Prof. Bogdan Chazan kontra żydłactwo śmierci

Andrzej Szubert: Ta kobieta, której Chazan odmówił porady miała wadliwą ciążę: Gdyby pan profesor przyjechał teraz do mnie do kliniki i zobaczył to życie, które uratował, to chyba miałby trochę inne podejście. To dziecko nie ma połowy głowy, ma mózg na wierzchu, ma wiszącą gałkę oczną, ma rozszczep całej twarzy, nie ma mózgu w środku i będzie umierało dzięki panu profesorowi przez miesiąc albo dwa. Bo ma zdrowe serce i zdrowe płuca. Będzie umierało, aż w końcu umrze z powodu jakiegoś zakażenia – mówił prof. Dębski na antenie tvn24.
I ta gnida Chazan o tym wiedział. Ale kierował się jahwistycznym sumieniem. Poza tym jakie on ma prawo decydować za matkę – czy ta chce kalekę z ciężkimi wadami rodzić – czy nie? Tak więc nie przesadzaj z tym życiem i jego obroną…

PB: Profesor mial prawo nalegac na swoje, co nie upowaznia swjoloczy do ponizania – typowa zagrywka polactfa; albo prawo jest jednoznaczne w takich przypadkach, albo bez pretensji; Profesor to nie prawodawca

AS: Prawo jednoznacznie określa, kiedy, w jakich sytuacjach aborcja jest dopuszczalna. W przypadku pacjentki Chazana aborcja była dopuszczalna i on miał obowiązek wynikający z prawa udzielić jej przynajmniej informacji – gdzie – u jakiego lekarza, w jakim szpitalu przeprowadzić może aborcję – skoro on nie chciał tego zrobić. Tak więc on złamał obowiązujące prawo.
Ponadto w grę wchodziło zagrożenie życia samej matki. W całej tej sprawie pomijasz interes i prawo kobiety. Najistotniejsze zaś jest w całej tej historii to, że żydłactwo chce stworzyć w Polsce “katolicki” szariat – prawo państwowe oparte o wymysły kleru. Sztandarowymi chwytami propagandowymi są właśnie “obrona życia nienarodzonego”, rzekomo na podstawie żydo-biblii, w której mordowano ludność zdobywanych przez żydostwo miast i prowincji w komplecie – z kobietami wciąży i niemowlakami. Tyle że za prawem w oparciu o żydłacką “obronę życia poczętego” pójdą inne żydłackie prawa. Za obrazę uczuć religijnych (czyli za mówienie prawdy o żydo-katolicyźmie – tiurma, lochy, pierdel). Kto wie, czy nie będą chcieć przywrócić prawa z roku 1668 – kara śmierci za odejście od żydo-katolicyzmu. W takim przypadku ciebie by powiesili. Zgodnie z prawem. Nie dostrzegasz podtekstu tej zadymy – klechy chcą mieć status żydo-katolickich ajatollachów – chcą narzucać nam prawo, chcą kontrolować wszystko – także nasze sypialnie, zaglądać do łużek – czy robimy to “po bożemu- po katolicku”. I chcą decydować o macicach naszych kobiet.
Jeśli np. twoją 10-12 letnią córkę/wnuczkę ktoś zgwałci i ona zajdzie wciążę – to nie będziecie mieli prawa przerwać ciąży ochodzącej z gwałtu u nieletniej dziewczynki – no bo obrońcy życia poczętego na to się nie zgadzają.
Chcesz tego?
I jak powtarzam – “obrona życia poczętego” to dopiero początek ofensywy żydłactwa w katoliczeniu Polski i prawa. Także nauczyciele podpisują już “deklarację sumienia”. I np. nie będą uczyć o ewolucji, no bo przecież był raj, Adam i Ewa…
PS – A apel o zbiórkę pieniędzy na procesy sądowe to wyciąganie pieniędzy z kieszeni durnych Polaków – i to na żydowskie sądy.

PB [do organizatorów]: Witam organizatorow, W opisie przypadku nalezy podac tlo:
– Czy Profesor i Matka wiedzieli, ze plod jest zwyrodnialy?
– Co stanowi polskie prawo w takich przypadkach – matka nie ma wyboru, a kierownik kliniki porodowej decyduje za nia?
– Argument moralny Profesora.
Dodatkowe info pozwoliloby czytelnikom podjac decyzje darczyncze. W tej chwili apel jest kontrowersyjny, choc ponizanie Profesora jest karygodne.

AS: Matka wiedziała i powiedziała o tym Chazanowi. A ten nawet nie przeprowadził ponownego badania, aby się upewnić i odmówił jej przeprowadzenia aborcji. Nie poinformował jej nawet – gdzie mogłaby ją przeprowadzić. Ma na sumieniu cierpienie i matki i tego nieszczęsnego noworodka.

Nie jest przypadkiem, że zadymę ws. Chazana prowadzi instytut im. fanatyka, agenta Watykanu – jezuity Skargi. Nazywanego w jego czasach głównym wichrzycielem Rzeczypospolitej. To z jego inicjatywy storpedowano prawo o tumultach – prawo mające zakazać tumultów i mające karać ich uczestników i prowodyrów. Bo tumultami fanatyczny katolicki motłoch kierowany i podżegany przez jezuitów “nawracał” protestantów i prawosławnych. Dzisiaj dla garstki fanatycznego katolactfa chcącego sfanatyzować wszystkich Polaków i skatoliczyć życie społeczne i polityczne właśnie fanatyk Skarga jest wzorcem i idolem.

…………………………..

Medialni oprawcy prof. Chazana pod sąd!

Drogi Przyjacielu, niewyobrażalne rozmiary osiągnęła fala nienawiści i agresji wobec prof. Bogdana Chazana, który został zwolniony z pracy w Szpitalu im. Świętej Rodziny za walkę w obronie życia nienarodzonego dziecka.
Na człowieka, który przez lata pracy zyskał sympatię i uznanie tysięcy osób, przypuszczono medialny atak, mający nie tylko zdyskredytować go jako lekarza, ale również uderzyć w jego człowieczeństwo! Przytoczę tylko kilka publicznych wypowiedzi:

  • Magdalena Środa, pisząc o prof. Chazanie na łamach jednego z tygodników, stwierdziła: to, że jest okrutnikiem to nie mam żadnych wątpliwości, ale czy jest on chrześcijaninem?
  • Leszek Miller na antenie radia oznajmił: Profesor Chazan to religijny psychopata
  • Piotr Szumlewicz na portalu społecznościowym wyzywał: Okrutny bandyta powołujący się na klauzulę sumienia – doktor Bogdan Chazan
  • Rewolucyjny zapał oszczerców podgrzała jeszcze haniebna decyzja prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, odwołująca prof. Chazana z funkcji dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.
  • Posłanka Joanna Senyszyn z SLD publicznie sugerowała profesorowi, aby się powiesił.

To przykłady publicznych znieważeń, za które do tej pory ich autorzy nie ponieśli żadnych konsekwencji.
Chcemy to zmienić, stawiając tych ludzi przed sądem.
Bezkarność polityków i działaczy proaborcyjnych w głoszeniu szyderstw i obelg będzie sygnałem dla kolejnych propagatorów antycywilizacyjnego prawa, żądnych poniżania ludzi mających odmienne poglądy, czy też kierujących się w swojej pracy chrześcijańskimi wartościami. Dzisiaj uderzono w znanego i cenionego lekarza – jutro celem ataku możesz stać się Ty lub ja.
Dlatego też zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc.
Celem jest wynajęcie zespołu prawników, którzy przygotują szereg aktów oskarżenia i poprowadzą procesy sądowe przeciwko autorom najbardziej wulgarnych i uwłaczających godności profesora wypowiedzi.
Nie jesteśmy w tej walce osamotnieni. Swoją pomoc zadeklarował Instytut Ordo Iuris – grupa prawników, działających w obronie osób prześladowanych za obronę życia dzieci nienarodzonych, praw rodziny i wolności sumienia.
Jednakże sprawy sądowe to przede wszystkim koszty. Wytoczenie procesu przeciwko jednej osobie to kwota nawet kilku tysięcy zł. Chcemy takich procesów wytoczyć więcej, gdyż – jak wskazałem powyżej – grono medialnych oprawców prof. Chazana jest liczne.
W związku z tym, proszę Cię o przeznaczenie 20 zł, 50 zł, 100 zł lub dowolnej innej kwoty na naszą akcję. Każda pomoc przybliży nas do ukrócenia beztroski, z jaką zwolennicy aborcji wypowiadają swoje obraźliwe słowa.

DOŁĄCZAM DO AKCJI I PRZEKAZUJĘ SWÓJ DATEK

W tej akcji niezwykle ważny jest czas. Procesy trzeba wytoczyć jeszcze przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi, aby opinia publiczna poznała nazwiska polityków oskarżonych o znieważenie i zniesławienie.
Tak więc zostało nam tylko 10 tygodni na sporządzenie pozwów. Proszę zatem Ciebie o niezwłoczne wsparcie naszej inicjatywy datkiem w dowolnej kwocie. W prosty sposób możesz tego dokonać za pomocą poniższego linku:

Postawmy przed sądem medialnych oprawców prof. Chazana

Efekty naszych działań możesz śledzić na stronie Protestuj.pl.
Dziękuję Ci z góry za wsparcie i zdecydowane działanie.
Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi

PS. Nie zwlekaj i pomóż bronić dobrego imienia prof. Bogdana Chazana przed medialnymi szykanami!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/