś następnym moim nie aniołem stróżem???????????

Jak ja bardzo się boję, ach boję paszkwilarzy, oszołomów, a szczególnie tych wyznawców idiotyzmu, „Przemiany ewolucyjne nie rewolucyjne” Wyjaśniam po miału dużymi literami –

ZWOLENNIKÓW ZBRODNI PRZECIWKO MAJĄTKU NARODOWEMU, EWOLUCYJNE TO ZNACZY NIGDY POCIĄGNIĘCIA DO OSPOWIEDZIALNOŚCI ZBRODNIARZY STALINOWSKICH – Bogusław Maślinski

Proponuję grzecznościowo wszystkim wysłać na adres [email protected] wysłać życzenia sukcesów, niech poczuje się doceniany.

Widząc pomyłkę i dziwiąc się długością ‘noweli’ przy braku sprawdzenia wątku, odpisałem: ha! duzo tekstu, domyslow, insynuacji, zalow, tylko ze pudlo… moj email byl do Bogdana Goczynskiego… [tu zacytowałem uprzednią korespondencję ws. prowokacji Goczyńskiego] odbiorca “Pl all” to tysiace 🙂 osob, sotnie Bogusiow… w tym Maslinski i Goczynski; niepomyslalem, ze nie ten Bogus wpedzi sie w blad = za co niniejszym przepraszam wszystkich Bogusiow niepewnych swego antysemityzmu, weszacych donosy z tego powodu; panie Maslinski = albo jest pan pewien ze nie jest pan antysemita tylko anty-syjo (cnota) i w dupie ma donosy (jakby srulo suszpy nie wiedzialy bez donosow!), albo jak sie pan boi skrzypiacej podlogi, to radze nie pisac o srulach w ogole… co do rozsylek anglojezycznych, dla oszczednosci na sekretariacie rozsylam hurtowo = jesli nie chce pan otrzymywac, to natychmiast zdejme z listy; nie rozumiem tylko, jak mozna info-egzystowac wylacznie na jez. polskim, wobec polskiego kapusniaku group-think i najlepszych analiz ciagle jednak spoza Polin; za stalking zyczeniowy z gory dzieki, mam sukcesy bez Polakow = thanks to God! natomiast wiekszosc bóli w dupie — dzieki polactfu do ktorych pan sie dobija doszlusowac :))))))) pozdravP ps: wlasciwy adresat Bogus chyba jednak sie przesraszyl, bo milczy :))))) i taki chcial isc zida bic i Rassiju spasac! :)))))))

Maśliński odpisał: Przysłowia to mądrość narodu “Uderz w stuł a nożyce się odezwą”Nalegałem: nozyce nozycami = a jakies “przepraszam, durnoty napisalem, prosze wybaczyc”? jesli ma przyjsc nastepne przyslowie zamiast przeprosin, to prosze mnie wykreslic z tej listy; zeby nie bylo za pol roku porzekadla, ze ukradlem panu teksty, usuwam z mego bloga 🙂

Maśliński nie nt. swej pomyłki, tylko kpi: Jakiż to Polski krasomówca, treść mówi sama za siebie “za stalking zyczeniowy z gory dzieki, mam sukcesy bez Polakow = thanks to God! natomiast wiekszosc bóli w dupie — dzieki polactfu”. Adres tego pana usunąłem tyko mam obawy że tzw. Polskojęzyczne wypowiedzi innymi kanałami nie dotrą na moja pocztę. Błędy ortograficzne, gramatyczne można wybaczyć lecz seplenienie, nigdy. Prę więc dalej: wszystko, aby tylko nie przyznac wlasnego skurwysynstwa, nie przeprosic, obluzgac od sepleniacych sruli = typowe polactfo; jak to, skoros mnie pan usunal z adresowni, wasci gowno wciaz do mnie trafia?

Durnotą zarażają się inni na liście Maślińskiego, np. Walerian Dąbrowski: Szanowny panie Hebraiczyku Piotrze. otrzymał to pan dzięki zbiorowej poczcie, z której musiałbym rzeczony adres wykreślić. Widać jednak, że z podstawową wiedzą cieniutko. Ktoś nie douczył a takim nie ufam właśnie tylko ze wzgl. na wiedzę a nie pochodzenie. No i wcale w przyszłości nie mam zamiaru akceptować podziału administracyjnej władzy pomiędzy Polaków i dobrych Żydów, nie, nie panie Bein. Nawet do św. Piotra nie mam zaufania a na powielanie doświadczeń nikt mnie nie namówi. Nie mniej respektując żydowską mentalność podziękowanie za donos do Prokuratury na Polaka, uwiarygodniony moim nazwiskiem. Jak widać jeszcze pański trzeźwy umysł w okupowanej Polsce podpowiada że z bydłem można wszystko. Tak ma pan rację ale tylko częściowo. Tylko do czasu przekazania władzy w prawowite ręce. Nikt was z Polski nie będzie wyrzucał do jakiejś Gazy ale władzę zagarniętą po Hitlerze musicie oddać wreszcie. Nawet znalezione się oddaje a co dopiero zagrabione przy pomocy nieistniejącej już Armii Czerwonej. I oby się wam Żydom trafił tak wyrozumiały i tolerancyjnu Polak na stanowisku Prezydenta jak ja. Módlcie się do waszego Jahwe o to ponieważ za te powojenne tortury i mordy oraz za Magdalenkę nie mooże być innej kary jak dożywocie. Pan jako  tak wybitna postać doskonale wie ile ryzykuje się za Zdradę Stanun nawet będąc obcym  jedynie posiadając obce obywatelstwo.  szacunek do pana pozostał ze wzgl na poziom wyrażania pańskiej dezaprobaty spowodowanej zapewne brakiem efektów prania mózgowia goim. Zalecam inne audytorium, innej nacji, polaczki przestały być podatne. 

Cały wątek dowodzi podatności na hasbarę J Odparłam bez białych rękawiczek: no i kolejny debil zrobil ze mnie ‘srula’ bo inny neandertal scyropolski pomylil sie co do odbiorcy mego mejla; wiec jak, gnojku Dabrowski: przyklasnales podrobce sruli kijowskich nt. rzekomego antysemityzmu Noworosjan? gnojki Maslinski i Dabrowski jak zydlaki wija sie i kreca, aby tylko nie przyznac, ze sie pomylili i nie przeprosic; BLAGAM – wykreslcie mnie ze swych dystrybucji szambowych, uragaja inteligencji. Na to on: Takiej jak Waści nie mogą urągać. Ubliżaj dalej, będzie poczytane jako patriotyczny wkład intelektualny panie Bein. Na dodatek ja nie opieram się na podróbkach, wolę tandetę od renomowanych marek ale autentyczną. Jednak jest pan zwykłym populistą i to  jeszcze o inwektywalnym usposobienieu. Moje uznanie jak i dla pańskich erudycyjnych wykładowców.

Odparłem: typowy polski lajdak: parszywy charakter w bialych rekawiczkach; bola SzPana Dabrowskiego moje blogi = wystarczy nieczytac szubrawcom :)) debil co dowiodl, ze niewiele zna z czyjejs dzialalnosci zabiera glos na ten temat, bedac klasycznym przykladem nadawania pod publiczke.

Wariatkowo, cynicy bez sumienia czy agenciury-prowokatorzy? Grunt okazał się atrakcyjny dla Józka Bizonia, bez rozeznania we wątku, jak zwykle: Panie koordynatorze Bein. Proszę nie ubierać nas Polaków – poprzez Pana podszywkę – w serwowane przez Pana chamstwo. Skopać kogoś, a potem żądać od skopanego przeprosin, chyba za to, że kopiącego noga się zmęczyła, nie jest polskie i z polskością nie ma nic wspólnego. Polacy dziękują za wyrabianie im takiego stereotypu Polaka patrioty za pana słownym pośrednictwem. To co Pan wyprawia jest dla Polaków całkowicie obce. A teraz może Pan sobie ulżyć swoim starym nawykiem i zwyczajem.

Można sprawdzić na początku wątku kto kogo fałszywie oskarżył i skopał. Odkopnąłem: zebralo sie polactfo… nastepny niezauwazyl, ze Maslinski ponizyl mnie biorac moj email do Goczynskiego jako adresowany do niego, insynuujac przy tym pod moim adresem i pod swe ego ze hej! a o tym, ze Goczynski kolportuje falszywko srulosuszp kijowskich CIA, to juz w ogole cicho = latwiej pitolic o niczym LOL oczywiscie jak przystalo na durackie polactfo uwazajace sie za rozumnych patriotow “bij srula”, Maslinski, Dabrowski bron Boze nie przeprosili = a jak! Polak potrafi zbluzgac niewinnego i wziac dupe w troki, plujac “srul’ na odchodnem… zupelnie jak podpierdywacz Bizon, niezawodnie zjawiajacy sie w takich sytuacjach zeby dolozyc swego fetorku do szamba – pozdrawiam zjudaizowane polactfo :)))

Dąbrowski: Pqnie Piotrze Bein, myli się pan całkowicie. Pana poniżyć się nie da a pewnikiem jest to, że bardzo dobrze znany jest fetorek szamba. Głębokość szamba ograniczona jest dnem, po którym pan stąpa. Paskie słowa, święte słowa, nie będę kwestionował. Mimo tego polactfo życzy wysokiej zapłaty za służbę  …. Wysłałem pytania testowe: podziwiam wysilek umyslowy, jaki musial wejsc w te zwiezle zlote mysli o szambach, dnach i fetorze… dzieki bardzo za zyczenia, odpale dole 🙂 gdyby zaplata od sruli za biezaca usluge ws. Maslinski-Dabrowski okazala sie za niska po odpaleniu ww. doli, to rezerwuje prawo doniesc do prokuratury na milczacych dotad w liscie rozsylkowej 🙂 rownie szczerze zapytam: 

– czy naprawde nie widzi pan, ze Maslinski pomylil adresata i posugerowal z rekawa na Beina-kolaboranta sruli?

– czy rownie naprawde nie widzi pan, ze przyklasnal pan bezmyslnie tej pomylce zakraszonej niezasluzonymi insynuacjami i oskarzeniami (wg mego mecenasa = oszczerstwa)

– czy nadal nie wie pan, ze zmylka kolportowana przez Goczynskiego (Cierpisz cichcem juz ja zdjal -ze swej GazetyWarszawskiej) to perodukcja zydo suszp kijowskich? myslalem zescie tam patry-joty wyczulone wechem na hasbare — no bo jak inaczej bronic Ojczyzny

– czy nie mysli pan, ze gdybym byl srulem czy szabas-gojem, to z miejsca wytoczylbym wam procesa i je wygral?

– wreszcie: czy wy tam w Polin czy gdzie sie w tym nasim srulowym swiecie gniezdzicie, nie wiecie, ze nawolywanie do zbiorowych e-akcji na zlosc czy szkode kogos to stalking, karany srogo w Canadzie, gdzie mieszkam i skad moglbym wam wytoczyc proces

ok, nie wymagam sorki, bo to od Polakow braci w Chrystusie niemozliwosc, ale niech pan laskawie odpowie na powyzsze pytania… to bylby monumentalny skok duchowy dla pana — z Bogiem

W paranoi “namierzonego”, przeoczając mój żart o donosie grupowym (“zagrożenie”, od którego Maśliński zaczął wariackie nieporozumienie), Dąbrowski odparł: Piotr Bein oznajmia, że doniesie do Prokuratury, abyś Waści przy donoszeniu się nie podźwigał. A gdy Prokuratorowi prześlemy w odpowiedzi Waszeci pomstowania rynsztokowe na POLACTFO to zapewniam, że nawet z tego donosu wióry mogą się posypć.Kogo ty straszysz podła istoto opluwjąca Polaków, no kogo. Mnie można bezkarnie ale Polski i Narodu nie wolno nawet takiemu. Radzę zjeżdżaj no swój prywatny blog gdzie Polacy nie zaglądają a od nas WARA. Jeszcze jedno oplucie Polski a będziesz skowyczał Piotrze Bein

Wsadzili mnie na listę, popełnili fatalną pomyłkę z adresatem, obrazili, nieprzeprosili, przyczepili się jak rzep …i wara od nich! Toteż wywnioskowałem przed grupą: tak myslalem, mam do czynienia z wariatkowem; zatem donosze niniejszym na cala grupe LOL. Na co niewytrzymał Maśliński, inicjator absurdu (nazwanego przez niego Problemem) o moich rzekomych donosach: Pytanie czy Maśliński nie widzi że pomylił się z adresami jest bezzasadne, próba skierowani Problemu na przysłowiowy inny tor, prosta dezinformacja uczona w Mosadzie. Wyzwanie Maślińskiego o Antysemityzm jest jednoznaczne. Judaszowska zasada, sędzi przyjacielem i wbij nuż w plecy. Miła wymiana poczty, druk artykułu i zostajesz nazwany antysemitą, po co analityka wzywać, nóż jest już w plecach. Jest to stary sposób syjonistów do oskarżeń, biznes Holokaustu to kopalnia bez dna. Waćpan wstydu oszczędzi, Polacy nie gęsi swój rozum mają konfidenta rozpoznają.

Maśliński rozpoczął swój paranoiczny absurd od zdania Braki czytanie ze zrozumieniem. Polacy mają rozum, ale nie polactfo = z definicji :))))  Na pewno nie wszyscy na liście to wariaci… a jednak NIKT nie wstawił się za prawdą. No bo polactfo jak srulstfo – od prawdy ważniejsza plemienność.

………

Po publikacji powyższego, dostałem dalsze ‘wsparcie’ z wariatkowa. Odezwał się w końcu kryptoantysemita, Wojciech Właźliński (WW), z którym lata temu dobrze mi się współpracowało nad referatem badawczym. WW był na rozdzielniku od momentu sporządzenia “listy wsparcia” przez Maślińskiego, milczał, zapewne zbierając dalsze “dowody” na srula Beina. WW dopisał się do kolejnego debilnego dosrania Beinowi przez Waleriana Dąbrowskiego, który był uprzejmy zauważyć: Panie Bein widocznym jest Pana niespożytą chęć przebywania wśród Polaków, zapewne celem utożsamienia się z nami. Nic z tego, nie mamy do takich jak Pan zaufania a zasłanianie się propolskim dorobkiem nie będzie poczytane nawet jako kamuflaż. Tym razem nie będziemy dzielić się władzą. Na naszej polskiej tolerancji, nakazowej z ramienia KK bardzo źle wyszliśmy więc nie ma zgody na dalsze eksperymenty.

WW dodał: Panie Walerianie. Kilka Pana slow ale zwiezle zawieraja one istote sprawy z Beinem. Bein to Zyd z uosobieniem zydzizmu ktory Polska, KK i najszlechetniejsi Polacy srodze doswiadczali przez wieki i dalej doswiadczaja. Tolerancja zydzizmu oczywiscie nie mogla prowadzic do czegos dobrego.
Udawanie Polaka, Katolika albo kogos innego niz faktycznie jest (inna narodowosc) to metody zydzizmu Zydow stosowane od wiekow. Zyd pozoztaje jednak zawsze Zydem a jesli nie cechuje go zydzizm, nie odnosi sie do Beina, nalezy do wyjatkow, np. Israel Shahak.

Odparłem: dzieki, panie Wojtku, dodam do kompleciku zdurnienia; nie 1-szy raz pokazuje pan swoj poziom paranoika ‘antysemickiego’, zapomnial pan tylko podac linki do Helen Smith, WolnaPolska, Dra Pokory Persykopa  itp. pojebow na Beina… dobrze sie wspolpracowalo z panem nad referatem dla prof. Scherrera, ale to co potem pan zrobil to zalosne; jakos powazany przez was (mam nadzieje) Dr Kekus nie pomylil adresatow jak to zrobil Maslinski, folgujac sobie niemniej absurdalnymi zarzutami pod moim adresem ani nie zmyslll w ‘odwecie’ bzdur o srulowym konfidencie Beinie, tylko podziekowal za komenty ktore pomoga mu lepiej sie chronic i miec wiekszy wplyw na publike
czy jeszcze ktos ma cos cennego do dorzucenia? chcialbym to wariatkowo zamknac i przejsc do rzeczy wazniejszych, od ktorych rzeczywiscie zalezy lepsze jutro; zycze wszystkim pomylencom na liscie owocnej walki z cieniem

Mój dorobek świadczy sam za siebie. Kto umie czytać, niech czyta — tylko że polactfo nie umi.

Dodatek 21.9.2014

From: Piotr Bein
Date: September 22, 2014 2:26:41 AM PDT (CA)
To: Boguś Maśliński
Cc: Walerian Dabrowski, W.Wlazlinski, Josef Bizon, Marek Glogoczowski, Tadeusz Dylak, Pl all
Subject: Re: Odp: Re: To poparcie jest wazne rowniez dla Ciebie…….

Panie Bogusiu Maslinski

Panu tez trzeba kuracji pod sufitem… Moze przedawkowal pan gorzaly, dziewuch i piania i zacmil sobie tam?

ANI RAZU od poczatku wywolanej przez Bogusia ‘afery’ nie odniosl sie on do swej fatalnej pomylki i wynikajacych z niej ponizen Beina, co pociagnelo podobne od watahy jego pokroju.

Przytoczony ponizej przez pana mejl do “Pl all” (ukryta lista zbiorowa), jak wynikalo z watku przeznaczony byl dla Bogdana Goczynskiego, co wyjasnialem panu (i zgraji klakierow) po kolportazu przez was durnych, absurdalnych zarzutow i ponizen pod mym adresem. Wobec dalszych absurdow, napisalem:

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli


i rozeslalem do calej wathy, a tu Bogus pisze, ze znalazl przypadkiem!!!

Artykuly pana podobaly mi sie (i podobaja — dalem temu wyraz w jednym z mejlii publicznych). Wg etykiety zapytalem pana o pozwolenie ich publokacji.To ma byc dowod, zem dran i srul? Usunalem obawiajac sie dalszych durnot, np. oskarzenia o publikacje bez pozwolenia.  Co ma do tego kradziez mego tlumaczenia przez Glogoczowskiego i Dylaka?

Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami


Mam sie dawac okradac? Daliscie sie oglupic — pozwolcie, ze sie nie dam okrasc ofiarom srulosocjomanipulacji… Cala watahe, takze podobno rozsadnych Glogoczowskiego i Dylaka, cechuje bezpodstawne przyjecie, ze Bein to srul, za hasbara ktorej zaszedl za skore publikacjami naukowemi, kampania przeciw H1N1, publicystyka i blogami.

Proponowalem panu przyznac absurd, przeprosic za ponizenia… Artykuly moge przywrocic jednym kilknieciem. A i poparlbym na blogach pana sprawy z dintojra i systemem Polin (mimo ze z czasem i oczyma coraz gorzej). Tymczasem “twardziel” moze zalic sie do watahy… reszta zrozumiala od poczatku…

Pozostaje specjalistom do diagnozy fakt, ze mimo obszernej korespondencji (ktora do dzis odbija sie czkawka odbiorcom “Pl all”) i ww. artykuliku, nie panjal pan swej durnej pomylki. Artykulik bedzie bodl pana i watahe, az SZCZERZE przeprosicie. A niniejsze wchodzi do ww. artykuliku…

Wlazlinski byl na liscie od poczatku i potem wlaczyl sie w absurdy, teraz dalej podsmradza. Fakt ze ponownie ‘powiadamia’ go pan, swiadczy o krotkiej pamieci i/lub e-niechlujstwie (chyba ze z podobnych przyczyn SzPan WW poprosil pana o to).

Ponownie proponuje: pan uzna absurdalna pomylke i przeprosi za ponizenia, a ja przywroce artykuly, naglosnie pana sprawy i powrocimy do normalnych relacji.

pb

On 21-Sep-14, at 10:52 AM, Boguś› Maśliń„ski wrote:

From: Piotr Bein, August 18, 2014 12:45:01 PM PDT (CA)
To: Pl all
panie Bogdanie, czemu kolportuje pan falszywki? czemu jest pan antysemita bez cudzyslowu? czy rzeczywiscie mysli pan ze KAZDY zyd/Zyd to dran? takie jak pan uzyteczne duraki, zasrajdancy, srulo-agenciury (wybrac wlasciwe) pomogly srulo-juncie w realizacji obecnej tragedii na Ukrainie; czekamy na wyjasnienia, zdefiniowanie sie przez pana – zrobie z tego reality szol na moich blogach, polactfu (tfu!!!) ku przestrodze, wiec niech pan zastanowi sie nad odpowiedzia
To już zdziczenie, w/w uwag nigdy nie otrzymałem, gość pisze sam do siebie.
Cytuję „czemu kolportuje pan falszywki? czemu jest pan antysemita bez cudzysłowu”
Sam wspominał że umieścił kilka moich artykułów lecz usunął bojąc się afery o tzw. prawa autorskie.
Lecz uw. obywatel z wrodzoną nienawiścią czyta z niezrozumieniem.
Tak ogólnie stwierdziłem że skoro piszę w Internecie to automatycznie nie wnoszę żadnych roszczeń, wyjątek statut w którym zaznaczyłem prawa autorskie.
Oczy wisicie ten osobnik zwrucił uwagę ponieważ na poczcie zaatakował inne osoby, groź procesem o prawa aurorskie.
Teraz omom antysemityzmie, czytał moje artykuły i pytanie nie wczytał się a może brak logicznego zrozumienia.
Syjonista to, to samo co Ubek taki sam zbrodniarz. Mamy do czynienia zapatrzonych w swoją mądrości, zadufanie, samochwalstwo.
Gdy go zaatakuje ktoś wskazując popełnione błędy jak gówniar nie potrafi merytorycznie napisać sprostowanie tylko lata po różnych stronach i bruździ.
Widząc bezsens korespondencji, zaniechałem wymianę,  dyskusję z wielkim Samsonem opluwającym innych niepokornych.
I szok , nie odpuścił, gryzie go moja wyższość intelektualna, i logika.
Więc poświęcił mojej osobie potężny artyluł

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli


Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina
22/08/2014 Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli .
Znalazłem go przypadkowo.
Autor naprawą wpadł w rozterkę jak coś ugryzić co jest nie do ugryzienia.
Pomimo chamstwa pod moim adresem udzielę porady psychologicznej, taki stan jest wskazujący na zaburzenia, zalecana terapia.
Wóda dziewczyna i śpiew.
Bogusław Maśliński

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

17 comments

Comments are closed.