Deformacje roślin w Polsce po Fukuszimie?

Piotr: Witam pana Piotra ! Piszę do pana pierwszy raz choć sledze dosłownie wszystko od ponad 3 lat co pan mówi i pisze. Uważam pana za najbardziej wiarygodne źródło jakie w życiu widziałem jeśli chodzi o Fukushimę i wiele innych spraw.
Ostatnio na youtube pojawiają się częściej straszne informacje o tym że jeden  basen ze zużytym paliwem w jednym z reaktorów zniknął że nie wiadomo gdzie się podział. a 20.maja.2014 roku miał miejsce wielki pożar w jednym z reaktorów tyle że podejrzewam że tam wcale się nie palił olej napędowy jak mówi tepco a właśnie jeden z basenów na zużyte paliwo. Dlaczego tak myślę ? Bo pojawia się mnóstwo deformacji warzyw i owoców w Polsce i dziś widzę na filmie w YT że też w Niemczech.
Takich pomidorów mam więcej i nie tylko pomidorów – maliny – koper – orzechy laskowe. (nie jem nic już z działki bo wiem że jeśli już tak wizualnie jest źle to i w tych co wygląda dobrze jest możliwość setki innych izotopów które tworzy corium podczas fuzji jądrowej.)
Chciałem zbadać te warzywa w gamma spektrometrze w jakimś labolatorium ale wszystko jest tak zakłamane aż brak słów – wszyscy odwracają kota ogonem, a to dla mnie tylko kolejny dowód że jest bardzo źle, gorzej niż każdy sobie myśli. Wszędzie dobrze wiedzą jaka jest sytuacja ale ukrywają i jeszcze wręcz przeciwnie dla zmylenia tworzą informacje typu happy Fukushima czy tworzą programy o nieszkodliwości tego wszystkiego co jest posunięciem kryminalnym.
Załączam mój film (mam tego więcej, ale boje się zamieszczać bo widzę jakie lobby atomowe ma długie łapy i powiązania ze wszystkimi instytucjami).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vcgb9bzlmmE?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

A tu wspaniały człowiek który robi dobrą robotę jak pan panie Piotrze. Było by miło jak by pan Piotr nakręcił nowy film ze zaktulizowanymi informacjami o Fukushimie. – Pozdrawiam i prosze chociaż o informację przeczytania tej wiadomości.

PB: drugi filmik: jaka szybkosc projekcji? wybuch zuzytego paliwa bylby potezny – tu raczej cos sie fajczy, narastajac stopniowo deformacje roslin: czy rownie intensywnie obserwowal pan przed Fuku? u nas w ogrodzie zdeformowane truskawki i poziomki, ale wg netu taka ich uroda – czule na  anomalie np. chemia gleby; niektore maliny dojrzewaly wybiorczo (wiecej bylo tej anomalii w ub. roku na tychze krzakach): na tej samej jagodzie jedne ziarenka zielone inne dojrzale

pomidorow dosc duzo nasadzilismy w bież. roku – kilka odmian, ale zadnych deformacji…
Vancouver dostaje o wiele wiecej radiacji z Fuku niz Polska: bezposrednio powietrzem i Pacyfikiem; 1-sze wieksze opady deszczu po wsch. stronie oceanu spadaja na Brytyjska Columbie
pana pomidor od Czarnobyla? czy pytal pan w okolicy o deformacje warzyw? chemia i mikroby tez powoduja deformacje
jesli nie spozyje pan izotopow ze swej dzialki, musi pan zjesc to samo z in. miejsca = poza byc moze pulkula pld. nie ma ladow nieskazonych z Fuku, ale i w Australii jest np. ogromny obiekt utylizacji broni uranowej,  najprawdopodobniej pala przetreminowana amunicje jak w USA
dzieki za linki do Dana – rozplakatuje, tym bardziej ze on z Vancouveru!
Piotr: Dziękuje panie Piotrze że się pan odezwał. Co do pożaru i wielkiego ognia to OK rozumiem – coś normalnie mocno się paliło 20 maja 2014r. (a tu taki domysł że skoro tak mocno się paliło, to czy mogło tam ogrzać cały budynek od reaktora i jednocześnie ogrzać ściany sąsiadujące z basenem na zużyte paliwo ? Bo jeśli tak – to mogłoby od ścian podgrzać wodę z prętami paliwowymi do takiego stopnia że przekroczy temperaturę wody np. załóżmy 57’C po której nie ma odwrotu – a pręty dalej samoczynnie podgrzały by wodę do tego stopnia że wyparowałaby całkiem, i dalej wiadomo co – a kiedy się to wszystko by działo, wszyscy już by staliby na baczność i pilnowali tych wszystkich kamer przed komputerami, a w odpowiednim momencie dokleili materiał z któregoś dnia poprzedniego, tyle że, ze zmienioną datą, aby nie było widać żadnych błysków i mikro wybuchów itp. Ta data i timer też musi być jakoś nakładana na oryginalny czysty obraz video z kamery i nie chcę wierzyć że tam są te kamery puszczone 100% co do sekundy live stream – muszą mieć jakiś czas buforowy w razie co żeby zatrzymać aby świat nie widział tego czego nie chcieliby pokazać.
Nie twierdzę że tak jest i było, tylko szukam jakiegoś wytłumaczenia tej ekspansji mutacji nagłej w roślinności i a przede wszystkim śmiertelności owadów.)
Ten film też trochę dziwny jest, bo niby krople deszczu, ale czy na pewno? Jak się tak na miniaturce przewinie szybko na pasku, to trochę inaczej to wygląda. Nie wiem czy to celowe czy jak, bo z tej kamery mało co kiedy można detali wyciągnąć/wywnioskować i nie można przez to tej kamery traktować poważnie.
Tu film o którym zapomniałem we wcześniejszej wiadomości: Niemiec pokazuje mutacje kwiatów. Co do deformacji roślin to się przyglądam od początku katastrofy w Japonii, bo jako jeden z niewielu zrozumiałem szybko powagę sytuacji. Paliwo MOX to nie to co miał reaktor w Czarnobylu – O paliwie MOX jedni ludzie mówią że 2 mln gorsze, a inni mówią że nawet 8 mln gorsze od Czarnobylskiego paliwa.
W poprzednich 3 latach z mamą nie znaleźliśmy niczego takiego zmutowanego, a szukaliśmy starannie i dokładnie. Dopiero w tym roku jest wysyp zmutowanych warzyw/owoców i innej roślinności którą pomijam bo nie jest to jedzenie. Zauważyliśmy też że w tym roku nie ma komarów wcale, nawet w bagiennych terenach mokradłach gdzie było aż siwo od komarów – chodzę i jeżdżę po lasach łąkach rowerem i doskonale wszystko widzę. Jest też spadek drastyczny much/os/pszczół zauważam to bo jeżdżę na wieś do rodziny i nie wygląda to tak jak zawsze/wcześniej.
Nie mam już tych malin zmutowanych wstrętnie, bo zakopałem je głęboko na śmietnisku ogrodowym ze względów bezpieczeństwa. Wiem że te radionukloidy wysokoenergetyczne emitujące promieniowanie alpha są bardzo ohydne, bo bardzo łatwo przenikają przez skórę (lekcja o niedotykaniu gołymi rękami np. świecących farb radowych odrobiona dobrze, więc pomyślałem że skoro tak: to z innymi pierwiastkami jak pluton uran ameryk itp. musi być identycznie, i nie wolno dotykać gołą skórą i trzeba zawsze mieć rękawiczki, i myślę też że nie wolno wdychać nawet zapachu zmutowanych roślin.)
Mój pomidor z pewnością nie od Czarnobyla. W 86 roku miałem już kilka lat i wszystko pamiętam, nawet jaka była pogoda i co gadali ludzie, żeby nie wyłazić na dwór i uszczelnić dom, nie otwierać okien przez tydzień-dwa.
Od tamtej pory zawsze mamy tą samą działkę i zawsze uprawiamy na niej pomidory w foliaku. W tym roku na zimę była folia na dachu tak że śnieg i deszcz nie mógł się dostać na ziemię w foliaku, ale za to przekopana ziemia została z obornikiem a ten był ze wsi i obornik był wystawiony na warunki pogodowe i deszcze ze śniegiem.
Ogólnie NIGDY WCZEŚNIEJ TAKICH DEFORMACJI NIE MIELIŚMY NAWET PO CZARNOBYLU.
Nie pytam ludzi o deformację – po prostu się przyglądam z mamą wszystkiemu i wszędzie (mama bardziej na działce, a ja gdziekolwiek jestem i gdzie mam okazję to się przyglądam).
Na rozmowę z ludźmi i pytania to strata czasu – u nas totalny ciemnogród u działkowców a jak mam tłumaczyć to muszę walczyć z takimi więc się poddaję. Straciłem siłę na tłumaczenie i oświecanie ludzi w tym temacie – jeden na 100 jak wie coś na temat Fukushimy to jest dobrze i w takim momencie spada mi kamień z serca, bo nie jestem sam pośród lunatyków zahipnotyzowanych programatorem zwanym TV.
Niech pan zobaczy jeszcze z łaski swojej ten film – tego nie umieszczałem na youtube bo się bałem.
Jak trzeba dać jakiś materiał do nowego filmu o Fukushimie to można użyć tego filmu i dowolnie go edytować, wycinać, podkładać inny dźwięk itp. Zezwalam. Na zamieszczenie tego co napisałem też zezwalam. Nie chcę tylko aby był podawany mój email i cokolwiek naprowadzającego do mnie przez co mógłbym być dręczony/straszony przez niewiadomo kogo. Jeszcze chcę trochę pożyć i zobaczyć miny tych ludzi którym tłumaczyłem i pokazywałem, ale mieli głupawy wyraz twarzy i się uśmiechali robili sobie żarty z tematu o ich własnym życiu, niektórzy są kompletnymi ignorantami, w dodatku mają małe dzieci (tylko na takich marnowałem swój czas, nie łatwo jest dotrzeć do głowy takich osób które nic nie wiedzą w temacie – słuchają tego co im się tłumaczy, ale w większości przypadków następnego dnia nic sobie z tego nie robią i idą np. do lasu na grzyby itp. mimo że kategorycznie się tego im zabraniało i tłumaczyło ile Bq na kilogram jest w grzybach ze znanych statystyk w Polsce). Haslo do tego archiwum to tomatopoland2014
Co za pomysł palić broń uranową? Przecież tego nie da się w żaden sposób spalić, i wie to nawet taki nikt jak ja – kolejny chory absurd i kolejny sposób na wyniszczanie organizmów żywych. Ahh już wiem to jeden z tych idiotycznych pomysłów z serii co to niby Tepco chciało palić gruzy poreaktorowe…
Od znajomej osoby otrzymałem jeszcze coś takiego: Oficjalny raport: W ziemi zawartość cezu  spada, a w żywności (jaja i mięso)  jednak rośnie po 2011 (strona 46).
Chciałem pokazać 3 zdjęcia:
20140927_211343 Burak A 20140927_211352 Burak A 20140927_212014 Dziwna biala kropka na buraku (ten burak ma 20 Ci (Kiurów) na 10min) 
PB: miejsce kamery w Fuku mozna odtworzyc z pokazanych budynkow i wiez – bedzie wiadomo, gdzie sie pali, ale skoro moga ukryc/podrobic. to jaki sens?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/