[dyskusja] POLACY, TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI!

Jan Sposób do autora odezwy: Panie Jerzy, Wielkie dzięki za doskonały tekst, mówiący w prosty sposób jak jest.
Ruch Oburzonych przedstawia propozycję zjednoczenia się, przeciwko temu kieratowi manipulowania ludźmi, ogłupiania i zniewalania całych narodów. Słowiańska Polska, która wiele razy w historii świata zapisała się chwałą i rozsądkiem naszych przodków, jest obecnie głównym obiektem destrukcyjnych działań szatańskich planów rządu światowego. Dziś każdy Polak powinien dokonać wyboru, po której stronie bije jego serce. Nie dajmy się więcej dzielić na iluzoryczną prawicę czy lewicę, na wierzących czy wątpiących. na zwolenników tej czy innej partii. Nie szukajmy wrogów wśród sąsiadów, choćby podyktowane to było historią. List Jerzego Truchlewskiego obnaża nasze prawdziwe zagrożenie. I nie jest ono wirtualne.

Jeżeli dotarło do Ciebie, masz odwagę i determinację podjąć tę walkę, organizuj lokalne struktury Oburzonych. Nie czekaj na wodzów i ich decyzje, wielkie wygrane naszych przodków miały korzenie w spontanicznym dziele Narodu.
A kiedy Naród będzie gotowy, znajdzie się tez przywódca. — Jan Sposób, Prezes Ruchu Oburzonych www.oburzeni.org.pl

Janusz Mischke: W większości racja, ale nie roześlę! Niech ten pan nie pcha ojca Rydzyka do tej chołoty. Jak wykreśli ten idiotyzm z tekstu to jestem do usług,
Najwidoczniej pisał to albo neofita, albo niewierzący poganin, albo bolszewicki agent, który w swym zacietrzewieniu i nienawiści do Kościoła Katolickiego pisze takie bzdury.
Wreszcie zrozumcie, (no, jeśli nie jesteście agentami, to na zrozumienia nie ma co liczyć, bo wtedy zawsze będziecie opluwać duchownych katolickich), tę prawdę, że Kościół Katolicki nigdy nie poprze wojny, rewolucji, przewrotów, zbrodni, zamachów. W prawosławiu jest car (cesarz) zwierzchnikiem cerkwi i on zawsze poprze rozwiązania siłowe i je zastosuje. A u nas, może nie całkiem akceptowalna “ludzka” zasada “zło dobre zwyciężaj”. I o.Rydzyk tak postępuje. Ponieważ bez jakiejś ochrony i sprzymierzeńca (nawet ten sojusz udającego) owe marionetki rządu globalnego zdeptaliby Radio Maryja łatwo i z sukcesem, a tu PiS (jakby nie było ochrzczeni) ma ostry spor z PO (początkowo udawany) od zamachu smoleńskiego. Kaczor nie daruje zabójstwa brata i trzeba go dopuścić do władzy, niech rozliczy morderców. A za o. Rydzykiem stoją miliony i to nawet ujrzał arcybiskup Dziwisz i zaprzestał walki z RM I TV Trwam.
Czy wyobrażacie sobie, że za archirejami pójdą Polacy? Naiwni albo agenci – innego tłumaczenia waszych postaw nie widzę.
Z poważaniem — Janusz M
PS. I obraża mnie wasze słownictwo spod budki z piwem. JM

PB: pomylil pan adres, czy moze do publikacji jako koment pelen zaczepek i durnot:
– autor jest prawoslawny? skad pan wie?
– uzywa slownictwa spod budki — gdzie?!
– w prawoslawiu jest Car – Pan (Bóg, Chrystus), tak jak niektorzy katolicy chca Chrystusa na krola Polski
– jaki car jest obecnie zwierzchnikiem Cerkwi, i ktorej? macie, katolicy, mylne wyobrazenie: prawoslawie = ruskie
– O. Rydzyk jest zwierzchnikiem KK?!
– Kalksztajn rozliczy mordercow – a znani juz sa? on dorwie sie do wladzy, lokaj zydobanksterii, jak przedtem z bratem
– autor sprecyzowal, czemu potepia media jak Rydzyka, nalezy odperzec rownie rzeczowo, chyba ze celem pana jest samosmieszenie
………………………………

POLACY, TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI!
A prawda jest okrutna. Większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, że nie jest tak, jak być powinno. Jednak nie wszyscy wiedzą dlaczego tak się dzieje. Kto jest za to winny, kto za tym stoi i jakie są przyczyny.
Połowa społeczeństwa upatruje przyczynę w złych rządach tej czy innej opcji i uważa, że wystarczy zmienić rząd na przedstawicieli ich opcji a wszystko nabierze pozytywnego charakteru. Nic bardziej mylnego. Opcja, jaką reprezentują wszystkie ugrupowania jest jedna i ta sama a charakteryzuje się tym, że oni wszyscy realizują wytyczne uzurpatorskiego rządu światowego. Ktoś zapyta gdzie jest ten rząd, kiedy powstał, kto w nim zasiada. Inni, bardziej wnikliwie śledzący otaczający nas świat powiedzą, że dopiero dążą do utworzenia takiego rządu, który zaistnieje dopiero wtedy gdy opanują wszystkie regiony świata. Niezauważenie ten rząd już przejął władzę i prężnie działa. Ich metoda działania jest bardzo przejrzysta dla wszystkich tych, którzy nie dali się zmanipulować poprzez propagandę, kłamstwa, intrygi, działania pozorowane, działania destrukcyjne, działania zastraszające, działania eliminujące najbardziej niewygodnych osobników, działania szantażu i dywersji i wreszcie działania wojenne używając armii, sił specjalnych czy też stosując broń ekonomiczno-gospodarczą.
Od kilkuset lat były przygotowywane podwaliny do ustanowienia takiego właśnie porządku światowego gdzie jest jeden ośrodek władzy, który dyktuje całemu światu swoje warunki i czerpie z całego świata swe profity mając podporządkowaną całą ludzkość.
Tym rządem światowym nie jest, jak by się mogło wydawać rząd USA a grupa ukrytych w cieniu ludzi pozbawionych jakichkolwiek cech ludzkich. Rząd USA, UE, ONZ, NATO, fundacje typu „Batorego”, to są organizacje, za pomocą których realizują swoje cele. Posiadają dziesiątki tysięcy poddanych, skłonnych wykonać każde ich polecenie bez względu na koszty społeczne w poszczególnych krajach. Strategicznymi dziedzinami, którymi zarządzają są bankowość, zbrojeniówka, media, przemysł farmaceutyczny, chemiczny, wydobywczy, elektroniczny i wszelkie inne, którymi można zniewalać ludzkość.
W krajach, które już zostały przejęte we władanie rządu światowego liczą się tylko ci, którzy są wierni ich ideologii zawłaszczania świata. Są oni jedynie ich marionetkami a nie faktycznie sprawującymi władzę, która powinna służyć swojemu społeczeństwu i krajowi.
Dla bardziej skutecznego zarządzania takim molochem jak Europa utworzono UE, której zadaniem jest wprowadzać regulacje pochodzące od „władców świata”. Nie bez znaczenia jest wysokość uposażeń dla komisarzy i wszystkich funkcjonariuszy powołanych do zniewalania ludów Europy. Poza oficjalnymi władzami wybieranymi przez uzurpatorów rządu światowego, parlamentarzystami UE jest dziesiątki tysięcy lobbystów, którzy pilnują interesów rządu światowego aby przypadkiem ich interesy nie wymykały się spod kontroli. Wiele regulacji jakie aplikują ci włodarze Europy są idiotyczne, antyludzkie, antyspołeczne, antynarodowe ale właśnie te najbardziej idiotyczne mają dla nich największe znaczenie. To właśnie po to parlamentarzyści europejscy i wszyscy związani z wprowadzaniem regulacji mają takie wysokie uposażenia. Nie jest to nic innego jak oficjalna zdrada swoich narodów za judaszowe srebrniki.
To samo jest z mediami, które są podstawowym narzędziem w ogłupianiu społeczeństw. W Polsce tak jak i w innych krajach rządzonych przez marionetki rządu światowego media są w przeważającej większości w rękach mafiosów rządu światowego. Te natomiast, które oficjalnie nie są w ich rękach mogą istnieć tylko dlatego, że sprawują służebną dla nich rolę. Nie można również wykluczyć z tej służalczości bardzo wiele tzw. niezależnych mediów, które pozornie mają stworzyć odmienność a tak naprawdę są w siatce mediów im podległych. Najlepszym tego przykładem są media red. Sakiewicza czy o. Rydzyka. Nie chcąc być gołosłownym niech dowodem na tę tezę będzie zachowanie się tych mediów w sprawie Majdanu, popierania tej czy innej partii czy też prowadzenie niewyobrażalnie wrogiej propagandy w stosunkach Polski z Białorusią czy Rosją oraz manipulacja prowadząca do obłędu w sprawie zamachu smoleńskiego. Manipulacja w sprawie smoleńskiej ma bardzo ważny cel, którym jest dokonanie zasłony dymnej ukrywającej za nią prawdziwych sprawców tego zamachu. Nie ma żadnej wątpliwości, że zamachu tego dokonały służby specjalne co najmniej trzech krajów oraz V kolumna w jednym z krajów. Dlatego też, media robiące zasłonę dymną dla tej zbrodni są najbardziej niebezpiecznymi mediami w Polsce a ich przedstawiciele płatnymi lub usłużnymi za frico agentami służb specjalnych co najmniej jednego kraju.
Co do celu zamachu w Smoleńsku nie może być również żadnej wątpliwości. Rząd światowy wybrał Polskę jako zapalnik do wywołania wojny z Rosją, która nie jest póki co w zasięgu psycholi z rządu światowego. Nie sposób jest czegoś takiego dokonać nie antagonizując obydwie strony przyszłego konfliktu. Należy wdrukować w umysły ludzkie nienawiść, chęć zemsty, wojowniczość, poczucie zagrożenia i strachu w co najmniej jednej ze stron aby  ludzie żyjący na co dzień w normalnym, nie zakłóconym rytmie stali się zwierzętami chcącymi rozszarpać żyjących dotąd obok siebie osobników tego samego gatunku, odwiedzających się, prowadzących biznesy, wymieniających się dobrami kultury oraz często mających relacje przyjacielskie czy nawet rodzinne. Nie sposób zorganizować ni stąd ni zowąd chętnych zabijać i być zabijanymi bez żadnej przyczyny. Tą przyczynę trzeba stworzyć za wszelką cenę, tak jak stworzono przyczynę wybuchu I i II wojny światowej, ataku na Japonię, Irak, Afganistan, tak jak stworzono przyczynę rewolucji kolorowych i wszelkich innych waśni między narodami. Atak na Irak i Afganistan poprzedzony przez zamach na swoich obywateli w WTC jest jaskrawym przykładem na psychopatyczne, ludobójcze charaktery człekopodobnych istot z rządu światowego.
Manipulacja medialna związana z WTC, zamachem smoleńskim czy II wojną światową, która była przygotowana i sponsorowana przez rząd światowy a wykonana rękoma nazistowskich Niemców udowadnia, że ci renegaci są zdolni doprowadzić do III wojny światowej. I tu historia ma się powtórzyć dla Polaków, którzy są przygotowywani na mięso armatnie. Od lat działają na naszą świadomość i podświadomość wmawiając, że Rosja i jej władze to wróg, którego należy zabijać bez mrugnięcia oka, co jest nam wdrukowywane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. Robią to zarówno marionetki polityczne rządu światowego, media, oraz pożyteczni idioci jak chociażby niektórzy historycy, politolodzy, wojskowi i wszelcy „znawcy” od psychiki, psychologii i Bóg raczy wiedzieć od czego jeszcze.
Dla tych wszystkich marionetek liczy się tylko jedno: dobrze wypełnić zadania nie-rzadu światowego. Nie ma znaczenia czy te zadania są nakładane bezpośrednio przez wysłanników psychopatycznego, uzurpatorskiego rządu światowego, przez marionetki zainstalowane w rządzie USA, czy też poprzez marionetki zainstalowane w UE lub poszczególnych rządach UE. To, która sekta polityczna jest bardziej służalcza w stosunku do rządu światowego zależy kto będzie sprawował marionetkową władzę na danym terytorium ich kolonii. Dlatego też prześcigają się w realizacji nałożonych na nich zadań, mając za nic całe społeczeństwo i Polskę. Do manipulacji zaś stosują najnowocześniejsze techniki i narzędzia.
Do zadania pod nazwą „Majdan” została wyznaczona Polska jako prowadząca jednostka organizacyjna, w składzie której nie znalazł się nikt z kasty politycznej, kto by się sprzeciwił  wykonaniu tego zadania.  Wręcz przeciwnie, przygotowali i wspierali zbrojny zamach na Ukrainie z wielką ochotą i zaangażowaniem nie bacząc na wszelkie konsekwencje dla Polski w czasie obecnym i w przyszłości. Bezczelnie wymazali nawet ludobójstwo bandytów z UPA na narodzie polskim. Samo to pokazuje z jaką zdradziecką hołotą mamy do czynienie.  MARIONETKI RZĄDU ŚWIATOWEGO W POLSCE, TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, ZDRAJCY POLSKIEJ RACJI STANU, ZDRAJCY NAJŚWIĘTSZEJ ZE ŚWIĘTYCH RZECZY JAKIMI SĄ – BEZPIECZEŃSTWO MILITARNE, GOSPODARCZE, FINANSOWE I ZDROWOTNE NARODU. WINNYMI ZA TEN STAN RZECZY JEST CAŁA ZDRADZIECKA KASTA POLITYCZNA, JEJ TOWARZYSZE MEDIALNI ORAZ  KOLABORANCI.  TA ZDRADA MUSI DOCZEKAĆ SIĘ OSĄDZENIA PRZEZ SUWERENA, KTÓRYM JEST NARÓD POLSKI I TO ON OSTATECZNIE POSIADA NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ W PAŃSTWIE.  System, w jaki nas wpędzili ci zdrajcy nie ma nic wspólnego z demokracją. Żyjemy w systemie zlepionym z dwóch pokrak totalitarnych: komunistycznej i nazistowskiej, gdzie własność środków produkcji będących we władaniu państwa zamienili na swoją własność a zawłaszczanie kolejnych krajów przez rząd światowy stało się normą. Ten totalitarny zlepek nazwali DEMOKRACJĄ. Jest to szczyt bezczelności i arogancji. Nie wolno pozwolić aby ci psychopaci rządzili miliardami ludzi.  TEN SYSTEM MUSI UPAŚĆ JAK NAJSZYBCIEJ W IMIĘ WOLNYCH NARODÓW, W IMIĘ WOLNOŚCI KAŻDEJ JEDNOSTKI LUDZKIEJ, W IMIĘ WSPÓŁPRACY MIĘDZY NARODAMI !
Czy mamy szanse aby nie dać się unicestwić? Tak, ale o tym w następnej publikacji.
05.12.2014 r.                                                                                                          Jerzy Truchlewski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/