Przesłuchanie prez. Komorowskiego ws. afery marszałkowej

2014 12 18 Przesłuchanie prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. afery marszałkowej CZ.1

Opublikowany 18 gru 2014

Dwa dni temu miało miejsce przesłuchanie prezydenta Bronisława Komorowskiego w związku z aferą marszałkową. W Pałacu Prezydenckim były kamery prawie wszystkich polskich telewizji. Jednak żadna z telewizji nie odważyła się przeprowadzić relacji na żywo z przesłuchania pierwszej osoby w państwie. Ważniejsza bowiem dla mediuf była afera sałatkowa.

Ponadto. Na dwa tygodnie przed przesłuchaniem w tej sprawie, zmarł nagle płk. Tobiasz, który miał ponoć zeznawać przeciw prezydentowi.

Dalsze części:

2014 12 18 Przesłuchanie prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. afery marszałkowej CZ.2

Opublikowany 18 gru 2014

Świadek niestety nie dysponuje lepszą pamięcią. Nie jest w stanie przytoczyć prawidłowej wersji wydarzeń i nie potrafi udzielić precyzyjnej odpowiedzi na proste pytanie. Stan umysłu naszego prezydenta w tym momencie możemy określić jako “chwilowe zachwianie pamięci”. Dopuszczamy taką możliwość… fascynujące.

Kiwanie głową świadka do sędziego w 9:43, interesujące

Sumlinski odwazny gosc …wchodzi pod skure prostytutce ktora wiedzie powierzchowny prym w Polsce… igranie z zyciem …wielki szacunek dla goscia

2014.12.18 Przesłuchanie prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. “afery marszałkowej” CZ 3

Opublikowany 18 gru 2014

Część  ostatnia  jak  Bul  wije  się  jak piskorz  w  swoich  kłamstwach .  Oglądajcie . Warto

Bronek, piękna, pełna absurdalnych słów pogadanka na zakończenie, po której wszyscy popadli w odmęty szaleństwa, tylko  – przepraszam – w jakim trybie? W odpowiedzi na czyje pytanie?
Gawędziarz się znalazł. Nagle na zakończenie język mu się rozwiązał.
A może to była mowa obronna? Ale chyba nie, bo póki co jest świadkiem, a nie oskarżonym.
I jeszcze na dokładkę ten sędzia z kryształową kulą w dłoni. Z góry wie co nie ma związku ze sprawą. Jasnowidz w todze. Na dodatek nie znający słowa “proszę”: “Panie Sumliński! Pytanie!”.

2014 12 18 Wojciech Sumliński o przesłuchaniu prezydenta Komorowskiego

Opublikowany 18 gru 2014

Kim jest człowiek z marginesu?
A to zależy w jakim kraju. W Polsce, na ten przykład, tacy ludzie piastują ważne funkcje w państwie i wpływają na wymiar sprawiedliwości.

Kto jest sowieckim agentem, to mówił aneks do raportu WSI z nazwiskami agentów, nad którym pracował prezydent Kaczyński, by go tak przykroić, by nadawał się do opublikowania i nie naruszał ustawy o tajemnicy państwowej. No i dlatego zdarzyła mu się taka smutna “katastrofa”, a natychmiast po ogłoszeniu, że nikt nie przeżył Komorowski bez uprawnień poleciał do biurka prezydenta, wyciągnął aneks, sprawdził czy w nim figuruje jego nazwisko i ukrył na zawsze. Dlatego do dziś nie znamy oficjalnie nazwisk ruskich agentów i naszych ubeków. W Ubekistanie krzywda im się nie stanie.

2014 12 18 Republika Na Żywo – Antoni Macierewicz (PiS) o zeznaniach Bronisława Komorowskiego

Opublikowany 18 gru 2014

Elo Bronek, WSI palmy stresy, łączy was coś więcej niż tylko interesy.

O Komorowskim dowiemy się jeszcze mnóstwa mrocznych rzeczy.

2014 12 17 Po Południu – Wojciech Sumliński

Opublikowany 17 gru 2014

Ustawa o ochronie informacji niejawnych to majstersztyk. Wszystkich trzyma za pysk – przepraszam za wyrażenie – nawet prezydent Kaczyński bał się jej narazić, a szkoda, bo gdyby odtajnił Aneks, mógłby jeszcze żyć. Obowiązywała wtedy ustawa z roku 1999. Po Smoleńsku została pewnie “podrasowana” i teraz obowiązuje z sierpnia 2010. Daje ona najwyższą władzę służbom w najważniejszych dla państwa sprawach.

Wojciech Sumliński o Komorowskim i WSI

Opublikowany 14 mar 2014

Ogromny szacunek i wielkie uznanie dla Pana Wojtka za odkrywanie prawdy. Niech Polacy się dowiedzą jakim prezydentem jest B.Komorowski – a co najważniejsze to co sobą reprezentuje i kim jest, Jak powiedział znany klasyk – to się w pale nie mieści.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/