:) Co musisz wiedzieć o ‘srulach’ Beinie i Szubercie

13.2.2015 Boguś Maśliński w ludzkim geście wyciągnął rękę. Przyjąłem. Umawiamy się na herbatkę, bo nie pijam kawy, zwłaszcza jego ulubionej mocnej jak diabli 🙂 Następnie wszystko zniweczył, nigdy formalnie nie przeprosiwszy. Ale za to spiesznie wyciągał łapę po obiecany datek!

†††††††††††††††††††††††††††††

Andrzej Szubert:

  • http://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/07/pytania-dla-rusofoba/#comment-82885
  • To zbanowany u mnie kilka dni temu katodebil:
    http://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/03/kremlowskie-trolle-cienie-putina-laczmy-sie/#comment-82802
  • Tu też na nas szczują katodebile… http://blizna.neon24.pl/post/113584,dlaczego-adnovum-zbanowal-te-wpisy-cz-1-3

Razwiedka666: Jeden z Przemysla, z zaburzeniami psychicznymi na tle sexualnym, drugi z ksywka Palusi tez pojeb. Z kato maja tyle wspolnego co krowa ze wzorem dwa pi er :<)))
Oni sa zaprzeczeniem chrzecijanstwa. To zwykle glupole, dopinanie im kato nobilituje ich i utwierdza, ze sa rycerzami Niepokalanej :<)

PB: Przejrzalem Blizne… usmialem sie. Jak niegdys u ich protoplasty, Szewczyka Dratewki (aka Fircyk w Zalotach) — wysysanie z palca, manipulacje faktami, pół-prawdy, debilny emocjonalizm. To idioci/agenciury, a nie katole ani nawet glupole. Hasbara robiaca pod katolactfo i ‘antysemitow’.

Nie tylko geniusze/agenciury jak Szewczyk Dratewka, Ulicki-Rek, Tomek ze StopSy (tera na WolnaPolska i WierniPolsce), Dylak, Dr Pokora z Markiem S, Wlazlinski z Maslinskim i Dabrowskim, czy swiatowej slawy John Kaminski… daja sie zlapac na ten hasbarski lep. Nawet nasz fotelowy filozof sorbonsko-berkeleyski Marek Glogoczowski sie skusil, gdy wyczerpal argument.

Zbyt wielu z ww. przytacza fotkę z szubertowo-beinowej draki wyśmiewającej sruli. Nawet nie trza linku do oryginalu publikacji fotki (debile i agenciury unikaja podania tego linku jak diabel swieconej wody 🙂 Kto nazwalby ‚zyd’ np. biskupow, Albanczykow przy swieczniku 3-ramiennym?
Zdjecie z naszej draki sluzy do wykrywania durakow i agenciur… Okazuje sie, ze odwazny Polak o „niepolskim” nazwisku, demaskujacy sruli i wyglupiajacy sie pod ich temat, przyciaga wiecej negatywnej uwagi niz krypto-srul o polskim nazwisku albo scyropolski szabas-goj. Najwiecej szkod jest w Polin wlasnie przez szabas-gojow; gdyby nie oni, ustawki nie przechodzilyby, instytucje nie dawalyby sie korumpowac itd.

Oceniamy ludzi po wyglądzie i pochodzeniu, czy po czynach? Działalność Szuberta i Beina mówią same za siebie. Toteż jesteśmy ością w gardłe, kolcem w boku, bólem w dupie dla sruli. Stąd ich kontr-akcje wypróbowaną metodą (kopiowaną przez durni): pokazać oponenta jako srula, wroga narodu, pro-Putinowca, rusofila…
Tylko nie-patrioci i głupcy wskoczą na ten wózek… Nie mamy nic podobnego od Polaków przez duże P, w tym rozsądni katolicy.
Podaj swe zdjęcie, zmierzymy krzywiznę nosa, dlugość brody… A jak nie, to cos się znajdzie do przekręcenia i oplucia w twoim dorobku… A jak nie, to stawiasz kropkę nad “i” z lewa na prawą 🙂 A jak nie, to zbadamy geny = gwarancja 100%, że znajdziemy co potrzeba 🙂

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/