Otytułowane duraki służą Polin

Poseł Prof. dr. hab. Mariusz-Orion Jędrysek: Szanowni Państwo, Prosze usunąc moj adres z listy dyskusyjenej. Z gory dziedkuję – moj
Prof.zw.dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek
www.jedrysek.eu
http://www.facebook.com/jedrysek
http://twitter.com/#!/mariuszjedrysek

Andrzej Szubert: Szanowny Panie psorze zwyczajny, doktorze habilitowany…
Wkliknąłem się na  ten link i osłupiałem… Jest Pan promotorem bandyckiego bezmyślnego eksploatowania Matki Ziemi i niszczenia naszego środowiska naturalnego.
http://biznes.newsweek.pl/gaz-lupkowy-w-usa–eldorado-czy-katastrofa-ekologiczna,62210,1,1.html
http://www.national-geographic.pl/forum/showthread.php?t=1303

Jest Pan posłem do knessejmu a nie polskiego parlamentu. Pańska partia to ProUSraelskość i Syjonizm – a nie prawo i sprawiedliwość. Za co Pan dostał te tytuły przed nazwiskiem? Za służenie interesom żydowskich firm z USraela? Które w USraelu są w odwrocie, bo zniszczyły środowisko naturalne i teraz chcą zrobić z Polski spaloną Ziemię.
Chce Pan “suwerenności energetycznej”. A czemu nie walczy Pan o suwerenność polityczną, militarną, kulturalną i duchową Polski?
Jak widać rusofobia (bo to ona Pana napędza – jak wszystkich pisdzielców)  to patologia prowadząca do gotowości zniszczenaia własnego kraju, byleby nie kupować gazu od Rosji.
A gdybyśmy mieli rządy traktujące Rosję po przyjacielsku, gdybyśmy byli sojusznikiem Rosji – mielibyśmy gaz trzy razy taniej – jak Białoruś.
Ale do durnych rusofobów, nawet tych utytułowanych to nie dociera.

PB: Panie otytulowany Jedrysek, Przeczytalem. Sluzy pan lobby lupkowemu = agenturze zydobanksterii. Aby utrzymac monopol na surowce energetyczne kopalniane i zlamac nieposluszne Rosję i Iran, bogate w tani gaz,  zydobanksteria inwestuje w wydobycie gazu lupkowego — drogie, niezwykle szkodliwe dla srodowiska i zdrowia czlowieka.
Z wojny zydobanksteria-ludzkosc ws. gazu, zrobil pan walke partyjna PiS/PO. Ma pan popisdzielony mozg. Do miotly a nie na uniwersytet i glownego geologa Polski!
Ws. Rosji tez pokazuje pan duractwo i agenturalnosc, sluzalczosc tejze srulo-banksterii.
Rosja zajmuje południowo-wschodnią Ukrainę ze względu na złoża gazu łupkowego i największe w Europie magazyny gazu w tamtym regionie.
Rosja nie okupuje Ukrainy Wsch. Donbasem zawladneli oliparchy jak Kolomojski (pan zapyta Kwacha/Sztolcmana) wlasnie dla przemyslu i zasobow naturalnych.
Dla obrony podstawowych praw powstala ludnosc rosyjskojezyczna Donbasu (regiony Donieck i Lugansk, ziemie historycznie rosyjskie). Jakby chcial pan, zeby jaki wonTuSSku czy inny agent wplywu ‘wybrany’ bezprawnie oznajmil, ze Polakom niewolno uzywac swego jezyka na swej ziemi i sa obywatelami czwartej kategorii, do odstrzalu przez neobanderowskie bojowki sankcjonowane przez junte we Wszawie?
Podobnie jak Krym, za czasow ZSRR Noworosje “podarowano” republice Ukraina (sztuczny twor jak w b. Jugoslawii bez zwiazku granic z etnicznoscia, historia czy czymkolwiek), zeby w przyszlosci zniewolic cala Rosje = odwieczne marzenie chazarii (obecnie zydobanksteria, syjonisci i lubawiczerowie). Wylozone przez imama, jasno jak dla milicjanta. Jesli pan niezrozumi szejka, tu jest w formacie naukowym:

Judeocentrics and Mass Crimes

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Tamten plan srulowy zlamania w przyszlosci Rosji za pomoca zjudaizowanej Ukrainy, wciela sie na naszych oczach, a duraki (agenciury?) jak pan sluza temu bez zajakniecia sie.
Mam nadzieje, ze jest pan po prostu uzytecznym durniem a nie agenciura. Jakby nie patrzec, sluzy pan wiernie srulowym bossom (dlatego uchowal sie pan w KneSSejmie!).
Lepiej, gdyby pozostal pan przy poezji i zarzuconych hobby. Mniej szkod narodowi pomiatanemu przez wybranych przez pana…

Marek Podlecki: Rozbiór Polski – prawda o gazie łupkowym. Dlaczego prof. Jędrysek to promuje?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/