Pomoc prawna w zasięgu ręki: Komitet Obrony Praw Człowieka i Obywatela

Szanowni Państwo!

Większość z nas, zwykłych Obywateli, uwikłana jest – w większości przypadków nie z własnej woli – w różnego rodzaju problemy prawne. Czasem są to problemy mniejsze, czasem większe, ale nader często nie jesteśmy sobie w stanie z nimi poradzić sami. Jest tak z powodu zawiłości polskiego prawa, absurdów rządzących urzędami i wielu innych przyczyn, o których można by mówić niemal w nieskończoność. Faktem jest jednak, że bez pomocy zawodowych prawników nierzadko po prostu nie da się rozwiązać sprawy.

Problem w tym, że wielu osób zwyczajnie na taką pomoc nie stać. To z jednej strony. Z drugiej – z morza prawniczych ofert nie są w stanie wyłowić kogoś, kto rzeczywiście udzieli im profesjonalnego i skutecznego wsparcia. Dlatego stworzyliśmy KOPCiO czyli Komitet Obrony Praw Człowieka i Obywatela, który zajmuje się organizowaniem pomocy prawnej dla wszystkich tych, którzy jej potrzebują.

Wszystkich tych z Państwa, którzy szukają pomocy i tych, którzy chcieliby pomagać – zapraszamy do lektury artykułu, w którym wyjaśniamy czym jest KOPCiO, dlaczego i w jakim celu istnieje, na jakich zasadach funkcjonuje i jak mogą Państwo się zaangażować.

Komitet Obrony Praw Człowieka i Obywatela czyli pomoc prawna w zasięgu ręki

Z poważaniem,
Maciej Lisowski wraz z zespołem Fundacji LEX NOSTRA

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a więc pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz osobom i firmom pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników.

Liczy się każda złotówka. Wspomóc naszą Fundację mogą Państwo między innymi wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto: Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja “LEX NOSTRA”, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: http://fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/