Dzieciobójstwo – smutne refleksje z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dzieciobójstwo – smutne refleksje z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Znany w czasach komuny partyjny intelektualista żydowskiego pochodzenia Artur Sandauer, przechadzając się w czasie Świąt po Krakowskim Rynku, gdzie wystawiano szopki przedstawiające narodziny Dzieciątka Jezus, rzucił następującą uwagę: “Cóż to za urocza bajka.” Trudno chyba krócej i jaśniej wyrazić lekceważenie i niechęć do chrześcijaństwa, jaką obydwie reprezentowane przez niego “kultury” próbowały forsować zarówno w polskim katolickim społeczeństwie jak i w innych krajach chrześcijańskich. Niestety, upadek komuny nie zmienił tej nienawiści do chrześcijańskich wartości, nieustannie atakowanych przez siły reprezentujące tzw.  “cywilizację śmierci” jak to okreslił wielki Papież Jan Paweł II.

Religia chrześcijańska już u swojego zarania umieściła w centrum swojego uwielbienia i miłości nowo narodzone dziecko, przeciwstawiając się okrutnym obyczajom, stosowanym przez starożytne  religie wielu narodów, jakim było zabijanie małych dzieci, poświęcanych na ofiarę bogom w potwornym rytuale.

http://forum.przebudzenie.net/religie-i-wierzenia/krwawy-kult-jahwe-t2086.html

https://bialczynski.wordpress.com/2014/01/18/moloch-a-sprawa-polska-czyli-jak-z-krowy-zrobiono-w-izraelu-pozeracza-dzieci/

Rytualne morderstwa i ofiary z dzieci – cz.1


U schyłku Cesarstwa Rzymskiego nie chodziło nawet o religijny rytuał.  Nowo narodzone, niechciane dzieci często uśmiercano z czysto egoistycznych pobudek.  Przeszkadzały one bowiem ich rodzicom w rozkoszowaniu się życiem oraz w korzystaniu z wygód i przywilejów jakie dawała im ówczesna pozycja w społeczeństwie.  Archeolodzy często odkrywają liczne szkielety noworodków w kanałach ściekowych w ruinach miast rzymskich.

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/rzym-okrutny-krwawy
Niestety, współczesne chrześcijaństwo nie ma szans na przeciwstawienie się złu; powraca barbarzyństwo, którego przejawem są sukcesy ruchu pro-aborcyjnego. W USA mówi się wręcz o istnieniu “przemysłu aborcyjnego.” Od 1973 roku poprzez aborcję zamordowano w USA ponad 50 milionów nienarodzonych dzieci. Mamy do czynienia z szatańskim mordem dzieci chrześcijańskich na masową skalę. To co przez wiele wieków uznawane było przez chrześcijaństwo za potworną  zbrodnię przeciwko Bogu, dzisiaj przybrało niewyobrażalne rozmiary.

http://wirtualnapolonia.com/2…

Uzyskanie akceptacji społeczeństwa dla upowszechnienia aborcji  to pierwszy krok na drodze wprowadzania “cywilizacji śmierci.”  Następnym krokiem będzie doprowadzenie do społecznej akceptacji i legalizacji eutanazji ludzi starych, nieuleczalnie chorych, kalekich, niedorozwnitęych, psychicznie chorych,  itd.      W Stanach Zjednoczonych już przed wojną Fundacja Rockefellera finansowała program redukcji i ulepszania populacji, w opracowaniu którego znów (podobnie jak w programie upowszechnienia aborcji) czołową rolę odgrywali  różnej maści “fachowcy” żydowskiego pochodzenia.

http://www.polpatriot.net/?page_id=83

Zastanawiające jest, że te chore, antychrześcijańskie idee eugeniczne powstały w głowach amerykańskich Żydów na długo przed II wojną światową. Wówczas jednak w większości chrześcijańskie społeczeństwo Stanów Zjednoczonych odrzuciło je. W życie wprowadzili je dopiero naziści w Europie, co Żydzi odczuli boleśnie na swojej skórze w postaci Holocaustu. Wydawałoby sie, ze Żydzi  powinni byc w awangardzie ruchów chroniących ludzkie życie. Ale jak widać z powyższego, Żydzi są oporni na lekcje historii i znów manipulują w sprawach ludzkiej moralności, np. poprzez promowanie aborcji i eutanazji, ciągle uznając chrześcijaństwo za swojego głównego wroga ideologicznego.

Brzmi to jak ponury żart, kiedy zwolennicy aborcji powołują się na walkę o prawa kobiet oraz na “zwycięstwo rozumu” nad antyaborcyjnym ciemnogrodem.  Trudno
nie zauwazyć fanatyzmu aktywistów ruchu pro-aborcyjnego, którzy wręcz otwarcie wielbią szatana.  Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego jakie siły w istocie reprezentują.  W czasie niedawnych protestów przed kliniką aborcyjną w Teksasie, zgromadzeni tam przedstawiciele ruchu proaborcyjnego wykrzykiwali “Hail Satan” w kierunku grupki aktywistek, próbujących przekonywać przybywające do kliniki ciężarne kobiety, aby zrezygnowały z tego zabiegu.

http://www.fronda.pl/a/grupa-proaborcyjnych-manifestantow-wola-hail-satan-gdy-proliferzy-spiewaja-amazing-grace-zobacz-wideo,29278.html

Stan Sas

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/