[dyskusja] Polski katolicki ksiądz-misjonarz na Ukrainie o sytuacji w tym kraju

From: Piotr Bein
Date: October 21, 2014 3:46:59 PM PDT (CA)
To: [email protected]
Cc: Pl all
Subject: Re: Kijów

Szanowny Ojcze Wieslawie
Mocniejsze, jednoznaczne stwierdzenia padaja w ostatnej cwiartce audycji, od min. 21:50. Wielu moze nie doczekac tak daleko. Audycja zyskalaby, gdyby to bylo na poczatku. Wlasnie o silnego ducha chodzi, odpornego na polityczne manipulacje…
Na poczatku audycji mowicie o fanatyzmie religijnym w spirali wojny i nieszczesc. Rewolucje “ukrainskie” wyrezyserowali czciciele antychrysta, wykorzystujac uczucia religijne chrzescijan, np.:

  • umizgi krypto-Zyda Kaczynskiego do polskiego elektoratu o poparcie przewrotow
  • krypto-Zyd Tiahnybok przemawiajacy na Majdanie pod wizerunkiem Bogurodzicy…

W wyniku tego mamy bratobojcza wojne i bestialskie morderstwa rosyjskiej ludnosci Donbasu oraz niszczenie ich cerkwi. Czy sa o tym pogadanki w TV Trwam i Radiu Maryja?
Zaszczepianie na Ukrainie patologicznej rusofobii i nienawisci do ‘ruskiego’ prawoslawia (a jednoczesnie do etnicznych Polakow, o czym mowa w min. 18:00) ma w Polsce odpowiednik w propagandzie m.in. KK. Totez zbyt wielu Polakow jest podobnie nastawiona do rosyjskich braci-Slowian, w wiekszosci wyznawcow Chrystusa. Widac to np. w nast. faktach:

  • Podatnosc Polakow na oglupiajaca info-wojne przez ww. antychrystowe kregi wladzy.
  • Duza liczba zabitych polskich poborowych z Zytomirszczyzny. Jak w in. regionach, poborowi mieli opcje: (a) niestawic sie na wezwanie przez nielegalna junte do poboru na bezprawna wojne, (b) zbiec na Zachod lub do Rosji, (c) poddac sie powstancom.
  • Stosunkowo liczne najemnictwo Polakow do bandyckich formacji junty kijowskiej i batalionow zydowskich oligarchow. Liczba ta dorownuje liczbowo lacznemu najemnictwu z calego Zachodu, sadzac po liczbie najemnikow zabitych przez powstancow.

Jesli polscy katolicy maja sie o cos modlic (zanim ‘zatroszcza’ sie o Rosjan), to o wlasne zejscie z antychrystowego bezdroza posluchu handlarzom wojen i rewolucji. Powstancy donbascy, narod bogobojny, walcza z okrutnym, ludobojczym najezdzca o zycie. U Rosjan w FR panuje prawoslawie, a wladze putinowskie walcza na wszystkich plaszczyznach z ww. kompleksem globalnym. Kto ma sie wiec nawracac i na co?
Sz. Ojciec na poczatku nie rozjasnia obrazu, choc ma celne wypowiedzi, np. o naprawie serc w Polsce wobec wladzy obcej, wrogiej narodowi. Sz. Ojcowie mowia o tym pod koniec, ale za malo, moim zdaniem, wobec wpojonej juz w Polakow niecheci a nawet nienawisci do rosyjskich braci i siostr w Chrystusie… i nie tylko w Chrystusie. Wtedy wsrod paczek od katolikow z Polski beda tez paczki dla etnicznych rosyjskich Donbasian cierpiacych w obcej wszystkim Slowianom wojnie. A na koscioly dla polskich braci w Chrystusie zloza sie i prawoslawni Rosjanie…
Od min. 20:00 mowi Ojciec o narzucaniu woli czesci Ukraincow reszcie. Tak sie dzieje, “dzieki” ww. klice globalnej i manipulacji uczuc religijno-patriotycznych. Ale nie na miejscu znajduje przyklad jakiegos narzucania woli Wsch. Ukraincow reszcie ludnosci. Obrona swych praw podstawowych to nie narzucanie woli innym. Od poczatku jest na odwrot. Junta wyrezyserowala i kontynuuje rozmyslna przemoc, podsycana okropnosciami jak Masakry Odesska i Mariupolska, niszczenie cerkwi czy pusta retoryka o gwarancjach etnicznych. Bo celem jest nie Ukraina a wykorzystanie jej chrzescijan do bratobojczej wojny obcych w podchodach pod Rosję i Putina.
Minuta 21:30 – nie ma ZADNYCH dowodow. Celnicy junty drobiazgowo sprawdzaja kamazy humanitarne. Propaganda, ktora urabia opinie i nastroje polskich katolikow. Niektore firmy same wyprowadzaja sie z Donbasu do Rosji… a to na wolnym rynku legalne. Zaklady strategiczne panstwowe (np. wytwornie czolgow) nie maja szans na wyprowadzke.
Od min. 25:20 – ‘wojna przeciw Chrystusowi’. Wg liczby ofiar w Iraku (kilka mln) i w swiecie islamu w ogole, wojny kliki antychrysta niszcza najwiecej muzulmanow. Dla nich te wojny sa przeciw Allachowi. Tam najsilniejsi duchowo (niezradykalizowani) takze sa priorytetem do neutralizacji. Ile np. glosow rozsadnych imamow propaguja media pod kontrola kliki? Podobnie syjonisci (zasadniczy element kliki) niszcza antysyjonistycznych Zydow. Mamy tez wojny z gojami poprzez szkodliwe jedzenie, leki, szczypionki, zatrute powietrze i wode, radiacje mikrofalowa i atomowa… poprzez demoralizacje, niszczenie rodziny, praworzadnosci i tradycyjnych wartosci w ogole. To ma efekt na wyznawcow poszczegolnych religiii ok. proporcjonalnie do udzialu w zaludnieniu swiata, a wiekszosc nie wierzy w Chrystusa.
Jako badacz wojen balkanskich dodam, ze KK podobnie niechlubnie przyczynil sie do rozpadu Jugoslawii i tragedii wszystkich tamtejszych narodow, w 1-szej wojnie hybrydowej NATO w Europie (Ukraina jest druga). Watykan stanal po stronie antychrystowej koalicji, a Polacy w wiekszosci poparli te a-moralna polityke, m.in. w solidarnosci ze “strukturami euroatlantyckimi” (Polske weszla do NATO w czasie napadu paktu na Jugoslawie). ‘Zachodnia’ propaganda (a za nia ogromna wiekszosc, w tym katolickich, mediow i politykow w Polsce) demonizowala Serbow jako zbrodniczych prawoslawnych sojusznikow Rosji, a wybielala katolickich chorwackich ludobojczych neo-ustaszy.
Przypomne, ze do akcesji UE agitowal m.in. JP2 pod wplywem super-agenta kompleksu antychrystowego, krypto-Zyda Brzezinskiego oraz CIA. To KK i Watykan ‘poblogoslawily’ Solidarnosc skorupowana przez wrogow, a agent CIA, Lejba Kone (Walesa) bezkarnie nosil wizerunek Bogurodzicy w klapie marynarki.
Serdecznie pozdrawiam,
z Bogiem,

Piotr Bein
niezalezny badacz ludobojstwa
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

……………….

Otylia: Najbardziej co jest denerwujace wedlug mojej wiedzy to,to, ze  mamy narzucane aby sie modlic za Rosje i to wlasnie juz po zakonczonym komunizmie, ciagle teraz, skad najgorsze zlo zostalo wypedzone przez madrego Putina z Rosji na zachod. Teraz to moze powinnismy sie modlic za USA i to powinno byc opiewane we wszystkich kosciolach z wielkim naciskiem! Ale klamstwa i manipulacje poszly za daleko… Ci co morduja dzisiaj ze strony zachodniej, kiedys w komunizmie mordowali ze strony wschodniej poszerzajac system, takze w Polsce doswiadczylismy tego sromotnie. W Rosji zydo-chazarzy (dzisiaj globalisci), wymordowali 70 mln Rosjan i spalili okolo 40 tys. kosciolow katolickich [cerkwi? – PB]!!! Czy my ta prawde uslyszymy w Radiu Maryja???
NNNNNIIIIIGGGGGDDDDDYYYYY!!! Przenigdy! Poniewaz jest w rekach masoneri i kroczy rowno w kierunku NEW AGE.

Andrzej Szubert: Film pokazuje niewyobrażalną arogancję katolactfa. Ojczulkowie  –
pastuchy trzody ludobójcy Jahwe z rebe rydzykowej telawiwzorni mówią o konieczności “nawrócenia” Ukraińców [Rosjan? – PB] (rzekomo nakazane przez “fatimską” żydówkę Miriam), a potem ubolewają, że katolicy nie są na Ukrainie mile widziani. A jak by
reagowali katolicy, gdyby z Ukrainy napływały głosy, że “matka boska” z – powiedzmy – Kijowa nakazała Ukraińcom “nawrócić” katolików na prawosławie. Przez durnotę, ślepotę i fanatyzm katolactfa chcącego “nawracać” na własny odprysk jahwizmu prawosławnych zgody między Polakami i Ukraińcami nigdy nie będzie. Tę fanatyczną nadjordańską dżumę należy po prostu odesłać tam – gdzie powstała – nad Jordan!

Owo “nawrócenie” Rosji dotyczy wszystkich prawosławnych, a więc i Ukraińców. Dla gorliwych katoli prawosławny Ukrainiec to prawie “Ruski”. Ich też chcą skatoliczyć, sorry “nawrócić”. Pierwsza próba skatoliczenia Rosji miała miejsce podczas “Dymitriad”, kiedy to intryga papieska popchnęła Rzeczypospolitą do haniebnej wojny z Rosją. Tak tę wojnę widzieli Rosjanie: Rozwięzły żołnierz wasz nie miał miary w obelgach i zbytkach; zabrawszy wszystko, co tylko dom zawierał, złota, srebra, drogich zapasów mękami wymuszał. Niestety! Patrzyli mężowie na gwałty lubych żon, matki na bezwstyd córek nieszczęsnych. Rozpust i wyuzdań waszych zachowujemy pamięc. Jątrzyliście serca nasze najobrażliwszą pogardą, nigdy rodak nasz nie był przez was nazywany inaczej, jak psem Moskalem, złodziejem, zmiennikiem. Od swiątyń nawet Boskich nie umieliście waszych rąk powściągnąć. W popiół obrucona stolica, skarby nasze przez carów zbierane, rozszarpane są przez was, państwo całe ogniem i mieczem okropnie zniszczone.
Ukraina była w czasach Rzplitej nachalnie katoliczona i polszczona. Intensyfikacja katoliczenia i polszczenia nastąpiła po sprowadzeniu do RON psów watykańskich – jezuitów. To ówczesny herszt Watykanu naciskał na wypędzanie biskupów prawosławnych z miast na Ukrainiem w których zakładano biskupstwa katolickie.
Niewiele lepiej było w czasach II RP: Włączenie w granice państwa polskiego dużego obszaru zamieszkałego przez ludność ukraińską mogłoby, mimo wszystko, nie prowadzić do tragedii, jeśliby pojmowano Polskę jako państwo wielonarodowe i przestrzegano skrupulatnie poszanowania równości praw narodów. Jednak stworzono w Europie obszar kolonialny z narodu ukraińskiego, który w państwie austro-węgierskim miał duże prawa, wykształcił własna inteligencję, kadrę urzędnicza, a w nowym państwie polskim już miał mniejsze prawa niż Arabowie we francuskiej Algierii. Niemal zamknięto Ukraińcom dostęp do stanowisk w policji, w wojsku do kadry oficerskiej, do stanowisk wójtów, urzędników administracji, niemal zlikwidowano szkolnictwo ukraińskie. W kuratorium lwowskim z 2455 szkół z językiem wykładowym ukraińskim pozostało w 1934 r. 457 i to przeważnie były szkoły 4-klasowe. Na Wołyniu, tym najbardziej ukraińskim województwie, z 500 szkół pozostawiono 6. I te były pozbawione zaplecza kadry nauczycielskiej. W 1934 r. było 7 niewielkich szkól nauczycielskich z ukraińskim językiem wykładowym /łącznie zaledwie 500 uczniów/, a w 1937 r. ostała się tylko jedna, do której uczestniczyło około stu uczniów.
Jeżeli przypomnieć o osadnictwie wojskowym na Wołyniu, o przeprowadzanych przez policje brutalnych pacyfikacjach połączonych z umyślnym wyrządzaniem szkód materialnych, biciem ludzi, niszczeniu obiektów religijnych / tylko na Chełmszczyźnie zniszczono w 1938 r. 127 obiektów religijnych w czasie jednej pacyfikacji/ stanie się oczywiste, że nawet cywilizowane metropolie kolonialne w okresie po 1918 roku takich metod kolonialnych już stosować nie odważyły się. W tej sytuacji ruch oporu przeciwko kolonialnemu XlX-wiecznemu uciskowi był zjawiskiem naturalnym.
Ukraińcy mają wiele powodów aby polskie katolactfo nienawidzić.
…………………..

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=iegTp2eGwYs?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/