:) Czas wybiuruf, czas świrów

13.2.2015 Boguś Maśliński w ludzkim geście wyciągnął rękę. Przyjąłem. Umawiamy się na herbatkę, bo nie pijam kawy, zwłaszcza jego ulubionej mocnej jak diabli 🙂 Następnie wszystko zniweczył, nigdy formalnie nie przeprosiwszy. Ale za to spiesznie wyciągał łapę po obiecany datek!

†††††††††††††††††††††††††††††

Czas wybiuruf, czas świrów

Piotr Bein 30.11.2014

Przełomowe chwile dla Polaków, w tym wybiury, ujawniają świrów i agenciurów. W swej pasji, zwykle patriotycznej, niektórzy Polacy tracą głowy, idą za oszołomami i agenciurami. To mnie przeraża, bo świadczy o podatności Polaków na zmyłki propagandowe. Toteż obawiam się, że Polacy nie mają szans uwolnić się ze srulo-jarzma.

Poza propagandą świecką ze ścierwomediów i politykierów, katolikom w Polin miesza w głowach propaganda Watykanu, wciskana poprzez skurumpowaną hierarchię KK w Polin i podległe im media.

Z perspektywy czasu

Po 10 IV i w czasie wybiuruf 2010, dostałem nóż w plecy od niejakiego Konrada (wyznanie mi nieznane), którego  hipotezę sabotażu latarni nawigacyjnej w Smoleńsku ugościłem na blogu. Jego oficjalny powód zmieszania mnie z błotem: nie poparłem jedynie słusznego PiS ani Kalksztajna. Potem okazał się adjutantem srulo-agenta wpływu, Maciarewicza (aka Singer).

Wcześniej, przykładni katolicy Ela i Bronek Hotała, wyróbowani sojusznicy w walce ze zmyłką H1N1 w 2009 r., poróżnili się ze mną m.in. o mą opinię opartą na faktach, które ryłem do pracy naukowej przez kilka lat, że extrema chorwacka neo-ustaszy to nie aniołki katolickie, tylko bandyci podobni mentalnością, durnotą i okrucieństwem do banderowców na Ukrainie. Hotałowie nie uwierzyli też w konszachty Watykanu z talmudystami (na udokumentowanym przez sam Watykan przykładzie przyjęcia przez  komisję rabiniczno-watykańską talmudycznego, przekrętnego prawa noahidowego jako bazy moralnej katolicyzmu!). Powodem ich wrogości była też moja neutralna postawa wzgl. Rosji, w kontraście do katolicko zaprogramowanej im rusofobii. Z wielkim namaszczeniem mówili mi o ‘ich’ publicyście Michalkiewiczu , Radiu Maryja i Ojcu Rydzyku.

W ogólniejszej społeczności, od lat dobry e-znajomy, katolik prof. Dakowski, też nagle  wrogo nastawili się do mnie, przeciwnika wszelkich popisdzielczych partii i kandydatów z agentury srulomasońskiej w Polin. Zaś  Jarek Kefir, niegdyś obiecujący bloger czuły na ważne sprawy i nieźle je prezentujący, po Majdanie wrogo się odezwie od czasu do czasu (bo pozytywnie prezentuję Rosję i jej prezydenta). mimo wzajemnego poszanowania przez dobre parę lat. Pomijam tu wybryki natury jak Dr Maciej Pokora,który od początku wciągnięcia do współ-redagowania Grypy666 podczas H1N1 2009, bruździł pode mną, “z-cą szefa”, Podleckiego.

Dziś z perspektywy czasu widać, kto miał rację, a kto działał jak agenciura czy dureń wyprany przez hasbarę świecką i katolicką.

Bieżący przypadek

Poniżej tylko (!) jeden z przypadków bieżących, znanych mi z 1-ej ręki. Ciągną się za mną jeszcze ze 3 inne, równie czubkowe. Ciekaw jestem, co na to pan Cichocki, czy wie jakie szajbnięte ma pomocnice.

Wzorcem wrednej żydłackiej propagandy, łowickie siostry Maria Bejda i Teresa Wojda zarzucają  niewinnemu (sądząc z wideo Marka Podleckiego) patriocie polonijnemu, Dembowskiemu, nienawiść i demonizują go przed swą publiką.

Zaś do mnie przyssały się jak pijawki goebelssowskie. Nawet się za oponenta nie uważałem, publikując na równi z  niemniej godnymi uwagi, informacje nadsyłane od Cichockiego i Bejdy (z siostrą). Nawet zrobiłem wyjątek, otwierając dyskusję nad ich propozycjami… I to dla kogo!? — klasyczna antysemitka Bejda, która  opaski dla Żydow idących  głosować! Wyklęła od czci i wiary mnie i Szuberta za zestrofowanie jej za to.

Mam nauczkę, by z czubkami nie zadawać się. Raz łajdaczka, na zawsze łajdaczka.

O ile zrozumiałem “oskarżenia” z Wysokiego Sądu Łowi(e)ckiego (WSŁ):

  1. Na moim blogu jest celowy bałagan, jaki stworzyłem, by zamiast wizerunku Pana Tadeusza Cichockiego w kontekście jego Proklamacji umieszczana była, jak na ironię, jakakolwiek inna osoba! […] niezorientowani Polacy powiążą osobę nieuprawnioną  i szkodzącą Polsce jak np. M. Dembowskiego z naszym [Bejdy i Wojdy] Polskim Obywatelskim Ruchem Oporu jak też z panem T.Cichockim
  2. Uprawiam na moim blogu gierki, manipulacje i działania na szkodę Narodu Polskiego, co wkłada mnie w poczet udowodnionych i domniemanych zdrajców: Dembowskiego, Dąbrowskiego, Sendeckiego, Gawrońskiego, Świtonia, Podleckiego […]  Szuberta oraz innych jak np. promowani obecnie przez okupanta: Grzegorz Braun, Ewa Stankiewicz, Wipler, Bosak, Zawisza itp.
  3. Wielki zamęt na moich blogach ma machiawelską metodę: umieszczam wiele tekstów w obronie Narodu Polskiego po to aby po jakimś czasie wykpić, wyśmiać, poniżać i znieważać ich autorów, zarzucać antysemityzm, szowinizm i rasizm w celu  przypodobania  się, jak sam [Bein] przyznaje : “Otwartej Zydopospolitej” czy też rabince Weiss.
  4. Staję w obronie Źydów, masonów, m.in sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium i ludobójstwa na Narodzie Polskim.
  5. W komentarzach zaś dowodzę swojego antypolonizmu, nienawiści do rodowitych Polaków już choćby w określaniu przedstawicieli  Narodu Polskiego jako “Polactfo”, czy Polski jako “Polin”,  oprócz rynsztokowego słownictwa, którego przykłady wstyd tu przytaczać. Zarzucany mi antypolonizm jest zaciekły. Piętno jest o tyle poważniejsze, że robię to w stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej.
  6. Nie pofatygowali się (Bein i Szubertem) na przeczytanie ze zrozumieniem Proklamacji T.Cichockiego a krytykują, przy tym Szubert przyznaje że nie czytał,  czym potwierdzają ewidentnie że stoją po stronie okupanta.

Po wnikliwej analizie i wysłuchaniu stron, WSŁ orzekł więc: Bein i Szubert udowodnili ponad wszelką wątpliwość że to co wcześniej dobrego zrobili teraz to niweczą i szkodzą interesom Narodu Polskiego, który ma swego lidera, przywódcę w osobie pana Tadeusza Cichockiego. :)))))))))))))

Obrona w kajdankach

Jest za późno, idzie gwardia narodowa z kajadankami, kałachami i pejczami banderowskimi. Ale licząc na skorzystanie z prawa łaski przez Nowego Wielkiego Wodza Narodu Polskiego, uniżenie stwierdzam następujące, usilnie rezygnując z rynsztokowego żargonu, by nie ranić uczuć Przyzwoitek Łowickich :)))

ad 1. Jedna osoba pracując na okrągło, podoła tyle, ile widać na moich blogach. Wizerunek Nowego Wodza nie figuruje, bo nie przyszedł od Niego Samego ani od Jego Wysokich Emisariuszek. Facjata haniebnego zdrajcy, Dembowskiego figuruje, bo tak przysłał materiał inny zdrajca, Podlecki. Celow0 bałaganiarska struktura na moim blogu: tytuł alarmu, wypunktowane zlinkowane tytuły  chronologicznie od góry wg czasu nadejścia, ewentualne urywki i komenty pod ww. punktami. Struktura alarmu, który nie przypadł do gustu łowickim czubkom:

SUPER-ALARM wybiurczy: STAN NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ!!!

Maria Bejda, Teresa Wojda (Polski Obywatelski Ruch Oporu): W obecnej sytuacji Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa adresatów proklamacji: Komendę Główną Policji, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrzenego, Sztab Generalny Wojska Polskiego, Biuro Ochrony Rządu do niezwłocznego aresztowania osób oskarżonych przez zwierzchnika  władzy tj.Suwerena, Naród Polski, m.in. o współudział w zbrodniach zamachu i/lub zdrady stanu oraz nielegalne sprawowanie władzy w imieniu narodu: prezydentów, premierów, ministrów, posłów i senatorów, posłów Parlamentu Europejskiego, sędziów, prokuratorów, wojewodów, wicewojewodów, marszałków województw, prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, ambasadorów i konsulów. Odmowa wykonania polecenia Suwerena traktowana będzie jak zadrada stanu.

Jak widać, alarm zacząłem od przesyłki od informantek… znaczy współpracowniczek łowickich, a po otrzymaniu filmiku od Podleckiego, alarm rozesłałem do mej e-listy, skąd porządnisie łowickie cytują go. Alarm  utył w następnym wpisie, wobec napływu materiałów i zmiany głównego tematu z metody wprowadzenia nowego porządku, na farsowy podkład wielopoziomowy:

Zobacz także wpis poprzedni

ALARM: Farsa pt. protest wybiurczy

Ani Winnicki, ani Opolczyk, ani nawet Braun nie zaprotestowali rejtanowsko, że ich firmuję facjatą z PodziemnejTV :)))

Petentki mogły łatwo zorientować się w “nieporządku” blogowym, np. z alarmu o radiacji:

SUPER-ALARM FUKUSZIMA TRWA: Dawki w 1-ym roku w Europie dużo większe niż na wybrzeżu Pacyfiku Am. Płn.

PB: Który z pachołków żydłackich w kneSSejmie wie? Co nie znaczy, że energia A jest bezpieczna czy pożądana…

Czy zamordowany przez sruli i okradziony z patentu, wynalazca procesu neutralizacji materiałów radioaktywnych,  Roy wołałby na cały świat o pomstę do nieba, że Bein manipulancko umieścił “nad nim” i agenturalnie firmuje szkody z Fuku, a nie jego metodę?

Interpretując stronniczo pod Jedynie Słuszną Łowicką Wielką Myśl Narodową, łowickie zżędy dały dowód złej woli i/lub e-niechlujstwa.

ad 2. Pozostawiam jako pracę domową do odrobienia Czytelnikom moich blogów i świadkom mej działalności dla Polskiej Racji Stanu od początku l. 2000-ych, kiedy to zacząłem uświadamiać sobie podstawowe zło — kompleks jot, tak globalnie jak i w Polin.

ad 3. Zgadza się. Zamęt polega na umieszczaniu wszystkiego, co oceniam za doniosłe, w tym deklaracja Cichockiego i orędowania Bejdy i Wojdy. Ale gdy okazuje się, że autorzy lub idee zawarte w publikacjach wymagają komentu, krytyki czy nagany, to zamieszczam je, tak otrzymane jak i własne. Tak było z potępieniem wyzywającej publikacji klasycznego antysemityzmu (opaski dla Żydów podczas wyborów) przez Łowiczanki. Ten ich odlot przyniósłby dopiero szkody!!! — im samym, mnie i in. zwolennikom ich wcześniejszego orędowania oraz całemu narodowi polskiemu (jak wiemy z taktyki sruli). Nie oczekuję od świrów podziękowań za sprzyjającą w końcowym rozrachunku profilaktykę 🙁

Natomiast rzekome podlizywanie się Otwartej to wierutna manipulacja mego mejla. Dlaczego mam narażać się niepotrzebnie moim tępicielom — dla pomylonej sprawy użytecznych idiotek z Łowicza? Mam wystarczająco prawdziwych “grzechów” antysrulowych. Kretyński wybryk popartych przeze mnie działaczek nie będzie dodawał do kompletu, tym bardziej, że antysemitą w oryginalnym tego słowa znaczeniu (irracjonalna niechęć do Żydów i żydów) nie byłem, nie jestem i nie będę. Mam ważniejszą misję, niż pyskówki z Otwartą czy pozwy od srulo-prokuratury z przyczyny cip żenująco nieuświadomionych w modus operandi kompleksu jot i przejawiających bezmyślny gojowski szowinizm zaprogramowany przez syjościerwo.

Co do rabinki. Popieram wszystkich kapłanów, od patriotycznego wyłamańca spod dyktatury skurumpowanej hierarchii KK, Ks. Piotra Natanka, poprzez rozsądnych imamów islamu i umiarkowanych Bośniaków-Słowian wyznania muzułmańskiego, po rabinat Jewish Voice for Peace walczący o prawa Palestyńczyków… Ale to za długo tłumaczyć gnojkowskim ćwierćinteligentkom, co w prostej strukturze mego bloga przez parę tygodni się nie rozebrały.

ad 4. Gdzie staję w obronie ścierwa?! — godne pożałowania łowickie kelnerki szmiry goebelsowskiej i srulowej nagonki na uczciwych skutecznych publicystów?

ad 5. Nasz “antypolonizm” to pikuś wobec łowickich wycinanek mózgu. My, Polacy, piszemy polactfo z małej litery, jako że pod-grupa ta jest mniejszej wartości od Polaków, choć liczniejsza i większej wagi dla sruli jako durna masa gojowska. O Polin, pytajcie Józka Bizonia (wstyd go nawet wspomnieć), antysemitę (jak wy, bezwstydne hipokrytki łowickie!) wzgl. kalifornijskiej Żydówki z Polski, która stanęła przed kneSSejmem w obronie Polaków przed scypionkami.

ad 6. G—o wiecie, co czytam, a czym się podcieram. Moja publikacja i e-rozsyłanie materiałów Cichockiego mówią same za mnie. Krytycznych komentów i opinii o jego materiałach nie sfabrykowałem. Będziecie się mścić na 99,9999% Polaków, bo nie znają nawet nazwiska ich Wielkiego Przywódcy, a generalicja nie rozkazała na Jego rozkaz aresztować aparatczyków?

Pocałujcie mnie w zakończenie systemu trawienia, durne cioty łowickie w “czyściukich” majtasach napuszonej zadufanej moralności. Załóżcie se blog z monokulturą waszych jedynie słusznych pomylonych opinii, zbierajcie pochwałki od niezorientowanych i “krytyki” na e-świstkach magalomańsko-mitomańskich diatrybów. Dwie czyściuchy, porządusiek… Klasyczni antysemici i pomyleńcy jak Tomek StopSyTeraWolnaPolska, Jerzy Ulicki-Rek, Walerian Dąbrowski, Wojciech Właźliński, Boguś Maśliński itp. świrowo-agenturalne polactfo dołączyliby na wspułpracownikuf łowickich wsteczniczek.

 

Chronologia mejli: najnowsze na górze.

………………………………………

Andrzej Szubert: Jest nieładnie kolportować bzdurny atak na Beina poza jego plecami. Tylko śmierdzące tchórze tak robią – obrabiają innym tyłki bez wiedzy zainteresowanego.
Niepoważne, niezrównoważene Łowiczanki w amoku walki z kimkolwiek tym razem rzuciły się na PB. Mnie już kilkakrotnie atakowały, potem wychwalały, potem znów atakowały i krytykowały. Bo nie chcą np. klęczeć przed Cichockim, którego uważam za osobę nawiedzoną. Uznał się za przedstawiciela narodu i pisze w imieniu narodu, choć 99,999 % narodu o nim nie słyszało nie nie dało mu mandatu wypowiadania się w ich imieniu. Drugi Napoleon, czy Piłsuski w kieszonkowym wydaniu.
Dodałem adres Beina, aby wiedział, że Łowiczanki szyją mu buty w szerszym gronie (Maria wysłała ten sam mail na zaledwie 3 adresy). A im mówię – a fe panie plotkary.  W amoku kopiecie nie tych których należy. I to za ich plecami.
Bez wyrazów szacunku!
as
…………………………………
2014-11-29 12:54 GMT+01:00 Łowicka Inicjatywa Obywatelska <[email protected]>:
Łowicz, 29.11.2014r.

Szanowna Pani
Elżbieta Makowiecka

Dziękujemy za zauważenie że wysyłane teksty redagujemy wspólnie z siostrą Teresą, która z obawy przed blokadą dostępu do internetu nie rozsyła ze swojej poczty żadnej korespondencji.
cyt: Szanowne Panie, Mam do was bardzo dużo szacunku za to co robicie dla naszej wspólnej Ojczyzny Polski.
Na drodze do celu diabeł podrzuca różne kłody, które należy pomijać i iść do przodu. Szkoda czasu.
Pozdrawiam Panie bardzo serdecznie, Elżbieta

Musiałyśmy zareagować na takie diabelskie sztuczki i udawanie Pana Beina że na jego blogu jest wszystko w porządku a faktycznie jest celowy bałagan !

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej stanowczo protestujemy i nie zgadzamy się aby zamiast wizerunku Pana Tadeusza Cichockiego w kontekście jego Proklamacji umieszczana była, jak na ironię, jakakolwiek inna osoba!

Skandaliczne jest umieszczenie nagrania z osobą, która zieje nienawiścią do obrońców Narodu Polskiego, sieje wielki zamęt, aby Polacy nie mogli się zjednoczyć wokół działań niepodważalnego lidera i człowieka godnego najwyższego szacunku którym jest Pan Tadeusz Cichocki.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej  pobłażanie takim manipulacjom jakie są na blogu Beina jest niedopuszczalne, szkodliwe i karygodne!
Może doprowadzić do tego, że niezorientowani Polacy powiążą osobę nieuprawnioną  i szkodzącą Polsce jak np. M. Dembowskiego z naszym Polskim Obywatelskim Ruchem Oporu jak też z panem T.Cichockim.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zdecydowanie i stanowczo po raz kolejny  odcinamy się od gierek, manipulacji i działań na szkodę Narodu Polskiego następujących osób: Dembowskiego, Dąbrowskiego, Sendeckiego, Gawrońskiego, Świtonia, Podleckiego a także Beina i Szuberta oraz innych jak np. promowani obecnie przez okupanta: Grzegorz Braun, Ewa Stankiewicz, Wipler, Bosak, Zawisza itp.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej P. Bein wprowadza wielki zamęt na swoich blogach, bo umieszcza  wiele tekstów w obronie Narodu Polskiego po to aby po jakimś czasie wykpić, wyśmiać, poniżać i znieważać ich autorów, zarzucać antysemityzm, szowinizm i rasizm w celu  przypodobania  się, jak sam przyznaje : “Otwartej Zydopospolitej” czy też rabince Weiss.

Tymczasem P.Bein sam w swoich komentarzach dowodzi swojego antypolonizmu, nienawiści do rodowitych Polaków już choćby w określaniu przedstawicieli  Narodu Polskiego jako “Polactfo”, czy Polski jako “Polin”,  oprócz rynsztokowego słownictwa, którego przykłady wstyd tu przytaczać.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej stawanie Beina i Szuberta w obronie Źydów, masonów, m.in sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium i ludobójstwa na Narodzie Polskim, dopełnia obrazu ich zaciekłego antypolonizmu.
Nie pofatygowali się na przeczytanie ze zrozumieniem Proklamacji T.Cichockiego a krytykują, przy tym Szubert przyznaje że nie czytał,  czym potwierdzają ewidentnie że stoją po stronie okupanta.

W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej  przesłyłanie przez Szuberta (przy kpiarskim wsparciu  Dąbrowskiego)  jego prześmiewczych komentarzy do wszystkich adresatów naszego wystąpienia pt.: ” Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców  ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium” jest działaniem na naszą szkodę, na szkodę naszych rodzin, całego Narodu Polskiego oraz innych ciemiężonych narodów świata !
link: ” Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium.”
https://docs.google.com/document/d/1BsHiKzXSEnqvp0-nE1i-8h8gj36yHPsXfD9ulnzkMe0/edit

Nie życzymy sobie żadnych korespondencji od Beina i Szuberta, którzy udowodnili ponad wszelką wątpliwość że to co wcześniej dobrego zrobili teraz to niweczą i szkodzą interesom Narodu Polskiego, który ma swego lidera, przywódcę w osobie pana Tadeusza Cichockiego.

Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami
Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
……………………………

PB: pani Mario, jaka prowokacja, jakie zamiast? jakie Firmowanie treści naszego autorstwa gołosłownym a przy tym nieaktualnym wywodem M.Dembowskiego? trzeba zlej woli albo kompletnej nieuwagi, zeby polaczyc publikacje tych 2 autorow na moich blogach; panuje tam porzadek (w odroznieniu od pani rozumu): kazdy pozostaje odpowiedzialny za to co stwierdzil;
jesli ma pani sprawe do Dembowskiego, to do niego prosze… nie jestesmy bracmi, nawet sie nie znamy
jaka niespodziewana zmiana zasad? wrecz przeciwnie, zrobilem wyjatek… poprzednio zmiatalem po zadymiarzach jak pani WSZYSCIUTKO z bloga i zrywalem kontakt… prosze zapytac grandziarza-oszoloma Tadka Kisiela (nick Zenobiusz) z Bydgoszczy…  utrzymywanie stosunkow z osoba toksyczna grozi zatruciem utrzymujacego — i tak sie wlasnie dzieje po raz kolejny miedzy nami
wg redaktorskiej  tradycji moich blogow, zamiescilem w komplecie info nt. deklaracji Cichockiego, nadsylane wielokrotnie (do znudzenia i utrapienia, jaby nie bylo innych spraw, podejsc i opinii) od niego samego, ostatnio od pani; zorganizowalem tez dyskusje nad propozycjami Cichockiego
nie mam obowiazku, czasu — ani juz ochoty i zdrowia wobec absurdalnych awantur jak niniejsza — sprawdzac kompletnosci ani wiarygodnosci dostarczanych materialow;
autorzy tekstow, prelegenci i bohaterzy filmikow odpowiadaja za to, nie ja
w przeszlosci pani sama dostarczyla klasycznie antysemickie, szowinistyczne, rasistowskie  bzdety, ze az czytelnicy uderzyli na alarm, a ja sam podpadlem Otwartej Zydopospolitej, bo sie zidentyfikowalem uprzednio z pani walka…

niech sie pani przyczepi do kogos, kto pania i Cichockiego zignorowali jako oszolomow; jesli jest material uzupelniajacy, to przysylac do publikacji zamiast macic ‘serdecznymi’ manipulacjami, jak u zydlactwa probujacymi wymuszac dzialania redakcyjne sprzyjajace swej jedynej slusznej i niepodwazalnej racji
jesli chce pani promowac jednego, cenzurowac innych dzialaczy i materialy, prosze zalozyc wlasny blog i sie tam rzadzic — od mych blogow wara
Cichockiego ani Dembowskiego wiekszosc Polakow zupelnie nie zna, i nie pozna wobec oszolomstw jak niniejsze

Marka Podleckiego wyprobowalem z powodzeniem w walce ze srulstwem od 2009 (bez przejawow durackiego antysemityzmu jak u pani), natomiast pani wbija mi noz po raz kolejny
lepiej, gdyby pani przestala przysylac tu swe diatryby
od dzis ida do kosza
pozdravP

……………………………………

On 28-Nov-14, at 3:53 PM, Maria Bejda wrote:

Łowicz,29.11.2014r.

Szanowni Państwo,

zmiast publikacji wizerunku czy nagrania z Panem Tadeuszem Cichockim pod treścią naszego autorstwa z 05.11.2014r., opublikowanego na blogu P.Beina, o Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r., przejęcia władzy przez Naród Polski, umieszczenie nieaktualnego nagrania z M.Dembowskim jest i skandaliczną prowakacją. https://grypa666.wordpress.com/
(Pełny tekst z blogu P.Beina poniżej )

Jeśli ktoś upublicznia ważne informacje wagi państwowej tak jak M. Dembowski  a nie podaje źródeł i dowodów na swoje wywody to jednoznacznie podważa wiarygodność blogerów którzy go promują.

To dziennikarz M. Podlecki sam się skompromitował nie podając panu Piotrowi Beinowi dowodów, które rzekomo ma Dembowski.

Tak popularni blogerzy jak Bein i Podlecki niespodziewanie zmieniają swoje zasady i stają się tak bardzo tolerancyjni dla gołosłownych, nieaktualnych stwierdzeń Dembowskiego, jak sam Podlecki pisze, cyt:
“Michał ma dowody, inaczej by tego nie nagrywał ze mną. Poza tym nagranie jest jeszcze z ub. roku, tak więc nie ma to nic do tego, co się obecnie dzieje.”
Firmowanie treści naszego autorstwa gołosłownym a przy tym nieaktualnym wywodem M.Dembowskiego o posiadaniu dowodów ” że Państwowa Komisja Wyborcza fałszuje wybory” jest złamaniem prawa prasowego i autorskiego.

Wiemy że na przekór nam Pan Bein może nie chcieć spełnić naszego w pełni zasadnego żądania usunięcia nagrania z Dembowskim ale ufamy że jednak ostatecznie zwyciężą tkwiące w nim pokłady ludzkiej przyzwoitości.

Przesyłamy moc najlepszych, serdecznych myśli

Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

……………………………………
From: Marek Podlecki
Date: November 26, 2014 12:21:26 AM PST (CA)
To: Piotr Bein <[email protected]>
Subject: Re:

Michał ma dowody, inaczej by tego nie nagrywał ze mną. Poza tym nagranie jest jeszcze z ub. roku, tak więc nie ma to nic do tego, co się obecnie dzieje.
M

……………………………
PB: Pani Mario, “reklamuje” rozne poglady i opinie, nie jestem alfa i omega i nie mam czasu ani ochoty badac, kto, kogo, kiedy i jak skrzywdzil i na tej podstawie filtrowac info
kiedy osoba publiczna twierdzi publicznie ze ma dowody, to nie ma obowiazku w 10-minutowym filmiku ich przedstawiac, bo to ani nie odpowiednia dlugosc do prezentacji ani forma, bo to nie sad ani dochodzenie
ale jesli udokumentuje pani, ze Dembowski zostal poproszony o dowody i ich nie przedstawil, bo nie ma, to chetnie opublikuje
…………………………………..
On 25-Nov-14, at 3:37 PM, Maria Bejda wrote:
Łowicz,26.11.2014r.

Szanowny Panie Piotrze,

nie do zaakceptowania jest reklamowanie na Pana blogu naszego prześladowcy Stefana Dembowskiego, wiceprezesa  stowarzyszenia “Demokracji USA”, którego zwierzchnikiem  jest prezes Stowarzyszenia “Demokracja USA”, Walerian Dąbrowski z Nowego Yorku, który jest za wyborami a Dembowski za bojkotem wyborów.
Obaj panowie uzurpują sobie prawa do przewodzenia ruchem narodowym pod ironicznym szyldem “Demokracja USA”.
http://www.neon24.pl/comments/8199,riama

Rozpowszechnianie niewiarygodnych nagrań z występem przed kamerą S.Dembowskiego, który mówi że ma dowody na  fałszerstwa wyborcze  ale ich nie przedstawia ani też  nie podaje  żródła, jest wielce szkodliwe i niesprawiedliwe a wręcz obraźliwe  w stosunku do Krzysztofa Puzyny, który doskonale udowodnił i udokumentował sfałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011r. , z udziałem T.Wojda i M.Bejda. na blogu http://umtsno.blogspot.com/

To działania K.Puzyny, T.Wojda i M.Bejda stały się podstawą żądań obecnego przywódcy Narodu Polskiego T.Cichockiego skierowanych do władz Rzeczypospolitej Polskiej o okazanie dowodów na prawo do sprawowania urzędów i zajmowania stanowisk, czego konsekwencją jest ogłoszona i rozpowszechniana obecnie ” Proklamacja o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej przez Suwerena/ Naród Polski i aresztowaniu sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim ” z 2.11.2014r.
http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/
http://piotrbein.net/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/

Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszyscy sędziowie Państwowej Komisji Wyborczej odpowiedzieli na nasz apel i manifestacyjnie podali się do dymisji, czym zaskoczyli uzurpatora, “prezydenta” B. Komorowskiego/Szczynukowicza  jak też wszystkich przedstawicieli okupanta.

http://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/23/farsa-wyborcza-farsa-liczenia-glosow-i-farsa-okupacji-pkw-czyli-farsa-do-szescianu/

Podanie się do dymisji całego składu Państwowej Komisji Wyborczej jest wymówieniem posłuszeństwa dla nielegalnie sprawujących władzę i jednocześnie jest sygnałem że sędziowie odcinają sie od systemu wyborczego skazanego z góry na fałszowanie wg uznania okupanta żydowskiego, usadowionego we wszystkich organach państwa polskiego.
Sędziowie PKW  dali wyraźny sygnał całemu Narodowi Polskiemu że Polska jest ofiarą spisku światowych elit żydowskich, które obsadzają  swoimi ludźmi wszystkie stanowiska w Polsce.

Oto fragmenty z naszego wystąpienia pt.: Wezwanie Państwowej Komisji Wyborczej do przyznania się do fałszerstw i oszustw wyborczych”
.https://docs.google.com/document/d/1QWpDFFKEBCvQO56f2NjGAe6MDAml9aZ_OutYPiyhqM0/edit#heading=h.xjbizxj5tyfi
Przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, M.Bejda i T.Wojda mają szczególne prawo i podstawy  do powyższych  wezwań ponieważ  były stronami w sprawie o sfałszowanie wyników wyborów parlamentarnych z dnia 09.10.2011r. a Teresa Wojda  dodatkowo pełnomocnikiem, ustanowionym przez Sąd Najwyższy dla Krzysztofa Puzyny, który udowodnił włamanie do centralnej urny wyborczej, którą stanowił Server Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie.
Sąd Najwyższy pozbawił nas prawa uczestnictwa w rozprawie jako strony.
link: “Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”
umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html
Skarga K.Puzyny do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia.
link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”
umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html
link: “Skarga do Strassburga” iddd.de/StrasbourgOnline.pdf
Nie uda Wam się powstrzymanie rozpowszechniania informacji  o Waszych fałszerstwach i oszustwach wyborczych! Pomimo wielokrotnych wezwań T.Cichockiego nie przedstawiliście dowodów na zgodność wyników wyborów z wolą Suwerena tj. Narodu Polskiego.  
Spełnienie naszego wezwania może ustrzec Was, Wasze rodziny jak też Naród Polski przed rozlewem krwi. Dalsze oszukiwanie i granie na zwłokę może tylko na krótko odwlec nieuchronny koniec rządów okupanta w Polsce.  
link: “Filmowa kronika blamażu PKW ”
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Filmowa-kronika-blamazu-PKW,wid,17039231,wiadomosc.html

.Szanowny Panie Piotrze,
Prosimy o usunięcie tego nagrania z fałszywym obrońcą Narodu Polskiego, naszym prześladowcą, S. Dembowskim który zastosował groźby karalne na www.neon24, co groziło zamknięciem portalu. Nasze oświadczenia na te okoliczność poniżej w emailu, umieszczone przez M.Bejda”riama”  
Zamiast tego nagrania prosimy o umieszczenie naszego plakatu pt: ” Wybory okupanta fałszowane od lat”,  również w załączeniu do emaila.

Z wyrazami szacunku i poważania

   Maria Bejda, Teresa Wojda
   Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
   Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
   POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
   http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

[…]

https://grypa666.wordpress.com/

SUPER-ALARM wybiurczy: STAN NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ!!!

Maria Bejda, Teresa Wojda (Polski Obywatelski Ruch Oporu): W obecnej sytuacji Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa adresatów proklamacji: Komendę Główną Policji, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrzenego, Sztab Generalny Wojska Polskiego, Biuro Ochrony Rządu do niezwłocznego aresztowania osób oskarżonych przez zwierzchnika  władzy tj.Suwerena, Naród Polski, m.in. o współudział w zbrodniach zamachu i/lub zdrady stanu oraz nielegalne sprawowanie władzy w imieniu narodu: prezydentów, premierów, ministrów, posłów i senatorów, posłów Parlamentu Europejskiego, sędziów, prokuratorów, wojewodów, wicewojewodów, marszałków województw, prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, ambasadorów i konsulów. Odmowa wykonania polecenia Suwerena traktowana będzie jak zadrada stanu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/