MonitorPolski: Szokująca historia lobby sex-zboczeńców

PB: Pedały są w wierchuszce junty kijowskiej. Powstańcy donbascy nazywają homciami gwardzistów, prawosieków itp. chów przez srulo-suszpy i -propagandę na wojnę z Rosją (a może i Polską).
Jednak homcie to nie jedyni popaprańcy wykorzystywani przez oliparchów i globalną srulo-klikę; są tam też pomyleńcy religijni, rasiści… Co srul  osłabi w duszy goja, to wykorzysta w bratobójczych wojnach między gojami o żydłackie interesa.
Podczas gdy w walkach powstańcy szczędzą regularne oddziały zwykłych poborowych Ukraińców, dając im szansę poddania się i opuszczenia frontu, to “pedałom” nie pobłażają, widząc w nich ideologiczne uosobienie zła. To ci ostatni właśnie mordują cywilów w obozach śmierci i ostrzałami artyleryjskimi miast, a poborowych nieposłusznych lub niewygodnych — strzałem z tyłu. Wraz z tymi “pedałami” stoją najemnicy tacy jak z Polin. Najliczniejsi procentowo najemnicy zagraniczni, ofiary śmiertelne  powstańców, to niestety Polacy. Zważywszy na duże ryzyko śmierci na froncie donbaskim, potrzeba zarobku nie może być główną motywacją tych najemników.
Podzielam obawy Monitora, że durnych gejów (w tym lesbijki — duży procent snajperów zagranicznych w wojnie donbaskiej to kobiety) srule wykorzystają w wojnie z Rosją. Jednak za większe zagrożenie uważam indoktrynację i manipoulacje rusofobią na tle religijnym (dla katolików) i patriotycznym (dla niewierzących Polaków). Np. wczoraj, niegdyś obiecujący bloger Jarek Kefir przysłał mi takiego mejla w odpowiedzi na zajawkę o filmie “Imperium Zła”:
Panie Piotrze. Szanowny Pan to chyba by chciał, by bolszewickie tanki wkroczyły do Polski i by Polska stała się republiką radziecką, poniżoną i totalnie zrusyfikowaną. A przecież Adolf Putler to taki sam judeosatanista jak Barack Osama!!
Na takim durackim odprysku, agentura buduje gwardię narodową w Polin.

……………………………

Szokujące informacje historyczne o lobby gejowskim

200px-Cover_of_The_Pink_SwastikaDzisiaj przedstawię szokujące fakty nt. tzw. lobby homoseksualnego, które jest prawdopodobnie wykorzystywane w celach destrukcji naszego państwa i narodu. Dowodem na to mogą być starannie ukrywane fakty nt. założycieli partii nazistowskiej i faszystowskich, którzy byli homoseksualistami i realizowali politykę ich ukrytych sponsorów – żydowskiej masonerii Illuminati. Niedawno Piotr Moskwa w serwisie infoekspres.pl zamieścił artykuł p.t.:

Cyt: „Wszelkiej maści dewiantów – Sodomitów i Gomorytów, którzy chcą propagować i promować HOMOSEKSUALIZM, GENDER, KOLOROWĄ TĘCZĘ itp. szatańskie nauki – potrzeba izolować i leczyć. Nie może być tak, aby mniejszość narzucała większości bluźniercze zachowania wobec całego Narodu Polskiego, wobec Prawa Boskiego i Ludzkiego. Nie potrzeba być człowiekiem wierzącym w Boga, aby rozumieć iż postępowanie wbrew wszelkiemu prawu jest: niemoralne, nienormalne i niedopuszczalne, NADTO takie zachowanie powinno być ścigane z urzędu podobnie jak propagowanie: Szatana, Stalinizmu, Komunizmu, Hitleryzmu, RASIZMU, APARTHEIDU itp. innych Systemów Totalitarnych Władzy dla ucisku obywateli. Żadne prawo ludzkie nie może zezwalać na terroryzm władzy dewiantów.”Stańmy do walki z dewiantami cywilizacyjnymi, którzy służą Szatanowi ! TVP promuje homoseksualizm za pieniądze podatników http://citizengo.org/pl/o-usuniecie-spotu-promujacego-homozwiazki

Sądzę, że jeśli powyższy cytat jest autorstwa Piotra Moskwy, to traktuje on sprawę zadań jakie wykonuje lobby homoseksualistów zbyt pobieżnie. Jest bowiem znacznie gorzej.

To kiedyś było zboczenie seksualne

Problem z homoseksualistami (zwanymi za mojej młodości pedałami i lesbijkami) pojawił się tak naprawdę dopiero niedawno. Dla nastolatków jest to już normalne, że ich kolega czy koleżanka identyfikuje się jako „gej” (o nazwaniu go pedałem nie ma mowy, bo jest to obecnie obraźliwe), za mojej młodości, jeśli ktoś miał inne skłonności seksualne to zazwyczaj to ukrywał, a ci, którzy mówili o tym otwarcie byli piętnowani.

Oczywiście, nie było to tolerancyjne, co więcej, szkodziło psychice tych chorych ludzi. „Chorych”, bowiem homoseksualizm był traktowany także przez naukę jako jedna z psychopatii – dewiację seksualną – chorobę psychiczną na równi z masochizmem, transwestytyzmem, sadyzmem, ekshibicjonizmem czy nawet nekrofilią (zob: >link) W momencie gdy zwyciężyła „demokracja” (czyt. władzę przejęła światowa mafia syjonistycznych ludobójców), „gej” jest dumny ze swojej odmienności, co więcej ma aspiracje polityczne. Pojawiło się ich nagle wielu – znikąd, większość to są ofiary pseudokultury stworzonej na zamówienie Wielkiego Syjonu, który nadal wzoruje się na „Protokołach Mędrców” oraz nowocześniejszych planów wyniszczenia „gojów”.

Żeby nie było wątpliwości, nie mówię tu o żydach, ci bowiem są ofiarami kliki światowych psychopatów, którzy terroryzują także i ten nieszczęsny naród. Są oni ofiarami do tego stopnia, że z wypranymi mózgami liderują gejowskiemu lobby, bezwiednie realizując plan także i własnej eksterminacji. 200px-Cover_of_The_Pink_Swastika

To nie jest pierwszy raz w historii, gdy homoseksualistów wykorzystuje się politycznie.

I tu poruszę istotę problemu, o której chyba nie wie nawet Piotr Moskwa. Otóż homoseksualiści stanowili trzon nazistów w Niemczech. Udowodnili to na 400 stronach swojej książki wydanej w 1995 roku „The Pink Swastika. Homosexuality in the Nazi Party” (Różowa Swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej) Scott Lively i Kevin Abrams. Pisze także, choć nie tak obszernie Guido Knopp, w swojej książce wydanej w Polsce „SS przestroga historii”. Książka The Pink Swastika Homosexuality in the Nazi Party jest dostępna w pdf, niestety jedynie po angielsku: http://www.defendthefamily.com/pfrc/books/pinkswastika/pinkswastika.pdf.zip.

Książkę znalazłem zainspirowany właśnie artykułem Piotra Moskwy, gdyż wiedziałem, że nie tknął on nawet istoty problemu, choć intencje miał jak najlepsze. Wielokrotnie już pisałem na swoich blogach o tym, że problemy z identyfikacją seksualną są tworzone sztucznie, ale nie tylko poprzez media, które odgrywają tu najbardziej destruktywną rolę, ale także prze skażenie chemiczne produktów spożywczych i wody – głównie bisfenolem A, sztucznym hormonem żeńskim, który jest składnikiem niemal wszystkich opakować plastikowych. Dodaje się go także – z premedytacją do żywności, jest też w wodzie –  w plastikowych butelkach. Z definicji jest to ludobójstwo.

Książka Lively i Abramsa ujawnia rolę żydowskiej masonerii Illuminati w tworzeniu ruchu nazistowskiego i faszystowskiego – właśnie w oparciu o środowisko homoseksualistów i pederastów.  Okazuje się, że sam Hitler był homoseksualistą zdobywającym swoje szlify jako chłopięca męska prostytutka! Publicznie manifestującym swój homoseksualizm był Ernst Rohm, długoletnia prawa ręka Hitlera, nie wykluczone że i jego kochanek. Być może dlatego, że zaczęło to wychodzić na jaw, Hitler potępił tę grupę. Zresztą prawo kryminalizujące homoseksualizm działało w Niemczech na długo przed dojściem nazistów do władzy, a sam Hitler używał go głównie w celach politycznych do tępienia opozycji. Nawet prawo, które wprowadził Hitler w lutym 1933 roku, zakazujące funkcjonowania grup homoseksualnych, barów gejowskich itp. wykorzystywane było do niszczenia grup zagrażających bezpośrednio dyktaturze nazistów. Np. klub Eldorado był ulubionym kapitana SA, Paula Rohrbeina, przyjaciela Roehma i Karla Ernsta.

Choć teraz jest to tematem tabu (zaraz poruszę dlaczego), to do pewnego czasu zresztą nawet produkcje Hollywoodu nie ukrywały, że naziści byli homoseksualistami. W filmie Exodus, młody żyd próbuje przekonać rekrutujących do syjonistycznej organizacji terrorystycznej Irgun, że był wykorzystywany seksualnie w obozie koncentracyjnym przez strażników. Książka jest nie tylko blokowana medialnie, jest też na cenzurowanym w instytucjach promujących tzw. „tolerancję”. Muzeum tolerancji w Los Angeles otrzymało od jednego z kontrybutorów kopię książki, lecz jej nie wystawiono dla publiczności ani w internecie, jest dostępna tylko na specjalne zamówienie.

Ta sama blokada dotyczy innych instytucji kontrolowanych przez lobby homoseksualne. Jest nią jedna z większych, założona przez Stephena Spielberga, Shoah Foundation, której celem przecież jest ujawnienie prawdy o Holocauście. Lobby homoseksualne starannie dąży do uznania gejów jako ofiar Holocaustu, a Spielberg przecież jest partnerem w biznesie miliardera – homoseksualisty Davida Geffina – pewnie dlatego zdecydowano, że społeczeństwo nie może się dowiedzieć prawdy o homoseksualnych korzeniach nazistów i faszystów. Ukrywa się jednocześnie fakt, że homoseksualnymi ofiarami nazistów były głównie kobiety. To, że nie można podpinać tej konspiracji pod „żydowską”, jest fakt iż  jeden z autorów książki sam jest żydem, co jest kolejnym dowodem na to, że syjonizm jest sztucznym ruchem wytworzonym przez klikę psychopatów na ich użytek. Niestety, wielu żydów, wśród nich Spielberg, dało się wciągnąć w tę diabelską grę.

Sądzę, że warto dokładnie przeanalizować fakty zamieszczone w książce, a nawet wydać ją w wersji polskojęzycznej, bowiem może być bronią w walce z ludobójstwem jakie jest, nie mam wątpliwości, planowane na narodzie polskim. Jedną z ważniejszych tez książki jest to, że naziści dlatego byli tak brutalni, tak sadystyczni, bowiem byli psychopatami. Czyżby nie mylił się poradnik lekarski z 1964 roku umieszczając homoseksualistów w dziale „Psychopatie”? Jeśli dowody zamieszczone w książce „Różowa Swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej” były dostępne dla Polaków, to na nic zdały by się hasła o „nietolerancji” i „homofobii”.

To homoseksualiści bowiem, byli trzonem najbardziej nietolerancyjnego i homofobicznego ruchu w historii, którym był faszyzm i nazizm. I to musimy wiedzieć by nie doszło do powtórki z Holocaustu, a na to się przecież szykuje, w o wiele większej zresztą skali niż podczas II wojny światowej. Należy sobie zdać sprawę, że ci którzy stoją za tzw. „ruchem gejowskim” są tymi samymi, którzy sponsorowali Hitlera i jego rzeźników. Jak niewygodna dla tzw. „ruchu gejowskiego” musiała być książka Lively i Abramsa, po jej publikacji zmieniono symbol gejów z różowej „swastyki”, czyli różowego trójkąta na tęczę. („how did the „gay” leaders respond to its challenge? They stopped talking about the Nazis almost entirely and changed their symbol from the pink triangle to the rainbow flag. , zob. http://www.thepinkswastika.com/ ).

pink_naziconcen1A przecież ponoć gejów znakowano w obozach koncentracyjnych właśnie różowym trójkątem… Skąd więc ta zmiana?

Na koniec moja prywatna dygresja. 11 listopada miałem okazję rozmawiać z niejakim Andrzejem Hadaczem, pojawił się pod kościołem Św. Krzyża w Warszawie, gdzie próbował zakłócić pikietę Janusza Zielińskiego i kilku innych Obrońców Krzyża. Hadacz udawał przez dłuższy czas jednego z Obrońców Krzyża, dopóki nie pojawił się wraz Palikotem na paradzie gejów (>link). Próbowałem z nim dyskutować, ale gdy stwierdziłem, że może być ofiarą prania mózgu, zrezygnowałem z prezentowania mu merytorycznych faktów, jak te wspomniane powyżej.

Zob: Straszna prawda o gejach
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=W28b5mQ9PAs?feature=player_embedded&w=640&h=360]

Uważam, że Polacy uważający się za homoseksualistów, działający w lobby gejowskim, aktywnie zwalczający patriotyczne grupy (a tak jest w przypadku np. Obrońców Krzyża, których Hadacz świadomie czy nie, ale próbował skompromitować), powinni zdać sobie sprawę, że są wykorzystywani przez światową mafię Illuminatów, także do własnej eksterminacji. Bowiem gdy już nie będą potrzebni, to strzałem w tył głowy jak na Ukrainie, pójdą do rowu.

Niektórzy polscy politycy mają świadomość zagrożenia, posłuchajcie co na ten temat mówi Marian Kowalski (chyba na razie jedyny w Ruchu Narodowym, który ma moje 100% poparcie):

Inne materiały:

5 comments to Szokujące informacje historyczne o lobby gejowskim

 • Marek !

  Artykuł na który się powołujesz został istotnie przeze mnie napisany. Był on odniesieniem do wywołania większej Akcji Sprzeciwu na działania TVP, która chce Polakom prezentować „przyjazny homoseksualizm” za pieniądze podatników i globalnej mafii.
  Artykuł miał i ma kierować do strony dania sprzeciwu temu patologicznemu zjawisku. Mając okazję ponownie Wzywam Polaków do tej akcji na stronę
  http://citizengo.org/pl/o-usuniecie-spotu-promujacego-homozwiazki

  Jeżeli chodzi o wyłuszczenie tematyki przez Ciebie, to chwała Ci za to. Nie mogę wszystkiego robić i wszędzie. Moim zadaniem na moment pisania artykułu – nie było rozwijanie tematyki homoseksualizmu hitlerowskiego, ale ewentualnej prezentacji przez TVP. Temat o którym napisałeś znam od kilku lat z archiwów niemieckich ściśle chronionych – przed wypływem takich informacji. Słusznie zrobiłeś iż podałeś te informacje do publicznej wiadomo0ści. Po tej prezentacji zaczną one „wyciekać na potęgę” z wielu źródeł. Pozdrawiam, Piotr

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Nauki TALMUDU: Kto i dlaczego nas świniami nazywa ? Cytat z TALMUDU: „Wszystkie dzieci Gojów są zwierzętami”
  https://www.youtube.com/watch?v=Zr75XP3zErY

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Dzieci Teresy i Piotra Moskwy – nie mogą mieszkać z ojcem bez matki, dopóki nie skończy on przebudowy domu ! – Postanowienie pisemne sędzi nadal nie wydane !
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/26/dzieci-teresy-i-piotra-moskwy-nie-moga-mieszkac-z-ojcem-bez-matki-dopoki-nie-skonczy-on-przebudowy-domu-postanowienie-pisemne-sedzi-nadal-nie-wydane/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Prawo do obrony i udziału osobistego przed sądami w Polsce gwarantuje Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – Jak jest naprawdę ? Kto sądzi Polaków i w imię czego ?!
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/26/prawo-do-obrony-i-udzialu-osobistego-przed-sadami-w-polsce-gwarantuje-konstytucja-rzeczypospolitej-polskiej-jak-jest-naprawde-kto-sadzi-polakow-i-w-imie-czego/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • relikt

  Ja bym dodał że to jest zorganizowane syjonistyczne lobby homoseksualne. Wielu z nich tu pisze, nawet na damskich nickach, jeden stąd używający trzech wykrzykników ciągle mnie wyzywał na pewnym portalu w komentarzach, opisując tam co mu się udało u mnie w domu podsłuchać. Wiem jedno to nie są normalni ludzie, psychopaci i bandyci, świry jakich świat nigdy nie widział. Skoro żydostwo syjonistyczne to promuje, to jestem przekonany że ta sekta judeo-satanistyczna ma w tym jakiś cel. Wpierw myślałem że to spowodowane jest tylko manipulacją medialną i socjotechniką, dlatego takich ludzi jest coraz więcej. Potem dowiedziałem się że broń psychotroniczna, może mieć na to wpływ i zmiana odpowiednich wibracji poprzez sieci radiowe, gsm o różnych niskich częstotliwościach bliskich tej człowiekowi. Następnie wpływ mogą być infradźwięki. Chodzi o to że ktoś celowo takich ludzi manipuluje, aby związki jednopłciowe były promowane, w ten sposób ludzie się nie rodzą, jest ich mniej i łatwiej nimi sterować. Dadzą im pod pozorem jakąś ustawę im przychylną i już głosy taki Palikot zbiera i odciąga parę tysięcy obywateli.
  Teraz możliwe że żywność, zawarta w niej chemia to powoduje, a o żywności GMO to już nie wspomnę.
  http://wolnemedia.net/nauka/smiercionosne-dzwieki-2/
  „także prze skażenie chemiczne produktów spożywczych i wody – głównie bisfenolem A, sztucznym hormonem żeńskim, który jest składnikiem niemal wszystkich opakować plastikowych. Dodaje się go także – z premedytacją do żywności, jest też w wodzie – w plastikowych butelkach. Z definicji jest to ludobójstwo.”

  Te korporacje lobby mają ogromne sumy pieniędzy by to promować i walczyć lub niszczyć ludzi którzy ich potępiają. Ta banda świrów dostała nawet władze od organizacji żydowskich, dlatego czują się ponad prawem, ponieważ w naszym nierządzie są jedni z nich, chore osoby które wsadzają do zakładów zdrowe.
  Jak ich nie popierasz jesteś homofobem i chorym psychicznie człowiekiem, takie mają metody.
  http://static.fishki.pl/static/posts/77/77056/foto_a458706e5fb0273c97703a5eb2f35140_org.jpg
  Jak słucham czasem te radia tok fm, telewizje ttv, tvn tam jest ich najwięcej cała ekipa to jedno wielkie takie chore lobby. Oni zachowują się w tych wypowiedziach jak dzieci, to nie są poważni ludzie.
  Wszystko na uciechę http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_DutHCr3O6MWIt8EkWTlA8JbdaOcmrFBX.gif

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/