Lex Nostra w doborowym toważyhu — Bubel w układzie

Andrzej Szubert: Zacznijmy od tego, że Bubel to koncesjonowany “antysemita”. O ile wiem, jeździł nawet do Izraela, a jego siostra (jak słyszałem) stale tam przesiaduje.
Okupant wie o tym, że wielu Polaków nie kocha Żydów. Gazety i piosenki Bubla w kontrolowany sposób kanalizują te nastroje. A przy okazji Bubel promuje żydo-katolicyzm jako patriotyzm i “polskość” oraz idiotycznie potępia w czambuł PRL co jest na rękę żydo-kapitalizmowi.
Złe strony PRL, zwłaszcza zbrodnie żydo-komuny potępiać należy, ale wspominać powinno się i o dobrych stronach Polski w tamtym okresie. A tych nie brakowało (chociażby brak bezrobocia).

Wojaże Bubla wcale mnie nie dziwią. Niejeden Polak ma kasę, choć ogromna większość klepie biedę. Szykanowany obecnie Kękuś, zanim dostał się “pod koła” jako dyrektor banku zarabiał prawie 40 tys. miesięcznie. Takiego stać było na wojaże.
Polska jest obecnie krajem, w którym cwaniak i kombinator, byleby poszedł na układ z układem – może kręcić lody i robić biznes. Naturalnie nie w skali Rotszylda, Rockefellera, czy Sorosa. Ale dokąd się nie stawia, a jeszcze lepiej – służy systemowi – może się nieźle urządzić.
I takim cwaniakiem jest Bubel. Jest też po prostu nieuczciwy. W 2010 roku opublikował w papierowym wydaniu “Tylko Polska” trzy moje obszerne teksty o Smoleńsku i polityce światowej. Zajmowały one połowę całego numeru gazety. W stopce redakcyjnej była adnotacja, że gazeta płaci wszystkim autorom publikowanych tekstów. Bubel ściągnął moje teksty z mojego blogu (były sygnowane bądź “Poliszynel” bądź Andrzej Szubert) ale nie nawiązał ze mną kontaktu aby mi za publikację moich tekstów zapłacić.

Obecnie Bubel nie tylko kanalizuje nastroje antyżydowskie, nie tylko propaguje żydo-katolicyzm i żydo-kapitalizm, ale jeszcze służy jako cel zastępczy i fałszywa barykada – co pokazuje przykład Lex Nostra. Zamiast walczyć z okupacyjnym systemem – L N walczy z Bublem – koncesjonowanym “antysemitą”. Co  Bublowi jest na rękę – bo znów będzie o nim ciut głośniej.
Pisząc takie teksty tylko robi mu się reklamę.

Atak na Bubla i to bzdurny o “wojaże” postawi Lex Nostra w podejrzanej sytuacji – skoro tamten jest “antysemitą” to atakować go powinny przede wszystkim siły pro- czy filo-semickie. I LN sam ustawi się w jednym szeregu z hasbarą, ADL, Michnikiem i Grossem.

Serdecznie gratuluję doborowego towarzystwa.

as
………………………………
2015-01-03 3:05 GMT+01:00 Piotr Bein <[email protected]>:
Szanowny Panie Lisowski

Z szacunkiem dla pracy Lex Nostra musze stwierdzic, ze rzekome dowody ws. Bubla nieprzekonuja mnie. Zamozny czlowiek co mial robic w PRL? Jak mogl (a z mamona mogl wiecej niz Kowalski) to wyjezdzal. A teraz co robicie? Kto ma mamone, namietnie wyjezdza na kanikuly zagramaniczne, byle dalej od Polin. Nawet zamozni tutaj w Kanadzie tyle nie jezdza! Autor widzi finanse, styl zycia Bubla ze swego punktu widzenia (niezamozny, zwykly obywatel w PRL?).

Dam Panu liste mych podrozy… przeliczywszy na swa pensje i fiaty, jak czubki i agenciury “wywnioskuje” Pan, zem ‘w ukladzie’:
– jako student: Leningrad-Moskwa-Kijow (tania wycieczka studencka), demoludy (kilka razy, pilot wycieczek zagraniocznych, licencja zdobyta ciezka praca i znajomoscia jezykow)
– praktyka studencka w Austrii: nie wiem jak teraz, ale wtedy przydzielano za wyniki w nauce, najlepsze praktyki na Zachodzie zagarneli cwaniaczki, wcale nie srulowi!
– wyjazd na zawsze na zaproszenie do Austrii: pociag raptem kosztowal mala czesc oszczednosci zarobionych na korepetycjach, zaproszenie do roboty, z ktorej zylem i pomagalen rodzinie w Polsce
– wyjazd na azyl uchodzcy w Danii — autostopem, ‘wielki’ wydatek
– studia na Dunskim U. Technicznym – stypendium za osiagniecia, dziecko, uchodztwo
– 1-2 wycieczki zagraniczne na rok (Skandynawia, narty w Alpach, wszystko last minute, wycieczki promem-rowerem itp. taniocha, taniej niz zyc w Danii!)
– wyjazd do Kanady na zielensza trawke (najwiekszy blad w moim zyciu)
– wyjazdy z rodzinka za granice skonczyly sie (za daleko i za drogo), za to mnostwo konferencji zawodowych, globalnie, oplacane przewaznie przez pracodawce, punkty za mile lotnicze na przyszle wycieczki prywatne (dotad nie spozytkowalem, tyle ich!)
– wakacje ‘egzotyczne’ co rok (Europa, N. Zelandia, Cypr/Palestyna/Egipt, pare razy b Jugoslawia, Albania/Grecja/Turcja, Grecja/Bulgaria/Rumunia/Moldawia/Ukraina/Slowacja/Austria/Wlochy/Prowansja/Hiszpania/Portugalia/Szwajcaria/Bawaria/Czechy, Niemcy/Prowansja/Wlochy/Grecja/Macedonia…
wszystko samolot-rower-namiot-zarcie marketowe… koszt jakby zyc w Kanadzie + przelot za mile lotnicze

Niech Pan porowna co o powyzszym pisze pojebka Helen Thomas czy jakjejtam! Tylko nieudaczniki, agenciury i polactfo robia z tego oskarzenie o agenturalnosc! Podobnie niedorzecznie odbieram Pana podsumowanie podrozy Bubla. Moj kolega w Polin lekarz z ustawiona zona jezdza pare razy wiecej na rok niz w wykazach Bubla! Wywlekanie tego jest z lu=ym smaku, traci prowincjonalizmem, zeby nie powiedziec zazdroscia… A ze pasuje wam do ‘oskarzenia’, to nadajecie. To jego prywatna sprawa, chyba ze macie schowane na pozniej zelazne dowody na dranstwo Bubla. W Kanadzie to sie nazywa “sad w opinii publicznej” i jest karalne.

Adnotacje na wnioskach Bubla o paszport: wymagane urzedowo zwlaszcza przy odchylce od rutyny, swiadcza o tym, ze Bubla traktowano jak kazdego, dopiero interwencja ‘do reki’ itp. ruszala sprawe. Gdy wyjechalem na Zachod i nie wrocilem w l. 1970-ych, chcialem sprowadzic narzeczona ze Szczecina. Odmowili jej paszportu (staralismy sie utrzymac w tajemnicy nasza relacje i plany, ale kto wie?). Sprawe ruszyla dopiero interwencja jej zwierzchnika z uczelni, gdzie pracowala jako laborantka i byla b. lubiana.

Takze obnizaja jakosc tekstu sugestie i ‘zapewne’, ktore to slowo Polay naduzywaja zamiast pisac “byc moze”.

Natomiast zwiazki Bubla z Klibiszem niepokoja, nalezaloby je lepiej naswietlic, poprosic Bubla o wyjasnienie. To ze on wam bruzdzi, to nie swiadczy, ze jest w suszpach. Mnie bruzdzi i bruzdzilo wielu pojebow — od Tadka Kisiela, poprzez dra Macka Pokore, panstwa Hotalow, Jurka Ulickiego-Reka, Tomka StopSy-tera-WolnaPolska, po Jozka Bizonia, a ostatnio Wojtka Wlazlinskiego i duet Bejda-Wojda i innych, co wcale nie musi znaczyc, ze robia to z agenciurstwa.

Popatrzcie na siebie: nie pomogliscie Andrzejowi Szubertowi, gdy byl wielce zagrozony, on i rodzina. Czy to znaczy, zescie suszpowi?

Prosimy dopracowac sprawe i opublikowac tekst jakosciowy. Lex Nostra nie jest nieomylne. Potepiliscie ustawe o sciaganiu zaleglych dlugow, a mnie akurat ratuje od nieuczciwego przyjaciela.

Pozdrawiam serdecznie i oby 2015 nie byl gorszy od 2014! – pb

………………………….

On 2-Jan-15, at 4:02 PM, Fundacja LEX NOSTRA wrote:

Szanowni Państwo!

Leszek Bubel, który sam się tytułuje “Prezydentem”, nie ustaje w swoich ponad dwudziestoletnich nieudolnych usiłowaniach niszczenia wizerunku kolejnych osób i organizacji. Dlaczego to robi? Kto go inspiruje? Czy usiłuje niszczyć osoby przypadkowe, czy wytypowane, a jeśli tak, to przez kogo? Kim tak naprawdę jest “Prezydent”? Prawdy z pewnością nie dowiedzą się Państwo z jego własnych ust.

Dowiedzą się jej natomiast Państwo z naszego artykułu. W obszernym materiale piszemy między innymi o licznych podróżach zagranicznych Bubla, które – biorąc pod uwagę towarzyszące im okoliczności – nie powinny mieć miejsca. A przynajmniej nie bez odpowiedniego wsparcia “z góry”.

Opisujemy takżę prawdziwe okoliczności i przebieg internowania “Prezydenta” i jego podejrzane powiązania.

Jako pierwsi ujawniamy także teczki Leszka Bubla, w tym akta z internowania, w których znajdują się dokumenty odtajnione dopiero po 20 latach!

Zapraszam do lektury!

Bubel w układzie http://fundacja.lexnostra.pl/bubel-w-ukladzie/

Z poważaniem,
Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a więc pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz osobom i firmom pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników.

Liczy się każda złotówka. Wspomóc naszą Fundację mogą Państwo między innymi wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto: Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja “LEX NOSTRA”, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: http://fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/