Kabaret Klika: Bezmózg Cejrowski + Idziemy na wojnę z Rosją

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GyxBxH8vzng?feature=player_embedded&w=640&h=360]

PB: Jeśli Cejrowski nie kpił kabaretowo :), to omawiany jego artykuł świadczy, że to debil. Jeśli nie na ławie sądowej za nawoływanie do wojny i nienawiści, Cejrowski powinien znaleźć się w psychuszce, w miejsce zdrowych porządnych osób jak Dr Kękuś czy Pani Ziemiańska (patrz nagrania wideo Marka Podleckiego — MonitorPolski).

……………………….

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=C0_9XYKVw-Q?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

PB: O “separatystach”: Srulo-junta zmusiła Noworosjan do chwycenia za broń, stworzywszy warunki terroru i zagrożenia życia, poprzez:

 • wredną wieloletnią propagandę poniżającą Rosjan etnicznych i innych do nie-ludzi
 • radykalizację, uzbrojenie, zalegalizowanie i międzynarodowe wsparcie i poparcie bandyckiej ukraińskiej i  oliparchatej extremy (Kanada po raz kolejny właśnie wysłała pomoc militarną, a nie humanitarną, z której słynęła przed zjudaizowaniem żontu na pajaców srulomasońskich jak Harper)
 • masakry — na Majdanie (zwalona na ruskich), w Odessie i Mariupolu
 • inwazję Noworosji morderczo-zbrodniczymi “siłami karnymi”, jednocześnie blokując zaopatrzenie w niezbędności jak żywność i leki, niszcząc media życia (szpitale i komunikację, zaopatrzenie w wodę, prąd i paliwa, telefonię, kanalizację…)
 • zmiany w konstytucji, ograniczające prawa milionów etnicznych Rosjan na Ukrainie
 • zapowiedzi obozów filtracyjnych…
 • wszystkimi akcjami ludobójczymi dowodziło srulo-CIA z kwatery bezpieki ukraińskiej w Kijowie.

O MH17: Oficjanie, przyczyna katastrofy jest nieznana, aż do czasu końcowego raportu śledczego (kto liczy na uczciwy raport?). Niefaktyczne jest twierdzenie, że Moskwa dostarczyła ‘separatystom’ broń a oni ją wycelowali w Boeinga:

 • Putin nie idiota, nie popełniłby tak samobójczego, łatwego do udowodnienia czynu
 • rakieta Buk zostawia ślad kondensacyjny, widoczny na bezchmurnym lipcowym niebie przez dobre kilka minut
 • powstańcy nie mieli części sytemu Buk służącej do nakierowywania rakiety
 • suszpy Ukrainy sfabrykowały ‘dowody’ na użycie Buka i rzekome umiejscowienie na pozycjach partyzanckich, lecz odmówiły udostępnić nagrania rozmów dyspozytor lotu w Dniepropietrowsku – pilot Boeinga
 • świadkowie widzieli nie rakietę (oczywistą jak słoń na niebie, gdyby rzeczywiście była), tylko myśliwiec lecący ku Boeingowi, a następnie zawracający, podczas gdy Boeing zaczął spadać

Twierdzenia kabareciarzy są gnojkowskie, zważywszy, że kpiąco czy nie, kabaret pomija prawdziwych sprawców konfliktu ‘ukraińskiego’ — lokalne i globalne żydłactwo (zgodnie z masowym wypraniem gojów) wykrzywiając toto do:

 • polityków jak SSikorSSky (de facto wykonawców żydłackich poleceń i planów)
 • gojowskich stron walczących: ukraińska kontra rosyjska-moskiewska! — a jaki inny naród miałby poprzeć prawa Noworosjan, gdy srulo-junta śmiertelnie im zagroziła?!
 • konfliktu “rodzinnego”, podczas gdy chodzi o podjazdy żydłactwa pod Rosjan i Słowiańszczyznę w ogóle (np. podtrzymywany przez sruli konflikt banderowcy-Polacy, rusofobiczno-srulowa tfurczość niejakiego Cebulki w Czechach)
 • konfliktu bezpośredniego ‘separatyści’ – Ukraińcy, masy obywatelskie ofiarami; tymczasem w Noworosji za broń chwycili najmężniejsi, reszta wybyła z regionu albo czeka w piwnicach, zostawiając tamtych, by swym życiem bronili praw ogółu Rosjan etnicznych na Ukrainie (sytuacja podobna do polactfa czekającego zawsze na ‘zbawcę’).

Panowie kpiarze niby wyśmiewający ten zwariowany przez żydłactwo świat, sami ulegają hasbarze. Nie  usprawiedliwia ich, że nie mieli jeszcze wtedy pełnej info. Takowej nigdy nie będzie, ale z okoliczności i strzępów, fachowiec od razu wyniucha fałsz i kłamstwo. Kabaret Klika jeszcze tej sztuki nie dopiął, a przemycając nuty hasbraskie w atmosferze kpiny z systemu, zmyla mniej analitycznych i krytycznych Polaków, podobnie jak Michalkiewicz, Braun czy Gadowski.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/