[dyskusja] PRZECZYTAJ i ZASTANÓW SIĘ POLAKU

Andrzej Szubert: Pytania wzorują się na liście pytań do rusofoba, które już kursują w internecie a wiele z nich jest podobnych. I nie ma kolonializmu niemiecko-żydowskiego, bo Niemcy same są pod żydowską okupacją. Katolickie zawołanie na końcu “tak nam dopomóż bóg” jest nie na miejscu. Dlaczego miałby nam pomagać żydowski wymyślony przez żydowskich kapłanów “bóg”. Powróćmy do naszych słowiańskich bogów.

Andrzej B. [w reakcji na rozsyłkę od Elżbiety M.]: Pani Elu, Tak wszystko to zrobiła Rosja !!! Odpowiedź dotyczy ulotki przysłanej przez Panią Elę przedstawionej poniżej od akapitu NARODZIE POLSKI… Jak Polacy zobaczyli w okresie zaborów, wojny polsko-sowieckiej 1920, wojny 1939 roku, okupacji  sowieckiej na Kresach jak i całego okresu PRL- u co to jest władza ROSJI to już wolą tą niewolę żydo-masońską Zachodu. Ja też wolę wczasy w Egipcie, Grecji czy nawet Bułgarii z okresu „Wolnej Polski” po 1989 r. niż wczasy w Workucie, Ziemi Franciszka Józefa innych wspaniałych miejscach Syberii lub los np. ”Politkowskiej” zabitych przez przypadkowych bandziorów z KGB. Dlatego w łapy zgniłego Zachodu wepchnęła nas Moskwa !!!!
Pani Elu wydawało mi się, że Pani nie jest agentem wpływu, ale te Wicipolskie to czysta propaganda z Moskwy. Proszę do nich napisać, że jak chcą być skuteczni to muszą pisać chociaż 90% źle o Zachodzie i 10 % źle o Rosji a oni piszą 100% źle o Zachodzie a Rosja to kraj mlekiem i miodem płynący.
Pkt 13 Kłania się pakt Ribbentrop –Mołotow –to chyba jest przyczyna wybuchu II wojny światowej. Wojnę wywołał Hitler i Stalin. Pani pisze, że Niemcy i żydzi /religia/. Chyba, że Pani ma na myśli finansowanie Hitlera przez finansjerę żydowska z USA. Stalin podobno był Gruzinem, chociaż niektórzy historycy twierdzą, że jego ojcem był Polak odkrywca konia Przewalskiego-Przewalski. Proszę zapoznać się ze wspomnieniami Polaków z nieludzkiej ziemi w tym Syberii, Kazachstanu  itp. Ulotka dobra, ale na okres PRL-u.
Załączam trochę artykułów o Rosji – Bardzo dobre Rosja –Tajemnice rosyjskich miliarderów – opowiadanie francuskiej guwernantki dzieci nowej arystokracji komunistycznej z KGB. Dla przeciwwagi informacja Rosja –kanibalizm –dwie wzmianki. Ponadto 4 ostatnie historyczne artykuły.
Okręgi jednomandatowe to Polacy wybiorą Dodę , Owsiaka , Kwaśniewską itp. Raczej dziękuję!!!! Mieszkam w Gdyni. Trójmiasto 4-5% bezrobocia, wszyscy pracują-chociaż nam stocznie zlikwidowali oraz wszystkie liczące się za komuny zakłady pracy, przyjechałem do kościoła samochodem , nie miałem gdzie postawić- tyle samochodów raczej to nie były szroty z Niemiec. Ludzie pięknie ubrani i raczej z twarzy zadowoleni……
To gdzie ta bieda i te pseudoinformacje z 22 punktów. /Może nie przeczę w jakiejś części prawdziwe np. pkt2/ Chyba źle to jest na Zachodzie –Kolega z Vancouver Kanada przesłał mi INFO, że to 2 milionowe miasto to Chiny. Kilka miesięcy temu byłem w Manchesterze /Anglia/, odniosłem wrażenie, że Gdynia prezentuje się ładniej. Pani Elu, gdzie pani mieszka, chyba nie w Polsce…

ROSJA ZAWSZE MIŁUJĄCA POKÓJ mój e-mail z 13.06.2014
Rok 1764 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Polski, bo??? Bo wojska Rzeczypospolitej wg carycy są używane, by na sejmikach krępować wolne głosy niezależnej szlachty.
Rok 1772 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie ponownie wkraczają do Polski. Rozpoczyna się czas rozbiorów.
Rok 1920 kwiecień zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Finlandię, bo Karelia chciała przyłączyć się do tego Kraju.
Rok 1920 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Polskę.
Rok 1939 17 września zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie zajmują wschodnie terytoria Polski. Oczywiście, aby bronić ludność białoruską i ukraińską.
Rok 1939 30 listopada zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Finlandię.
Rok 1941 25 czerwca  zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie po raz drugi napadają na Finlandię.
Rok 1953 17 czerwca zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie tłumią powstanie w NRD.
Rok 1956 4 listopada  zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają na Węgry.
Rok 1968 20 sierpnia zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Czechosłowacji. /niestety razem z bohaterem Polski nieodżałowanym gen . ŚLEPAKIEM/
Rok 1979 25 grudnia zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Afganistanu.
Rok 1994 11 grudnia  do 31 sierpnia 1996 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie krwawo tłumią powstanie w Czeczenii. – Mieli prawo bo to część Wielikiej Respubliki Rasii ???
Rok 2014 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają na Krym w celach rekreacyjnych …. Ludność tubylcza potrzebuje wczasowiczów.
Rok 20… zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie i białoruskie wkraczają do powiatu Hajnówka w celu ochrony ludności białoruskiej notorycznie głosującej na SLD.
Po zajęciu dalszej części woj. Podlaskiego zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie udają się na grób ich przyjaciela Jaruzelskiego do Warsiawki.
Na Powązkach witają  Armię Rosyjską użyteczni idioci w osobach Olbrychski…. itp. oraz inni wielbiciele z pogrzebu tow. generała Tw Wolskiego.
Adaś Michnik-Szechter przedstawił Państwu sprawozdanie w Gówno Prawdzie z tego historycznego wydarzenia… Króluj nam Chryste!!!! Pozdrawiam agentów wpływu…

Otylia: PANIE ANDRZEJU [Szubert] , co zrobic z takim zydem-jest ich wiecej, prosze nam pomoc. Dziekuje

Andrzej Szubert: Pani Otylio, Tamtego idiotę “zbić*” jest b. łatwo. Chwilowo niestety nie mam czasu. Jestem zawalony różnymi sprawami po uszy. Odpiszę w najbliższych dniach. A tak na marginesie – chciała Pani walczyć z “wolnąpluskwą”. A tutaj ma Pani proste kolportowane przez żydostwo i katolaków “prawdy o Rosji” i nie potrafi się z nimi uporać. To nie zarzut – a uświadomienie Pani, ja dużo wiedzy musi Pani uzupełnić.

PB: nie moze byc 1 dyzurny Szubert do czyszczenia wszystkiego szajsu na necie zapluskwionym agentura
nie mam tak glebokiej wiedzy historycznej jak AS, ale pare oczywistosci:
– uzyteczny d(yz)urny nie odniosl sie do ANI JEDNEGO antyhasbarskiego pytania nt. Rosji, powtarza mantre, ze wszystko to zrobila Rosja! – wiec moze agenciura, co zarzuca innym; natomiast
– 2 przypadki z XVIII w. – jak na tysiac lat sasiadowania, to niezle, oby tak zawsze… i to podczas podchodow zydlacko-katolskich pod Rosje z Polin jako uzyteczny idiota
– od 1920 r. do ok. l. 1990-ych (wiekszosc punktow) to nie Rosja tylko zydobolszewia/komuna
– 1979 Afganistan – moze GRU wiedzialo o planach BrzezinSSKy’ego wojny hybrydowej z Rosja za pomoca islamistow
– 1994 Czeczenia – c.d. wojny hybrydowej BrzezinSSky’ego przeciw Rosji
– 2014 Krym to nie inwazja; legalnie stacjonowalo tam ok. 20 tys. wojsk FR w paru bazachwojskowych, na mocy umowy Rosji po rozpadzie ZSRR, zeby strategiczny Krym nie dostal sie do nie-panstwa Ukraina
na jego ‘argument’ o wakacjach, plytki jak pozostale, szkoda klawiatury… on woli zydomasonska ‘zachodnia’ konsumpcje, sposob na kupienie/uspienie gojow, co widac po polactfie jak on, biernosci -Kanadyjczykow wsrod ktorych zyje…
niech agent wplywu wyliczy, co zrobily w tymze okresie ‘wprowadzajace pokoj i demokracje’ wojska, suszpy srulobansterii i ich zydo-zachodu: kilka rewolucji, liczac tylko od francuskiej, kilka genocydow, 2 wojny swiatowe, przecietnie kilka agresji/wojen regionalnych na rok…

Andrzej Szubert: Piotr, zauważyłeś to – pamiętają katolaki najazdy Rosji w XVII w. ale haniebnej i zbrodniczej okupacji Rosji i Kremla przez Rz’plitą podczas dymitriad nie pamiętają. A resztę bezbłędnie wypunktowałeś. Z Afganistanem było tak, że CIA zaczęła zbroić i podjudzać przeciwko władzom Afganistanu mudżahedinów jeszcze przed radziecką interwencją. Proradziecki prezydent Karmal nie dawał sobie z mudżahedinami rady i poprosił ZSRR o pomoc militarną. W tej usraelskiej operacji chodziło o wyrwanie Afganistanu spod radzieckich wpływów. Była to ewidentna operacja CIA.

A co się tyczy Węgier i Czechosłowacji – w okresie zimnej wojny z inspiracji CIA miało miejsce kilkadziesiąt puczy i prawicowych zamachów stanu na różnych kontynentach. Bandyci żydo-banksterzy podbijali i kolonizowali stopniowo świat. Na drodze stał im blok wschodni. Zarówno na Węgrzech jak i w Czechosłowacji widać było inspirację żydo-zachodu – chodziło o osłabienie bloku wschodniego na co ZSRR prawidłowo reagował. Nie pozwalał się osłabić. Węgrzy i Czechosłowacy padli ofiarą intryg żydo-zachodu. A dzisiaj niejeden Węgier czy Czech wzdycha – komuno wróć.

……………………….

NARODZIE POLSKI; oszukany, okradziony i zniewolony w kolonializmie niemiecko-żydowskim, Opamiętaj się i odpowiedz na pytania:

1. Czy Rosja Cię skolonizowała w imperium europejskim czy zachód?
2. Czy Rosja pozbawiła Polskę suwerenności podpisując Traktat Lizboński czy żyd niemiecki Tusk i żyd ukraiński Kaczyński?
3. Czy Rosja zlikwidowała stocznie Polski czy korporacje żydowsko-zachodnio-niemieckie przy przyzwoleniu rządu mniejszości narodowych w Polsce
4. Czy Rosja zlikwidowała pegeery a ziemie północno-zachodnie Polski pozwoliła zabrać Niemcom żydowskiego pochodzenia?
5. Czy Rosja zlikwidowała przemysł zbrojeniowy Polski i armię polską czy prezydent żydowskiego pochodzenia Kaczyński-Kelstajn jako zwierzchnik sił zbrojnych wraz z żydowskim imperium NATO?
6. Czy Rosja zmusiła zdolnych lekarzy i pielęgniarki do emigracji, zlikwidowała i sprywatyzowała szpitale polskie czy żydowskie korporacje i zachodnie za przyzwoleniem PO, PIS, SLD. PSL ? Czy to Rosja poddaje eutanacji Polaków, odłańcza od maszyn i wyciąga organy dla zachodnich milionerów.
7. Czy Rosja przejęła farmacje Polski czy kartel międzynarodowy żydowski dając nam zatrute, szkodliwe  i nieleczące leki?
8. Czy Rosja przejęła banki polskie wraz z 66mld (za roczny dochód) i bicie pieniądza polskiego czy finansjera niemiecko- żydowska?
9. Czy Rosja zlikwidowała przemysł Polski i rolnictwo zmuszając młodzież wykształconą do opuszczenia kraju aby zasilała tanią siłę roboczą Niemcom, Anglikom i zażydzonej Europie przy przyzwoleniu rządu mniejszości narodowej –żydowsko-niemieckiej w Polsce (PO, PIS, SLD, PSL)?
10. Czy Rosja zorganizowała majdan w Kijowie czy żydzi ukraińscy wspierani przez żydowski zachód i żydów polskich? Czy to Rosja buduje na terenie wschodniej Polski i Ukrainy państwo żydowskie, czy żydzi polsko- ukraińscy?
11. Czy Rosja założyła ZSRR czy żydzi rosyjscy i zachodni. Czy Rosja założyła imperium europejskie UE (przyszłe cesarstwo żydo-niemieckie) kolonizując kraje środkowej Europy czy żydzi niemieccy ?
12. Czy Rosja zdemoralizowała, roznarkotyzowała i rozpiła młodzież polską czy rząd żydowsko-polski?
13. Czy Rosja wywołała II Wojnę Światową, zorganizowała obozy koncentracyjne i wymordowała 6mil. Polaków i ponad 22 mil. Rosjan czy Niemcy i żydzi?
14. Czy Rosja mordowała oficerów w Katyniu czy żydowskie NKWD na czele z żydem gruzińskim Stalinem? Czy to Rosja wywoziła Polaków i Rosjam na Sybir czy żydzi rosyjscy i polscy?
15. Czy zachód wyzwolił Polskę z okupacji żydowsko-niemieckiej czy Rosja?
16. Czy zachód pomógł odbudować Polskę ze zniszczeń wojennych czy Rosja?
17. Kto wywołał wojnę w Afganistanie, Iraku, Jugosławii, Syrii, Gruzji czy żydowskie NATO, żydowska Ameryka czy Rosja?
18. Kto okupuje i morduje Palestynę; Rosja czy żydzi izraelscy wspierani przez żydowski zachód?
19. Kto zlikwidował przemysł i rolnictwo w Polsce i tanią siłę roboczą; Rosja czy imperialne Niemcy i imperialny zachód?
20. Kto czerpie ogromne zyski ze skolonizowanej Europy; Rosja czy Niemcy i żydostwo światowe?
21. Kto dzisiaj pomoże Polsce odzyskać ojczyznę; żydzi niemieccy czy Rosja i kraje słowiańskie wschodu?
22. Aby wyzwolić Polskę spod okupacji żydowsko-niemieckiej cały naród polski musi się zjednoczyć, zlikwidować wszystkie partie: PO, PIS, SLD, PSL i inne Palikoty i przejąć władzę. Wprowadzić wybory jednomandatowe tak aby rdzenni Polacy mogli kandydować, wygrywać i rządzić Polską a wyborcy mogli odwoływać posłów w razie koolaboracji z wrogiem i antypolskiej działalności. Polacy muszą wsadzić do więzienia, póki życia wszystkich członków partii PO, PIS, SLD, PSL, poddając ich 2 razy dziennie chłoście i ciężkiej pracy. Wszystkich pozostałych zdrajców, złodzieji i zbrodniarzy niemieckich wypędzić za Łabę a żydów na Madagaskar by nie mieli ludzi za sąsiadów i walczyli z rekinami.

Tak nam dopomóż Bóg.      Zatroskani Polacy.    Zrób 100 ksero i rozdaj

Ta ulotka stanowi dowód, na to, że Polacy budzą się z letargu ogłupiaczy i zaczynają zastanawiać się nad tym co się stało z ich ojczyzną, gdzie się podział ich 1000 -letni dochód narodowy, co się stało z ich dziećmi i rodzinami.
Pozdrawiam,
Elżbieta

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/