Organizacje Polonii na Ukrainie srulobanderowską agenturą

Poniższe z Nacjonalisty.pl  musialo wyjsc z VI kolumny Polin na Ukradlinie… Wspomniane w art. Federacja Organizacji Polskich na Ukrainie (FOP) i Związek Polaków Ukrainy (ZPU) nie wykazuja madrosci, uzywaja jezyka zydlackiej agentury. Zobaczcie sami.
Oswiadczenie Federacji, po lutowym morderstwie majdanskim przez snajperow przygotowywanej junty, wspolczuje rodzinom zamordowanych w Kijowie i innych miastach Ukrainy. Co to warte, gdy  FOP dowodzi, ze dalo sie zwiesc hasbarze, jak miliony Ukraincow i Polakow.

Jako obywatele Ukrainy narodowości polskiej wyrażamy nadzieję, że przemiany rozpoczęte pokojowym protestem Euromajdanu i okupione krwią jego heroicznych obrońców zaowocują budową państwa w pełni demokratycznego i szanującego godność oraz wolę swoich obywateli. My, Polacy z Ukrainy, podobnie jak nasi ukraińscy członkowie rodzin, sąsiedzi, przyjaciele i koledzy chcemy żyć w bezpiecznej, demokratycznej Ukrainie, która jest częścią europejskiej rodziny wolnych narodów. Deklarujemy pełne wsparcie dla demokratycznie wyłonionych władz oraz gotowość wzięcia współodpowiedzialności za pomyślny rozwój Ukrainy w jej obecnych granicach.
Agenturalny, niezwykle barbarzynski jak na XXI w. i narod aspirujacy do “Europy”, Majdan jest dla FOP pokojowy. Zas jej nadzieja na demokracje i poszanowanie obywateli brzmia jak niezdrowy zart w konfrontacji z puczem sitwy oliparchato-neokonsko-chabadzko-banksterskiej, nastepnie jej atakiem terrorystycznym na rosyjskojezycznych Donbasian, do ludobojczego odstrzalu po wielu latach demonizacji. Polacy na Ukrainie chca jewropy, a Donbasianie wiedza, czym ona smierdzi. Jak demokracja, to zapiszcie sie do jewrobaraku, a Donbasiakow zostawcie w spokoju.

Jak wszystkie osiodlane organizacje ‘polskie’, ZPU re-publikuje agenturalna propagande w sosie patryjotycznym, np. aktualnie:
Ślepy Zaułek = pochwala srulo-junty: Dobrze, że jest nowa ekipa rządząca z Poroszenką, Jaceniukiem i Turczynowem na czele. Trzeba być z nimi razem i za europejską Ukrainą. Zganienie jej menadzerow, globalnej srulo-sitwy, ze nie spowodowali, by tylko Rosja wycofała się z Ukrainy

Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej!  = entuzjam ‘patriotyczny’ goja: Po raz pierwszy Polski polityk obejmie tak istotne stanowisko

Nie ma wolności bez solidarności z Ukrainą! = kto nie skacze ten moskalem

Rosja na równi pochyłej = tylko że w górę, a nie na dół, jak żydo-Zachód…

W Korzystnych linkach ZPU znajdujemy Kurier Galicyjski, ktory publikujr np. taka chale.
W Czeczeni, Rosja zwalczyla przygotowany i naslany przez zydo-Zachod ekstermizm islamski. Rosja nie napadla na Gruzje, tylko odwrotnie: pod batuta zydo-Zachodu i Izraela, Gruzja zaatakowala ludobojczo etnicznie rosyjska Pld. Osetie. Rosja blyskawicznie odparla atak, a na M. Czarnym rozgromila flotylke gruzinska w drodze na Sewastopol. Podobne gimnastyki lingwistyki — aneksja Krymu, rosyjska akcja dywersyjna — robia karykature z odebrania oliparchom historycznych i etnicznych rosyjskich ziem, a z walki (rowniez z zydo-junta) etnicznych Rosjan o swe prawa w Noworosji bardziej rosyjskiej niz ukrainskiej. robia heroiczna obrone Ukraincow przed najazdem militarnym z Rosji.

Te porazki bola zydlackich dyrygentow, wiec odreagowuja bzdetami jw.

Ten Polak etniczny z Ukrainy mial wybor — walczyc wraz z powstancami (“terrorysci”, “separatysci”). Dziesiatki jesli nie setki ukrainskich WOPistow zdezerterowalo do Rosji i powstancow, Polak wybral strone prawdziwych terrorystow = srulo-junte kijowska.

Narracja Polakow (?) rzekomo donbaskich (!) to kopia hasbary o srajdanie i wojnie na Ukrainie. Skoro ci Polacy tak umilowali Ukraine, czemu nie wyprowadza sie np. do Lwowa, zamiast pukac do drzwi wonTuSSkowi? Uzytecznych durakow az nadto juz w Polin.

Nacjonalista.pl wyglada na zydo-banderowska agenture:

Jarosz to patentowy srul, a udawanie prob sojuszu polsko-ukrainskiego przy haslach antypolskich to zydlacka kpina w zywe oczy! Jak widac hucpa ta nie zmienila sie od stycznia, co najmniej. “Narodowcy” Polin tak samio zaprzęgnięci do srulowego wozu jak ukraiństfo…
……………………………………………………
E.Zinkiewicz:

Jak widać organizacje polonijne na Ukrainie, zasilane kasa z naszych podatków – są banderowską przybudówką!
 
Oto link: http://www.nacjonalista.pl/2014/08/21/trudna-sytuacja-polakow-z-donbasu/

zacytuje z tego linku:
“Główne organizacje Polaków – Federacja Organizacji Polskich na Ukrainie oraz Związek Polaków Ukrainy – bronią zdecydowanie integralności kraju i potępiają działania prorosyjskich separatystów. Niedawno w Chmielnickim pożegnano Polaka, który zginął podczas patrolowania granicy z Rosją.”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/