Opolczyk: Farsa wyborcza, farsa liczenia głosów i farsa okupacji PKW – czyli farsa do sześcianu…

Andrzej Szubert: Zamierzałem farsę wyborczą olać całkowicie i o niej nie pisać. Ale to
co Żydki teraz wyprawiają to w pale się nie mieści.

PB: Fakt zwalania winy na Putina (znowu!) demaskuje architektów farsy. Nawet jeśli posądzenie “serwera rosyjskiego” o brużdżenie w zliczaniu głosów byłoby prawdą (w co wątpię, bo byłoby to łatwe do udowodnienia), to jak to Polin w objęciach jewrounii musi polegać na serwerze w Rosji!?

AS: to jak to Polin w objęciach jewrounii musi polegać na serwerze w Rosji! No właśnie – mi to od początku śmierdziało prowokacją. Byś może jest to prywaty serwer jakiegoś “rosyjskiego” oligarchy żydowskiego, ale o tym hasbara nie wspomina.

……………………

Farsa wyborcza, farsa liczenia głosów i farsa okupacji PKW – czyli farsa do sześcianu…

bydełko wyborcze

.
Miałem o farsie wyborczej nie pisać, ale zrobiła się z niej farsa do sześcianu. Najpierw ok. 45 % bydełka wyborczego uprawnionego do udziału w farsie wyborczej zagłosowało. Reszta – ponad 50 % farsę wyborczą olała pokazując realizm polityczny. Farsa wyborcza polega na tym, że to okupant w niej rozdaje karty, na dodatek znaczone. Czego bydełko wyborcze naturalnie nie dostrzega.
Na czym polega to rozdanie znaczonych kart? Otóż tylko główne agenturalne mafie/partie polityczne (banda czworga – PO/PiS/PSL/SLD i ich odpryski) grające w tej samej żydo-banksterskiej drużynie mają wystarczające zaplecze organizacyjne, finansowe i dostęp do żydowskich mass mediów aby w farsie wyborczej się liczyć. A taka np. „walka” PO z PiSem to inscenizacja mająca skłócić Polaków i rozbić bydełko wyborcze na zwalczające się obozy. Niezależni, nieagenturalni kandydaci z góry skazani są na porażkę. Nie mają zaplecza, pieniędzy i dostępu do żydo-mediów.

.
Po farsie wyborczej zaczęła się farsa liczenia głosów. Zawiodły programy komputerowe i przez sześć dni PKW nie była w stanie policzyć głosów. Natychmiast odezwały się wrzaski, że to wina Ruskich, bo serwery PKW są w Rosji. Już widzę karykatury produkowane przez żydowską agenturę wpływu i przedstawiające Putina majstrującego śrubokrętem w serwerach PKW. A prawda jest prozaiczna – umiejscowienie serwera nie ma znaczenia. Gdziekolwiek on jest, może być kontrolowany żydowskim oprogramowaniem Microsoft, Windows i manipulowany hakerami z CIA, NSA i Mossadu. Nie wiem, dlaczego PKW – organ okupanta – wybrał serwery w Rosji. Prawdopodobnie dlatego, aby agentura wpływu i użyteczni idioci ryczeli o kontrolowaniu Polski przez ruską agenturę. O tym, że Polska totalnie kontrolowana jest przez Mossad, CIA i NSA naturalnie agentura wpływu i użyteczni idioci milczą. Domniemane „szkolenie” członków PKW w Moskwie było dwudniową konferencją naukową. Nie wykluczone, że PKW wysłano na tę konferencję także po to, aby stworzyć pozory kontroli przez Moskwę naszego zniewolonego przez żydo-zachód, banksterów i Izrael kraju.

.
Osobiście zaczynam podejrzewać, że w łonie PKW zawiązało się tajne sprzysiężenie – kilku członkom tego okupacyjnego tworu otwarły się oczy na to co w Polsce faktycznie się dzieje, ruszyło ich sumienie i CELOWO wywołali tę farsę z farsy – farsę liczenia głosów oddanych podczas farsy wyborczej. Być może chcieli Polakom pokazać jaką farsą jest to wszystko co wiąże się z tzw. „wyborami”. Jeśli tak było rzeczywiście – składam tym ludziom wyrazy uznania i podziękowania. Może dzięki nim bydełko wyborcze ocknie się z amoku.

.
Ale jakby nie dość było tych dwóch fars – doszła do nich kolejna farsa – agentura żydowska, chcąc wypromować się na patryjotuf i prawdziwych Polakuf urządziła okupację PKW i zadymę pod jej siedzibą. A w kilku miastach (Warszawa Wrocław Kraków http://vod.gazetapolska.pl/8594-warszawa-wroclaw-krakow-protesty-po-wyborach) różne karłowate kierowane przez żydowską agenturę organizacje urządzają protesty.
Tę najważniejszą zadymę pod i w siedzibie PKW w Warszawie zorganizowali rusofobiczni „narodofcy”. W komplecie agentura z dodatkiem użytecznych idiotów.
Braun – użyteczny idiota – jeśli nie coś gorszego.
Stankiewicz – sierota po Kalksteinie, zaślepiona rusofobka, aktywistka klubów „Gazety żydo-Polskiej”, gloryfikatorka bandyckiego jewrosrajdanu.
http://naszeblogi.pl/43789-ewa-stankiewicz-na-majdanie
Wipler – podkomendny żydowskiego proroka prywatyzacji Ozjasza Goldbeerga, który wmawia nam, że jak wysprzedamy wszystko za grosze to będziemy wolni, bogaci i silni. A nie tanią niewolniczą siłą roboczą we własnym kraju.
Liderzy tzw. „Ruchu Narodowego” (Winnicki, Bosak) kierowanego przez ewidentną agenturę okupanta prowadzącą ów ruch w jedynie słusznym kierunku – ku chwale żydo-banksterów, Izraela i Watykanu.
Tzw. „Ruch Narodowy” (w rzeczywistości ruch katolicki czyli ruch członków kosmopolitycznego żydogennego nowego narodu wybranego) niczym nie różni się od niemieckiej nacjonaistycznej NPD. Gdy próbowano ją zdelegalizować okazało się, że jej wierchuszka naszpikowana była funkcjonariuszami niemieckiej bezpieki:
„działalność NPD była w dużej części inspirowana przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji w kierownictwie partii i nie sposób było odróżnić działań partii od działań wywiadu.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowodemokratyczna_Partia_Niemiec#Pr.C3.B3by_delegalizacji_partii

.
Dokładnie to samo mamy z nieomal wszystkimi grupkami i odpryskami narodofcuf/nacjonalistuf w Polsce – nieomal wszystkie są infiltrowane i kierowane przez agenturę żydowskiej bezpieki. A im grupka jest większa, bardziej krzykliwa i popularna – tym więcej w niej agentów. Te Winnickie, Zawisze, Bosaki są na żołdzie żydowskiej bezpieki. Wykorzystują oni obecnie farsę farsy, organizując kolejną farsę aby się wypromować.
Pod siedzibą PKW pojawił się też osobiście Ozjasz Goldberg – żydowski agent przekonywujący Polaków, aby dali się wywłaszczyć ze wszystkiego.

.
Niestety na tę farsą do sześcianu dało nabrać się sporo Polaków. Np. Pochylski, który okazał się patentowanym durniem i dezinformatorem.

Jego zaślepienie „demokracją zachodnią” jest przerażające – cały żydo-zachód jest pod okupacją agenturalnych partii służącach żydo-banksterom i Izraelowi, a zachodnia fasadowa „demokracja parlamentarna” jest w rzeczywistości zamaskowaną dyktaturą żydowskiej agentury. Natomiast ludzie szkoleni za Jaruzelskiego w obecnych władzach i instytucjach to żydowska agentura od dawna przewerbowana na służbę żydowskim interesom. Czołowym ich przedstawicielem jest Stolzman/Kwaśniewski. Dokąd konieczne było – udawał „komucha”. Od żydowskiego spisku w Magdalence służy interesom żydowskim. To on pchał Polskę w łapska grabieżczego żydo-kapitalizmu, w łapska jewrounii i bandyckiego NATO. To on przepraszał w imieniu Polaków swoich pobratymców w Jedwabym za rzekomą polską zbrodnię. A dureń Pochylski widzi w nim i jemu podobnych komuchów i ruską agenturę. Tym samym Pochylski sam stał się kolporterem żydowskich bredni propagandowych.

Nadal nie wiadomo, jak ta farsa do sześcianu zakończy się. Ja osobiście mam nadzieję, że w kolejnych wyborczych farsach frekwencja spadnie  i to na łeb na szyję. Aż dojdzie do tego, że okupant sam siebie w wyborczych farsach będzie wybierał. Do czasu aż milionami wyjdziemy na ulicę. I przegonimy okupanta. I to nie tylko bandę czworga i jej odpryski, ale i te niszowe agenturalne partyjki i ruchy jak tzw. RN czy KNP.

opolczyk

………………

za http://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/23/farsa-wyborcza-farsa-liczenia-glosow-i-farsa-okupacji-pkw-czyli-farsa-do-szescianu/

[Weź udział w dyskusji]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/