[dyskusja] MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI – APEL DO NARODU POLSKIEGO

Opolczyk: W pełni popieram poniższy manifest. Sam wielokrotnie mówiłem o konieczności sojuszu Polski z Rosją i innymi krajami słowiańskimi.  Sam wielokrotnie wyrażałem poparcie dla Rosji i prezydenta Putina. Wielokrotnie obnażałem zbrodniczość bandyckiego NATO i USraela – folwarku żydo-banksterów. Bandyckie NATO i USrael są kastetami do bicia Gojów, narzędziami do podboju świata dla żydo-banksterskiej swołoczy i czołowymi światowymi bandytami, agresorami i terrorystami. A bilderbergowska żydo-banksterska jewrounia jest ich usłużnym pomagierem. Polska jest zniewolona, zgnojona i rozszabrowana, a Polacy stali się wywłaszczaną ze wszystkiego  tanią siłą roboczą we własnym kraju.

Na marginesie powyższego manifestu chciałbym jeszcze zaznaczyć pewną ciekawą rzecz. Jego autor Jacek M. Kwiatkowski należy do grupy członków założycieli tzw. „Zrzeszenia Słowian”. Piszę „tzw.”, gdyż w skład tego gremium wchodzi patologiczny wróg Rosji, piewca żydo-bankstersko-banderowskiego jewromajdanu, piewca bandytów uzurpatorów kijowskich, gloryfikator banderowskich zbrodni na Rosjanach w Donbasie – Czesław Białczyński. Wyciągnąć można zatem wniosek, że nie jest ten „Słowianin” niepodważalnym autorytetem w owym zrzeszeniu. I że nie przeistoczy się ono w jednomyślną tubę propagandową banderyzmu. Są w nim rzeczywiści Słowianie – jak autor manifestu  – Jacek Kwiatkowski. Choć dziwię się, jak wytrzymuje on w tym szemranym rusofobicznym banderowskofilskim towarzystwie.

PB: Popieram manifest. Aż miło czytać tak mądre rzeczy, pozbawione poprawności politycznej, manipulacji i zakłamania historycznego.

Benedykt Ciesielski: Panie Andrzeju. Szanowni Państwo,  Dziwi mnie rozgłos i rozmach z jakim propagowany jest ten anonimowy “manifest”. Wygląda to żałośnie. Wyobraziłem sobie śmiertelnie przerażonego tchórza, który nie śmie nawet przechodniom pokazać swej twarzy. Pragnie jednak u wszystkich zdobyć posłuchanie. Inny obraz to człowiek odważny, ale wykonujący jedynie zlecenie. W tym wypadku ujawnienie swojej tożsamości, byłoby równoznaczne z ujawnieniem zleceniodawcy.

Szkoda mi tracić energię nad dochodzeniem kto i z jakich powodów postanowił nam przedstawić własny akt w kominiarce. Z tego samego powodu nie przykładam do tego, jak i innych anonimowych głosów w politycznej dyskusji, większej wagi. Niemniej popularność tego tekstu i zapytanie Pana Andrzeja skłoniła mnie do pobieżnej analizy.

Bezczelny jest anonimowy autor i zuchwały: Podpisem pod niniejszym manifestem i apelem mówimy STOP szaleńczej polityce polskiego rządu… Tajemniczo i złowrogo brzmi zapis: Przekaz ze świętych gór Ślęży i Raduni

Święte góry? Zloty “czarownic” od Zagórskiego? Kontakt z harmonią kosmosu? “Świętą Geometrią”, Przekaz z innego wymiaru? Alchemia, medytacje, UFO, sekty, masoneria, … To wszystko przychodzi mi na myśl w związku ze spotkaniami, które na Ślęży mają miejsce.

Zwróciłem uwagę na pewien dysonans informacyjny. Słusznie anonimowy autor zauważa ważne przyczyny wojny z 1939 roku: rzeczywiste przyczyny II wojny światowej, której pierwszym sprawca nie był urojony w głowie Adolf Hitler, ale finansujące go grupy wpływowych osób, i które jako sprawcy tego okrucieństwa po wojnie nigdy nie zostały pociągnięte do odpowiedzialności.

Nie będę tu rozwijał kwestii, czy intencją autora było zdjęcie odpowiedzialności Hitlera, NSDAP i całych Niemiec za zbrodnie wojenne. Zatrzymam się jedynie na tym, o czym wiedzą wszelkie służby, że nie zostali ukarani wszyscy sprawcy barbarzyństwa tamtej wojny. Nawet Niemcy nie tylko nie wypłaciły odszkodowań, nie oddały zagrabionych dóbr, złota z zębów pomordowanych, ale zostały nagrodzone powojennymi programami wspierającymi ich gospodarkę, zjednoczeniem, zezwoleniem na odbudowę znaczenia militarnego i ciągniecie zysku z tworzonych w ramach “unii” europejskiej kolonii. To prawda, że nie tylko Niemcy nie zostali ukarani, a nagrodzeni. Również sponsorzy dojścia Hitlera do władzy do dziś czerpią z tamtej wojny profity.

Jak wobec tak postawionej kwestii wygląda inny cytat z tego anonimowego manifestu:” Aż trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo, gdy Rosja w ramach takiej obrony i odwetu swojej suwerenności wystrzeli na Polskę kilkanaście rakiet nuklearnych, na takie miasta m. in. jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, i inne, i których siła rażenia jest kilkadziesiąt razy większa niż bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki, i w wyniku których najbardziej ucierpi ludność cywilna, i skażone zostaną na kilka dziesięcioleci tereny naszego kraju, gleba, wody i powietrze.”

Tak jak powiedziałem wszelkie służby, również rosyjskie zdają sobie dokładnie sprawę z zaistniałej sytuacji. Wiedzą, że Polska znajduje się pod okupacją służb, mediów obcych stref wpływów. Wiedzą, że administracja okupacyjna w Polsce realizuje głównie politykę żydowską i niemiecką. Te same strefy wpływu działają w wielu podbitych przez UE i NATO państwach słowiańskich. Również wewnątrz Rosji tworzą silną V kolumnę. Gdzie zatem Rosja powinna uderzyć w odpowiedzi na atak NATO? W polskie miasta? Nie uderzyć w agresora, tylko w okupowaną przez niego ludność?

Gdyby rzeczywiście, jak sugeruje nieznany autor, Rosja użyła tak wielkiego kwantyfikatora, to z jednej strony nie prowadziłaby walki ze swym realnym wrogiem, a z drugiej rozpoczęłaby rzeczywistą, niczym nie usprawiedliwioną wojnę z narodem polskim. Jeśliby się tak stało to jaki sens ma zobowiązanie:” Niniejszym zwracamy się z apelem do prezydenta Władimira Putina, że w przypadku konfliktu zbrojnego, staniemy po stronie bratniego narodu rosyjskiego, i pomożemy wydać w jego ręce i w ręce odpowiednich późniejszych trybunałów sprawiedliwości sprawców i podżegaczy inicjujących obecny konflikt zbrojny.”

Gdyby w takiej hipotetycznej sytuacji Polak pomagał Rosji zrzucać jądrowe ładunki na ludność cywilną polskich miast, to ja bym go uznał za zdrajcę narodu, bandytę i przestępcę wojennego. Tu jest głęboka sprzeczność pomiędzy moim poglądem, a stanowiskiem anonimowego autora, który przedstawia tego rodzaju sytuację. Ma oczywiście rację, że w okupacyjnych władzach, mediach i służbach w Polsce jest wielu podżegaczy wojennych, którzy powinni zostać postawieni przed sądem i ukarani. Ma rację w wielu innych sprawach, których tu nie poruszę, bo wielokrotnie było to przedmiotem zajmowanego przeze mnie stanowiska.  Pomimo tej pozornej zbieżności ocen, z uwagi na powyższe nie mam zamiaru promować, ani podpisywać się pod tym apelem.  Z wyrazami szacunku — Dariusz Benedykt Ciesielski

Andrzej Szubert (Opolczyk): Panie Benedykcie

Początkowo myślałem, że manifest jest anonimowy. Ukazał się on jednak pierwotnie na pejsbuku  u jego autora – Jacka Kwiatkowskiego: https://www.facebook.com/events/373943996113595/permalink/373945019446826/

Nie jest więc anonimowy. Ale nawet gdyby z różnych powodów był anonimowy z uwagi na jego treść można go poprzeć.

Dla Słowian, pogan nie ma nic tajemniczego w stwierdzeniu  ” Przekaz ze świętych gór Ślęży i Raduni “. Te góry były dla naszych przodków święte (jak dla katolików Palestyna).Obecnie są nachalnie katoliczone i zawłaszczane przez nawiedzonego klechę. http://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/26/zydlacki-fanatyk-ks-ryszard-staszak-tepi-slowianskie-symbole-na-slezy/

A zloty czarownic to wymysł katolickiej propagandy na rzecz inkwizycji i zastraszania owieczek. Sektą (b. dużą sektą) jest kk. Z masonerią pogaństwo nie ma nic wspólnego. Masoneria pojawiła sią w łonie żydochrześcijaństwa jako ruch potępiający fanatyzm, totalitaryzm i feudalny ucisk i wyzysk panujący w żydo-chrześcijaństwie. Dlatego kk tak masonerię zwalczał uważając ją za wroga. Wiem, że masoneria stała się później narzędziem żydo-banksterów. Ale to samo stało się z kk. Zwalczać więc należy obie te instytucje.

Autor nie zdejmuje odpowiedzialności z Hitlera i NSDAP (której patronem był gorliwy katolik zabójca Słowian Albrecht Niedźwiedź http://pl.wikipedia.org/wiki/Albrecht_Nied%C5%BAwied%C5%BA). Przypomniał tylko, że za wojną w rzeczywistości stał ktoś inny – światowa żydowska lichwa.

Pańskie zastrzerzenia co do braku kary dla Niemiec po wojnie – to także sprawka żydowskiej światowej lichwy. I nie jest prawdą, że Niemcy nie poniosły żadnej kary – tak naprawdę po wojnie Niemcy zostały splądrowane przez Rothschildów  http://lupocattivoblog.com/2010/12/13/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-1/

i są obecnie pod żydowską okupacją, a cała prawie gospodarka jest w żydowskich łapskach. A sama BRD GmbH służy gorliwie polityce Izraela i żydo-banksterów.

Okupant polski realizuje politykę żydowską a nie niemiecką, bo Niemcy są tak samo pod żydowską okupacją jak Polska. Pod “polityką Niemiec” ukrywa sią żydostwo.

Rosja w razie rakietowego ataku na nią z terenów Polski ma prawo na agresję odpowiedzieć. To nie jej wina, że Polska jest pod okupacją, że “nasze” wojsko to część bandyckiego NATO. To my mamy obowiązek walczyć o wystąpienie z bandyckiego NATO. Rosja nie planuje ataku na Polskę jako pierwsza. Iskandery rozmieścila na granicy jako odpowiedź na zapowiedzianą “Tarczę”. Było to posunięcie “na pokaz” a nie po to, aby Polskę zniszczyć atomem. Celem rosyjskich rakiet nie jest ludność cywilna a natowskie bazy wojskowe. Ponadto nie przypuszczam, aby Rosja nawet w wypadku wojny zamierzała głowice jądrowe wystrzelić na Polskę. One polecą dalej – przede wszystkim na USrael i Europę zachodnią. Ponadto jeśli w wypadku wojny staniemy po stronie Rosji – to po co miałaby nas ostrzeliwać?

Nikt z nas nie ma zamiaru pomagać Rosjanom zrzucać na Polaków bomb atomowych. Po to właśnie stajemy po stronie Rosji aby do tego nie doszło.

Podpisywać czy popierać manifestu nie musi Pan. Jest to akcja dobrowolna. Choć ma ona znaczenie psychologiczne – ma prowadzić do nasilenia nastrojów prorosyjskich i osłabienia nastrojów prousraelskich, pronatowskich i projewrounijnych.

Jacek Kwiatkowski: Witaj Andrzeju, Witajcie wszyscy. Widzę, że wcześniej już odpowiedziałeś na zarzuty i wątpliwości Benedykta Ciesielskiego.  Tutaj moja odpowiedź na jego wpis na FB:

Szanowny panie Ciesielski, czy też drogi panie Dariuszu, w pierwszym odruchu, miałem zamiar zgasić pański komentarz na tej stronie, i uniemożliwić panu dodawanie tutaj dalszych wpisów. Zadał pan sobie jednak dużo trudu na dłuższy komentarz, co też doceniam, co świadczy, że pewne sprawy nie są panu obojętne, i po obejrzeniu pańskiego profilu na FB, dochodzę do wniosku, że w pewnych kwestiach więcej nas raczej łączy niż dzieli.

Nie mogę w obecnej chwili odpowiedzieć na wszystkie przez pana poruszone w komentarzu kwestie, skrótowo tylko niektóre sprawy:

1. Jestem autorem tego manifestu, co też nietrudno aż tak odgadnąć, mieszkam tu i jestem związany z tymi górami, które nie są własnością żadnej wybranej grupy osób.

2. Wychodzę z założenia, że z tym manifestem można dyskutować i że nie ze wszystkich trzeba się zgadzać, o czym on mówi.

3. Byłem kiedyś kilkakrotnie gościem w telewizji Zagórskiego, nie bywam już więcej, ponieważ nie zgadzam się z wieloma merytorycznymi sprawami, m. in. z ciągle jeszcze propagowaną przez niego rusofobią  – ostatnio bardziej salonową i wyrafinowaną, ale ciągle rusofobią – jak i z innymi poglądami co do polskiej racji stanu czy też polityki międzynarodowej.

4. Przekaz świętych gór nie musi oznaczać zlotu “czarownic” czy też zlotów od Zagórskiego, UFO, sekt, masonerii, itp. Najszerzej pojęta medytacja, momenty zamyślenia i zadumy, możliwe i dostępne dla każdego normalnego człowieka, pozwalają na taka refleksję i formułowanie czegoś, co na dana chwile można nazwać mianem przekazu.

To tyle na razie, pozdrawiam serdecznie

https://www.youtube.com/watch?v=c9iPk8m3Z64

Zgadzam się z tym, co w swojej odpowiedzi Benedyktowi  napisałeś w 100%. Wiemy chyba  w tym kręgu, o kogo mniej więcej, o jaka nację chodzi. Ja staram się jednak nie używać takiego słownictwa, z kilu przyczyn. Ci którzy wiedza o co chodzi, to rozumieją, bez wylewania im kawy na ławę. Ci, którzy nie rozumieją, lub nie chcą zrozumieć, popadną w amok, i na tym skończy się jakakolwiek możliwość komunikacji, a i zgaszone zostaną konta, posty i praca pójdzie na marne. Nie wszystko nazywam ‘żydostwem’, bo chodzi tu o coś więcej, jakkolwiek ta nacja jest szczególnie nad-reprezentowana w decydujących gremiach.  Jeśli spojrzymy na skład osobowy dowodzenia FEDu, to tu może nie pozostawać żadnych wątpliwości. http://www.federalreserve.gov/aboutthefed/bios/board/default.htm
http://www.federalreserve.gov/aboutthefed/fac.htm
jednak w radach nadzorczych Banku Rozrachunków Międzynarodowych, mamy już sporą mieszankę różnych nacji.
https://www.bis.org/about/board.htm
Tu już wątpię, że Haruhiko Kuroda z Tokyo czy Zhou Xiaochuan z Beijing  mieli by być żydami, czy też Hyun Song Shin, Economic Adviser and Head of Research https://www.bis.org/about/biohss.htm
podobnie jest z największymi udziałowcami FEDu, i ich radami nadzorczymi Citigruop, Chase Mannhatan, JP Morgan Trust Bank Limited, Hanover Bank czy też Chemical Bank. Oni sami by nie dali rady, i potrzebują, są skazani na pomagierów.

Podobnie jest w sytuacji obecnego polskiego establishmentu. Czy taki Pawlak z PSLu musi być Żydem?

Wczoraj komunikowałem się z niejakim  Stefanem Kosiewskim, u którego przypadkowo znalazłem wpisy, o rzekomym żydobelgu Gierku czy żydokomuniście Gomułce. Zaintrygowało mnie to, niestety nie umiał podać żadnych źródeł i ostateczni zniknął z moich kontaktów, uniemożliwiając mi dalszy wgląd na jego tablicę. Tutaj screenshot z naszej wymiany […niekopiuje sie – PB]. Co do FB nie robię sobie złudzeń że jest narzędziem i platformą społeczną niesamowicie zażydzoną.

Jednak rzycajac tam jawnie obelgami i kalumniami, karmimy ich nasza wściekłością, naszą frustracja, wpadamy w bezsilność i odrętwienie. To są energie, których im dostarczamy. Nie dajmy im tej karmy. Powiedzmy, że są fajni, zwabmy ich w ciemną ulicę… mówię tu metaforycznie o strategii działania. Jako Słowianie mamy to w sobie, że możemy się wznieść jedną płaszczyznę ponad nich. Oni znają mniej lub bardziej zaawansowany protekcjonizm, mają w rękach polskie dane administracyjne i ewidencję ludności,  odnajdą siebie nawzajem, ale nie wiedzą jakie więzy mogą powstać między nami.

Na koniec tutaj polecam ciekawy wywiad z tzw. Traderem21, który jak na razie gości jeszcze w tym saloniku Zagórskiego, https://www.youtube.com/watch?v=1x3zAr9DaaE

Zapraszanie na to wydarzenie – Ślężański Manifest – drogą udostępnioną przez system FB dotarło do swoich granic. Zaproszeń więcej tu wysłać się nie da, poprzez wbudowaną na FB usługę – wyślij zaproszenie na to wydarzenie – osiągnięta została maksymalna dopuszczalna liczba zaproszeń. Oczywiście chcemy osiągnąć możliwie dużą liczbę zainteresowanych, którzy poprą ten manifest, którzy wezmą w nim udział, którym na sercu leży przyszłość naszego kraju i naszej planety. Dlatego pozostaje droga udostępniania na różnych forach, w różnych grupach dyskusyjnych, na własnej stronie www i internetowej i drogą wysyłania indywidualnych wiadomości. Proszę nie wysyłać raczej wiadomości zbiorowej!!!, do xxx-osób naraz. To mija się z celem. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy udostępnili dotychczas to wydarzenie gdziekolwiek dalej lub zaprosili do wzięcia w nim udziału inne osoby. …będziemy szli, będziemy biec, nie ustaniemy 🙂 (y)

………………………………

MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI

Jacek M. Kwiatkowski

Wolna Przestrzeń Słowiańskiego Ducha
Przekaz ze świętych gór Ślęży i Raduni, 3. grudnia 2014

MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI – APEL DO NARODU POLSKIEGO

Złowrogie siły na naszej planecie już wielokrotnie wykorzystywały całe narody, ich populacje do urzeczywistnienia swoich partykularnych interesów.
Najlepszym tego przykładam są rzeczywiste przyczyny II wojny światowej, której pierwszym sprawca nie był urojony w głowie Adolf Hitler, ale finansujące go grupy wpływowych osób, i które jako sprawcy tego okrucieństwa po wojnie nigdy nie zostały pociągnięte do odpowiedzialności.
Tylko od czasu zakończania II wojny światowej rząd amerykański obalał na naszej planecie kilkadziesiąt demokratycznie wybranych rządów w różnych krajach, ustanawiając w nich własne, marionetkowe władze, posłuszne ich dyrektywom.
Taka polityka związana była najczęściej z niewolniczą eksploatacją całych narodów i z życiem małej liczy osób na koszt całych tych populacji.
Z taką też sytuacją spotykamy się w obecnej Polsce. Żyjemy w kraju, który jest drenowany ze wszystkiego, co stanowi jakąkolwiek wartość. Ta ekspansja tego nowego kolonializmu nie zatrzymuje się na naszej granicy, lecz wyciąga ręce po dobra rodzimego narodu ukraińskiego i narodów Rosji.
Ta krwiożerczość nie lęka się dzisiaj tego, aby w naszych, tak ciężko doświadczonych wojną szerokościach geograficznych, sięgnąć raz jeszcze do tego środka, w celu realizacji swoich zamiarów.
Jak wypowiadało się w ostatnich miesiącach wielu krytycznych strategów międzynarodowych, obecna amerykańska doktryna wojenna bazuje na przekonaniu, że taką wojnę przeciwko Rosji można wygrać, wliczając w to nawet użycie arsenału atomowego.
Nie inaczej niż przed drugą wojna światową, kiedy to w Polsce prym wodził sanacyjny rząd, będący na usłucha sił wrogich polskiemu państwu, który wpędził Polskę w tragedię wojny, a sam już w pierwszych dniach września opuścił w uciecze rodaków i granice kraju, tak samo i dzisiaj mamy do czynienia z obcymi siłami rządzącymi w Polsce, wrogimi polskiej racji stanu.
Tak, jesteśmy wpychani przez skorumpowane, mafijnie zorganizowane marionetki obecnego polskiego rządu, będącego na usługach obcych sił, być może w najstraszliwszą, krwawą, bratobójczą wojnę przeciwko braciom słowiańskiej Rusi.
Ziemie polskie i polska mieszkająca tu ludność stoi na przedpolu i jest dalej nieustannie spychana w przestrzeń takiej tragicznej, bratobójczej wojny. Nasz sąsiedni kraj, Rosja, jest w kłamliwy i oszczerczy sposób nieustannie stylizowana przez polskie media głównego nurtu – jak też nie mniej przez te, które chcą się zwać niezależnymi lub alternatywnymi – do roli agresora i rzekomego zagrożenia dla Polski.
Jak przed II wojną światową opiera się nasz kraj na fałszywych przesłankach zawierania sojuszy z tymi, dla których słowa nic nie znaczą.
Takim przykładem jest przynależność Polski do sił NATO, które coraz bardziej okazuje się być przedłużonym ramieniem= pachołkową strukturą lichwiarzy światowej finansjery.
Dla tej tzw. elity finansowej od dziesięcioleci prowadzenie wojen gdziekolwiek na tej planecie jest zawsze dobre, bo jest to związane z ich zyskami finansowymi.
W ramach tejże polityki międzynarodowej Rosja osaczana jest ze wszystkich stron przez kraje, w których zainstalowane zostały marionetkowe rządy, takie m. in. jak polski, aby tzw. koalicja antyrosyjska była możliwie szeroka, miała możliwie duże poparcie tej tzw. opinii publicznej.
Wszystkie te marionetkowe rządy wspierają w swoich krajach zmanipulowaną, oszczerczą propagandę antyrosyjską, o czym świadczy wiele wypowiedzi z ostatnich tygodni z kręgów kluczowych osób ze świata polityki, z szeregów i struktur wojskowych.
Niniejszym manifestujemy, że nie popieramy polityki polskiego rządu, antypolskiej polityki partii reprezentowanych w polskim Sejmie i strategii polskiego dowództwa wojskowego. Ich poczynania nie wyrażają woli narodu polskiego, pragnącego pokoju i braterskiej współpracy ze wszystkim sąsiadami u granic naszego państwa.
Polska będzie w takiej zaistniałej sytuacji dla Rosji już nie tylko potencjalnym wrogiem, ale kolaborantem agresorów, i do tego u samych granic państwa rosyjskiego. Ewentualna uzasadniona obrona i odwet rosyjski obejmie nieuchronnie obszary polskie. Aż trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo, gdy Rosja w ramach takiej obrony i odwetu swojej suwerenności wystrzeli na Polskę kilkanaście rakiet nuklearnych, na takie miasta m. in. jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, i inne, i których siła rażenia jest kilkadziesiąt razy większa niż bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki, i w wyniku których najbardziej ucierpi ludność cywilna, i skażone zostaną na kilka dziesięcioleci tereny naszego kraju, gleba, wody i powietrze.
Wierni ideom pokoju i bratniej współpracy z sąsiadami, wyrażamy niniejszym jako naród polski naszą solidarność z obecną, defensywną polityką prezydenta Rosji, z Władimirem Putinem, i wyrażamy dezaprobatę dla obecnego polskiego rządu i dowództwa polskich sił zbrojnych, które wpędzają nasz naród w tragedię wojny.
Jesteśmy przeciwko stacjonowaniu wszelkich obcych sił zbrojnych na ziemiach Polskich, przeciwko rozmieszczaniu wszelkiej strategicznej broni ofensywnej na ziemiach polskich.
Niniejszym, my Polacy i Słowianie mieszkający na tych ziemiach manifestujemy, że tzw. reprezentanci narodu nie mają poparcia w nardzie w swoich poczynaniach polityczno- strategicznych wobec sąsiedzkiej Rosji.
Niniejszym zwracamy się z apelem do prezydenta Władimira Putina, że w przypadku konfliktu zbrojnego, staniemy po stronie bratniego narodu rosyjskiego, i pomożemy wydać w jego ręce i w ręce odpowiednich późniejszych trybunałów sprawiedliwości sprawców i podżegaczy inicjujących obecny konflikt zbrojny.
Niniejszym wyrażamy wolę bratniej, pokojowej, kulturowej i ekonomicznej współpracy z narodem rosyjskim, ze wszystkimi bratnimi narodami słowiańskimi, ze wszystkimi sąsiadami i ludźmi dobrej woli, na rzecz pokoju, wzajemnego szacunku i pojednania.
Niniejszym oświadczamy, że nie popieramy sankcji ekonomiczno-politycznych wobec Rosji, które popiera rzekomy polski rząd.
W imię ocalenia naszych ziem, naszego narodu polskiego, nie ma takiego neutralnego punktu widzenia, który umożliwiały stanie trochę po jednej i trochę po drugiej stronie. Trzeba się tu opowiedzieć za pokojem, za pokojowym zażegnaniem wojny na Ukrainie i przeciwko nadciagającej wojnie z Rosją, i trzeba jasno stwierdzić, że agresorem i zbrodniarzem, największym terrorystą na świecie jest strona zdominowana przez tzw. amerykańską rację stanu, w której prym wodzi światowa finansjera, a nie demokratycznie wybrani reprezentanci narodu amerykańskiego.
Wiemy przecież, że wielu rodowitych Amerykanów, wielu byłych żołnierzy armii amerykańskiej czy też pracowników służb specjalnych, myśli inaczej niż służalczy wobec interesów tej finansjery rząd Obamy.
Podpisem pod niniejszym manifestem i apelem mówimy STOP szaleńczej polityce polskiego rządu, spychającego naród polski w przestrzenie wyniszczenia i być może największej, dotychczas niespotykanej tragedii na tych ziemiach.
Niniejszym, mówimy STOP kłamstwom medialnej propagandy. Kto szerzy w dzisiejszej sytuacji taką antyrosyjska propagandę, będzie współwinnym zbrodni na narodzie polskim, współwinnym tragedii tych polskich ziem.
Niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi kochających pokój i braterską współpracę państw i narodów, apelujemy do wszystkich organizacji i stowarzyszeń, niezależnie od ideologii, religii i wyznania, o poparcie tego Manifestu, rozpowszechnienie, udostepnienie i poparcie dla jego idei.
Jesteśmy przekonani, że szerokie i szczere poparci ludności dla tego manifestu, może odwrócić bieg rzeczy i zmusić rządzących w Polsce do podjęcia dialogu z własnym społeczeństwem, by respektować jego wole, do podjęcia pokojowych rozmów z sąsiedzką Rosją, do szybkiego wycofania się z sankcji przeciwko temu krajowi i nawiązania otwartej współpracy ekonomiczno-kulturalnej.

Sława

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/