Prof. Majewska: Zgony po szczepieniach na grypę + Komplikacje po scypieniach + Ważna petycja

Zgony po szczepieniach na grypę

We Włoszech zapanowała panika, bo 11 starszych osób zmarło tam po szczepieniach grypowych.  Rządowi Włoch należą się wielkie brawa za to, że szybko i właściwie zareagował, zatrzymując akcję szczepień.  Zbiega się to z coroczną kampanią reklamową karteli farmaceutycznych promującą te szczepienia.  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wlochy-11-osob-zmarlo-po-szczepionce-przeciw-grypie,wid,17067437,wiadomosc.html?ticaid=113e4b

W Polsce, jak wiemy, nie monitoruje się zgonów poszczepiennych i prawie wszystkie przypadki NOPów zmiata pod dywan.  Całe szczęście, że szczepi się na grypę mniej niż 4% Polaków, ale słyszałam o pogromach szczepiennych organizowanych w polskich domach opieki dla starszych osób.

Naturalna epidemia grypy zdarza się raz na kilkadziesiąt lat, lecz każdego roku tysiące ludzi umierają w wyniku powikłań poszczepiennych, a setki tysięcy lub miliony prawdopodobnie zachorowują na świecie na grypę poszczepienną i poszczepienne zapalenie płuc.  (Sama znam wiele takich przypadków).  Kartele szczepionkowe i ich lobbyści zawsze zaprzeczają tym faktom, lecz niczego innego od nich nie można oczekiwać, bo przecież kryminaliści prawie nigdy nie przyznają się do winy.  Jednak dziś nie da się już ukryć faktu, że masowe szczepienia raczej wywołują chroniczne choroby i zabijają, niż chronią przed chorobami.  Cały biznes medyczny czerpie wielkie zyski z rosnących zastępów ludzi okaleczonych przez szczepienia.

Zgony zarejestrowane w VAERS po szczepionkach na grypę.  Dane trzeba pomnożyć przez ok. 20 (bo zgłaszanych jest mniej niż 5% wszystkich powikłań), wówczas otrzymamy ponad 20 tysięcy zgonów po tych szczepieniach w USA.  Ok. 50% to zgony osób po 65 r. życia.

+++++++++++++++++++++

Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B wywołała nowe przypadki stwardnienia rozsianego we Francji
New Study: Hepatitis B Vaccination in France Sparked a Wave of New Cases of Multiple Sclerosis
Overcoming Multiple Sclerosis
Istniało duże podejrzenie o związku między szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby typu B (WZW) i zachorowaniami na stwardnienie rozsiane (multiple sclerosis = MS). Nowe badanie szczegółowo zanalizowało dane krajowe we Francji po masowych szczepieniach francuskich dorosłych w połowie lat 1990. Stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia w 1992 o masowych szczepieniach przeciwko WZW typu B z nadzieją wyeliminowania wirusa, w latach 1994-1997 zaszczepiono 20 mln Francuzów.
W 1998 francuskie media publikowały artykuły o nagłym wzroście liczby zachorowań na MS we Francji, łącząc je z tym masowym programem szczepień. W rezultacie liczba szczepień gwałtownie spadła. Teraz, 20 lat później, patrząc na wszystkie dane z tego okresu, Dominique Le Houezec wykryła solidne powiązanie między tymi szczepieniami i nagłym wzrostem liczby przypadków SM we Francji.
Dane wyraźnie pokazują, że do 1993 liczba nowych przypadków SM we Francji była dość stabilna, 2.500 nowych przypadków rocznie. W następnych latach, a szczególnie od 1996, ich liczba gwałtownie wzrosła do 4.500 rocznie i pozostała stabilna na tym poziomie.
Wyjaśnienie tego nie jest całkowicie jasne, ale może być tak, że jedno z białek zawartych w szczepionce jest bardzo podobne do białka w mielinie* [myelin]. Niezależnie od mechanizmu, z powodu tego wyjątkowego wydarzenia w historii szczepień, o tak dużej liczbie ludzi szczepiących się przeciwko WZW typu B w tak krótkim czasie, i wynikającej z tego dramatycznej fali nowych zachorowań, wydaje się wysoce prawdopodobne, że szczepionka ta może wywoływać MS. Autorka tego dokumentu rzeczywiście idzie tak daleko, nazywając to “mimowolnym na bardzo dużą skalę eksperymentem przeprowadzonym na 1 / 3 populacji francuskiej”. Byłoby mądre, by rozważyć tę informację przy podejmowaniu decyzji, czy szczepić członków rodziny przeciwko WZW typu B.
*Mielina – materiał tłuszczowy który pokrywa, chroni i izoluje nerwy, pozwalając na szybą transmisję impulsów pomiędzy mózgiem i innymi częściami organizmu. Mieliny zawierają również białka, które mogą być sterowane przez układ odpornościowy. Mielina pokrywa nerwy, zarówno ośrodkowego jak i obwodowego układu nerwowego, a zniszczenie mieliny w obrębie ośrodkowego układu nerwowego wywołuje wiele objawów SM.
http://www.emedicinehealth.com/myelin_and_the_central_nervous_system/page2_em.htm
http://healthimpactnews.com/2014/new-study-hepatitis-b-vaccination-in-france-sparked-a-wave-of-new-cases-of-multiple-sclerosis
++++++++++++++++++++++

Od: Ryszard Malec
Data: 26 listopada 2014 21:55
Temat: Ważna petycja

Witam. Udostępnij petycję! Dlaczego ta sprawa jest istotna

UE wprowadziła restrykcyjną dyrektywę o ziołolecznictwie. Wprowadza
ona szereg ograniczeń i utrudnień dla producentów preparatów ziołowych.
restrykcje te są absurdalne i godzą w wolność oraz prawo do leczenia
się obywateli RP. W związku z tym żądamy od Sejmu RP natychmiastowego
zajęcia się tą sprawą i odrzucenia tej bardzo szkodliwej dyrektywy
godzącej w podstawowe prawa człowieka.

Petycję podpisałem i proszę o jej poparcie.

Pozdrawiam serdecznie
Ryszard
Kliknij by dowiedzieć się więcej i podpisz.

Przekażmy ją znajomym.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/