COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał?

COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał?

Piotr Bein 23.8.2014

MG był uprzejmy włożyć niewiadomo po kiego niezwykle informatywny koment od Admina, z którym na WierniPolsce wspólnie ukradli… sorka, pozyczyli bez pytania tekst. Na podkriepljenije swej myśli zainspirowanej przez artykuł Szamira, erudyta MG zacytował Admina  :

Putler jest na smyczy Chabadu z którym chodzi pod rączkę i doskonale widać to obecnie na bazie wydarzeń na Ukrainie. „Ukraina” była w orbicie wpływów rosyjskich od 1654 roku, czyli od czasu ugody w Perejasławiu, do której doprowadził największy hetman kozaków zaporoskich Bohdan Chmielnicki.

I oto, wielki „geniusz” Putler, po setkach lat, zbyt zajęty olimpiadą w Soczi, oddaje Ukrainę i 45 mln ruskich gojów bez jednego wystrzału siepaczom z żydowskiej międzynarodówki, skazując Gojów na rzeź.

Tu jakikolwiek komentarz jest po prostu zbędny.

Putler oddał ruskich pod nóż, pod budowę Nowej Chazarii. A jesli ktoś obserwując to widzi w nim geniusza, to znaczy tylko tyle, że jest debilem albo agentem. Albo i jednym i drugim, jak to jest w przypadku pierwotniaka intelektualnego beina i jego chłopaka, schuberta.

Spojrzalem na inne komenty Admina na tymze forum, znajdując:

bein już za sam język jakiego używa, to powinien być zbojkotowany przez każdego szanującego się Polaka. I to się zaczyna w końcu dziać. Ten kanadyjski żyd odnosi się do nas z nieukrywaną pogardą pisząc w kółko obraźliwe określenia jak „polactfo” czy nasz kraj nazywając „polin”. Za taki język to tylko można w gębę dać i gdybym spotkał kiedyś tego plugawego szkodnika na swej drodze to nie wiem czy bym się powstrzymał.

Co do faktów historycznych, to masz całkowitą słuszność. Ze zwykłym ruskim człowiekiem to się na spokojnie można porozumieć w miłej atmosferze, ale beiny i beino podobne pierwotniaki są zakochane w ludobójczym Kremlu (władzy wrogiej samym ruskim) i kremlowskiej ropo-gazowej Chazarii. Czyli w tym przypadku jest tylko jeden wariant:

sa ignorantami faktów historycznych,
nie sa rdzennymi Polakami,
reprezentuja obce wpływy,
są szkodnikami sprawy polskiej,

A jeśli pomimo tych oczywistości, wciąż dla kogoś żyd z Kanady, nazywający nas „polactfem” i wchodzący w tyłek kremlowskiej chazarii jest autorytetem, to w moim oczach taka biedna osoba zasługuje jedynie na politowanie. […]

Nie wlozylem porzadnego Polaka do teczki polactfo. Z durnoty faktologicznej, sluzenia soroso-hasbarze, Admin jeszcze w stadium StopSyjonizmowi zaliczyl sie do tego pod-plemienia – definicje sa niewybaczalne. Po StopSy, Admin dwoi sie i troi na WolnaPolska i WierniPolsce – slabo z kadrami sajanskimi? 😉

Nie ja serwuje chutinpujologie ze zrodel rosyjskich „patriotycznych” podobnych do giewu albo Grossa. Nie ja doprowadzilem Polske do stanu agonii, ktory niepoczytalny nazwalby Polska zamiast Polin. Jak kto sie wpisze w debilna sytuacje i mimo braku dowodow nabluzga „konfident, agent, zdrajca, zyd wchodzący w tyłek kremlowskiej chazarii”, to dolacza do polactfa. Bo nie jestem wielbladem, dochodzenie prawdy (obce Adminowi), to nie wchodzenie w tylek, a Putin-zyd to mit w wyobrazni takich jak Admin. Putin-chlopak mieszkal w kamienicy z zydami, bo tych niebrakowalo jak w Polsce, a jak waadza wyznaczyla mieszkac tam, to koniec. Z desperacji za „dowodami”, „patriotyczne zrodla rosyjskie” naciagnely wspomnienia o kamienicy w „dowod’ zydoskosci ojca Putina! A pojeb Admin to kolportuje, MG to podlapal…

Niby wie, ze Polski nie ma, a jak chce dowalic Beinowi, to nie wie. Schizofrenik? Raczej agenciura. Gdyby nie to, ze sie przyzarl do Beina i in. na zbyt dlugie lata, to Admin bylby tylko mentalnym przypadkiem.

Sie zakleszczyl im w lydki, bo sa skuteczni przeciw srulom. Wystarczy spojrzec na dorobek, blogi… A takich syjosrule zwalczaja „antysemityzmem” — wsrod polactfa szerza populistyczne bzdury np. „kanadyjski zyd bein”. Zjazd syjonistow ponad wiek temu obiecal wykorzystac antysemityzm. I wykorzystali w Rajchu, holokozdzie, ujarzmieniu Polakow w Polin itd. Wykorzystuja uzytecznych idiotow/sprzedajczykow gojowskich/sajanow [niepotrzebne skreslic] na blogu, ktory stemplujesz swa obecnoscia, facjata i kolportazem, a nawet “bezzwrotnym pozyczaniem” textow dlan, Marek.

W srulologii ani w putinologii, Admin nie ma dowodów – tylko czcze gadanie. Zero dorobku Admina – bez wlasnej analizy, wlasnych artykulow na poziomie – za to anegdoty, ad hominem, namolna propaganda emocjonalna pod polactfo, pelna jadu nienawisci, jakby po kursie w TelAwiwie. Przy tym nieukrywana wscieklosc niemocy wobec osiagniec Putina i Rosji przeciw srulobanksterii i ich intrygom nie tylko na Ukrainie, w Syrii i Iranie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/