DER FREITAG: POROSZENKO – PRZESTĘPCA WOJENNY

http://img15.nnm.me/4/d/7/0/3/80d4e7ae6dabe7a8f085f32a87e.jpg  Wisi, dyndajetsja, na P naczinajetsja

 

dpnbgenA to demokracja właśnie, dziecino… Armia ukrów zabija Donbasian.

DER FREITAG: POROSZENKO – PRZESTĘPCA WOJENNY

Sönke Paulsen 28.8.2014, tłumaczył Janusz Sielicki

Немецкое издание der Freitag: Порошенко – военный преступник

“Nie są potrzebne żadne rosyjskie propagandowe filmy video, aby zrozumieć, że “operacja antyterrorystyczna” Kijowa w rzeczywistości jest terrorystyczną. Cyfry, zdjęcia i fakty mówią same za siebie.”

Od maja 2014 roku na Wschodzie Ukrainy trwa tzw. operacja antyterrorystyczna Kijowa przeciwko “separatystom”.

Pomimo wszystkich wysiłków zachodniej prasy usprawiedliwienia tych ataków na wielkie miasta, dążące do niepodległości Donbasu, nietrudno zrozumieć, że “operacja antyterrorystyczna” jest w istocie operacją terrorystyczną przeciwko własnemu narodowi.

Немецкое издание der Freitag: Порошенко – военный преступник

Nie ma żadnej rosyjskiej propagandy! Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia video po eksplozji ukraińskich pocisków w Ługańsku i Doniecku. Pociski, które można zobaczyć w wielu filmach, nie tylko wybuchają, ale rozpryskują się wokół odłamkami. Są one przeznaczone właśnie do zabijania nieuzbrojonych ludzi. Przy czym w ten sposób, aby od jednego wybuchu ginęło jak najwięcej ludzi. W miejscach zgromadzeń ludzi w oblężonych miastach wybuchają one ciągle.

Dowody, których po prostu nie da się oglądać, są filmami video, zrobionymi przez amatorów, często telefonami komórkowymi. To są oryginalne nagrania, których autentyczność nie podlega wątpliwości. Może się o tym przekonać każdy, kto ma już 18 lat i który uważa, że może je oglądać (oglądanie takich zdjęć jest niezmiernie przykre).

Немецкое издание der Freitag: Порошенко – военный преступник

Strzela się tutaj do ludności cywilnej i terroryzuje ją, aby w miastach jak najszybciej nie było mieszkańców. Tylko w ten sposób będzie „skuteczną” ta operacja antyterrorystyczna, którą prezydent Poroszenko nazywa “akcją zamiatania” (ros. – «акцией по зачистке» – od tłum.) i która w rzeczywistości jest operacją terrorystyczną. Podczas tej operacji ludność cywilną pozbawia się podstawowych potrzeb: wody, leków, pieniędzy, żywności, energii elektrycznej i swobodnego poruszania się.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RrJdeOumg-w?feature=player_embedded&w=640&h=360]

Ogólnie można powiedzieć, że nie jest potrzebna żadna propaganda, w tym również propaganda administracji Putina, aby zrozumieć, że prezydent Ukrainy Poroszenko jest przestępcą wojennym.

Немецкое издание der Freitag: Порошенко – военный преступник

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/