Prof. Majewska: Kary za nieszczepienie dzieci + Brokuły w leczeniu autyzmu + Nie oddamy polskiego rolnictwa ani leśnictwa + Szczepienia nie chronią przed chorobami

From: Maria Majewska
Date: December 26, 2014 5:14:11 PM PST (CA)
To: undisclosed-recipients:;
Subject: Szczepienia nie chronią przed chorobami

Witam Państwa, Dziękuję za ciepłe życzenia i  załączam kolejny dowód z USA, że szczepienia naprawdę nie chronią przed chorobami, jedynie okaleczają lub zabijają.   W jednej ze szkół w stanie Massachusetts ostatnio wybuchło ognisko krztuśca.  Wszystkie dzieci, które zachorowały (15), były wcześniej kilkakrotnie szczepione przeciw tej chorobie, lecz korporacyjne media, jak zwykle, obarczają winą za te zachorowania dzieci nieszczepione, które okazały się odporniejsze na krztusiec. (http://www.naturalnews.com/047930_whooping_cough_vaccinations_exemptions.html#).

Każdy jest nosicielem milionów bakterii w swym ciele, lecz tylko organizmy z osłabionym układem odpornościowym chorują.  Szczepienia uszkadzają ten układ, wiec osoby intensywnie szczepione są zwykle bardziej narażone na różne choroby zakaźne, co jest potwierdzone klinicznie i statystycznie.   Ponadto udowodniono, że masowe szczepienia DTP przyczyniły się do pojawienia się nowych szczepów bakterii krztuśca.    Szczęśliwie w naszych czasach krztusiec jest chorobą łatwo uleczalną powszechnie dostępnymi antybiotykami, co tym bardziej czyni szczepienia DTP zbędnymi, zaś z danych zebranych w VAERS wiemy, że należą one do najbardziej szkodliwych.

Osoby anglojęzyczne zachęcam do posłuchania załączonego wykładu dr Suzanne Humphries nt. szkodliwości szczepień.   Uważa ona, że nie ma, nigdy nie było i niemożliwe jest stworzenie bezpiecznych szczepionek.  Ostatnio kartele farmacji zablokowały duże badanie kliniczne, które miało być przeprowadzone za publiczne pieniądze w publicznej instytucji i miało testować bezpieczeństwo szczepień.  To najlepszy dowód, że boją się wyników tego badania, które wykażą, że szczepionki zabijają i okaleczają.   Zapewnienia lobbystów karteli farmacji o bezpieczeństwie szczepionek są tylko niczym niepotwierdzoną komercyjną propagandą.   Stosowanie masowych szczepień i przymuszanie do nich należy uznać za największy i najbardziej zbrodniczy skandal medyczny, bowiem w tym procesie pod pretekstem ochrony przed chorobami masowo okalecza się i zabija zdrowe osoby, zwłaszcza dzieci.

Dr. Suzanne Humphries (MD, Nephrologist) on Vaccines

Pozdrawiam,

DM

…………………….

Nie oddamy polskiego rolnictwa ani leśnictwa

From: Maria Majewska
Date: December 26, 2014 5:24:33 PM PST (CA)
ważne…
———- Forwarded message ———-
From: Lena Huppert <[email protected]>
Date: 2014-12-22 13:40 GMT-05:00
Subject: Najserdeczniejsze życzenia…

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przesyłam Państwu moc najserdeczniejszych życzeń, by były dla Państwa czasem całkiem wyjątkowym, by dopisywało Państwu zdrowie i dobry humor i by te wspólnie z rodziną spędzone dni dały Państwu mnóstwo sił witalnych do pracy i działania w Nowym, miejmy nadzieję lepszym, Roku!

Dziś sytuacja w kraju jest dość przygnębiająca… Zarówno przez sejm, jak i przez senat przewaliła się w pośpiechu znowelizowana ustawa o GMO (organizmach transgenicznych). Nadzorowaliśmy obrady komisji rządowych i wiemy, że głosy sa podzielon, lecz jednak koalicja rządząca ma wszędzie o kilka więcej… Nie został też przyjęty wniosek o odrzucenie ustawy o prywatyzacji lasów…

Toczymy bój, choć wiemy, że siły są nierówne. Ale nie oddamy polskiego rolnictwa ani leśnictwa bez walki.

Do walki zapraszamy również wszystkich Państwa!

10 stycznia o godzinie 12 odbędzie się akcja protestacyjna pod Pałacem Prezydenta przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Państwa obecność będzie nieoceniona! Bardzo ważne jest, byśmy pokazali, co sądzimy o wyprzedaży państwa polskiego!
Tutaj link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/315970315265532/317762175086346/?comment_id=317839795078584&notif_t=event_mall_comment

Wystartowaliśmy także z akcją wysyłania listów do Prezydenta, by zastanowił się, zanim podpisze tę ustawę. Nadzieja jeszcze tylko w tym, że się opamięta i skieruje do dalszych prac do sejmu… Powinien mieć zapchaną skrzynkę mailową, gdy wróci po świętach do pracy. Nasza wspólna w tym głowa 🙂
W załączniku przesyłam przykładową treść listu, która jest jednocześnie wyjaśnieniem sytuacji dla tych z Państwa, którzy słabiej orientują się w temacie. Można wkleić treść listu, podpisać się na końcu i gotowe! Najlepiej codziennie! Podaję link do strony Prezydenta z formularzem kontaktowym: http://www.prezydent.pl/kontakt/

W nadziei, że zechcecie Państwo wesprzeć ten protest i okazać tym samym swoje niezadowolenie wobec posunięć rządu, lub raczej nie-rządu,

pozdrawiam serdecznie,

Lena Huppert

………………………..

Brokuły w leczeniu autyzmu

Jak wcześniej pisałam, autyzm jest złożoną chorobą neurologiczna i ogólnoustrojową, wywoływaną  głownie przez toksyczne szczepienia, m.in. zawarte w nich toksyczne metale (rtęć i aluminium).  Jest na to bardzo wiele klinicznych, populacyjnych, statystycznych i eksperymentalnych dowodów, których nie można już podważyć  żadną szczepienną propagandą (choć lobbyści nadal tego próbują).

Kartele farmacji, które handlują szczepionkami i generują miliony pacjentów autystycznych, oferują do leczenia autyzmu tylko toksyczne leki psychotropowe, które nie pomagają, a najczęściej pogarszają stan dzieci, ale rodzice, niezależni lekarze i naukowcy  eksperymentują z terapiami alternatywnymi.

Od dość dawna wiadomo, że związki siarkowe pomagają w eliminacji metali ciężkich z tkanek zatrutego organizmu, więc dieta bogata w siarkę jest zalecana w terapii  autyzmu.  Teraz ukazała się publikacja z czołowych uczelni medycznych w USA (w załączeniu), która pokazuje, że kuracja przez 18 tygodni sulforafanem (związkiem siarkowym wyekstrahowanym z brokuł) znacznie zmniejszyła behawioralne objawy autyzmu i nastolatków i młodych mężczyzn z autyzmem.  To potwierdza, że wszelkie rodzaje roślin krzyżowych (kapuściane) są pomocne w terapii tej choroby.  Wyciągi z brokuł można kupić w aptekach naturalnych.

Drugi załącznik dotyczy publikacji po polsku książki o toksyczności aluminium, które jest zawarte prawie we wszystkich szczepionkach.

PNAS-2014-Singh-15550-5_ Broccoli AUTISM

ALUMINIUM Bert Ehgartner_okładka książki

…………………….

Kary za nieszczepienie dzieci

Rodzice, których sanepid próbuje okradać  nakladajac na nich nielegalne grzywny powinni koniecznie pozywac te instytucje  do sądu.  Praktycznie wszyscy wygrywają, bo Polska Konstytucja CHRONI OBYWATELI PRZED PZRYMUSEM JAKICHKOLWIEK ZABIEGOW MEDYCZNYCH, ZWLASZCZA TAK OKALECZAJACYCH I ZABOJCZYCH JAK SZCZEPIENIA.

Sanepid zarabia handlując szczepionkami, a kiedy nabywcow ubywa, probuje nadrabiać okradając ludzi bezpośrednio w postaci nielegalnych grzywien.

———- Forwarded message ———-
From: Jerzy Grzeszczuk
Date: 2014-12-16 3:52 GMT-05:00
Subject: Kary za nieszczepienie dzieci
To: Maria Majewska

http://www.termedia.pl/Sanepid-Szczepienia-dzieci-to-obowiazek-prawny-Niedopelnienie-go-jest-karalne,15556.html#

Pozdrawiam,
Jerzy Grzeszczuk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/