Moje niepochlebne komenty oczekują na moderację Gojówki :)

Z dyskusji pod http://marucha.wordpress.com/2015/01/02/rosja-nawalny-to-zydowski-projekt-i-wrog-rosji/

[Najnowsze na dole, π x drzwi]

grypa666 said

Może kto mondry w Gojówce wytłumaczy tłumokowi:
1. Po co rozwodzić się nad mamą, skoro czyny Loszki Analnego mówią same za siebie? A gdyby curvomiarką wyszło, że nos za prosty na srulicę?
2. Co by było, gdyby Analnyj ot tak prosto był szabas goj, jakich miliony w Polin i to dzięki nim srulstwo górą.
3. Gojowy Nierucha (nie kiwnął palcem jak mnie pojeby poniżali ‚żyd’ na zacnym forumie Gojówki, ale jak mu Bizoń czy Persykop? na odcisk nadepł, to od razu ban!) gorliwością przypisu prześcignął agenturalną WolnomPolskie (dla antysemitów, hasbarników i rusofobów). Nierucha użył nawet żydłackie pokrętne „Putler”.

Mie wiem, czym się naraziłem Piotrowi Beinowi, w czym go obraziłem albo w czym moje poglądy mu zalazły za skórę…
Ale zarzucanie mi pochopności przy banowaniu to przejaw złej woli.
Admin

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Filo 2015-01-03 (sobota) at 13:28:36

  Nie to że Marucha nie lubi Grypy666, tylko kocha siebie bardziej niż gości. A ja myślałem, że w naszych judeochrześcijańskich 🙂 religiach stoi: kochaj bliźniego jak siebie samego.i

  https://piotrbein.net/2015/01/05/jews-not-the-best-of-all-people/

  O religię się nie poróżnialiśmy — robię to tylko wobec hipokrytów, obłudników, religioznych, katolaków…

  https://piotrbein.net/2015/01/04/jak-polacy-katolicy-robia-z-siebie-katolakow/

  więcej, gdyby kto chcial studiować tę polską patologię:

  https://piotrbein.net/pralnia/

  Dogma religijna nie jest przyczyną konfliktów i nie Grypa666 je zaczyna. Nie jestem Józek Bizoń, żeby „ratować” Chrystusa (przed kim? Wszechmogącego!?), okazując przy tym katolacką obłudę.

  Od początku e-spotkania Maruchy bardzo szanowałem jego, blog i forum. Nie każdego wstawiam w „polecane”, a on tam był od czasu e-spotkania. Nasze stosunki oziębły, gdy Marucha nie usunął oszczerczego, nikczemnego tekstu nijakiego Marka S z przysrywaniem dra Pokory nt. Bein-Szubert-Vismaya. Ale wciąż wisiał u mnie w polecanych.
  W Gajówce parę lat temu Pokora (Persykop) i Bizoniem zaczęli sączyć swą nieuzasadnioną nigdy, nieracjonalną nienawiść do mnie i pozostałych z ww. trio, do tego obsrulowywać mnie i zarzucać, że kiedyś rzekomo wyróżniłem Bizonia oszczerstwem (nigdy nie wykazanym ani dowiedzionym przez niego, więc nie mam pojęcia, nawet gdybym chciał przeprosić, choć nauczyło mnie polactfo „Polak nieprzeprasza!”).
  Marucha poklepywał mnie, że to świadczy żem skuteczny i on sam tego doświadcza, nie ma o co hałasować… Fajno, ale zaraz potem nastąpił na odcisk jemu samemu Pokora czy Bizoń — nie pamiętam, jest tu:

  https://piotrbein.net/2012/11/20/o-marsz-i-wspolna-sprawe-beina-porabalo-u-monitora-podlec-a-u-maruchy-nieruchy/

  dostając NATYCHMIAST należną odprawę od Maruchy. Skoro tak, prosiłem go, to niech szlachetnie załatwi i moją sprawę. Nic…

  Dzięki ci, Filo, za ordery, zapomniałeś panieńskiego krzyża odrodzenia Polin — za referaty naukowe o kompleksie jot, wysoko ocenione przez niezależnych badaczy ludobójstwa, ‚wyróżnione’ zhakowaniem przez suszpy w toku edycji do monografii Prof. Scherrera. No i order za użyczenie mej facjaty (dzięki czemu byle kutafon czuje się dziś usprawiedliwiony poniżac mnie „żyd”) w kampanii anty-H1N1 w 2009 w Polin… No i przeglad 2-jezyczny tytułów z niezależnej prasy nt. Ukrainy…
  Ale i tak wykazałeś niezwykłą odwagę chwaląc mnie. Czeka cię za to szubienica MonitoraPolskiego 🙂

  https://piotrbein.net/2015/01/05/vismaya-czy-to-dramat-czy-komedia-wiary-katolickiej-w-polsce/

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Panie Gajowy, podoba mi się złota myśl „…kto nie szanuje sojuszników”, teoretyczna na razie… Lecz fe! wulgaryzacja języka… na górze Putler, teraz fiut…
  Jeśli mógłbym prosić: zamiast członka od Pana na mą drogę, uprzejmie proszę załatwić po chrześcijańsku Marka S, Pokorę i Bizonia na temat mój, Szuberta i Vismayi w Gojówce. Wtedy wrócę z przyjemnością do Gajówki i nie będzie musiał mi Pan chujować.

[Wtręt Maruchy] Proszę, aby Pan tu więcej nie przychodził.

Nie mam wobec Pana czy kogokolwiek z wymienionych nieczystego sumienia. Nie wiem, kto to jest Pokora. Nie wiem, o co chodzi z Markiem S.
Natomiast dobrze pamiętam Bizonia, który przypierdolił się do mnie za to, że nie jestem bałwochwalcą Jana Pawła II i systematycznie obrabiał mi dupę poza gajówką.

Nie mam przyjemności wymiany poglądów z człowiekiem, który wyzywa mnie od „katolaków”, bo ma jakieś obsesje. Nigdy się Pana nie czepiałem, nigdy nie atakowałem – ale teraz, kurwa, dość.
Paszoł Won!
Admin

 • Marucha said

  Re 45:
  Proszę mi konkretnie odpowiedzieć: gdzie i kiedy Pana atakowałem?
  Mam już dość osobników, którym udzielałem miejsca w gajówce i do których odnosiłem się życzliwie – a którzy potem obrabiają mi [email protected]ę na innych forach.
  A Pana nienawiść do katolicyzmu jest ową kroplą, która przelała naczynie.

  Re 46 [do Filo]:
  Co to ma wspólnego z moim pytaniem, które brzmiało: NA JAKIEJ PODSTAWIE TWIERDZI PAN, ZE NIE LUBIŁEM PIOTRA BEINA?
  Po jaką cholerę Pańskie ponowne dywagacje zupełnie nie na temat?
  Pan ma wyjątkowo obrzydliwy sposób „dyskutowania”. Nigdy nie odpowiada na pytania, tylko zaczyna nawijać na inne tematy, myśląc że głupi Marucha nie zauważy,

  Poza tym:
  Gdy otrzymuję od p. Beina maile zatytułowane „Do katolactfa”, to proszę się nie dziwić, że reaguję z niechęcią.

  Mimo to NIGDZIE na sieci, NIGDZIE – nie znajdziecie Państwo jakichkolwiek moich ataków na p. Beina. Podobnie jak na Bizonia czy paru innych.
  „Oszczerstwa” wypisywane przez innych na temat p. Beina?
  Gdzie, jakie? Może coś przeoczyłem? Może zapomniałem? Niech się dowiem. Pamięć jest zawodna. Jeśli kogoś skrzywdziłem, to przepraszam!

  Na koniec: nie mam zamiaru wdawać się w żadne pyskówki na temat innych bloggerów i ich stron. Nigdy tego nie robiłem, bo jest to poniżej mej godności. I nie żałuję. Publiczność zebrana w gajówce potrafi docenić takie właśnie moje nastawienie.

 • grypa666 said

  @ Boydar 2015-01-05 (poniedziałek) at 08:36:22
  kto klamie?
  Filo sam o sobie pisze 2015-01-03 (sobota) at 13:28:36 „Ja jestem katolikiem.”
  i dal tez dowod swej obludnej moralnosci, jak wykazalem wyzej — zadnego komentu merytorycznego od bijaczy piany, rzecz jasna…

  czemu robisz z tego wojne religijna? kolejny katolak rusza na plemienny zew bronic Chrystusa? o co byscie wojowali bez religii?

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Marucha 2015-01-05 (poniedziałek) at 08:36:22

  Czyta Pan bez podstawowego zrozumienia, implikując to, czego nie twierdzę i biorąc na siebie krytykę pod adresem polactfa i katolactfa (żadne obrażanie się faktu tego nie wyeliminuje, tak jak są dranie srule i Żydzi porządni, a słownictwo wynaleziono na oddzielanie ziarna od plew):

  1. Obraził się Pan na rozsyłkę mejlową pt. „…dla katolactfa/polactfa w Polin i poza”. Czy znalazł Pan tam swoje nazwisko? Pana do takich nie zaliczałem i nie zamierzam, bo nie było powodu. Pana opór w uznaniu mych zażaleń wypływa raczej ze stresu i hałasu, które znam z prowadzenia forów, z niezrozumienia o co chodzi, jak i z uporu, bo musiałby Pan przejść obszerny materiał na blogu, by zlokalizować szajs, o który się żalę. .

  2. Nie twierdziłem i nie twierdzę, że mnie Pan atakuje, tylko że jest Pan nieruchawy w reakcji na nikczemności u Pana od takich jak Marek S, Bizoń, Pokora pod moim i innych adresem, podczas gdy natychmiast reaguje Pan na nadepnięcie na swój odcisk, i to w kontekście znacznie lżejszym niż zelżenie „żyd”!
  Jasno przedstawiałem Panu przedtem, że domagam się zadośćuczynienia za poniżenia zamieszczane przez wymienione osoby na Pana blogu… Nie wiem, jak mogę lepiej wytłumaczyć o co chodzi — wykazuje Pan opór od początku tego skandalu. Wystarczyło:
  – skasować gnojkowy, wyssany z palca tekst Marka S i doróbki dra Pokory
  – skasować dupkowe komenty Pokory na Beina-Szuberta-Vismayę, a la forum MonitorPolski (z którym skoordynował swe poniżenia przez „kodowanie”, żeby ominąć „netykietę” na Monitorze),
  – usadzić na miejsce Bizonia za nieuzasadnioną obelgę, że rzuciłem jakoby oszczerstwo na niego w przeszłości.
  Ja nie proszę o przeprosiny od Pana, bo one koziej żopie… Potrzebuję SKASOWANIA szajsu z notką, czemu skasowano: ścierwo bez krzty substancji.

  Jasne było również w mej odpowiedzi dla Filo, że nieposzło o żadne religijne waśnie — z jakiegoś powodu moja odpowiedź dla Filo nieukazała się na Pana forum, ani nie widzę jej w moderacji.

  3. Kocham katolika polskiego jak każdego innego człowieka. Mogłem:
  – wybrać pisanie i blogowanie po angielsku (co by mi dawało famę i dochodzik z reklam)
  – skupić się na wydaniach moich prac i knig po rosyjsku, gdzie jest rynek i mamona na takie rzeczy
  – pisać referaty nt. bardziej znane anglojęzycznym zamiast „stosunki polsko-żydowskie”, z czego miałbym famę a nie kopa w dupę od byle gnojka-Polaka
  – dołączyć do kampanii anty-H1N1 w Kanadzie, a wybrałem Polskę (i doświadczyłem świństw od Polaków-współpracowników)
  – zająć się kwestiami prawosławia, zamiast nurzać się w bagienku polskiego katolicyzmu.

  Jakoś przykładni katolicy, w tym moi stali współpracownicy i żona-katoliczka nie uważają mnie za wroga ich wiary. Mogłem mieć gdzieś sprawy Polaków, bo nie mieszkam w Polin, a jednak bezinteresownie jak Pan pracuję od lat dla Polskiej Racji Stanu.

  Proszę mnie nie ‚rozliczać’ jak świętoszek i chamsko nie odsyłać z falusem won, bo ma Pan długi moralne admina do naprawienia wobec kilku osób. ‚Nie wiem o co biega’, ‚Czego on chce od niewinnego Maruchy’ nic Panu nie pomoże, aż nie zrobi Pan co trzeba z tym szambem na Beina-‚żyda’ u siebie, a przy okazji — z gnojowicą na moich wypróbowanych sojuszników: Szuberta i Vismayę… „Publiczność zebrana” jest nie tylko w Gajówce.

  Zlewa się Panu atak przez Filo z moim kolejnym żądaniem naprawy poniżeń i oszczerstw na Pana blogu. Poprzednio zbył Pan je w podobny sposób — odwal się. Mam nadzieję, że na spokojnie, bez stresu forumoweo-adminowego, przejrzy Pan sprawę i zrobi co należy do sprawiedliwego. Chyba nie będę zmuszony zwracać się o zadośćuczynienie do WordPress?

  W poszukiwaniu gotowca do wypracowania pt. „Czemu grypa jest niebezpieczna”, sztubaki googluja u Maruchy teksty-kalumnie Marka S, Pokory (Peryskop) i Bizonia. I krąży to gówno po necie… za każdym niemal razem, gdy robię coś dla Polski, wyciągają toto agenciury, użyteczni durnie i pojeby, co mają ze mną na pieńku nie wiadomo za co i po co, jak dr Maciej Pokora, Bizoń, a ostatnio jak lawina rosnąca chmara czubków, w tym bywający w Gajówce Wojciech Właźliński.

  A co z Pana „Putlerem” w przypisie w temacie głównym? — pytam po raz kolejny.

 • Marucha said

  Re 68:
  Pan Piotr Bein nie jest psim wenclem. Ma duże zasługi w odkłamywaniu sprawy Serbii i bandyckiego nań ataku NATO.Ale nie wiem, dlaczego mi grozi donosem do WordPressa.
  Ciekawe, co zamierza im napisać.
  Pewnie, żem faszysta i antysemita. To powinno zadziałać.

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Marucha 2015-01-05 at 19:02:24

  Ale gdzie tam, Panie Marucha. Jaki faszyzm, jaki antysemityzm!
  Pisze się, że takie chwieje jakie Pan tu toleruje, naruszają w e-stalkingu moje dobra osobiste (libel) i nawet żydzina właściciel WordPressa podkuli ogon, by nie stracić biznesu z reklam, bo mu mogę nasłać żydowskiego mecenasa (np. tego co wygrał wdowie sprawę mordu Dziekanskiego przez RCMP) …w Kanadzie te sprawy traktują poważnie… w odróżnieniu od adminów podobno chrześcijańskich blogów.

  Ale dzięki za zapewnienie swych SZP Parchatych Gości, żem nie psi Wenzel — oni i tak wią, żem psichuj. Piszą o jakimś Speidel u Pana Maruchy… nie znam, przekazuję Razwiedce666 do rozwiedzenia się LOL

 •  

  @ Boydar 2015-01-05 at 08:36:22
  kto klamie?
  Filo sam o sobie pisze 2015-01-03 (sobota) at 13:28:36 „Ja jestem katolikiem.”
  i dal tez dowod swej obludnej moralnosci, jak wykazalem wyzej — zadnego komentu merytorycznego od bijaczy piany, rzecz jasna…

  czemu robisz z tego wojne religijna? kolejny katolak rusza na plemienny zew bronic Chrystusa? o co byscie wojowali bez religii?

  Panie Piotrze Bein,
  Dlaczego przychodzi Pan tutaj obrażać katolików?
  Czy my Pana obrażamy?
  Admin

 • grypa666 said

  do wtrętu Admina w grypa666 2015-01-05 at 15:13:48

  Kogo obrażam (nick) i w jaki sposób? To już staje się absurdalne!
  Obrazić to mogę się ja. Zbywa Pan od lat me żądania zadośćuczynienia za kalumnie na mnie i in. zamieszczane na Pana blogu. Czy na otrzeźwienie mam pisać do WordPressa?
  Obrazić się mogę też za brednie od jakichś Filów, Boydarów, Nicków, co pojęcia o tematach nie mają, a piszą ‚co wiedzą’!

 • NICK said

  (54) GrypaBestia. Lucyfer.
  W nick’u. NIEświadomości i NIEjaźni. Błądzący w przestworzach.
  Czyż nie dość? Panie Marucha?
  A kysz i woda święcona.
  A jak mnie qurwa=przecinek, doprowadzi do przestępstwa? Bóg mi wybaczy.

 • grypa666 said

  @NICK 2015-01-05 at 15:28:22
  Następny… guzik wie o Grypie666, a pisze ‚co wie’. Durnie, szubrawcy, nikczemnicy i agenciury „znają” Beina, ale „niewiedzą”, jak i po co powstała Grypa666, co zrobiła i robi dla Polaków i ludzkości… Chciał zdemonizować Beina, a zrobił z siebie duraka. Z pszestempstfem uważaj… słyszałeś o Razwiedce666? JUR już kibluje w Australii LOL
  Czemu nie przywalisz się do nazwy drugiego mego bloga „PiotrBein”? Nazwa też od Podleckiego LOL

  Adminie — dopuszczasz taki szajs — Boga się nie boisz?

  Zapędzacie się tu zbyt daleko. Jeden liścik do WordPressa i Marucha wisi. Tego chcecie?

 • NICK said

  Paaanie Marucha. Co się dzieje?
  „szóstki” rządzą? Chrystusa zatruli? Nie ma katolickiego Boga? Tłumaczenia się? Wątpi Pan?
  Ja tu czegoś nie rozumiem… .
  A gdzie są JO, Joannus, Listwa i inni?

 • grypa666 said

  @NICK 2015-01-05 at 18:19:42
  No to mamy już 2 zidentyfikowanych suszpowych podszeptusiów adminom: sajan o nicku NICK, Bojdur… i wołają na pomoc następnych, bo Chrypie666 nawet we 2 nieporadzą LOL
  Rzecz jasna podszepty pod ambicyjkę admina scyropolsko-religioznie, a jak! Jak wszyćko po 10 IV!
  Gdzie siedzita — Tel Awiw czy Wszawa?

 • Boydar said

  „… moim kolejnym żądaniem naprawy poniżeń i oszczerstw …”

  Możemy jeszcze przeprosić za Jedwabne i dołożyć sześćset sześćdziesiąty szósty miliard dolarów. To uczciwa propozycja.

  grypa666 said

  @Boydar 2015-01-05 at 17:28:36
  nie twoja sprawa, wyłącz swój górny otwór sraczkowy — sajan, dyżurny czy suszpizta?
  tchórzu zafajdany schowany za nickiem, przyjedź do Vancouveru i powiedz mi to w 4 oczy!
  †††
  Panie Adminie, jeśli ten Bojdur nie zniknie tutaj dziś, piszę skargę do WordPressa

 • NICK said

  Paaanie Marucha. Co się dzieje?
  „szóstki” rządzą? Chrystusa zatruli? Nie ma katolickiego Boga? Tłumaczenia się? Wątpi Pan?
  Ja tu czegoś nie rozumiem… .
  A gdzie są JO, Joannus, Listwa i inni?

 • NICK said

  „Straszy”? „Zdemonizować”? Sam przyjął ksywę – demoniczną. Boga się nie bojąc.
  Lucyfer grozi „liścikiem” do WordPress’a?
  Powtarzam me pytania z (66).
  Oj, oj… .
  Czyżbym zaczynał coś rozumieć?

 • Grypa666 do sajana nick NICK 

  Nie śpisz? Muszą dobrze płacić…

  Plemienny bóg jest u was sruli. U chrześcijan nie ma Boga katolickiego, prawosławnego, protestanckiego. Bóg jest jeden, inaczej byłby wszędzie bardak  jak w Izraelu, a planety dawno pozderzałyby się w Kosmosie. Zresztą wasz “bóg” to szachrajstwo literacko zdolnych rabinów: https://piotrbein.net/2015/01/05/jews-not-the-best-of-all-people/

  Popatrz jak Bóg wskazuje, z kim mamy do czynienia — twój koment nosi nr 666 bez 600 = zaokrąglona w dół liczba micw, łączna liczba srulowych pierduł pod katolików w komentach obecnych i spieszących na pomoc sajanim,  LOL

 • EKO-LAS said

  Szanowny Pan Grypa666 zatracił prawdopodobnie umiejętność zrozumienia statusu GOŚCIA.

 • Marucha said

  Re 78 [Eko-Las]:
  Szanowny Pan Grypa666, z powodu obrażania Boga – nie jest tu mile widziany. Proszę sobie pójść gdzie indziej,

 • grypa666 said

  @EKO-LAS 2015-01-05 at 21:40:54

  Gościa jak gościa, panie Eko-logiczny, ale na pewno kopanego i opluwanego, nie po raz pierwszy na forum Gajowki i jej głównych fpisuf. Chciałby pan tak dla siebie?
  Znajdziecie se chłopca do bicia jak wam WordPress zawiesi Maruchę.

 • grypa666 said

  @Marucha 2015-01-05 at 21:47:37

  A wiem, wiem… SzP Mile Widzianych Gości nie pozwala sie poniżać, ani ruszyć ich cennych bezeceńtw… udokumentowanych LOL
  Rozumiem, że SzPan Admin ma dukumentację emaila od Obrażonego Boga.
  Tylko czemu wyprasza Eko-Lasa i za co?

 • EKO-LAS said

  84. @grypa666
  Bywały lata, że byłem codziennym czytelnikiem Grypy666. W ówczesnym czasie zrobił Pan niesamowitą robotę. Jednak prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym „jak kończy”. Cóż to byłby z Pana za GOŚĆ, jeżeli na odmienne od swoich opinie, dokonuje Pan PODPALENIA rodzinnego domu gospodarza, niszcząc bogactwo jego dziedzictwa?

  Daj innemu, będzie Tobie dane. Odzyska Pan szacunek dla Siebie, szanując Innych.

  grypa666 said

  @EKO-LAS 2015-01-05 at 22:51:53
  To „odmienne opinie” lingo wziąl pan z szechterowka?
  Ladnie brzmi, jak inne tu mondrosci teoretyczne. Czemu nie wyglosi pan kazania Adminowi? Wydaje sie, ze ma wiecej u was posluchu, bo mu dupe lizecie – niektorzy agenturalnie manipulancko, inni z braku poczucia sprawiedliwosci i tchorzostwa wstawic sie za prawda.
  To ma byc moj dom, gdy byle gnojek moze mi nasrać, sponiewierać, skopać, oszczać, opluć, a admin mówi że to mżawka!? Żyłem w kilku kulturach, nigdy się z tym nie spotkałem, tylko wśród rodaków — w kraju i wśród Polonii.
  A potem wyłazi to drzwiami i oknami cytowane z Maruchy i przeszkadza w pracy dla Polskiej Racji Stanu — osobiście i w szerszym znaczeniu, obrzydzając delikwenta, jak wyrachowanie robią to sajanie przed katolicką publiką Maruchy.
  Szacunku do Maruchy nie straciłem, pomimo krzywd wzgl. mnie i moich sojuszników, porządnych patriotów wśród najaktywniejszych i najskuteczniejszych.
  Na warunkach terrorysty, nie uważam szacunku za autentyczny. Szacunek z definicji jest autentyczny.
  Do nihilistycznych gnojków i agenciur, nie wiem, jak mieć szacunek, a na durnych nawet Bóg położył lagę.
  Z szacunku dla siebie domagam się zadośćuczynienia…
  Niełatwo mi będzie ‚donieść’ do WordPressa, ale miarka sie przebrała.
  Macie szczęście (i tylko dlatego uchodzi wam płazem), że nie jestem srulem – wasz Marucha siedziałby jak i poniektórzy, których nieruchawo kryje, nie widząc, jak nim manipulują.
  Zapytajcie Ulickiego-Reka w ciupie w Australii…

  Boydar said

  Wiesz Grypa, ja cię przepraszam; ja sądziłem że ty jesteś psichu,j, ale teraz dochodzę do wniosku, że jednak psychol. Popatrz, niby podobne wyrazy, ale w języku polskim znaczą co innego. Choć z drugiej strony, leczenie jest również wyłącznie objawowe. Gajowy Marucha ma świetne, sprawdzone wielokrotnie lekarstwo na twoje dolegliwości – zręczne pier.dolnięcie łopatą w łeb. Słowo ci daję, pomaga prawie wszystkim jak ręką odjął, już od pierwszej porcji poczujesz się lepiej. Spróbuj chłopie, co ci szkodzi, przecież gorzej i tak nie będzie. A co do donosicielstwa, to musiał byś się od kibica poduczyć, on był (i pewnie dalej jest, tak że nic jeszcze straconego), zawodowym szpiclem. Na pewno znaleźlibyście wspólny język, a może nawet i dwa albo trzy. Bo takie bladzie twarze jak wy, z jednym byście przecież z głodu zdechły.
  Ja nawet nie bardzo mogę odwołać się do przeszłości; zapytać cię, kiedy to się tak porobiło. A wiesz dlaczego ? Bo Bein jaki był to był, czytałem Go bardzo często, ale taki jeb.nięty to nigdy. I ja wcale nie mam żadnej pewności, czy ty to tylko ty, czy schorowany PB czy jeszcze coś zupełnie innego. Nie jestem wróżką (tfu!) więc ty musisz już zostać tylko grypą. Sorry, taki mamy klimat. Trzymaj się ciepło, to podobno też pomaga, ale nie tak jak łopata Gajowego, oczywiście.

  grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  @Boydar 2015-01-06 at 01:19:07
  :)))))))))))))))
  tak mnie rozśmieszyłeś, że nie wiem czy donosić od razu, czy poczekać na Maruchę
  PS: sorka za zawód z Grypą666 — że też taki bystry Bajdur nie wyfigurowal od razu!
  czemu nie śpisz — bezsenność przez psichuja?
  podaj namiary na tego bratniego twego szpicla, sprawdzę Razwiedką666 czy warto wyprobować metodę Maruchy, z gaży od Putina odżałuję na łopatę (szpadel byłby lepszy, żeby sypnął ciebie) LOL

  grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  @Marucha 2015-01-05 at 17:56:21 + następne

  Panie Mirku

  1. Dzięki za info, „nie wiedziałem” 🙂
  Podałem, czemu zachowałem nazwę bloga. Odziedziczyłem nicka, pasuje do nowej tematyki po 30.12.2009 (błąd „30.12.2012” w poprzednim komencie). Krytyka nazwy małostkowa, chyba że uprawiałbym lucyferystykę, jak durnie insynuują tu dyżurni. Wg tej logiki, pode nickiem „Mordka Rosenberg” jest żyd, a Księgę Sw. Jana należałoby zniszczyć, bo wymienia 666? Spalić prace nt. wdrażania 666 w NWO? Trąciłoby to fanatyzmem, tak jak ban swastyki czy sierpa z młotem.

  2. 99,5% pewne (0,5% na „durny” w Bojdur), że dyżurni skołowali Pana na podst. psycho-profilu. Filo za dużo afiszuje się katolicyzmem, bierze Pana pod ten pic, „znając” tematy. Chrześcijanin nie obnosiłby się ze swą religią, gdy nie ma jej w wątku, tylko postępuje po chrześcijańsku: prawda, poszanowanie bliźniego itd.
  Jak poprzednio, znowu pozwala Pan obrażać prowokatorom wg katalogu dla dyżurnych szkolonych w Tel Awiwie.
  Często robią to z Podleckim, Kefirkiem i in. adminami, a StopSyjonizmowi-tera-WolnaPolska zakooptowali etatowo. Ale nie zdołowali Pana, bo przemógł Pan dolek i z emocjonalnego mejla prywatnego dziś, zdobył się Pan na ludzki dialog.
  Wiem od lat, że jest Pan szlachetny – stąd bolesne rozczarowanie wobec nieruchawości, wciąż duża litera i wysiłki dogadania się. Na chwiejów jak Zenio, Pokora czy Bizoń kładę lagę, Panu nie daruję 🙂.

  3. Marucha należy do najbardziej autorytatywnych niezależnych blogów z dyskusjami przeważnie na poziomie. Toteż ma Pan podszeptusiów, którzy z „666” zrobili tu prowokację na Beina, odciągając od srulowego tematu głównego, jak i me4go prostego jak drut zapytania (#22 @2015-01-02 at 21:16:18. Nigdzie nie mogą mi dosrać, tylko w e-mailach, najlepiej dyskusjach w sporym gronie, na forach nieświadomych adminów i w agenturalnych materiałach na agenturalnych portalach i blogach.

  Mimo to od lat nie mają haka, a antysrulowe argumenty w moich pracach i artykułach są trudne jeśli nie niemożliwe do podważenia. Bezskutecznie próbowali zdenigrować „Chrypę666″ od początku kampanii anty-H1N1 — Szewczyk Dratewka (aka Fircyk w Zalotach) z całym sztabem sajanim… na forach, you-tubach, w sieciach toważydozkih…Nawet z pomocą ścierwomediów zdiagnozowali Beina jako pedofila, ich własne zboczenie.

  Moje referaty zhakowali z kompa Prof. Scherrera do monografii o ludobójstwie (moje przyczynki — srule głównym sprawcą i motorem), opóźniając publikację o x lat. Gdy moegdyś moderowałem DU-Watch, napuścili agenciury obkute w atomistyce… i też gówno zrobili „agentowi Miloszewicia, Hussajna i Arafata, KGBowcowi, antyamerykańskiemu antysemicie” Beinowi; referat-prawda o broni uranowej poszedł w świat, jest na topie w swym dziale. Na samym początku, gdy otwierałem oczy na srulositwę w napadzie na Jugosławię, dorwali mnie ‚ekonomicznie’: wpłynęli na pracodawcę (rząd federalny Kanada), by nie odnowił obiecanego kontraktu.

  Wszystko, co próbowali, wróciło bumerangiem 🙂 Zamiast wyrabiać godziny w biurokracji nad projektami NWO typu zmiana klimatu, zacząłem badania pro publico bono nad ich draństwem. Zhakowane referaty są na necie zamiast w obskurnej bibliotece. Zamiast wąskich ram broni uranowej, objąłem całość kompleksu jot i ich zbrodni przez wieki… Zamiast możliwości brużdżenia na forum Grypy666, dostali wykwit nowych blogow anty, a u mnie — wybiórcze jakościowe, wolne od hasbary i głupot komenty od poważnych ludzi.

  Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.

  4. Nie rozumiem Pana uporu przed normalną w necie etykietą kasowania materiałów obraźliwych… a co mówić o obelgach, oczywistym szkalowaniu, poniżeniach, oszczerstwach, do tego uprawianych w surowo karalnym e-stalkingu!

  Na moim forum na Grypie, takie rzeczy nieprzechodziły, moderatorzy z miejsca wiedzieli co jest co, a w przypadkach nieświadomego dopuszczenia, po skardze pokrzywdzonego były kasowane, autor często banowany, np. Zenobiusz (Tadeusz Kisiel).
  W Polsce sprawę wygrał internauta, którego skargę admin zignorował tylko raz! Pan ignoruje od lat. W Kanadzie, jak w UK, takie sprawy łatwo się wygrywa.

  Uważam za b. ważne dla rzeczy, o które walczę, by patriotyczni admini niedopuszczali zamierzonego czy durnego szajsu na skutecznych antysrulowców. Społeczeństwo nie zna spraw, łatwo wierzy hasbarze, gdy grają emocjonalnie patriotyczno-religijnie, jak niektórzy choćby tu.

  Ego też gra rolę. Jak kochać bliźniego, gdy pozwalać pluć na siebie, dać bezkarnie odbierać sobie energię, motywację i chęć działania?

  5. Ja nie szantażuję i nie straszę, tylko jestem zdecydowany ‚donieść’ do WordPressa, tj. złożyć skargę na naruszenie dóbr osobistrych Beina i e-stalking na niego od szeregu osób na Pana blogu. Chyba nie myśli Pan, że będę błagał na kolanach ciul wie kto to Marka S, Pokorę, Bizonia, a teraz Bojduraka i Nicka-ciul-wie-kto?

  To jest OSTATNIE ostrzeżenie dla Pana, po przyjacielsku. Gdyby w miarę eskalacji obecnego konfliktu doszło do skargi i zawieszenia Maruchy, proszę pisać na mój prywatny adres. Zawieszenie Panu bloga jest dla mnie ostatnią opcją i ostatnią deską ratunku, proszę zrozumieć. Wcale mi do tego niespieszno, ale nie pozostawia mi Pan alternatywy. następny na mej liście jest MonitorPolski. Mam dość tego!

  Gdybym był srulem dawno kiblowałby Pan za udział jako admin w wielokrotnym naruszaniu moich dóbr osobistych i e-stalkingu przez szereg osób. Kanada ma surowe prawo w tych działach, bo nyły samobójstwa na tym tle. Znalazłbym najlepszego prawnika (np. Żyd, który wybronił sprawę Dziekańskiego vs. mordercy z RCMP w Vancouverze).

  Od początku skarg klepie mnie Pan po plecach: to normalka w naszej pracy, Maruchę też poniewierają, mój gość na forum mój pan itd. Bullshit! Poważnie łamie Pan prawo, moje podstawowe prawa człowieka… i zapomina Pan bardzo szybko. Bębniwszy w przeszłości o załatwienie sprawy, ja mam robić listę, co Marucha źle zrobił i pisać mu artykuł podsumowujący! Panie Wiechowski, niech się Pan nie martwi, dokumentację poprzednich przypadków mam w Pralni i w zrzutach.

  6. Zacznijmy od obecnego gnojkostwa: gdy Pan wypieprzy te obelgi sajańskie na mnie, pogadamy o dalszych krokach.

  Skoro nie ma Pan jaj i poczucia sprawiedliwości jak mężczyzna i chrześcijanin, zaczniemy małymi kroczkami. Jutro rano czasu Vancouver (ok. godz. 18-ej w Szwecji) sprawdzam niniejszą dyskusję. Jeśli znajdę szajs, ‚donoszę’ do WordPressa.

  Nie mam więcej czasu na Pana i SzP Zafajdanych Gości.

  7. Podaję do publicznej wiadomości na moich blogach i do listy rozsyłkowej powyższe ostrzeżenie.

  8. „Putler” to żydłacka składanka. Linki i teksty artykułów reprodukowanych u Maruchy rozchidzą się do rozmaitych widowni. gdzie nie zawsze odbiorca zna Gajówkę. Notka Admina nie pozostawia wątpliwości (rozwiałyby je cudzysłów, dodatkowe zdanie…), że Admin uważa Putina za to, co i WolnaPolska, z której art. skopiowano, a która nawet będąc V kolumną sorosowską z chutinputowaniem i putlerowaniem włącznie, nie napisał „Putler” pod artykułem, tylko przedstawił Nawalonego jak trza.

  Pana blog, Pana słownictwo i odbiór u świeżycvh i niedoświadczonych. To tylko dla Pana własnego dobra… ja nie linkuję do źródeł wtórnych, chyba że jest mądry koment.

  Może pan dopisać „Chutinpuj”, a mnie odesłać won z falusem — Pana cyrk, Pana małpy.

  Teraz pozwoli Pan, że dokończę Wielki Post w spokoju.

  nadal z szacunkem — Piotr Bein

 • Liczy Pan, Panie Grypa666, że przy okazji administracja WordPressa dysponująca pańskimi personaliami, albo ktokolwiek w odwecie, nie zwróci uwagę na pańskie wpisy, które nie są poprawne politycznie np. odnośnie Holokaustu ? Przecież to będzie wzajemna wymiana ognia. Rozumiem, że chce Pan kasować wpisy, które zakłamują pańską narodowość, ale wszczynania wojny w sprawie złośliwych prztyczek albo z powodu tego, że ktoś nie szanuje pańskiej osoby, nie pojmuję.

 • @Grypa666
  Pragnę przypomnieć, że Pan też używa podobnego słownictwa lub nie reaguje na takie zwroty, tak samo jak wspomniani uczestnicy Gajówki, w stosunku do innych osób. Głównie chodzi o Zygmunta Wrzodaka
  Przykład: „Religia obrzezała mózgi – poseł Wrzodak srulową marionetką?”

  https://grypa666.wordpress.com/2014/05/18/religia-obrzezala-mozgi-posel-wrzodak-srulowa-marionetka/

  „duża część Polaków jest z Rosją, z Rosjanami, z wolnymi od wpływów zachodnich Ukraińcami i z wszystkimi Słowianami” – a wiem, wiem… nawet z katolickimi neo-ustaszami…

  http://www.monitor-polski.pl/reakcje-na-list-z-wrzodaka/

  Sygnatariusze tancuja do muzyczki hasbarnej masowej manipulacji. Kto jak kto ale prosory i posly powinni wiedziec, ze jej podstawą jest fiksacja na fanatycznych, niekwestionowanych tezach religijno-patriotycznych, ktorych przeciwnikow mozna lekko wyeliminowac jako wrogow narodu i ktore dostarczaja pozywki do sklocania i nieskutecznosci ruchow narodowych. Stad me podejrzenie o wplywie agentury na niektorych sygnatariuszy, skoro mimo ostrzezen obstali przy swej wersji, niestrawnej dla Putina zapewne.

  „Trzeba dodac: falszywa barykada, ale NIE zamierzona nie wierze, by sygnatariusze postawili barykade celowo na szkode Narodowi i Slowianszczyznie po prostu potrzebuja edukacji i pozamiatania mozgu”

  Wrzodak Was wtedy tylko skomentował, ale jakoś nie poleciał z zażaleniami do WordPressa, żeby pańskie wpisy na blogu usuwać lub zamykać całego bloga:

  Zygmunt Wrzodak:
  Panie Bein, Pan patrzy na problem ,,słowińszczyzny” z pozycji ateisty i to może wyglądać inaczej niż patrząc to z pozycji Katolika, ja swojej wiary wyprzeć się nie zamierzam. Chcąc z panem polemizować trzeba zapoznać się i zrozumieć filozofię ks. prof. Krąpca oraz Romana Dmowskiego, Pan miesza wiele wręcz niepojętych spraw związanych z Chrześcijaństwem, gdybym z panem podjął polemikę to musiałbym z głodu zdechnąć i nic nie robić. Ton i język pana wypowiedzi jest tak agresywny i podejrzany, że ja też będę zarzucał panu agenturalność mossadowską, ponieważ siedzisz Pan w Canadzie konsumujesz chleb żydłacki i perfidnie z góry każdą inicjatywę próbuje Pan zohydzić, nie tędy droga. Stawiane zarzuty w stosunku do mnie są obrzydliwe, stawiane zarzuty przez osobę, która dla Polski m2 ziemi polskiej nie obroniła, nie siedzi tu nad Wisłą i nie zna realiów. Ja za swoją pracę dla Polski zapłąciłem wielką cenę i płącę dalej, a Pan uciekł na żydowski chleb. Radzę zmienić ton i szukać takich rozwiązań dla Polski aby Polacy zdobywali wiedzę i żeby ta wiedza ich łaczyłą a nie paraliżowała. Za taki ton wypowiedzi pana oddział mossadu w Vancuver zaciera ręce, tym bardziej, że samo nazwisko pana nie budzi zaufania.
  Nie mam więcej czasu na polemikę z panem. bez pozdrowień, Z. Wrzodak
  _____
  @GM
  Panie Marucha. Możliwe, że będzie musiał Pan przenieść tego bloga na inną platformę.

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Czołgista 2015-01-06 at 17:49:02
  WP słynie z tego (nadal), że dopuszcza antyżydowskie i antysyjonistyczne treści, oczywiście cywilizowane, bo pozostałe podchodzą pod prawa antysemityzmu w poszczególnych państwach i łatwiutko pozwać. Blogi jak The Ugly Truth działają bez problemu.
  Grypa666 Podleckiego była oględna z uwagi na trwającą nagonkę srulstwa na niego, szanowałem jego żądanie co do treści i wymowy moich tekstów.
  Moje blogi od początku 2010 obrały podejście prosto z mostu. WP zawieszał mi je 3-4 razy, ale nigdy z powodu, o jakim pan pisze. Sądząc z lipnych uzasadnień, być może parę razy w odwecie, ale krytym winą bota, który znalazł linka zabronionego przez WP. Jeden przypadek dotyczył witryny, która robi usługi w pisaniu gotowców na zamówienie, podobno biznes zabroniony, ale nie wg portalu. Kilka dni po apelacji, ZAWSZE dotąd WP odblokowywał mi blogi, mimo że zaostrzyłem język od paru lat i coraz śmielsze materiały re-produkuję od innych. Moje prace badawcze anty-jot wiszą na WP od bodajże 2010, bez ZADNEGO problemu. Być może kontrolują dojście czy coś.
  WP za linki do miejsc, wg nich łamiących jakieś reguły handlowe reklam. Biznes reklamowy globalnie, jak inne, jest w łapskach sruli. Miałem 1-2 takie przypadki — nic politycznego — zawsze odblokowali po usunięciu zakazanych linków.

  Chcę poszanowania na blogu Maruchy, zgodnie z chrześcijańskimi regułami współżycia. Dopuszczanie oszczerstw (nieuzasadnione i kłamliwe oskarżenie), obelg i poniżeń, insynuacji i sugestii, zwlaszcza na tle narodowości, religii itd. jest ścigane prawem w cywilizacji nie tylko zachodniej. Niektóre akcje są zaprojektowane jako wymanipulowany stalking wewn. forum lub wynika z jego group-think (jednomyślność fanataków i sekciarzy, szowinizm, chuzia na juzia, skoordynowani dyzurni, sajanie i ko-religionisci w próbie obrony swej wiary czy zaindoktrynowanej opinii). Inne, a u Maruchy było toto co najmniej 2 razy mnie dotycząc, to skoordynowany e-stalking międzyblogowy, w moim przypadku Marucha-MonitorPolski. Pan Gajowy niech więc nie wzrusza ramion, że inne blogi go nie obchodzą, bo ignorujac to po raporcie od pokrzywdzonego prawnie staje się współodpowiedzialny.

  Co ma pochodzenie, religia do rzeczy — rasiści, antysemici, szowiniści, bigoci, kołtuny i agenciury! — tylko o poszanowanie człowieka.
  Nie chodzi o chamskie paszoł won, czy ch=j na drogę niegodne chrześcijanina, świadczące o autorze i obojętne dla adresata, tylko o poważne oszczerstwa, np. w tekście Marka S i przypisach Macieja Pokory (teraz Peryskop, wtedy — ?). Także e-stalking jak w niniejszej dyskusji przez parę osób manipulujących Maruchą i celowo zbaczających z tematu — na religię i pochodzenie (kompleks winy sajanim?). Gdy miałem forum na Grypa666, komenty dozwolone były tylko na temat główny, a próby poniżeń kogokolwiek, nie tylko admina, Panie Gajowy, kończyły się źle dla autora.

  Jeśli trudno zrozumieć, polecam:

  http://piotrbein.net/2012/10/28/cyberprzemoc-i-cyberstalking-niektorzy-maja-dosc-tego/

  https://piotrbein.net/2015/01/07/vismaya-czy-to-dramat-czy-komedia-wiary-katolickiej-w-polsce-2/

  https://piotrbein.net/2015/01/06/vismaya-swiete-oburzenie-swietych-polakow/

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Czołgista 2015-01-06 at 18:13:26

  Znak zapytania zdejmuje piętno oszczerstwa. Wrzodak zachował się gnojkowo: w przeszłości wobec Szuberta i w dyskusji osób publicznych wokól listu do Putina.
  Tutaj zaś mamy zupełnie nieznane osoby wtranżalające się w religioznych buciorach w legit pytanie nt. główny, prowokujące jak agenciury do znudzenia pod pochodzenie, manipulujące adminem.

  „duża część Polaków jest z Rosją, z Rosjanami, z wolnymi od wpływów zachodnich Ukraińcami i z wszystkimi Słowianami” – a wiem, wiem… nawet z katolickimi neo-ustaszami…

  — A nie jest, nie była — debilnie — pod wpływem hasbary watykańskiej podczas napadu żydo-Nato na Serbów?

  „Sygnatariusze tancuja do muzyczki hasbarnej masowej manipulacji. Kto jak kto ale prosory i posly powinni wiedziec, ze jej podstawą jest fiksacja na fanatycznych, niekwestionowanych tezach religijno-patriotycznych, ktorych przeciwnikow mozna lekko wyeliminowac jako wrogow narodu i ktore dostarczaja pozywki do sklocania i nieskutecznosci ruchow narodowych. Stad me podejrzenie o wplywie agentury na niektorych sygnatariuszy, skoro mimo ostrzezen obstali przy swej wersji, niestrawnej dla Putina zapewne.

  — A nie podłożyli się pod masową manipulację religią przez sruli w Polin, rujnując szansę listu do Putina? Macie zażalenie od Putina, że list był za mało czy zbyt religijny?

  „Trzeba dodac: falszywa barykada, ale NIE zamierzona nie wierze, by sygnatariusze postawili barykade celowo na szkode Narodowi i Slowianszczyznie po prostu potrzebuja edukacji i pozamiatania mozgu”

  To samo znajduję w Gajówce 🙂

  „Wrzodak Was wtedy tylko skomentował, ale jakoś nie poleciał z zażaleniami do WordPressa, żeby pańskie wpisy na blogu usuwać lub zamykać całego bloga”
  A z czym miał lecieć:
  – że bezczelnie okradł Szuberta z własności intelektualnej?
  – ze rzuca ad hominem zamiast merytorycznie dyskutować ważną sprawę dla Polskiej Racji Stanu?
  – że poniża, jakby poza okradaniem zaszczutego za granicą Solidarnościowca I, nie wiadomo co zrobił dla Polski, a my to gówniarze na chlebie żydłackim?
  – że mówi co wie zamiast na odwrót (Bein nie ateista, tylko prawosławny i zna realia bo jest do kilku mies./rok w Polin i ślęczy w domu nad polonicami dzień w dzień; każdy niemal w Polin jest na srulowym chlebie, a nie tylko w Polonii; Wrzodak obronił 300 tys. km2 Polin plagiatami i zataił to przed elektoratem; zapłacił kuźwa cenę, a jakiś chłystek z Vanqrevu nie…)

  Wrzodakowi i kilku sygnatariuszom wytrąciliśmy okazję nabicia licznika politycznego itp. Potrząsnęliśmy nadgorliwcami religijnymi, drzemiącymi w objęciach zbiorowej manipulacji.

  Jeśli potrzebuje pan korepetycje, możemy się umówić 🙂 Czemu pan to wywlókł? Mecenas Wrzodaka? My załatwiliśmy z nim (czy raczej jego, kolejnego anioła katolickiego narodofca )… jest OK, bo nas nieściga, zamilkł (lepiej sprawy nierozdmuchiwać, ale jak pan nalega…), a możliwości na pewno miałby.
  Gdyby Wrzodak był krypto, wrzałoby w Polin wśród polactfa, że srul-poseł okradł POLAKA Szuberta. Kuźwa ja nigdy nie zrozumiem waszej moralności.

  Mówi pan podobnie jak Wrzodak: co wie, zamiast wiedzieć co mówi. Czytał pan pełny materiał w tej sprawie?

  https://piotrbein.net/2014/05/18/religia-obrzezala-mozgi-posel-wrzodak-srulowa-marionetka/

  Nie pytałbym, ale pana notka do GM to potwarz (czy kapitulacja wobec niemożności znalezienia haka przez całą dobę 🙂
  Dla was nie wchodzi w rachubę naprawienie zła, tylko uciekanie przed odpowiedzialnością i harmonijnym współżyciem – obłudnicy!
  Szanse wygrania sprawy o zniesławienie są b. dobre, a o e-stalking — jeszcze lepsze w Kanadzie obecnie.
  Więc do dzieła Panie Marucha — wywalać te cuchnące acz widać b. cenne dla Pana dzieła Marka S, Pokory, Bizonia i rozmaitych bajdurniów i in. nicków na pana blogu.
  Marek Podlecki już to zacząl u siebie na Monitorze, mimo że Bizoń ‚obronił mu życie’…

 • Marucha said

  Panie Piotrze Bein / Grypa666….

  Jak się Panu pisuje na witrynie, którą obiecał Pan zniszczyć?

 • Boydar said

  O tempora, o mores, o curva …

 • @Grypa666
  Mieszasz pojęcia i jednocześnie z tych pozycji zarzucasz mi szukanie haków i kompromitację. Wrzodakowi zarzuciliście, że jest „srulową marionetką” (stawianie znaku zapytania nic nie pomoże) albo, że zachowuje się gnojkowo i takie są fakty. Podaliście swoje oskarżenia, a Wrzodak na to odpowiedział. Nie widzę powodu, aby uznawać, że Wasza ocena tych wydarzeń jest obiektywna.
  Sugerowanie, że ktoś jest żydowską marionetką, a nazywanie kogoś plagiatorem (jeśli to zrobił świadomie i czy w ogóle to zrobił) to dwie różne sprawy.

  Pan jesteś bardzo wygadany na temat e-stalkingu, ale chyba Pan zapomina, że to do Pana też się odnosi. Mam nadzieję, że pański „żydowski adwokat” oraz „żydowski WordPress” jakoś Panu wybaczą takie teksty, które Pan popełnił na ich platformie i nie poczują się urażeni albo prześladowani z powodu poniższego:

  https://piotrbein.net/2013/11/18/the-six-million-myth/

  http://piotrbein.net/2009/11/26/holocaust-denier-humour/

  https://piotrbein.net/2014/11/24/march-of-the-living-holo-hoxers-jewish-joy-of-the-holocaust/

  http://piotrbein.net/2014/11/11/jewish-experts-on-holocaust-claim-no-paperwork-proof-of-extermination-of-jews/

  Linkuje, bo skoro Pan już się chwali publicznie swoimi nowymi przyjaciółmi i nie brzydzi się z nimi współpracować to warto, aby wiedzieli komu podają ręce. Do tego wątku będą zaglądali. I proszę nie mieć pretensji, że ktoś poszedł coś nakablować, bo sam Pan to w tej chwili zrobił tak samo jak napisał te teksty i nikt do tego Pana nie zmuszał.

 • Grypa666 „Tutaj zaś mamy zupełnie nieznane osoby wtranżalające się w religioznych buciorach w legit pytanie nt. główny, prowokujące jak agenciury do znudzenia pod pochodzenie, manipulujące adminem.”
  Czy Pan Grypa666 nie widzi, że dopuszcza się teraz zniewagi wzajemnej szczególnie, że sam narzeka, że wcześniej miano go posądzać o agenturalność ?

  Podobnie, gdy nazywa Pan innych „srulami” (np. srul-poseł). To jest zniewaga wzajemna. ‚Srul’ to obraźliwe określenie osób pochodzenia żydowskiego, tak jak w języku angielskim np. „kike”. Pan odpłaca ludziom pięknym za nadobne i to pokazałem w swoim pierwszym poście w tym wątku, a jednocześnie żąda przeprosin ! Ostatnio Owsiak tak robił – zamiast zachować klasę odpowiadał: „pierdol się”, „będziesz miał w dupę”, co wypunktował mu sędzia. Pan mógłby się tłumaczyć, gdyby się w ten sposób Pan nie rewanżował, a Pan udowadnia moje racje nawet w tym wpisie, w którym rzekomo wykazał Pan moją kompromitację. Przecież to jakaś kpina.
  Czy będę niegrzeczny jeśli spytam, czy do pańskiego adwokata będziesz się Pan zwracał per „Srul”, „Syjonisto”, czy na kolanach „jaśnie Panie Żydzie” ?
  Czy zacytuje Pan właścicielom WordPressa, że są „żydzinami”*(Grypa666: nawet żydzina właściciel WordPressa podkuli ogon, by nie stracić biznesu z reklam, bo mu mogę nasłać żydowskiego mecenasa”- marucha.wordpress.com/2015/01/02/rosja-nawalny-to-zydowski-projekt-i-wrog-rosji/#comment-442238) Tak pytam z ciekawości.
  Czy też doniesie Pan na siebie, że pisał Pan antysemickie (według definicji organizacji żydowskich) treści, czy wystarczy Panu, gdy nas Pan poucza ?

 • Moje zablokowane komentarze są do wiadomości admina. Pan Gajowy może obu nie przepuścić (albo tylko jeden z nich) jeśli będzie tak chciał i nie będę miał o to w ogóle żadnych pretensji. Jestem zmęczony skalą hipokryzji tej ostatniej akcji wymierzonej w Pana.

 • Listwa said

  @ grypa666

  Poczytnośc Pana bloga spada żeś pan taki sflustrowany ?

  trzeba wskazać konkretny wpis , datę , autora żeby żądać przeprosin i usuniecia wpisu. Jakoś nie moge zorientować się o które wpisy panu chodzi. Poza tym trzeba wykazać i wskazać co dokładnie pana tak obraża i którym fragmentem jest to wyrażone. A też pan musi udowodnić że jest to obraźliwe i narusza dobra osobiste.

  Wiec poczytnośc Pana bloga spada ?

 • Marucha said

  Re 108:
  Ja też nie bardzo się w tym wszystkim orientuję.
  Oczywiście nie popieram używania tego forum jako miejsca do szkalowania innych osób. Ale nie chcę też nakładać kagańca każdemu, czyja wypowiedź komuś się nie spodoba (jeśli nie chodzi o jawne prowokacje, łgarstwa, ataki na chrześcijaństwo, ataki na polskość itd. oczywiste przypadki).

  Proponowałem p. Beinowi napisanie tutaj wypowiedzi, w której opisałby w miarę dokładnie, kto i jak go atakował oraz jego własną odpowiedź na ewentualne oszczerstwa. Obiecałem zamieścić to jako artykuł, choć nie jest to zbyt zgodne z niepisanymi zasadami gajówki.

  Powtarzam: nie chcę, aby gajówkę i jej względną popularność wykorzystywano do wojen między bloggerami, ale muszę mieć jaką szansę zrozumienia, o co dokładnie chodzi.

  Jeszcze jedna uwaga: dlaczego ta sprawa wypłynęła tak nagle po kilku latach ciszy?

 • Listwa said

  @ 109 Marucha

  Propozycja zamieszczenia tekstu wyjaśniającego o co @ grypa666 w ogóle chodzi to dobry pomysł. Mógłby wreszcie wyjaśnić co go tak obraża i dlaczego. Krytykowanie poglądów nie jest naruszeniem dóbr osobistych, żądanie wyrzucenia kogoś z forum jest groteskowe.

  Niezrozumiała postawa pana @ grypa666 , ale może udowodni że jest obrażony, czekamy

 • Ad. 93.
  Panie Marucha
  – Pan to przepuści, jeśli łaska – skoro ten 666 Bein wyciera sobie mną swą gębę na Pana blogu.

  „Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.?

  A czy nieprawdą jest, że Bein to Żyd?
  A jak nie Żyd to kto?
  A może Bein jest narodowości „krętacz”?

 • @110
  Obie rękami głosowałbym za taką opcją. Jeśli chce to mógłby mieć oddzielny wpis na głównej, w którym by udzielił wyjaśnień. Jednak chwalenie się donosem do wiadomej nacji i walenie w nas tekstem, że jesteśmy antysemitami (LOL, skąd nagle taki politycznie poprawny wpis: cytat: „Co ma pochodzenie, religia do rzeczy — rasiści, antysemici, szowiniści, bigoci, kołtuny i agenciury!”) to już, gdy samemu ma się w tej materii za uszami to o jeden most za daleko.

 • grypa666 said

  @Marucha 2015-01-08 at 12:54:45
  Pana „nie rozumiem” — wydaje się, że im wiecej probuje tlumaczyc, tym mniej Pan rozumie…
  – postawilem pytanie na temat glowny i przypomnialem zalegly zal:
  grypa666 2015-01-02 at 21:16:18
  – po x probach wyciagniecia z Pana Wielkiego Polaka przreagowujacego na tresci ktorych nie ma pod jego adresem w moich komentach, „Putlera” zalatwilismy, mam nadzieje
  – na pozostale pytania na temat, zamiast odpowiedzi dostalem od takich jak Boydar, NICK i Filo sugestywne wycieczki oraz zboczenie na tematy religijne, z ktorymi nie ja wyszedlem tutaj
  – zazadalem malego kroku od Pana poczynajac od niniejszej dyskusji (wykasowanie prowokacyjnych komentow ad hominem, zbaczajacych z tematu i religiozujacych bez powodu oraz by mial to Pan na uwadze w moderowaniu), A NIE NAKLADANIA KAGANCA — niech gadaja, aby na temay i bez wycieczek — Pana cyrk Pana małpy, to Pana obciaza w koncu, nie mnie)
  – poniewaz byl Pan zaskoczony i w dolku, zapronowalem odlozenie reszty szajsu na Marucha na pozniej, gdyby wykazal sie Pan checia „kolaboracji” w „donoszeniu”
  – dziwie sie, ze pan zapomnial o tamtych sprawach (natomiast skacze jak porażony prądem na rzekome treści pod swym adresem, ktorych nie ma), ale zapewnilem, ze pelna dokumentacja jest i dostanie Pan jesli sam Pan nie potrafi odnalezc na wlasnym blogu chocby slowami kluczowymi itp. (na Grypie nikt mi nie odnajdywał ani dukumentował, sam sobie dawałem radę z kokpitu, a dyskusje szły dzień w dzień na setki komentów każda == czy Pan ma innego WordPressa?)
  – w odpowiedzi, poza pozornie legit mackami wystawionymi przez Czolgiste, mamy kontynuacje szajsu, totez moja propozycja sprzed paru dni stoi niezmieniona
  +++
  @Marucha 2015-01-07 at 10:04:56
  dlatego Pana nadal szanuję, u innych blokuja niewygodnych krytków
  +++
  Chrystus Się Rodzi!

 • grypa666 said

  @Józef Bizoń 2015-01-08 at 18:41:23
  A czy Bizoń to nie czubek, upadły z zamierzchłej świetnej przeszlości? Dupkowa sugestia i insynuacja, pytajnik bez cienia uzasadnienia — to nie dowody.
  Tu nie MonitorPolski, Józek, możesz walić, nikt ci nie wykasuje, nie ocenzuruje LOL
  Tylko niełgaj i nie zwlekaj latami z dowodem, tak jak zrobiłeś z zarzutem niegdyś na forum Maruchy, jakobym rzucił przedtem na ciebie oszczerstwo.
  Nalegam nawet, wyjaśnijcie sobie, bigoty, w końcu kim jest Bein i jaka curvatura jego nosa.

 • Marucha said

  Re 113:
  Wciąż jeszcze jest dla mnie problemem przygotowanie artykułu albo napisanie dłuższego komentarza. Znów pod wieczór mam chyba gorączkę (chyba, bo nigdy nie mierzę, wystarcza mi własne marne samopoczucie, a że dowiem się, czy 38.6, czy 37.9, nie ma dla mnie znaczenia) i boli mnie trochę łeb.
  Postaram się jutro odpowiedzieć obszerniej, kiedy mi szum przejdzie.

 • Ad. 114 – Grypa666

  Panie Marucha raczy Pan jeszcze tylko to przepuścić.
  Z tym gościem nie mam co więcej rozmawiać..

  Te podane poniżej dowody w postaci zrzutów ekranów były na Monitorze Polskim u P. Marka.
  Ale okazały się najwyraźniej bardzo niewygodnymi dla P. Beina skoro zażądał ich usunięcia na MP u P. Podleckiego.

  A oto te dowody (czy Pan Bein nie przyznaje się w nich do korzeni żydowskich (nie mówiąc już o innych aspektach /jego przyjętej długodystansowej strategii działania/?

  i ciąg dalszy tegoż na na następnych zrzutach ekranów

 • Pitagoras said

  @114 Jakim prawem można obrażać wiele osób na swoim forum, ale jeszcze na gościnnych występach a na monitorze żądać przestrzegania Netykiety.
  Już na mp odpisałem, bo to jest jakiś koszmar wirtualny.
  Pozwolę sobie zacytować wpis, którego dokonałem tam:

  NETYKIETA tyczy się wszystkich z wyłączeniem GRYPAcyfrowa.

  Samo to już jest uchybieniem – cała reszta warta zapomnienia!

  http://www.netykieta.dlawas.net/

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

  Medice, cura te ipsum. J.CH.

  To mój pierwszy wpis, na Gajówce z ‚miłością’ przerabiany przez zagrypionych cyfrowo na podobieństwo obelżywe (bez cytatu)

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Czołgista 2015-01-08 at 19:00:12 + inne
  jasne jak Słońce że antysemici: tak ważne dla nich pochodzenie żydowskie, że biczują Polaka o to, bez krzty dowodu na pochodzenie!
  a nawet gdyby, to czy wybiera sie pochodzenie, nazwisko, krzywizne nosa?
  u nas w „jesziwie” ucza: poznasz go po czynach…
  thank God for laws against racism!
  z taka mentalnoscia, powinniscie reprodukowac i przedyskutowac do upadlego niezbity dowód na Beina i innych LOL

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szkodniki-hasbara-2013-11

  się nie chwalę donosem do „nacji” ani do domniemanych szefow WP z niej:
  1. 150 korporacji kontroluje ok. 80% gospodarki globalnie, a ich — srulobanksteria. Przemysł reklamowy jest skoordynowany z „wolnoscia” dla gojow na necie, totez nasze blogi w koncu naleza do jakiego zydziny, jesli nie fiycznie, to profitami
  2. nie znam w Vancouver skutecznego mecenasa polskiego, ktory wygralby sprawe dla Polaka w sitwie zydlackiej. natomiast wiem, ze porzadny Żyd wybronił dla wdowy sprawę Dziekańskiego vs. RCMP — ewenement na skalę światową, jeśli znalibyście, co się zrobiło z RCMP i systemu niesprawiedliwosci w Kanadzie
  3. Domaganie się poszanowania wlasnych dóbr osobistych to nie donoszenie. Takie stwierdzenie przez zwolenników admina dopuszczajacego naruszenia, to manipulacja. Wg tej ‚zasady’, jednomyslni rodacy moga zaszczuc odmiennie myslacego Polaka, krytyka jak wilk w koncu pożytecznego dla zdrowia i życia stada waszego… wyalienowac skutecznego przeciw srulom poprzez powolanie sie na ‚wspolne wartosci’ jak katolicyzm czy „aryjska” polskosc — komu to sluzy?

  Czołgista 2015-01-07 at 15:30:58
  Nie, nie widzę. „Jak agenciury” nie znaczy, że wiem napewno że są tacy, tylko że mi pachnie agenciurstwem z praktyki od 1999 na forach w kraju i poza, niektore wyższa szkiola jazdy, której do piętnie sięgacie 🙂 np. DU-Watch, z udzialem kfiatu hasbary żydoPentagonu i sruloLobby Atomowego w USA.
  Nie stwierdziłem, że niniejsze grono posądza mnie bezpośrednio, z dowodami (bo takich nie ma i nie znajdą — Razwiedka666 cwansza od was LOL), tylko że ogólnie Admin nie rozróżnia wydźwięku komentów (nawet po zwróceniu uprzejmie jego na to uwagi) i wpisów głównych niedotyczących jego samego, sugerujących i/lub zarzucajacych bzdety innym niż on, bezpośrednio jak i z racji kontekstu zlinkowanego do innych blogow, gdzie właśnie obrabiają mi wówczas dupę jako takiemu, np. Marek S, Pokora, Bizoń.
  Teraz taki Bizoń, pochamowany nieco na Monitorze, przewidywalnie wgalopował do liberalnego Maruchy (ach jaki tolerancyjny i sprawiedliwy ten Wielki Polak!). Identycznie było w poprzedniej awanturze parę lat temu: przychamowani u Monitora, wleźli tu, linkując e-stalkingowo między obu forami, aż jeden z nich dostał bana od Gajowego… ale nie za dupkowatość wzgl. Beina, tylko za nadepnięcie na odcisk Wielkiemu Polakowi. To obłuda, hipokryzja czy co w waszej moralności?

  „Srul-poseł” — jak taki jest w KneSSejmie czy Wierchownej Radzie, przecie nie nazwę go patriotą ukraińskim walczącym o wyzwolenie spod jarzma parchatego – a u was jak? — czy to forum szechterowskie? Nikt nie zareagowal na „Putlera” w adnotacji Admina a tu kuzwa przyzwoitka wychodzi z czolgu 🙂
  W pierwszym poście (#99) nic pan nie pokazal, tylko postawił pytania i strywializowal moj peroblem, jaki od dawna mam u Marucha, i ktory od dawna mu probuje wytlumaczyc — bezskutecznie. Jesli Admin nie rozumie, pozostaje tylko droga prawna. Nie ja o nia prosze.
  O lustrzane naruszenia — bardzo prosze, mozecie mnie skarzyc, tymczasem nie znam ANI JEDNEGO uzasadnionego przypadku. A sprawy Owsiaka nie znam tak dobrze jak swojej, zeby sie wypowiadac. I szcerze, nie wiem o czym pan pisze.

  Czy i jak się będę zwracal do mecenasa czy do koziej dupy, to nie twoja frigging sprawa, grzeczny czołgisto, dobry czlowieku. Najpierw rozlicz siebie i wpisofcuf w wątku, także Admina za nieruchawość.

  Co do ‚tolerancji’ WP na (rzekomo moje) rzekome antysemickie treści, odpowiedzialem juz. Widze ze uprawiacie tu srulowa interpretacje pojecia antysemityzm : wszystko przeciw zydom,. Tymczasem na moich blogach panuje definicja normalna tego pojęcia: „nieracjonalne uprzedzenie do wszystkich żydów/Żydów”.
  Proponuję, by dokształcił się pan z podstaw walki ze srulstwem, wtedy pogadamy.

  @Czołgista 2015-01-07 at 14:48:06
  Które pojęcia pomieszałem?
  Obludnikowi, kretaczowi, zlodziejowi, obelżywcowi Wrzodakowi nie zarzuciliśmy, tylko UDOWODNILISMY!
  Cechy idealne na srulową marionetkę (obecną lub kandydata) jakimi jest większość w KneSSejmie. Szechter się kłania.
  Widzisz Wiarusie w Stalowym Rumaku, celu zbyt łatwym dla opołczeńców Noworsji (a co mówić o Razwiedce666 LOL):
  dla takich jak ja ni ejest ważne, ile i jakich napokazuje Wrzodak artykułów nie wiadomo od kogo, tylko jaki jest naprawdę, z mego wlasnego, niezbitego a posteriori.

  Znak zapytania sąd uznaje, a poniżające stwierdzenia z pewnika, jak w tym wątku i gdzie indziej pod moim i moich sojuszników adresem u Maruchy — zobaczymy. Wrzodak odpowiedział, ale unikając maerytoryki (podobnie jak tu) w pytaniu głównym i ad hominem dolewając do obelg. Przyciśnięty faktami zamilkł. Widoczni ema hakananas i czeka az się pogrążymy LOL LOL LOL
  Szubrawiec rozliczający Szuberta i Beina z nie-działalności na 300 tys. km2 Polin, podczas gdy zbierał laury za plagiat od Szuberta, którego pozwalal poniewierać na forum pod skradzionym artykułem!

  Nie pouczaj kolego-wojaku o obiektywności, bo się zdenerwuję i „doniosę”. 🙂

  „Nazywanie kogoś plagiatorem (jeśli to zrobił świadomie i czy w ogóle to zrobił)” – idź czleku zaznajom się z faktami, to pogadamy.

  Dochodzenie swej racji, egzekwowanie należnego poszanowania dóbr osobistych PO ich naruszeniu ma tak rozbieżne znaczenie i wydźwięk prawny, że np. w Kanadzie to nie poszkodowany ma udowadniać, że mu naruszyli czy stalkingowali, tylko odwrotnie; oskarżony ma udowodnić ze niewinny zarzutu. Przecie nikt wam nie broni, z ciupy, po skończeniu procesu ws. Beina, skarżyć go o naruszenie waszych jakże cennych dób osopistych.

  „teksty, które Pan popełnił na ich platformie i nie poczują się urażeni albo prześladowani z powodu poniższego” — widzisz tam gdzieś nazwisko Beina w tekstach głównych? We wtrętach używam faktow state of the art independent genocide research, nie do zbicia, skoro jedynym wyjściem dla sruli od kilku lat jest opluwać mnie agenturalnie, zacierać ręce nad durnotą rodaków Beina-„żyda” jak w niniejszym wątku albo zhakować moje prace z kompa Prof. Scherrera, redaktora monografii bijącej sruli po ślepiach.

  „Linkuje, bo skoro Pan już się chwali publicznie swoimi nowymi przyjaciółmi i nie brzydzi się z nimi współpracować to warto, aby wiedzieli komu podają ręce. Do tego wątku będą zaglądali. I proszę nie mieć pretensji, że ktoś poszedł coś nakablować, bo sam Pan to w tej chwili zrobił tak samo jak napisał te teksty i nikt do tego Pana nie zmuszał.”

  To w koncu takiego ha(czy)ka wymyśleliście?! Muszę przyznać, czuję sie nie spotwarzony, ale rozczarowany LOL
  Proponuję Pomnik Czołgisty o Wielkiej Odwadze zlinkowania do parchatego Beina, podającego się za Polaka, a naprawdę robiącego dla sruli… LOL Po co się mozoliles wyszukujac te linki… codzień mam podobne jesli nie lepsze na kopy, np. z samej gory aktualnie na PiotrBein.wordpress:
  New UN Report Highlights Israeli Connection To Syrian Death Squads
  Paris Attack Smacks of False Flag
  Abandoning South Stream Pipeline by Russia Is Brilliant Move
  NATO, Flesh Eating Bacteria of Freedom and Democracy
  Warsaw-Uprising Jew-Killing Myth
  The Scrapped Pipeline Project (II) (South stream becomes Turkish Stream)
  Kiev’s Parliament/ how much of an exacerbation about Z numbers?
  Paris massacre… who brought them in
  Jewish anti-gentilism ideology for Dummies
  France Armed Terrorists that Struck Paris
  GENOCIDAL REVELATION Jew-GMO will make half of all children autistic in 10 years
  Israel won’t survive world public opinion wave
  Multicultural enrichment: Paris: Alliance for Peace and Freedom…
  Prof. Majewska: USA – 4 tys. zgonów, milion powikłań/kalectw od HPV/Gardasilu + Wiedza o szczepieniach dociera pod polskie strzechy + Zmienić strategię walki z rakiem
  Bombshell on Jewish Essentialism
  Vismaya: Czy to dramat, czy komedia wiary katolickiej w Polsce? :
  .
  … z codziennym tlumaczenie na polski jezyk – – dla kogo, pytam?

  Panie Wiechowski — czy długo jeszcze to potrwa?

 • grypa666 said

  Boydar 2015-01-07 at 10:15:11
  taki wygadany na początku, z łopatą do „łopatologii” „innowierców apokaliptycznych” w ciemnym zaułku, a porządnie zakląć jak mężczyzna niepotrafi 🙂

 • grypa666 said

  Marucha 2015-01-08 at 22:48:07
  Bez sympatii na dołki, gorączki…
  Mam niemal nieustannego dołka od momentu wstąpienia na scenę publiczną Polin w 2009, przez fanatykow jak na forum Maruchy i przez nieruchawych adminow jak on.
  Toteż uwazam za pożyteczne, ze Pan zasmakuje przez krotki okres i naprawde nie zycze panu, by się niepotrzebnie ten okres wydluzal, ale nie ja tak ukladam…

  Chrystus Się Rodzi! Zaiste się Rodzi.

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Pitagoras 2015-01-09 at 00:05:48

  No własnie, jakim prawem?! A o ktore forum chodzi, bo ja nie mam żadnego — z wyboru: zbyt wielu łamaczy netykiety, poniżaczy i oszczerców, jak tu.
  Na MP Admin zareagował na moje skargi o naruszeniu dóbr osobistych moich jak i in. osób. Czy prawidłowo — nie wiem, nie koczuję zbyt długo w bardakach i szambach, wiec możliwe, że Podlecki gdzieś się zagalopował. Sam uchwyciłem jeden przypadek i sprostowałem na korzyść Bizonia. Tu zachęcam Józka, by wreszcie pokazał swe dowody, pochowane gdzieś jak u Szewczyka Dratewki niby hak, gotowe do (mojego LOL) pozwu.
  A kto ma żądać przestrzegania netykiety i prawa? — gnojkowy naruszacz?
  Zgadza się, jesteś e-koszmar, wstecznik i ignorant. I co na twoje odparł Podlecki? Co ma ci powiedzieć, gdy dziś wywiedziałem się dla niego, bo ja wiedziałem, że porządku może dotrzymać tylko Admin, a jeśli nie, to pozostają (1) rezygnacja poszkodowanego i dołek dożywotni, albo (2) droga prawna.

  Którą drogę wybierze Pan Wiechowski?

  Chrystus Się Rodzi!

 • grypa666 said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  @Listwa 2015-01-08 at 10:45:38
  Na pomoc przybył?
  „Poczytnośc Pana bloga spada żeś pan taki sflustrowany ?”
  A kto pyta? Pytanie w wątku głównym, może choć w pod-gównym, czy gnojkowe?
  Pomocnik nie wi, jak użyć alexę?!
  Patrzę w kokpity: na obu blogach liczniki tykają normalnie – tj. stali czytelnicy, nieodporni na socjotechniki jakich tu próbujecie:
  PiotrBein: 25% podskok w stos. do ub. tyg., od wybuchu wojny „donośnej”
  Grypa666: 33% podskok ditto

  Pytam Razwiedkę666, bo a licznikami blogowymi etc. nigdy niewiadomo 🙂 — ponad 100 mln wizyt na mies.:
  ================
  From:
  Date: Wed, Jan 7, 2015 at 12:02 PM
  Subject: [P13549157000000000] Request for removal of alleged defamatory content.
  To: Tracy Turner
  Hi Tracy, Pasted below is a request for removal of alleged defamatory content. Please let us know once the material has been removed. Thank you. Feel free to reply to this message if we can assist you any further.
  Sincerely, — Shimon Bakshi, Customer Service Manager

  To: [email protected]
  Subject: Fourth complaint re defamation on website hosted by FC
  Received: 9:15 PM 12/09/14 (28d:17h:42m ago)
  On three previous occasions, I complained to Fatcow concerning defamation by Tracy Turner on the website, olivebiodiesel.com. The verbiage below, copied from olivebiodiesel.com on December 9, 2014 is nearly identical to what prompted the last complaint. On his website, Tracy Turner has accused me of being a convicted felon (false), an IRS fraudster (false) and a Jew (true). He has accused my deceased father, veteran magazine reporter and bestselling author James Phelan, as being complicit in the Kennedy assassination. Also false. In the latest round of attacks, he posits responsibility for some problem a Dr. Bien has had with his website. As previously detailed to your legal department, I do not know Dr. Bien nor do I read his website nor did I ever try to remove his website from the internet. I expect you to take prompt and decisive action this time. If this does not take place, I will of necessity involve my attorney. Enough is enough. Janet Phelan New Eastern Outlook Author: ‚The Hitler Poems’ and ‚EXILE.’ http://olivebiodiesel.com/altnews/11202013.html Scroll down and find this Small sample of the 1,786,327 websites with links to Grypa666.wordpress.com; the rights of two (2) Zionist Females outweigh the rights of VISITORS from 10,899,072 websites that linked to Grypa666.wordpress.com. Dr Bein is an outspoken critic of the Israeli and US Wars of Depleted Uranium ‚Liberation’. Conservatively, 100 site visitors per month at each domain with links to Piotr Bein, PhD articles would put his monthly readership at 108,990,720. The rights of the 2 outweigh the rights of the 108,990,720 – is this not the precise definition of a Zionmockracy? Both women had no valid religious, scientific or mathematical argument to challenge Dr. Bein; instead banishment from the Internet by Joan Mootry and Janet Phelan – self-proclaimed champions of free speech. In the tiny, misucule cavities, a few dim sparks decided to accuse Bein of ‚HATE’ and deprive 108 million persons per month of civil, frank discourse of GMO, Antiwar, VIDs, VAX, Pesticides, Nuclear Cartel,etc. The discussions of 108 million per month is now replaced with two bored, neurotic divorcees smug sense of 3rd wave ‚equality’.
  ================

  A jak u Maruchy?

  „trzeba wskazać konkretny wpis” — masz u mnie fuche, tyle tego jest…

  „też pan musi udowodnić że jest to obraźliwe i narusza dobra osobiste.” – rozmyśliłem się co do fuchy guzik się znasz na temacie… Mecenas666 radzi: 1-krotne powiadomienie admina wystarcza… ja zrobilem to wielokrotnie w obecnym i poprzednich przypadkach…
  ***
  Ilu ich jeszcze przyjdzie, panie Mirku? Zaczynam się niecierpliwić i dołek mi głębieje 🙂

  Chrystus Się Rodzi!

 • Boydar said

  Ty młocie parowy, gdybym Cię sklął po swojemu, trzy dni byś do tyłu chodził. Zdecyduj się, po której stronie jesteś, bo jeszcze trochę i ktoś zdecyduje za Ciebie.

 • Listwa said

  @ grypa666

  Jest tu pouczenie :

  „W trakcie postępowania prowadzonego przez policję czy prokuraturę, na podstawie art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, możliwe jest doprowadzenie do zablokowania treści w sposób szybki i efektywny.”

  Jakiś problem w ocenie pod kątem naruszeń prawa i udowodnienia takich naruszeń ? Trzeba wskazać co narusza
  i dlaczego, najpierw musi dojść do naruszenia oczywiście..

  From: „home.pl”
  Date: January 8, 2015 11:55:29 AM PST (CA)
  To: Piotr Bein
  Subject: Re: [home.pl #MCX-11921-494] [www] naruszenie moich dóbr osobistych
  Witam, Odnosząc się do kwestii sygnalizowanych naruszeń, pragniemy zwrócić uwagę, iż roszczenia o zaprzestanie naruszeń powinny zostać w pierwszej kolejności skierowane do administratora serwisu. Z naszej strony – hostingodawcy – nie czujemy się kompetentni do oceny materiałów umieszczonych w serwisie pod kątem naruszeń prawa. Ocena tego faktu powinna być dokonana przez kompetentny organ w toku postępowania formalnego. Sugerujemy zatem sformalizowanie sprawy i zgłoszenie naruszeń odpowiednim organom. W trakcie postępowania prowadzonego przez policję czy prokuraturę, na podstawie art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, możliwe jest doprowadzenie do zablokowania treści w sposób szybki i efektywny.
  Ponadto zwracam uwagę, iż home.pl jest jedynie rejestratorem domeny natomiast technicznie kieruje ona na serwery DNS do firmy OVH gdzie hostowana jest strona.
  Mamy nadzieje, ze powyższe wyjaśnienia pozwolą Państwo zrozumieć pozycje hostingodawcy, szczególnie w kontekście braku kompetencji do weryfikacji zarzutów bezprawności.
  Wiemy tez z doświadczenia, ze jeśli Państwa zarzuty zostaną sformalizowane poprzez zgłoszenie działań naruszyciela odpowiednim organom i w efekcie tego otrzymamy urzędowe zawiadomienie o bezprawności danych, będziemy mogli niezwłocznie zastosować odpowiednie środki.
  W razie pojawienia się pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiam – Krzysztof Wolski, Dział Obsługi Klienta home.pl
  ——————————————————–
  home.pl – http://home.pl/kontakt – infolinia: 801 445555
  Polub nas na Facebooku: https://facebook.com/homepl
  home.pl S.A. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Zbożowej 4,
  70-653 Szczecin zarejestrowana w Sądzie Rejonowym – Centrum
  w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
  Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 1.197.600 złotych
  w całości opłaconym. KRS: 0000431335, NIP: 852-21-03-252,
  REGON: 811158242.

 • Marucha said

  Panie Piotrze Bein,
  Zaczynam się gubić w szczegółach sprawy.

  Rozumiem – jak mi się wydaje – jedno…

  Pan chce, żebym wśród ponad 370 tysięcy komentarzy, sam osobiście wyszukał te, które mają jakiś związek z Panem, ocenił na własną rękę, czy i w jakim stopniu naruszają one Pana dobra osobiste – oraz podjął kroki administracyjne (np. usunięcie komentarzy) z mej witryny.

  To jest coś w stylu „Panie prokuratorze, niejaki Jan Kowalski dokonał przestępstwa na moją szkodę. Niech Pan dojdzie do tego, co to za przestępstwo oraz wymierzy mu odpowiednią karę”.

  Ja podałem uczciwy sposób na załatwienie tej sprawy… Pan na niego nie zareagował.

 • Marucha said

  Re 120:
  Nikogo, kurwa, nie usiłuję brać na litość swoim „dołkiem”. Kto mnie zna, wie, że to absurd.
  To nie jest zresztą żaden dołek, tylko źle się czuję. Każdego może dopaść złośliwy wirus.
  A poza tym robię to, co robię, we własnym rytmie.

 • Pitagoras said

  Grypa cyfrowa 666
  Panie Piotrze Bein – w poście 121 pisze pan, że nie ma pan żadnego forum?
  ” Blog ten założyli Marek Podlecki (właściciel) i Piotr Bein na początku lipca 2009 r. celem edukacji społeczeństwa polskiego ws. pandemii świńskiej grypy ogłoszonej 11.6.2009 r. przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Założyciele zrobili to po lekturze sprawy kryminalnej, którą wytoczyła dziennikarka austriacka Jane Burgermeister m.in. firmom farmaceutycznym i WHO”

  https://grypa666.wordpress.com/about/

  Przyznam szczerze, bo nie wiem, czy tam na ‚zagrypionej’ cyfrowo, można pisać, ale czytałem wiele artykułów pisanych przez innych, może to właśnie mnie zmyliło.
  Bardzo trudno czyta się pańskie teksty, zawsze okraszone są nowomową, ale takie prawo jak widać ‚netykietowe’,
  ale cóż pana to nie dotyczy jak wiadomo.

  W tym 121 wpisie pewnie pisał pan do tutejszego Admina, ale oczywiście wiadomo, że ze mną pan zgodzić się nie może!
  Wywody pańskie bardzo kojarzą mnie się z Kalim, więc celowo dałem cytat Jezusa ‚Lekarzu ulecz się sam’

  Co do koczowania – zimą można uznać, że koczuję na MP pod Nickiem szuwaxpl i nie jest mnie obca ta logika stosowana
  przez pana – tam także są pańscy uczniowie, może mistrzowie, tego doprawdy jeszcze nie wiem.

  Ale jedno z życia już wiem, że diabeł tkwi w szczegółach.

 • grypa666 said

  Boydar 2015-01-09 at 08:56:23
  Po tej samej, co zawsze, pomiocie debilizmu.

  grypa666 said

  Czołgista 2015-01-08 at 19:00:12
  to po kiego macie blog „u żyda”? LOL
  i czemu nie macie dla mnie serwisu polskich mecenasow tu, ze znizka, jesli nie z 100% grantem, jako b. zasłużonemu dla Polskiej Racji Stanu 🙂

  grypa666 said

  @Pitagoras said
  2015-01-09 (piątek) at 18:19:15 🙂 🙂 🙂 podoba mi się twój humor, Pitagolas

  „Panie Piotrze Bein – w poście 121 pisze pan, że nie ma pan żadnego forum?”
  zgadza się, piszę na ogół prawdę, chyba że mnie upierdliwiec/ćwierćyntylygynt wkurzy 🙂

  Bardzo psieprasiam za nowomowę – od lat bębnię o POLSKA pomoc na blogu… i nic ––> WIELKA SZANSA DLA Picygolasa, aka SchuhWachs (pol. szu-ja?), jak wiadomo

  „W tym 121 wpisie pewnie pisał pan do tutejszego Admina, ale oczywiście wiadomo, że ze mną pan zgodzić się nie może!”
  zgadzam się łatwiej niż myślisz, aby było na moje LOL
  serio: nie wiem o co pytasz, zapytaj Maruchę, co do niego piszę
  „pewnie” w znaczeniu ‚na pewno’ czy ‚nie wiem do kogo pan pisał’?
  „oczywiście” znaczy?
  „celowo dałem cytat Jezusa ‚Lekarzu ulecz się sam’”
  dzięki! wlaśnie miałem prosić uprzejmie o przekład na starocerkiewnosłowiański, bo języka schizmatyków poza paroma potocznymi zwrotami jak aleja aktem jest — nie znam

  „Co do koczowania”
  ktoś pytał, gdzie koczujesz jaką porą roku? nie ja…

  „tam także są pańscy uczniowie” — cieszę się, że pamiętają, ostatnim razem miałem uczniów dorabiając na korepetycjach w gimnazjum

  „diabeł tkwi w szczegółach” — toteż czekam aż ty i inni wreszcie je podadzą.

 • grypa666 said

  Nie jestem mecenasem, a nawet gdybym był, za porady prawne się płaci 🙁 ale odzyskuje z nawiązką w wygranych procesach 🙂 🙂 🙂

 • Boydar said

  Ale hrabina brzydko mówi …

 • Ciekawyyy said

  Paradoks tej Gajówki – wyznawcy żydowskich ćwierć legend Starego Testamentu w większości nieustalonego datowania oraz w 1/3 boga narodowości żydowskiej i jego rodzinki tej samej nacji, na blogach z uporem żydowskich łowców nazistów lepią pana Beina łatkami Żyda.
  Analizując paradoks wierzeń zastanawiam się czy ówcześni Żydzi wydali na bestialski mord Żyda Chrystusa z racji jego narodowości czy w końcu różnic światopoglądowych ?
  To ważne drodzy wyznawcy bo (niepewne że jednak Żyd)) pan Bein może zostać nowym męczennikiem Mesjaszem a przecież wystarczy tylko usunąć wpisy ,,poświadczające” jego rzekomo żydowską narodowość.
  Generalnie musze przyznać że żydki to przebiegły narodzik , tylko taki był w stanie wyprodukować brednie mogące posłużyć setki lat później za fundament molochów monoteistycznych dyscyplinujących 2/3 populacji motłochu ludzkiego planety w tym Polin jak lubi mawiać tu prześladowany he he

 • grypa666 said

  @Marucha 2015-01-09 at 16:11:18

  „Zaczynam się gubić w szczegółach sprawy.”
  więc jest lepiej niż myślałem, że zagubiony od lat 🙂

  „Rozumiem – jak mi się wydaje”
  tak jest, wydaje się Panu — wyłożyłem jak milicjantowi, ale znów scrolluję specjalnie dla Pana, choremu należy pomóc: grypa666
  2015-01-06 at 06:33:35
  spoko, nie chodzi o 370 tys. … podałem latwo wdrażalną na początek naszej dalszej przyjaźni propozycję w pkcie 6, nicki i charakter naruszeń gdzie indziej — o ile pamiętam Boydar, NICK.
  Z błaznami jak Pitagotras, Czołgista zrobi Pan jak uważa – Pana cyrk, Pana małpy, ja bym na swoim forum niedopuścił. To samo z Pana przereagowaniem 2015-01-05 at 21:47:37, k†ore jest zapalne w gajówkowym gronie — chyba nie trza tłumaczyć?
  Może Pan przy okazji wywalić moje wygłupy na ichnie, ale tylko niepoważne fragmenty.

  „podałem uczciwy sposób na załatwienie tej sprawy” …w Pana mniemaniu:
  – nie mam czasu ani ochoty pisać artykułów do Maruchy, jest już nadto w mej Pralni
  – ja jestem poszkodowany i ja dyktuję warunki, zgodne z zasadami obrony mych dóbr osobistych (jeśli się mylę, to sąd rozstrzygnie), których detale podałem, toteż „Pan na niego nie zareagował” jest nieprawdą.

  @Marucha 2015-01-09 at 16:21:58
  Znów Pan przereagowuje. Sympatia to nie litość. Nie ma Pan u mnie sympatii za poprzednie przypadki wielokrotnie Panu zgłaszane, ani za niniejszy. Jestem chory od podobnego od 2009 niemal bezustannie — czy mam na nowo tłumaczyć?

  „robię to, co robię, we własnym rytmie”
  …nieco nieruchawym, należałoby dodać;
  tyle co Pan po choremu nawchodził, mógł Pan uporządkować tę szopkę kilka razy, tylko Pan nie chce, jak stwierdził w wątku. Zajęło mi niegdyś 5 minut wywalić WSZYSTKIE ok. 200 komentów Zenia. Widocznie kokpit WP zszedł na psy.

  @Marucha 2015-01-07 at 10:04:56
  znów przereagowuje Pan… słucha podszeptywaczy jak Czołgista?

  ja tego nie obiecałem i niezamierzam — usunięcie wytkniętych rzeczy to nie zniszczenie, chyba że jest Pan dziewicą 🙂
  a jeśli wybierze Pan drogę sądową, to nie wiem jakie byłyby konsekwencje — nie moja wina ani problem
  ale rozumiem panikę, nieźle tu narozrabialiście

 

 • grypa666 said

  @Józef Bizoń 2015-01-08 at 23:03:46
  1. Przyślij proszę pliki, zamieszczę u siebie, obok transkryptów od Szuberta. Zrzuty są trudno czytelne. Czy nie było czegoś więcej w art. i komentach nt. Szewczyka Dratewki?

  2. W zrzutach są moje własne materiały, nadal na forum Grypy666? – nie chce mi się szukać. Zenia może nie być na forum po parokrotnym zbanowaniu go.

  3. Niewiedziałem w bardaku MP, że to podałeś, krytykowałem ci wzięcie listu do Lex Nostra jakby był do Bizonia… insynuacje, jakobym skrywał korespondencje przed tobą… i o ile pamiętam, durne przyłączenie się do absurdu Maślińskiego.
  Może było więcej, ale nie mam oczu ani ochoty tego przeczesywać i nie mnie obciążałoby. Zresztą Marek pozamiatał już hurtowo… niepotrzebnie się narobiłeś, zamiast bezkonfliktowo zapytać mnie osobiście. Np. wszystkie komenty z forum nt. mego „pochodzenia” mogę zebrać dość szybko z kokpitu.

  4. Czemu nie wywieszasz na własnym blogu?

 • Marucha said

  Przestaję rozumieć, o co w ogóle chodzi p. Beinowi.

  Ze swej strony powtórzę:

  1. Nie chcę, by gajówka stała się forum pyskówek pomiędzy osobami prowadzącymi własne blogi/strony/fora. Ostrzegam, że mogę zacząć wywalać takie przepychanki.

  2. Nie mam zamiaru na Pana życzenie wyszukiwać w archiwach gajówki żadnych wpisów, które Pana zdaniem naruszają Pańskie dobra osobiste. To należy do Pana. Nie obchodzi mnie, że „nie ma Pan na to czasu”. Wykluczone jest, żebym poświęcał SWÓJ czas na to, na co Panu samemu się nie chce.

  Zaczynam być coraz bardziej tym wszystkim zniesmaczony. Czy Pan zawsze taki był, czy dopiero ostatnio tak się Panu porobiło?

 • grypa666 said

  @Boydar 2015-01-10 at 10:13:48

  Never mind chrabinę, ale chrabja!
  Ratuje Cię duża litera 🙂

 • Boydar said

  Nie kumasz, Grypa, polskich klimatów …

  Jan tańczy z hrabiną, nieco skofundowany zaszczytem, nie wie jak zagaić, wreszcie mówi:
  – ale pani hrabina ładnie tańczy …
  na co hrabina odpowiada:

  – no i chu.j !

  zdezorientowany Jan zbity z pantałyku:
  – hrabino ! ależ hrabina brzydko mówi !
  na co z kolei ona odpowiada:

  -no i chu.j, ale ładnie tańczę …

 • grypa666 said

  @Marucha 2015-01-10 at 12:03:31

  1. To do mnie? Ja pyskuję właścielowi którego bloga?

  2. Ja tego nie żądam; zapropnowałem zacząć od niniejszego wątku (wykazanie dobrej woli), a jak i ja ochłonę i odpocznę od bębnienia, zbiorę Panu pozostałe info skoro niepotrafi Pan wyszukać np. „Marek S” i odchodne na własnym blogu. Poświęciłem już Panu (nie dla mnie, bo Pan będzie pociągnięty do odpowiedzialności) nazbyt dużo czasu na niniejszy wątek i na przeszłe skargi, jestem ciągle w punkcie ZERO!
  Bierze się Pan za niniejszy wątek, czy nie?

  Na Pana pytanie końcowe odpowiem, gdy uzyskam Pana odpowiedź na to samo.

 • grypa666 said

  @Boydar 2015-01-10 at 12:15:46
  to nie klimat… zawsze słaby z literatury i tańców…

 • Pitagoras said

  Grypa cyfrowa
  133
  „Z błaznami jak Pitagotras, Czołgista zrobi Pan jak uważa”

  Błazen – nazwa rodzaju klauna, zatrudnianego m.in. na dworach królewskich. Gajówka jak widać awansowała na miano blogu królewskiego 🙂
  Wyspiański pisał, że aktorów „na to powołano, by biorąc na się maskę i udanie, mówili prawdy ludzkiej przykazanie”. za Wiki.

  To niby błazen Stańczyk rzekł, a jakoż pasuje do całości”
  Gadzina skórę zmienia, a przecież kąsa jednako

  Najwięcej doktorów na świecie

  Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć (wyryte na ścianie Pawiaka)

 • Marucha said

  Re 138:
  Nie jest istotne, czy „potrafię” czy” nie potrafię” wyszukać wśród komentarzy te autorstwa Marka S czy kogokolwiek innego, oraz ocenić je pod kątem naruszania Pańskich dóbr osobistych.
  Bo to nie należy do mnie, panie Piotrze Bein, tylko do Pana.

  Pana pogróżki dotyczące mej witryny uważam za haniebne.

 • Ciekawyyy said

  Gdzie znikł mój post o paradoksie Gojówki panie Marucha ?

  A co Pan myśli? Znalazł się w kiblu, razem z innymi antychrześcijańskimi prowokacjami – admin

 • Boydar said

  devnull … 🙂

 • Pitagoras said

  Ciekawyyy 142
  Podaję namiar – gdzie pojawił się zaginiony Twój wpis.

  http://www.monitor-polski.pl/czemu-sluzy-paryska-operacja-psy-op/comment-page-1/#comment-197742

 • Marucha said

  Re 144:
  No i wydało się… gajowy wywala niektóre wpisy… Stłaszne, hłabino…

 • Listwa said

  @ 138 grypa666

  Coraz bardziej pan kompromitujesz się, nawet nie wiesz z jakiego kodeksu skarży się naruszenie dóbr osobistych, a coś o pociąganiu do odpowiedzialności przebąkujesz.

  To mów pan od razu że o mecenat chodzi. No przy takich tekstach, to zapewne drzwiami i oknami będzie leciał.

 • Marucha said

  Re 146:
  Próbowałem wyjść naprzeciw p. Beinowi, za jego stare zasługi (ale przecież nie będę za niego odwalał tego, co do niego należy).
  Niestety, chyba nie da się.

 • Ad. 134 – G666

  Zrzuty ekranów pokazane pod

  https://marucha.wordpress.com/2015/01/02/rosja-nawalny-to-zydowski-projekt-i-wrog-rosji/#comment-442878

  są bardzo czytelne.

  Wystarczy kliknąć myszą w obraz zrzutu ekranu i potem dowolnie je powiększać (w zależności od zdolności wzrokowej danej osoby).

 • Boydar said

  Z tym mecenatem w Gajówce, to śliski temat. Niesiołowski wisiał na głównej chyba przez dwa lata, i co, grosza nie dał, sknerus cholerny ! Żydowski charakter zawsze wylizie. Z drugiej strony patrząc, należało mu się, to w sumie niby płacić nie powinien …

 • grypa666 said

  @Marucha 2015-01-10 at 12:29:02
  Już parę razy obiecałem podsunąć Panu linki, czy nie?
  Narobiłem się przy tym w przeszłości z okazji Marka S i Pokory/Bizonia, Pan zignorował. Zrobię więc ponownie…, ale nie na żądanie „zaraz”… Nie tylko Pan jest chory. Jedziemy z niniejszym wątkiem, aż obaj będziemy w formie na pozostałe.

  Czego Pan oczekuje? Czy mam sprecyzowac id komentu i charakter naruszenia w nim? Np.:
  Filo said
  2015-01-03 (sobota) at 13:28:36 prowokacja
  NICK said
  2015-01-03 (sobota) at 13:55:21 ditto
  Admin w grypa666 said
  2015-01-05 (poniedziałek) at 03:17:50 „katol” nieprawda,”paszol won” niezasluzone ponizenie

 • Boydar said

  Aaaaa !!!

  Więc jednak miałem rację – „… czy schorowany PB czy jeszcze coś zupełnie innego …”

  Tyle że, na dolegliwości Gajowego Maruchy wystarczy aspiryna i kilka dni w łóżku.
  W przypadku GrypyXXX, doświadczeni psychiatrzy zalecają przeważnie piąchopirynę i trepogardan w dawce standaryzowanej 12 razy na dobę po posiłku.

  Nie jestem do końca na bieżąco z osiągnięciami najnowszej medycyny, ale na wszelki wypadek, dołożył bym mimo wszystko łopatolan forte.

 • grypa666 said

  Listwa 2015-01-10 at 13:35:23
  tego ja nie musze wiedziec, tylko naruszajacy,
  ale dzięki za korepetycje prawne 🙂

 • grypa666 said

  @Józef Bizoń 2015-01-10 at 13:56:01
  dzieki, zapomnialem ze to pliki graficzne

 • grypa666 said

  Marucha 2015-01-10 at 13:39:21
  Oczekuję tylko, jedynie, wylacznie tego, co do Pana zrobić należy. PR zbyteczne.

  Pitagoras said

  Marucha
  144 – 145
  To jest trochę bardziej złożone, dzięki tej właśnie złożoności wyszło, że Ciekawyyy tu, na MP jest Peryskop.
  To niby nic nie znaczy, bo wszak można występować pod różnymi Nickami, ale to dużo tłumaczy w sytuacji, jaka trwa na blogu MonitorP
  Mogłem tu to od razu wpisać, zapomniałem, że nie każdy czytający jest na bieżąco w sprawach tamtejszych.

  To wszystko nabiera tempa niczym topór obosieczny.

  Listwa said

  @ 152 Grypa666

  Grypa666 schlebiasz sobie, ten musi wiedzieć co stara się zarzut postawić, bo jak nie wie to plecie.
  A swoją drogą to są jeszcze pozwy wzajemne i twe wpisy można podciągnąć już o naruszenie dóbr osobistych.

  Także niekoniecznie można wygrać, a jeszcze przegrać, i to dwa razy.

grypa666 said

Twój komentarz oczekuje na moderację.

Listwa 2015-01-11 at 02:39:35
Od kiedy ty tak chcesz mi „pomóc”? 🙂

Ja wiem co naruszono, a precyzuje i formuluje mecenas — za to bierze zaplate – w Polin inaczej?
Myslalem, ze znajde tu porade prawna, a jest odwrotnie. Wstyd, rodacy! Nie mam wyjścia, tylko ‚żydowskiego’ mecenasa. Gram w otwarte karty od początku (tak jak przedtem ws. Marka S itd.), moje rece i sumienie pozostaja czyste, a wy wystawiacie na proby moja anielska 🙂 cierpliwosc. Wczoraj minął tydzień od mego meryt-komentu.
Przez zwlokę z wyboru Maruchy i czystym przypadkiem, macie teraz śmierdzącego szczura „mowy nienawiści”, z dowodami dostarczonymi przez samego domniemanego przestępcę ze zbiorów poszkodowanego LOL …już nie tylko naruszenie dóbr osobistych i e-stalking — czy to masz na myśli pod „podwójna przegrana”? Jaki mecenas nie wziąłby tego?

Opcja z serwerem raczej odpada, bo wg mejla z serwera WolnejPolski, serwery nie sa one w stanie ani upowaznione osądzać sporów.
Totez zostaje mi tylko opcja prawna. Bóg mi świadkiem, od początku chcialem działać drogą najmniej bolesną dla Maruchy.
Ponieważ moje dobra osobiste wazniejsze mi niz jego nieruchawosc i opinie wykidajlow, mozecie dospiewac, na ktora droge mnie spychacie: „UBeckiego” — jak mowia durni obserwatorzy zewnetrzni — „kablownika” do „dintojrii”.
Rozumiem, ze to ‚szantaz’ i ‚haniebny’, ale dla mnie sromotą jest pozwalac wdeptywac sie.
Pozwy wzajemne — czy ja komu bronie pozywac Beina?

 1. @156
  On nawet nie wie, które konkretnie wpisy go uraziły, a jak już coś podaje to są takie śmiesznostki jak ta, że ktoś zadał pytanie, czy ma żydowskie pochodzenie albo wspominał, że liczba 666 ma swoją interpretację w Biblii. To są te POWAŻNE NARUSZENIA 🙂 LOL.
  Pytać Beina o nic nie można.

  Na twój bełkot Grypa666 nie odpowiadam, który jest zwykłym laniem wody, bo ty tak możesz przez cały tydzień gadać sam ze sobą. Ja wykazałem, że Wrzodaka wyzywałeś od „żydów” nawet w tym wątku, więc nie widzę powodu do dalszej dyskusji. Wychodzi na to, że jedni mogą etykietkować ludzi od „żydów”, a inni nie.
  Facio nawet nie odróżnia, że jeśli chodzi o definicję słowa „antysemityzm” mówiłem o tym jak jest ona postrzegana ze strony środowisk żydowskich, co wyraźnie zaznaczyłem. Jeśli nadal naiwnie wierzysz, że w Kanadzie taka pisanina do jakiej podałem odnośniki jest legalna, to bądź zdrów. Jednak nasz miłujący prawo osobnik Piotr Bein, zasłaniający się lewackim „hate speech” oczywiście na siebie sam nie doniesie:
  np. https://piotrbein.net/2014/11/24/march-of-the-living-holo-hoxers-jewish-joy-of-the-holocaust/
  Wiadomo.

  @Józef Bizon
  Dziękuję za te zrzuty ekranów i pokazanie stanowiska z drugiej strony barykady. Okazuje się, że pytania o pochodzenie żydowskie i inne sugestie były uzasadnione, ale nie wiadomo czemu Beinowi to bardzo nie w smak i ponoć narusza jego dobra osobiste.
  Widać, że chodzi o usuwanie wszelkich głosów krytycznych pod adresem Beina.

 2. „Opcja z serwerem raczej odpada, bo wg mejla z serwera WolnejPolski, serwery nie sa one w stanie ani upowaznione osądzać sporów.”

  Desperacja Grypy666 w całej okazałości. Nie wiedziałeś o tym, ekspercie ?* 🙂
  I jeszcze narzekasz, że nikt nie był na tyle głupi, aby ci porady prawnej udzielić ? 🙂

  *
  „Your typical lolsuit threat may or may not involve the following:

  I will contact the service provider and get this shut down!
  You can’t defame people that way!
  You can NOT use my copyrighted work without my permission and I do NOT give it!
  I’ve contacted my attorney and he says I have a case.
  I KNOW THE LAW! THAT’S SLANDER!
  ISPs have new precedents for giving out the information of people that defame others on the internet!
  We need to contact the host and inform them they host a hate site.
  I know who it’s coming from because I’ve backtraced it! And I know who’s emailing and who’s doing it and you’ve been reported to the cyber police… and the state police! „

 3. Jeszcze spytam. Jaki sens kryje się za wzywaniem Maruchy do usuwania np. wpisów Boydara, skro Grypa666 daje się prowokować i także znieważa swojego oponenta np. „Grypa666: @Boydar 2015-01-09 at 08:56:23 – Po tej samej, co zawsze, pomiocie debilizmu.” ?

  Dawno już nie widziałem takiej sytuacji, gdy osoba znieważa, zamiast nie odpowiadać na zaczepki, przyjmuję rolę atakującego i rzuca podobne wyzwiska. I to na forum, na którym miało dojść do ewentualnego nękania jej !!
  To jest jakiś kabaret. Modelowa wzajemna zniewaga (chodzi o same wyzwiska).

 4. Miało być: osoba znieważana

 5. rydzol said

  Od kiedy to obywatel Kanady, jakim zapewne jest Pan, Panie Bein zabiera tu głos i wszystkich poucza!?!
  Jak się panu coś tutaj nie podoba to nie wpierdzielaj Pan tutaj swojego jewrejskiego nochala i spadaj stąd chłopie.
  Od kiedy to jurysdykcja kanadyjska obowiązuje w Polsce? Ja sobie nie przypominam, a wy gajowkowicze?
  Od kiedy gospodarz tej witryny ma udowadniać coś kanadyjskim jewrejom?
  Możesz Pan brać i 1000 adwokacinów żydowskich z całego świata NWO i gówno Pan co tu zdziałasz. Jak to się mówi… „Nie strasz, nie strasz, bo się… zesrasz”, a to łagodnie co do pana sformułowane. Jestem wielce ciekawy co Pan wskórasz; bo do dzisiaj nie wiem o co panu tutaj chodzi; podajesz Pan jakieś mętne wypociny, nick’i, w kółko to samo. Nie pozdrawiam.

 6. rydzol said

  #159

  „Your typical lolsuit threat may or may not involve the following:

  I will contact the service provider and get this shut down!
  You can’t defame people that way!
  You can NOT use my copyrighted work without my permission and I do NOT give it!
  I’ve contacted my attorney and he says I have a case.
  I KNOW THE LAW! THAT’S SLANDER!
  ISPs have new precedents for giving out the information of people that defame others on the internet!
  We need to contact the host and inform them they host a hate site.
  I know who it’s coming from because I’ve backtraced it! And I know who’s emailing and who’s doing it and you’ve been reported to the cyber police… and the state police! „

  Mniej, więcej brzmi to tak, z posta czołgisty – cytat pana Beina; dla gajówkowiczów, tylko polskojęzycznych:

  „Twoje typowe zagrożenia lol suit może lub nie może obejmować:

  Ja skontaktować się z usługodawcą i uzyskać to wyłączyć !
  Nie możesz oczerniać ludzi w ten sposób!
  Można nie korzystać z prac chronionych prawami autorskimi bez mojej zgody i nie dać!
  I już skontaktowali się z moim prawnikiem , a on mówi, że mam sprawę .
  Znam prawo ! TO oszczerstwa !
  ISP mają nowe precedensy dla podając informacje osób , które zniesławienia innych w internecie !
  Musimy skontaktować się z gospodarzem i poinformowanie ich udostępniać witrynę nienawiści .
  Wiem, kto to przychodzi z powodu mam backtraced to! I wiem, kto wysyłanie e-maili i kto to robi i już zostały zgłoszone policji cyber … i policji stanowej ! „

  Czy ciąg dalszy nastąpi?

 7. Peryskop said

  Re 135:
  Marucha: „Czy Pan zawsze taki był, czy dopiero ostatnio tak się Panu porobiło?

  Przypadek tak ma od dość dawna.
  Leczy się co najmniej od jesieni 2009, ale po objawach widać, że stan nie poprawia się.

  Prowokacyjną manierą dominującą u tego narcystycznego przypadka naboozowanego agresją jest lżenie tych, których uzna za non-grata, a także zgłaszanie rozmaitych roszczeń jak tu teraz. (kto tak postępuje ?)

  A przecież, żeby skutecznie walczyć o swoje dobra osobiste trzeba je mieć.

  Czyli zachować GODNOŚĆ.

  Ode mnie żądał niegodnie m.in. przeprosin za to, że oszczerczo mnie opluł (no kto tak postępuje ?), potem żądał dołożenia się „na adwokata” dla A. Sz. tuż po tym jak znany „obsrywator” schubravo wylał na mnie wiadro z exkrementami swego intelektu. (noż kto postępuje tak ?)

  A od Marka Podleckiego i ode mnie żądał abyśmy się go słuchali, a wobec braku ochoty i braku skruchy – przypadek zażądał (pod groźbą wytoczenia nam procesu sądowego – ajakże !) sfinansowania naprawy drzwi do garażu, w które ktoś mu wjechał w Canadzie (że niby to my !).

  Na liście lżonych przez przypadka jest także m.in. Jane Burgermeister, prof. Mirosław Dakowski, dr Marek Głogoczowski, Michał Siemaszko (Szewczyk Dratewka), Lech Marek Jaworski z Vancouver, Info-Nurt, Marek S., Jerzy Ulicki-Rek, John Kamiński z Florydy, Wojciech Wlazinski z Chicago, Leszek Skonka.

  No i teraz Pan Marucha – jeśli napastliwe słowa przypadka sam odebrał jako „haniebne”.

  ==

  Re: https://marucha.wordpress.com/2015/01/04/wolne-tematy-1-2015/#comment-441885

  Gospodarzowi życząc zdrowia, w sprawach z tego zakresu serdecznie polecam GNM, czyli Germańską Nową Medycynę dr Ryke Hamera. To jest kapitalna wiedza, umożliwiająca ustalenie źródła niedyspozycji oraz pozbycie się strachu przed takimi stanami, jak „rak”.

  Według medycyny uniwersyteckiej Józef Oleksy zmarł na „nowotwór prostaty z przerzutami na kręgosłup„.

  Natomiast według GNM prostata reaguje na „konflikt biologiczny” o treści „utrata rewiru„, a tkanka kostna reaguje na „konflikt biologiczny” o treści „poważna/ciężka utrata własnej wartości” w rozmaitych aspektach.

  Deal with it, please…

  ==

  Re: 155
  Pitagoras vel szuwax.pl (aka szujax) nie od dziś ma kryzys poznawczy, i z jego poetycko-używkowej logiki wyszło mu jakoby: Ciekawyyy = Peryskop = Myśląca Gaja aka Muląca…

  Takie rebusy jakie poyebusy 🙂

 8. Lowobywatel said

  Musiałyśmy zareagować na takie diabelskie sztuczki i udawanie Pana Beina że na jego blogu jest wszystko w porządku a faktycznie jest celowy bałagan !

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej stanowczo protestujemy i nie zgadzamy się aby zamiast wizerunku Pana Tadeusza Cichockiego w kontekście jego Proklamacji umieszczana była, jak na ironię, jakakolwiek inna osoba!

  Skandaliczne jest umieszczenie nagrania z osobą, która zieje nienawiścią do obrońców Narodu Polskiego, sieje wielki zamęt, aby Polacy nie mogli się zjednoczyć wokół działań niepodważalnego lidera i człowieka godnego najwyższego szacunku którym jest Pan Tadeusz Cichocki.

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej pobłażanie takim manipulacjom jakie są na blogu Beina jest niedopuszczalne, szkodliwe i karygodne!
  Może doprowadzić do tego, że niezorientowani Polacy powiążą osobę nieuprawnioną i szkodzącą Polsce jak np. M. Dembowskiego z naszym Polskim Obywatelskim Ruchem Oporu jak też z panem T.Cichockim.

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zdecydowanie i stanowczo po raz kolejny odcinamy się od gierek, manipulacji i działań na szkodę Narodu Polskiego następujących osób: Dembowskiego, Dąbrowskiego, Sendeckiego, Gawrońskiego, Świtonia, Podleckiego a także Beina i Szuberta oraz innych jak np. promowani obecnie przez okupanta: Grzegorz Braun, Ewa Stankiewicz, Wipler, Bosak, Zawisza itp.

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej P. Bein wprowadza wielki zamęt na swoich blogach, bo umieszcza wiele tekstów w obronie Narodu Polskiego po to aby po jakimś czasie wykpić, wyśmiać, poniżać i znieważać ich autorów, zarzucać antysemityzm, szowinizm i rasizm w celu przypodobania się, jak sam przyznaje : „Otwartej Zydopospolitej” czy też rabince Weiss.

  Tymczasem P.Bein sam w swoich komentarzach dowodzi swojego antypolonizmu, nienawiści do rodowitych Polaków już choćby w określaniu przedstawicieli Narodu Polskiego jako „Polactfo”, czy Polski jako „Polin”, oprócz rynsztokowego słownictwa, którego przykłady wstyd tu przytaczać.

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej stawanie Beina i Szuberta w obronie Źydów, masonów,m.in sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium i ludobójstwa na Narodzie Polskim, dopełnia obrazu ich zaciekłego antypolonizmu.
  Nie pofatygowali się na przeczytanie ze zrozumieniem Proklamacji T.Cichockiego a krytykują, przy tym Szubert przyznaje że nie czytał, czym potwierdzają ewidentnie że stoją po stronie okupanta.

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej przesłyłanie przez Szuberta (przy kpiarskim wsparciu Dąbrowskiego) jego prześmiewczych komentarzy do wszystkich adresatów naszego wystąpienia pt.: ” Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium” jest działaniem na naszą szkodę, na szkodę naszych rodzin, całego Narodu Polskiego oraz innych ciemiężonych narodów świata !
  link: ” Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium.”

  https://docs.google.com/document/d/1BsHiKzXSEnqvp0-nE1i-8h8gj36yHPsXfD9ulnzkMe0/edit

  Nie życzymy sobie żadnych korespondencji od Beina i Szuberta, którzy udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że to co wcześniej dobrego zrobili teraz to niweczą i szkodzą interesom Narodu Polskiego, który ma swego lidera, przywódcę w osobie pana Tadeusza Cichockiego.

  Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami
  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 9. Lowobywatel said

  On 21-Dec-14, at 5:44 AM, Łowicka Inicjatywa Obywatelska wrote:

  Szanowny Pan
  W. Wlaziński
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że Maria Bejda i Teresa Wojda wspólnie redagują wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w tym ostatnio rozesłany tekst zawierający opinię na temat nieustannego, wulgarnego znieważania nas i całego Narodu Polskiego.

  Polski Obywatelski Ruch Oporu po raz kolejny stanowczo protestuje przeciwko określaniu przez Piotra Beina i kogokolwiek naszej Ojczyzny nazwą „Polin” i pogardliwe nazywanie Narodu Polskiego, cyt.: „polactfem” !!!

  Prześladowanie przedstawicieli Narodu Polskiego i brak szacunku dla ich Ojczyzny- Polski wpisuje się w rażący antypolonizm i szowinizm. Bloger Piotr Bein udaje przed Polakami „znawcę naszego Narodu” a faktycznie jest obrońcą żydowskiego panowania w Polsce pod szyldem „Polin”, co czyni go fałszywym obrońcą Narodu Polskiego.

  Błędem jest określanie P.Beina jako ” znawcy naszego Narodu „, tym bardziej, że on nie mieszka w Polsce i nie zna faktycznej sytuacji Polaków, ciemiężonych przez podstępnych Żydów, wychowanych na zbrodniczych księgach Talmudu, w nienawiści i pogardzie do innych narodów.

  Bein poniża i obraża tych Polaków, którzy inaczej niż on postrzegają rzeczywistość. Widzą inaczej albo widzą więcej, dalej i działają bezkompromisowo w obronie Narodu Polskiego.Stosowanie jakiegokolwiek ataku personalnego, znieważającego poszczególne osoby za wypowiedzi nie zgodne z wizją P.Beina, talmudycznego piewcy „Polin” , jest naruszeniem Światowej Konwencji Praw Człowieka i Obywatela, w tym m.in prawa do wolności słowa. Narzuca on nam Polakom swoje myślenie w sposób talmudyczny, pokrętny, obraźliwy, lekceważący, wykpiwający, wulgarny, w poczuciu bezkarności.

  Przerwijmy wreszcie obrażanie i znieważanie przedstawicieli Narodu Polskiego i Polski !
  Nie powinni już dłużej czuć się bezkarni tacy, co znieważają a nawet grożą, tak jak m.in ostatnio P.Bein groził Panu Wlazińskiemu założeniem sprawy o zniesławienie w emailu z 20.12.2014r., 00;35., a jednocześnie znieważał nie tylko Pana Wlazińskiego ale także m.in. M.Bejda i T.Wojda, przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu a także znieważał Naród Polski i Polskę.

  Oto cytat fragmentu obelżywego emaila od Piotra Beina :
  Piotr Bein
  do: „W. Wlazlinski”
  data: 20 grudnia 2014 00:35
  temat: Re: STOPNIOWY HOLOKAUST POLAKOW!!!
  „w polskiej kulturze, zwlaszcza wsrod koltunskiego ciemnogrodu a la Wlazlinski, nalepka ‚Zyd’ nalezy do najwiekszych ponizen
  jak sie prosisz, to wytocze ci sprawe o znieslawienie bazujace na oszustwie i e-stalkingu (powtarzane publiczne przesladowanie, oczernianie, ponizanie), b. surowo karalnym
  latwo mozna udowodnic, ze nie jestem ani nie bylem zydem/Zydem — chyba ze masz dowody LOL… jak w-szawski sajan Szewczyk Dratewka vel Fircyk w Zalotach, „ma” dowody zem antysemita LOL ”

  P.Bein używa słów powszechnie uznawanych za obelżywe jak np. „kołtuński ciemnogród” albo cyt.: „bejdurskie pretensje przerodza sie pod wlazlinskim szyldem w nastepny absurd pod dyrekcja Maslinskiego z akompaniamentem Dabrowskiego i podpierdzaniem Bizonia ”

  Niedopuszczalne i karygodne jest celowe zniekształcanie przez P. Beina zasad pisowni i gramatyki języka polskiego, mające na celu stopniowe wynaradawianie Polaków i tłumienie Ducha Polskości w Narodzie Polskim a także tłumienie szans i nadziei na uwolnienie Polski z żydowskiego jarzma jakim jest FAKT PRZEJĘCIA 02.11.2014r. BEZPOŚREDNIEGO SPRAWOWANIA WŁADZY ZWIERZCHNIEJ PRZEZ SUWERENA- NARÓD POLSKI !

  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

  http://www.tcichocki.pl/201412_Suweren_ponownie_zada_dowodow.pdf

  Zmasowany atak P.Beina i jego polecznika A. Szuberta na nas i nasze organizacje za popieranie i rozpowszechnianie Proklamacji przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski,
  ogłoszonej przez Tadeusza Cichockiego w dniu 02.11.2014r. dowodzi, że obaj Panowie nie chcą aby Polska była tylko dla Polaków tak jak Izrael jest tylko dla Żydów !
  „POLACY wiedzą, jak żydków pozbawić władzy na terytorium Polski i mają nawet bezwzględny obowiązek wypędzić żydów z terytorium POLSKI (legalnie). Ukradzione złoto II RP przez masonów, też musi do POLSKI wrócić, jak i inne grabieże i odszkodowania za mordy milionów POLAKÓW, których krew mają na rękach – żydzi!!!! „http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski

  W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej, w okolicznościach ogłoszonej przez Tadeusza Cichockiego w dniu 02.11.2014r. Proklamacji przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski jak też w okolicznościach upadku prywatnego, niewolniczego systemu światowego, zdemaskowanego przez „Paradigma Report” o korupcji w bankach, sądownictwie i sferach rządowych na świecie,
  ( Warum erfahren wir diese wichtigen Informationen nicht in den offiziellen Medien › BRD Schwindel, ze skrótowym tłumaczeniem poniżej w tym emailu)
  wspólnie żądajmy jako pokrzywdzeni przez Piotra Beina i Andrzeja Szuberta:
  natychmiastowego zaprzestania przez nich znieważania kogokolwiek a zwłaszcza przedstawicieli Narodu Polskiego jak również Narodu Polskiego jako całości a nade wszystko naszej Ojczyzny- Rzeczypospolitej Polskiej.
  usunięcia wszystkich wpisów w internecie autorstwa P.Beina i A.Szuberta a naruszających dobra osobiste poszczególnych osób, niedopuszczalne i skandaliczne, wulgarne, talmudyczne ataki personalne
  opublikowania przez P.Beina i A.Szuberta przeprosin poszczególnych osób pokrzywdzonych przez nich oraz przeprosin Narodu Polskiego.
  rozesłania przeprosin pocztą emailową do pokrzywdzonych jak też do wszystkich adresatów ich emalii.
  Podstawa prawna naszych żadań.

  Piotr Bein nie ustaje a wręcz wzmaga ataki personalne na wielu Polaków, co :
  jest jawnym antypolonizmem i podlega ściganiu z art.133 k.k. oraz art. 257 k.k.
  podlega rygorom art. 212 § 1 Kodeksu karnego cyt: „Kto pomawia inną osobę… o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.”
  kwalifikuje się to pod art. 216 § 1 Kodeksu karnego, cytat: „Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.”
  jest złamaniem art.23 Kodeksu cywilnego: „Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.”
  jest złamaniem art. 24 § Kodeksu cywilnego: „Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. (…) W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
  wyczeruje znamiona art.190§ 1 k.k. cytat:”„Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” Bezpodstawne grożby pod adresem Pana Wlazińskiego
  narusza ustawę z 7.10.1999r. o języku polskim, cyt; „język polski stanowi podstawowy element narodowej tożsamości i jest dobrem narodowej kultury”

  „Art. 3.1. Ochrona języka polskiego polega w szczególności na:
  1) dbaniu o poprawne używanie języka i doskonaleniu sprawności językowej jego użytkowników oraz na stwarzaniu warunków do właściwego rozwoju języka jako narzędzia międzyludzkiej komunikacji.
  2) przeciwdziałaniu jego wulgaryzacji;
  3) szerzeniu wiedzy o nim i jego roli w kulturze;
  4) upowszechnianiu szacunku dla regionalizmów i gwar, a także przeciwdziałaniu ich zanikowi;
  5) promocji języka polskiego w świecie;
  6) wspieraniu nauczania języka polskiego w kraju i za granicą.”

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19990900999

  Z poważaniem, serdecznie pozdrawiamy
  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 10. Lowobywatel said

  Łowicz, 23.12.2014r.

  Szanowni Państwo,

  Zgodnie z naszą polską tradycją Polak okazuje zawsze szczególny szacunek dla Pań i dla każdego człowieka, bo to jest nam wpajane od kołyski przez Matki Polki, dzięki którym Polskość przetrwała czasy zaborów i będzie trwać na wieki !

  Rodowity Polak jest dumny ze swego pochodzenia i nigdy nie posunąłby się do takiej pogardy jak P.Bein a zwlaszcza dla kobiet, które wyręczają, wspierają, motywują do działań w obronie naszej Ojczyzny, w obronie każdej polskiej rodziny zagrożonej przez podstępnego żydowskiego wroga, ukrywającego się pod polskimi nazwiskami, udającego Polaków a zapewne mieszkającego po sąsiedzku czy za miedzą.

  Niestety, bloger Piotr Bein nadal obraża i znieważa nas za bezkompromisową obronę Narodu Polskiego, łamiąc tym samym polskie prawo i zasady obowiązujące w internecie a nade wszystko prawa człowieka i ustawę o języku polskim.

  Nie przystoi to szczególnie osobie szczycącej się rzekomymi tytułami naukowym a nie umiejącej czytać tekstu, bo P.Bein nie raczył nawet przeczytać ze zrozumieniem pierwszego zdania naszej poprzedniej krespondencji :

  cyt.: „21-Dec-14, at 5:44 AM, Łowicka Inicjatywa Obywatelska Uprzejmie informujemy, że Maria Bejda i Teresa Wojda wspólnie redagują wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w tym ostatnio rozesłany tekst zawierający opinię na temat nieustannego, wulgarnego znieważania nas i całego Narodu Polskiego.”

  Pisaniem w wulgarny, talmudyczny sposób a przy tym celowym pisaniem niedbałą polszczyzną bez polskich znaków, daje P.Bein o sobie najgorsze świadectwo !
  Po raz kolejny P. Bein łamie prawo, znieważa i nadinterpretowuje jakobyśmy jemu cokolwiek narzucały np. jakie portrety mają wisieć nad jego łózkiem, co jest nadużyciem!

  Bezwzględnie miałyśmy prawo i obowiązek żądać usunięcia nagrania ze skompromitowanym, wulgarnym S.Dembowskim, nagrania sugerującego jakoby ten fałszywy milioner z USA, kandydujący w 2010 r. na prezydenta Tarnowa, miał jakikolwiek związek z Proklamacją T.Cichockiego.

  Piotr Bein wyraźnie pisze że jest przeciwny przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy przez Naród Polski, szydzi z Proklamacji czyli jednoznacznie stawia się po stronie okupanta żydowskiego.

  P.Bein zamiast uwzględnić naszą prośbę, to z talmudyczną pogardą, w wulgarny sposób odnosi się do nas, znieważa nas jak też Pana Cichockiego a przy tym również innych Polaków.

  W związku z powyższym żądamy od Piotra Beina niezwłocznego usunięcia z jego blogów wszystkich naszych tekstów wraz z komentarzami.

  P.Bein zarzuca nam antysemityzm, chociaż doskonale wie, że antysemityzm wymyślili Żydzi aby inne narody nie miały odwagi sprzeciwiać się ich haniebnym działaniom.

  Polacy mają bezwzgędne prawo i obowiązek obrony swoich praw i swojej Ojczyzny, Rzeczyposolitej Polskiej w obliczu dokonanej podstępnie agresji, zawojowania terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim przez mniejszość żydowską.

  Oto poniżej jakże aktualne wskazania dla Polaków autorstwa ks.profesora Stanisława Trzeciaka
  Trzeciak był uważany przed wojną za czołowego teoretyka akcji antyżydowskiej w Polsce[3][4]. Napisał kilkadziesiąt prac naukowych, w tym wiele poświęconych kwestii żydowskiej. Uchodził za najlepszego wśród polskich duchownych katolickich znawcę Talmudu. Jego dorobek naukowy został w szerokim zakresie wykorzystany przez Feliksa Konecznego w powstałej w okresie wojny pracy Cywilizacja żydowska (Londyn 1974, wyd. pośmiertnie).

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Trzeciak

  W zakończeniu książki: “TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce” ks. dr Stanisław Trzeciak zawarł pouczenie jako swój testament, zobowiązujący POLAKÓW do jego przestrzegania i wykonania !

  http://trzcinska.neon24.pl/post/107756,na-kogo-polacy-nie-moga-glosowac

  „Dlatego to, nakazem obecnych czasów jest żydom jako wrogom Polski równouprawnienie odjąć, a nadto z Polski
  ich wysiedlić, majątki ich, jako zdobyte oszustwem i szachrajstwem na rzecz państwa obrócić.
  Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”,
  przeprowadzić następujące ustawy:
  Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem
  Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około
  pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami
  rzeźnianymi.

  Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej
  i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie
  tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion.
  Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się
  swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w
  przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi
  ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w
  gałę­ziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.

  Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i
  niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135­104 r. przed Chr. do wojska nie
  brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia
  Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani
  posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą
  progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do
  szkół polskich razem z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ
  zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje
  się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego
  klienta.
  Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić
  żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.

  Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadająjako własność ponad 100 ha,
  przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu.
  Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie
  polskich wyrobów przemysłowych.
  Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi
  najsurowiej wzbroniony.
  Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych
  wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać
  ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w
  cudzym imieniu.6
  Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą
  występować.

  Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i
  podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują. Było to wprawdzie rzeczą znaną, ale nie zawsze
  możliwą do stwierdzenia. Tymczasem potwierdza to publicznie żyd Marx Rosenberg w Nowym Yorku, który w
  listopadzie 1938 r. w jednym z najpoczytniejszych dzienników tamtejszych, przedstawił następujący projekt:
  „Proponuję, aby zamiast wystąpić zbrojnie jako naród przeciw Hitlerowi, Goeringowi i ich towarzyszom — wypuścić z
  więzienia 10 czy 12 zawodowych morderców i tym, w zamian za sowitą opłatę i zagwarantowanie bezkarności polecić
  zgładzenie Hitlera, Goeringa i Goebelsa”.
  Projekt ten pochodzący od żyda i zamieszczony w piśmie żydowskim, potwierdza bez zastrzeżeń metodę żydowską
  mordowania swoich przeciwników w najohydniejszy sposób.
  Do tego rodzaju wystąpień żydowskich zaliczyć należy zamieszczone pogróżki pod moim adresem w piśmie żydowskim,
  wychodzącym we Lwowie „Chwila poranna” w dniu 26 sierpnia 1938 r.
  „A ksiądz dr St. Trzeciak powinien pamiętać, że za każdym złym uczynkiem kroczy zawsze bogini zemsty, która uderzy
  wtedy, gdy najmniej tego spodziewają się…”

  Posługują się przy tym często żydzi małoletnimi pobratymcami, jak wskazywałoby na to zamordowanie
  funkcjonariusza policji u nas w Brześciu n. B., zamordowanego przez żyda Szczerbowskiego i zamordowanie sekretarza
  ambasady niemieckiej w Paryżu von „Ratha, zamordowanego przez żyda Grunspana. :
  Wobec tego naświetlenia z wypadków w kraju i za granicą,by żydów odzwyczaić od mordów tak częstych z pobudek
  zemsty, należy za każde morderstwo popełnione przez żyda lub mordercę podstawionego przez żydów, uważać ogół
  żydowski za odpowiedzialny.
  Tę metodę stosują Anglicy wobec Arabów w Palestynie, a żydzi ją wychwalają. — Jeśli jest to chwalebnym w Palestynie,
  to dlaczego nie ma się tego zastosować w Polsce?
  Prawa te oparte na Talmudzie stosowali żydzi do gojów w swoim kraju, jako instytucję ochronną przed zalewem obcych,
  zastosujmy je w Polsce do żydów przed zalewem żydowskim.
  Cały Naród Polski z Rządem na czele, jeśli chce być konsekwentnym i przeprowadzić walkę ekonomiczną aż do
  zwycięstwa, by „Polskę podnieść wzwyż”, jeśli nie chce zginąć, jeśli nie chce podzielić losu Rosji i Hiszpanii, musi te
  prawa wprowadzić, musi wykorzystać obecne nastroje, kiedy państwa tak jednolite i o tak znikomej ilości żydów jak
  Niemcy i Włochy, wypędzają ich od siebie.

  Naród Polski musi to zrozumieć, że jeśli nie chce, by dzieci jego szły na żebry, czy ginęły z
  głodu, musi żydów wysiedlić, jako obcych i szkodliwych sublokatorów, by swemu młodemu
  pokoleniu zabezpieczyć przyszłość, bo potęga Polski jest bez żydów.
  Tak należy rozumieć „walkę ekonomiczną”, bo tylko bez balastu i bagażu żydowskiego można
  „Polskę wzwyż podnieść””.

 11. Lowobywatel said

  Drodzy Rodacy !
  Niech 2015r. stanie się rokiem wykazania się głównie mężczyzn – rodowitych Polaków odwagą, męstwem w dopilnowaniu aby wszyscy żydzi, zdrajcy itp. zostali zdemaskowani i ukarani zgodnie ze wskazaniami T.Cichockiego jak też Proklamacji jego autorstwa o przejęciu przez Suwerena-Naród Polski bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej !
  Link: “Alarm Stan najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej“ iddd.salon24.pl/614360,alarm-stan-najwyzszego-zagrozenia-rzeczypospolitej-polskiej

  Link: “Proklamacja T.Cichockiego najważniejszym obowiązującym aktem prawnym w Rzeczypospolitej Polskiej.”docs.google.com/document/d/1zIB9lwSyEw00Lr9EMKyGAoaj4BLbSU1DsISWlcoGjgg/edit

  Link: “Alarm ! Stan najwyższego zagrożenia Polski !” docs.google.com/document/d/15E8dFGTpQjLGIAN4H1nzK-t94gn4uDz2iUau2DjvWxA/edit

  Link: “Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium.”
  docs.google.com/document/d/1BsHiKzXSEnqvp0-nE1i-8h8gj36yHPsXfD9ulnzkMe0/edi
  Niechaj spełni się marzenie wielu Polaków:
  aby niezwłocznie, błyskawicznie, do rąk, umysłu i serca każdego Polaka dotarła wiadomość o obowiązywaniu Proklamacji Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu przez Suwerena-Naród Polski bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej i o aresztowaniu sprawców nieszczęść i krzywd Narodu Polskiego !

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 12. Lowobywatel said

  Szanowny Panie Jerzy !

  Dziękujemy za życzenia na 2015 r. oraz słowa uznania i wsparcia skierowane do nas po naszej słownej batalii w obronie godności i honoru Narodu Polskiego i Polski z blogerem P.Beinem, fałszywym obrońcą Narodu Polskiego.

  Przesłana przez Szanownego Pana analiza ruchu rzekomo narodowego na facebook jak też „materiał do przemyśleń na 2015 r.” są zbieżne z naszą oceną i naszymi wskazaniami.

  Niech 2015r. stanie się rokiem wykazania się głównie mężczyzn – rodowitych Polaków odwagą, męstwem w dopilnowaniu aby : cyt; „wszyscy żydzi, zdrajcy itp. … farbowane polskim patriotyzmem” zostali zdemaskowani i ukarani zgodnie ze wskazaniami T.Cichockiego jak też Proklamacji jego autorstwa o przejęciu przez Suwerena-Naród Polski bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej.
  Link: “Alarm Stan najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej“ http://iddd.salon24.pl/614360,alarm-stan-najwyzszego-zagrozenia-rzeczypospolitej-polskiej

  Link: “Proklamacja T.Cichockiego najważniejszym obowiązującym aktem prawnym w Rzeczypospolitej Polskiej.” https://docs.google.com/document/d/1zIB9lwSyEw00Lr9EMKyGAoaj4BLbSU1DsISWlcoGjgg/edit

  Link: “Alarm ! Stan najwyższego zagrożenia Polski !”https://docs.google.com/document/d/15E8dFGTpQjLGIAN4H1nzK-t94gn4uDz2iUau2DjvWxA/edit

  Link: “Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium.”

  https://docs.google.com/document/d/1BsHiKzXSEnqvp0-nE1i-8h8gj36yHPsXfD9ulnzkMe0/edi

  Niechaj spełni się marzenie wielu Polaków:
  aby niezwłocznie, błyskawicznie, do rąk, umysłu i serca każdego Polaka dotarła wiadomość o obowiązywaniu Proklamacji Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu przez Suwerena-Naród Polski bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej i o aresztowaniu sprawców nieszczęść i krzywd Narodu Polskiego.

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,

  do: Maria Bejda
  data: 28 grudnia 2014 16:37
  Dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym ,oraz wiele sił ,wytrwałosci i cierpliwosci w walce o Polskę . Niemota Polaków dorównuje ich głupocie w temacie obrony ojczyzny .Jednak trzeba przyznać ,że mają przeciwko sobie potężne siły żydowkiego ,wściekłego obłędu .Panie najlepiej wiedzą czym dysponuje wróg .Wiedza ,władza ,pieniadze ,czas , nędza i sprzedajna wataha to atuty okupantów .Przeciwko mnie też wyciągają ciężkie działa z kręgu takich jak Trzcińska ,Woszeros ,Grucelski ,Mileszko , itp , gdzie pojawia się Dembowski .Wysyłam im ponizsze teksty ,które lub sa kasowane lub ignorowane .Stanowią one odpowiedzi na żydowskie ataki :

  Nie lubię się powtarzać na temat żydowskiej agentury na fb (patrz moje wcześniejsze wpisy).Nie wystarczy umieć czytać .Niedoścignioną sztuką dla wielu jest rozumienie czytanego tekstu .Internet pełen jest ostrzeżeń przed totalną inwigilacją i manipulacjami (kilka wpisów na moim koncie) .Tłumaczą się tylko winni ,ale mimo to spróbuję wyjaśnić kilka kwestii ,dla myślących inaczej .Żyjemy w kraju będącym pod okupacją żydowską Nieograniczona genetyczna ,psychopatyczna , zachłanność zmusza ich do całkowitego zawłaszczania i kontrolowania także przestrzeni społecznej komunikacji .Główne zadania to zbieranie informacji ,tworzenie portretów psychologicznych i manipulowanie społeczeństwem .Wszelkie zebrane dane służą do sterowania zniewolonym narodem .Przebiegły i wyrafinowany żydowski fundamentalistyczny fanatyzm jest gorszy od faszyzmu .Żydzi bardzo dobrze wiedzą kto jest kto .Mają świetnie opracowane metody i watahę ,której zadaniem jest pozbywanie się z przestrzeni publicznej niewygodnych .Prowokacje i manipulacje służą tworzeniu bardziej szczegółowych profili

  wrogów narodu wybrakowanego .Niszczenie przez podstawione ,fałszywe autorytety prawdziwych patriotów ma na celu wspinanie się po ich trupach na szczyty władzy nad społeczeństwem .Rozpętują nagonkę a winę zrzucają na ofiarę .Kolejną metoda jest namowa do całkowitego informacyjnego obnażania się .Upraszcza to znacznie tworzenie profili i późniejsze manipulacje .Można w ten sposób kontrolować nastroje społeczne i odpowiednio je programować .Patrioci we własnym kraju ,

  są prześladowani i zmuszani do konspiracji (patrz np. II W.Ś.) .Co jest mi bardzo dobrze znane z autopsji .Dlatego jakiekolwiek oskarżenie mnie o współpracę z żydowskim okupantem na podstawie czyjegoś widzi mi się ,jest dla mnie oczywistym dowodem

  kolejnego ataku żydowskiej psiarni .Zawartość mojego konta na fb pokazuje moje poglądy polityczno społeczne Widocznie znów dopiekłem Żydostwu za bardzo i wydali na mnie kolejny wyrok .A ich wataha z wielką zawziętością spełnia rozkazy

  Poprzez niszczenie patriotów niszczą morale Polaków ,oraz podnoszą swój parchaty zgniły autorytet ,odwracając uwagę od

  swojego smrodu .Tworząc mit zbawców narodu .Niedorozwoje w to zapewne uwierzą .Nie jestem pierwszy (poszukaj na fb) ,

  ani zapewne ostatni , którego ta żydowska sfora usiłuje pożreć żeby stworzyć w Polsce raj dla pasożydów .Niesamowity jest wściek z jakim atakują patriotów i jak skwierczą na patelni prawdy .Babranie się w zakłamanym filożydowskim szambie

  napawa mnie obrzydzeniem .Ale jeśli ma to służyć obnażaniu żydowskich manipulacji i odrodzeniu Polski staram się to obrzydzenie niekiedy przemóc .Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Patriotów i oby nigdy nie przeszli na żydowska ,ciemną stronę mocy .

  Materiał do przemyśleń na 2015 rok .

  Pejszbook stworzony i kontrolowany przez naród wyborowy ,ma różne zadania do spełnienia .Jednym z nich jest totalna inwigilacja osób i treści .Wraz z wiernopoddańczą watahą świadomych lub nie indywiduów ,kontrolują przestrzeń informacyjną .

  Stosują najprzeróżniejsze metody ,techniki ,manipulacje .Demaskowanie ich i informowanie społeczeństwa jest obowiązkiem każdego patrioty, albowiem to przeciw nim skierowana jest ta maszyneria .A oto jeden z przykładów :

  1 Rozpoznanie ,analiza ,profil psychologiczny .Oznaczanie słabych i mocnych stron osobowości .

  2 Nadzór nad niewygodnymi dla pejsatych informacjami (kasowanie ich lub dezinformacja) .Zagłuszanie ich nowinkami lub innymi rozpraszaczami .

  3 Otoczenie patrioty watahą swoich klakierów ,wzbudzających zaufanie i wkradających się podstępnie w tereny informacyjne ofiary .

  4 Próby wciągnięcia w działalność polityczną ,pseudo patriotycznych grup ,partii itp. Ma to ich uwiarygodniać i przysparzać niewolników do pracy na rzecz żydowskich interesów

  5 Wprowadzanie w tematy zainteresowań patrioty swoich pseudo autorytetów ,mających za zadanie zagłuszanie ,deprecjonowanie i ośmieszanie materiałów przedstawianych przez ofiarę .Ma to zniechęcić do dalszego produkowania się w przestrzeni informacyjnej ,budzić kompleksy itp.

  6 Prowokowanie do informacyjnego obnażania ,co ułatwia tworzenie dokładniejszych profili . oraz do ostrzejszych wypowiedzi prowadzących do kar administracyjnych ,łącznie z usunięciem z Internetu .Wataha nie jest sankcjami zagrożona.

  7 Stworzenie wokół patrioty atmosfery podejrzeń o kryptożydzizm ,zdradę itp. .

  8 Totalna nagonka ośmieszanie ,banowanie itp. metody dyskryminacji patriotów .Konsekwentne usuwanie ofiary z przestrzeni informacyjnej .Zmusza to prześladowanych do konspiracji .

  9 Tworzenie nowych pejsatych autorytetów powstałych na zgliszczach patriotyzmu i otaczanie się kolejnymi klakierami trując

  żydzizmem polską przestrzeń informacyjną i społeczną

  Wielu polskich patriotów spotykają najprzeróżniejsze nieprzyjemności ze strony pasożydów i ich sfory .Powszechna obrona przed żydotoksyną jest obowiązkiem każdego Polskiego Patrioty .Patriotyzm nosi się w sercu i genach .Żydowskie strefy emocjonalne i myślowe to nieograniczona otchłań warcholstwa , fałszu ,obłudy ,zwyrodnialstwa ,bestialstwa ,paranoi .Tępić to jest obowiązkiem każdego człowieka na Ziemi aby nie stać się :

  – skretyniałym motłochem ,

  – mierzwa etniczną ,

  – użytecznymi idiotami ,

  – zasobami eksploatacyjnego bydła itp.

  Jak określa się w żydowskim środowisku gojów , których zadaniem jest służyć i umierać za naród wybrakowany .

  Mam nadzieję ,że w najbliższym czasie opuszczą moje tereny wszyscy żydzi ,zdrajcy itp. mendy farbowane polskim patriotyzmem

  Czego życzę z całego serca w 2015 roku wszystkim Prawdziwym Polskim Patriotom

  Otrzymałem kilka propozycji współpracy z jakimiś szemranymi partyjkami .Ale zbyt cuchną żydostwem żeby się na to nabrać .Pokrzykiwanie młodych ,niezorganizowanych sterowanych służą tylko okupantom do legalnego wprowadzania coraz wiekszego terroru .Trafiłem ostatnio na tzw Ligę Świata z nijakim Dydymusem w tle ,wiele tam tekstów antyżydowskich .Pewnie usiłuja wprowadzić NWO z innej strony .Temu narodowi wyrwano kły ,pazury i odebrano rozum .Co najgorsze Polacy wydają się z tego zadowoleni .Dlatego honoru i godności tego narodu bronią nieliczni ,tak jak Panie ,którzy usiłuja obudzić w narodzie zniszczony instynkt samozachowawczy .Żydowska plaga nie odpuści temu narodowi .A naród słucha żydowizji i żydowskich warcholskich krzykaczy.Niewiele już zostało do obrony ,a obrońców niewielu .Dlatego najwyższym szacunkiem nalezy dażyć każdego ,kto w tak tragicznych okolicznościach ,ma odwagę i wytrałość walczyć z pasożydami .Dziękuję za materiały ,które emanują patriotyzmem i troską o ojczyznę ,za co najwyzsze uznanie i chwała .

  Dlatego też jeszcze raz życzę Paniom spełnienia marzeń i oby los w 2015 roku wyprostował wszelkie pokręcone drogi życia .

  Jerzy z W

 13. Peryskop said

  Sądzę, że należą się podziękowania inicjatorowi ukierunkowania tej dyskusji na znacznie ważniejsze i szersze kwestie, niż sprawa tytułowego Aleksieja N.

 14. Ooo … odezwał się i Peryskop rezydujący na Monitorze Polskim, wspólnik Piotra Beina obrzucający Polaków Joskami i wyzwiskami, spalony na MP specjalista od odwracania kota ogonem, spec w destrukcji na MP.

 15. Pitagoras said

  164 – 170 Peryskop
  Nic nie zmienia się – „Gadzina skórę zmienia a przecież kąsa jednako” królewski Błazen

 16. Peryskop said

  Re 171

  Niby nie w jego stół uderzano, ale wylazły z worka szydlaste nożyce i zabrzdąkały sursumiasto na dachu.

  Cierpliwości – i Jose się doczeka swego resume !

 17. Lowobywatel said

  Dziękujemy gospodarzowi tego bloga za spełnienie naszej prośby i zatwierdzenie naszych komentarzy na tym forum na temat P.Beina.

  Komentarze „Lowobywatel” zawierają wystąpienia w obronie godności i honoru Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej Polskiej jak też przedstawicieli Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu oraz innych osób z całego świata pomawianych, znieważanych przez Piotra Beina na jego blogach jak też innych forach internetowych oraz w korespondencjach emailowych rozsyłanych do szerokiego grona odbiorców.

  Podkreslamy, że na blogach P.Beina wszystkie obraźliwe jego komentarze pod naszym adresem są nadal eksponowane.
  Bein odmówił nam usunięcia tych wulgarnych komentarzy uwłaczających elementarnym zasadom godności ludzkiej.
  Pomimo wezwań do zaniechania Bein nadal przesyła nam emaile, które dziwnym zbiegiem okoliczności trudno zablokować.

  Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności w 2015r.

  Z wyrazami szacunku i poważania
  Maria Bejda, Teresa Wojda
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 18. No to teraz popatrzmy kogo Piotr Bein wziął sobie za duchowego przywódcę (pisząc u siebie na blogu: „Wiesiu perło ty nasza” – specjalistka od czakr i Kundalini) i co przy okazji prowadzenia swego blogu Grypa666 propaguje.

  Proszę kliknąć w obrazek (albo w linka) w zależności od tego co się ukaże – i powiększyć zrzuty ekranów według własnych potrzeb.

 19. Peryskop said

  cd # 164 i # 170

  Jak wynika z #165, #166, #167 i #174 do osób lżonych przez przypadka należą też Maria Bejda i Teresa Wojda. Panie słusznie podkreślają, że w istocie cały Polski Naród jest lżony przez przypadka.

  Jednak osobną grupę stanowią „lżeni” przez przypadka operacyjnie: Andrzej Szubert* (Opolczyk +), Tadeusz Kisiel* (Zenobiusz +), Józef Bizoń*, Marcin Dobruk* (Kefir +) i prawdopodobnie Bronisław Hotała* (Królowa Pokoju +).

  Bowiem niegdysiejsze „lżenie” przez przypadka Andrzeja Sz.* z Vaterlandu (Poliszynel vel Opolczyk vel Obserwator + ze dwie setki nicków mycków) wyglądało od początku na ustafkowe wobec ich harmonii – także widocznej po czapeczkach, nazwanych przez przypadka trafnie „narciarskimi”:

  https://grypa666.files.wordpress.com/2011/10/p10003281.jpg?w=700&h=525

  Podobnie ustafkowo wygląda „lżenie” wspartego przez przypadka katolibanisty Józefa B.* z Boguchwały (aka kret aka sursum aka Jose aka San Jose) kwotą 1.500 zł, którą ten nieopatrznie acz publicznie – bo na blogu Monitor Polski – obiecał zwrócić przypadkowi. Lecz po zastanowieniu się całą kwotę przekazał sobie na „skaner” i trzaska skany zbierając tzw. „dowody”. Także dowody przeciwko darczyńcy ! No bo WHY NOT ? (zjawisko Jose wymaga osobnego omówienia)

  http://grypa666.wordpress.com/dzieki/

  Marcin D.* (Kefir vel Jarek Kefirek aka złuk aka bekizator aka edmer aka cezary aka malina + setka nicków mycków) został zaprotegowany przez przypadka wśród blogerów patriotycznych z deklaracją, że wspólnie zrobią „konsolidację stron patriotycznych” na stronce „Wykluczeni.info” – potem „Wykluczeni.org”.

  Tę inicjatywę słusznie podsumował w Gojówce @Marek said 2010-09-10 (piątek) at 21:28:38

  Wykluczeni.org
  Ostatnio przegladnalem strone wykluczeni.org i mam kilka spostrzezen dla Gajowego i nie tylko.
  Chcialbym zwrocic uwage Panu Gajowemu i innym czytelnikom gajowki na pewne sfery, zagrozenia, i niebezpieczenstwa zwiazane z centralizowaniem blogow o tematyce narodowej. Niewapliwie sa tego zalety, ale rowniez sa i niebezpieczenstwa. Do tych niebezpieczenstw nalezy, miedzy innymi, to ze bardzo duzo zalezy od uczciwosci, wiedzy, i poczucia patriotyzmy ludzi ktorzy beda zarzadzac strona wykluczeni.org. Jest wiele sposobow aby manipulowac informacja, promowac jedne blogi kosztem innych, i sterowac wiedza czytelnikow w strone porzadana przez okreslone grupy. Jedna z nich jest mieszanie dobrych informacji ze zlymi lub takimi ktore podwazaja wiarygodnosc lub osmieszaja tworcow blogow ktore sa tam scetralizowane…

  koniec cytatu – więcej m.in. nt wspólnego „kradzenia koni” w zmowie i w porozumieniu tu:

  https://marucha.wordpress.com/2010/09/10/roman-dmowski-kwestia-zydowska/#comment-57340

  Natomiast Bronisław H.* (Królowa Pokoju vel Dziecko NMP vel Annah.) to znany lanser fałszywych objawień oraz katolibaństwa zakręconego na amen. Ile trzeba mieć narcyzmu i chorego tupetu, żeby występować jako „Dziecko Najświętszej Marii Panny” – a zatem jako … ”Jezus” ? No i jak wielkie musi być „świente” opętanie członków sekty Dziecka NMP, że w tym siedzą ?

  (jednym z wiernych objawicieli Dziecka jest dr Zbigniew P. z KUL vel hjk vel ex-student vel experto aka cudex + dwie setki nicków mycków, wielokrotny darczyńca na rzecz działalności przypadka, zjawisko wymagające osobnego omówienia)

  W podobnym stylu i celu przypadek „lży” Tadeusza K.* – znanego nawracacza katolibańskiego (także na nibiru i orgonity no bo WHY NOT ?) marszanda fejków z Bydgoszczy (Zenobiusz aka Zenada aka zenora aka zenLaden aka zenorczyńca + setka nicków mycków), z którym wiosną 2012 przypadek nagle się pojednał i zawarł operacyjny sojusz, żeby razem dyskredytować Jane Burgermeister poprzez rozgłaszanie, jakoby była osobą nawiedzoną, albo już przepadłą.

  A więc o co tu chodzi ?

  Przypadek podłączył się pod działalność Jane B., aby po „przejęciu” jej inicjatywy starać się tę zasłużoną dla ludzkości osobę zdyskredytować ?

  Ano właśnie !

  Jane Burgermeister publicznie w mejlowej dyskusji wiosną 2012 określiła przypadka mianem „NWO”.

  A trzeba podkreślić, że Jane to jest osoba bystra, obdarzona doskonałą orientacją, nad-kobiecą odwagą i intuicją. Już w dniu 10.04.2010 zwróciła uwagę na brak foteli i ciał na scenie maskirovki, oraz zauważyła pierwszorzędną wagę usunięcia z gry Prezesa NBP Sławomira Skrzypka.

  Niedawno user @łajza przytoczył kilka faktów i na końcu zadał zasadne pytanie – cytuję in extenso:

  http://www.monitor-polski.pl/robert-brzoza-rozpoczal-sie-rozlam-systemu-miedzynarodowych-bankierow/comment-page-10/#comment-196376

  @łajza 4 stycznia 2015 at 18:12
  „((Ich „konflikty” to głównie sfingowane u.s.t^a*f*k*i. Niekiedy mające swe źródła w różnicy w obediencjach…))

  Coś w tym jest; swego czasu były tu linki do „ich” emalii. Teksty były tak naiwne, że odpuściłem sobie dociekanie, o co w nich chodzi.

  Jednak zauważyłem sęk w „ich” nierównej pozycji, np.
  „Zniesławienia są karane wg kk w Polin i na Zachodzie. Możemy z Vismayą zaskarżać z Vancouveru jako zniesławieni Kanadyjczycy, a Andrzej — z dojczlandii. Jeśli o to ci chodzi, to jest tu dobry mecenas (pożądny Żyd pochodzenia polskiego) – wybronił przypadek zabitego przez RCMP, Dziekańskiego w Vancouverze…”
  [pisownia oryginalna, mój bold]

  Nic dziwnego, że JB ostrożnie dobiera słowa, znaczy traktuje to „ostrzeżenie” poważnie.

  Tymczasem PB leci po bandzie:
  „Wciskasz mi tu scyropolsko-katolicznicki model plemienności polactfa: jak Inne i Nieznane, to kopa w zad i do żab w błocie….”
  A jak wypijem kielicha, zrobim przekręcik czy kupisz świecidełka odpustowe — to sztama na całe życie, żeby nie wiem jaka plugawa.”

  Zaciekawiony, myślałem, że masz jakieś większe konkrety niż tylko te 1500 zł.
  (Swoją drogą, gdybym musiał się tyle razy z tego tłumaczyć, to odesłałbym tę maszynę i byłoby po sprawie.)

  Jeżeli dodać do tego tłumaczenie się admina:
  to rzeczywiście tworzy się jakaś hierarchia:

  „Marek Podlecki: Piotr, od kiedy to prowadzący blog ma obowiązek „bronienia”, tym bardziej, że jest tu kilka tysięcy ludzi dziennie. Peryskop się sam dyskredytuje, spójrz na łapki. Czy Vismaya jest niewinną nastolatką, że trzeba jej bronić? Swoje zdanie mam i go udzieliłem, spójrz na moje poprzednie dyskusje z Peryskopem, który zwalcza Keshe i nowe podejście do fizyki jak może.
  Najbliższy czas pokaże kto ma rację, sądzę że to kwestia 2-3 miesięcy. Jeśli się okaże, że Keshe jet ściemą, to przeproszę i zamknę ten blog. No bo to będzie świadczyło o tym, że nie mam szans z dezinformacją.”

  (Niestety linków nie przytoczę, bo tak jak pisałem temat zarzuciłem)

  Może jednak warto by dociec faktycznej roli i znaczenia PB, skoro tak po kątach ludzi rozstawia i nawet JB waży słowa. Może te „szczepionki”, to pretekst jakiś był, do czegoś więcej, np.utworzenia przyczółku do budowania, wyraźnie sygnalizowanego, „polin”?.
  Peryskop – skoro siedzisz w tym od początku, masz na pewno mnóstwo spostrzeżeń. Nie wydaje Ci się dziwne, że PB leci taki kawał, żeby „nakręcić kilka filmików”, które mógł puścić z Kanady, aby później tylko „skłócać ludzi”?

  koniec cytatu

  No pewnie, że bardzo to dziwne – dla naiwnej wylemingarnii.

  Ale dla znających szczegóły oraz background – wcale to nie jest dziwne, ale wręcz oczywiste.

  Albowiem przypadek przypadka jest dość konkretny i celowy, ale i mocno przewartościowany.

  Więc dla terapii odwykowej przypadka i jego klakierów należy zauważyć, że jego działalność wypełnia kryteria mieszanek info₪dezinfo, bo np. w opracowaniach nt. ludobójstwa starannie przemilcza „słuszne” akcje osiedleńcze, w tym exterminację Indian – m.in. kanadyjskich.

  Przesłanką do lżenia mnie był grymas przypadka na moje oficjalne pismo do prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego przed inwazją na Irak w 2003 roku z przestrogą przed wciąganiem Polski w ludobójczy konflikt z użyciem broni z uranem zubożonym (Depleted Uranium DU). Przypadek pouczył mnie, żebym się nie mądrzył, bo DU znaczy Dirty Uranium…

  No tak, przecież to jest niby über-autorytet w ludobójstwach, ale swojego protestu przed inwazją nie przekazał komu należało. WHY ?

  Lżenie dr M. Głogoczowskiego ma związek z faktem, że obaj poznali się osobiście na konferencji w Czechosłowacji, gdzie zamanifestowała się istotna różnica w poglądach nt uwarunkowań i interpretacji poszczególnych aspektów i przejawów ludobójstwa.

  Natomiast w dziedzinie demaskowania najazdu na Bałkany więcej zrobiła starsza pani dzwoniąc do TOKFM gdy dwie młode siksy relacjonowały w euforii pierwszy nalot NATO. Owa kobieta osobistymi wspomnieniami nalotów hitlerowców na Warszawę tak pogoniła „dziennikarki”, że nie tylko prysła ich fascynacja akcją „naszych dzielnych chłopców” i audycja się zarwała, ale „dziennikarki” straciły ochotę do tego typu kariery i zniknęły z anteny. A dyrekcja zdała sobie sprawę, że z Polakami i Polkami tak łatwo nie pójdzie i wnet całkiem zlikwidowano audycje z możliwością dla słuchaczy telefonowania do redaktora prowadzącego. Na pamiątkę została nieprzystająca już do profilu stacji nazwa TOKFM.

  Ile osób zagląda na plugawą stronkę g666, a ile wysłuchało tamtej audycji i śledzi jej ciągi dalsze ?

  Fukushimista666 był pionierem jedynie w oklejaniu swego domku przy pomocy duct-tape. (no kto tak się chowa i zakleja, no ktoŻ ?)

  A co do meritum – lawirował tak, że nie tylko opieprzał prof. M. Dakowskiego, ale mnie znów zelżył za ujawnienie sekretnych ambicji nuklearnych Japonii, potem potwierdzonych przez innych autorów – także Japończyków. No, ale wiadomo: uzyskane stypendium z Hiroszimy na pisanie selektywne o ludobójstwie zobowiązuje przypadka do lojalności wobec ręki karmiącej – nawet wbrew faktom.

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/09/genzai-bakudan-przyczyna-zamachu-na-japonie/

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/14/tembatsu-apokaliptyczny-pluton-w-wyscigu-f1-dr-maciej-pokora/

  Nasz pierwszy konflikt na początku sezonu pandemii 2009 wynikł z pretensji przypadka adresowanej do mnie osobiście, że do akcji anty-szczepionkowej nie włącza się więcej naukowców „z Polin”!

  Potem „w redakcji G666” przypadek – jako analFabeta w sprawach bio-medycznych – lansował m.in. pogląd wikipedialny, jakoby aluminium należało do „metali ciężkich”. A przecież glin – obok magnezu i tytanu – to jest jeden z lżejszych metali użytkowanych praktycznie! Fakt że i ten metal powoduje ciężkie schorzenia, jak ciężki ołów, rtęć czy kadm – to inna sprawa. To tylko przykład jak przypadki mieszają pojęcia gdy żonglując wiedzą szeroką a płytką, zamulają ludziom w głowach.

  Gdy pandemia H2N1 variant zdechła, przypadek z hukiem wywalił mnie z „redakcji” (w której nie byłem), bo nie wybaczył mi tłumaczeń artykułów z przyłapaniem Al Gore’a na chutzpie ociepleniowej i rzygnął na grypie 666 iście szatańskimi wyzwiskami pod moim adresem, oczywiście nie ujawniając tła, za to ujawniając moje imię, nazwisko, stopień naukowy i afiliację (kto tak postępuje, noŻ kto ?).

  Przypadek m.in. nie ujawnił faktu, że jest powiązany z ajencją powiązaną z osobistością z ONZ, stosunkowo mało znaną, ale niezwykle zasłużoną dla ociepleniarzy klimatycznych, chutzpy Agenda21, wojen o wodę, humanitarnej korupcji w ramach operacji „żywność za ropę” z Iraku, opanowania surowców Afryki, a także polityków w Azji itp itd.

  Polecam ogooglować hasło „Maurice Strong” i wtedy stanie się jaśniejsze, dlaczego nasz przypadek nie dekonspiruje globo-ocieplaczy, carbon-taxmanów i chemtrajlersów. Ale przypadek jest kreatywny, więc wymyślił własny mylący neologizm „chemoślad”, żeby jakoś się kamuflować że on niby też…

  Przy okazji tzw. ludziowce (także © by przypadek) mają mącone w głowach jak z owym „Depleted Uranium” (DU), którego rzekomo już nie ma, bo przypadek lansuje dystrakcyjną nazwę DU jako „Dirty Uranium”.

  A że dirty znaczy brudny – co przecież źle się każdemu kojarzy, więc osoby preferujące piękno i „żeby było miło” będą częściej unikać poznania tematyki tego typu zagrożeń. Ale właśnie o to chodzi. Bernaysm w całej okazałości !

  Bernaysm czyli zarządzanie dezinformacją. kwartalnik Cywilizacja 39/2011
  wydanie tematyczne „Media a polityka”, 191-201, wydawca: Fundacja Servire Veritati, Lublin http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/humanizm/a.pdf

  cdn

 20. @163 Rydzol
  Jest to kopia fragmentu hasła „lolsuit” z jednej ze stron identyfikujących się Anonimowymi. Uznałem, że będzie zabawnie to przytoczyć.

  Ta sprawa naprawdę zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Ja od tego umywam ręce.
  Mnie po prostu rozdrażniło, że ktoś zarzuca nam Gajówkowiczom antysemityzm, a jednocześnie nie wzbrania się przed ostrą krytyką środowisk syjonistycznych i też używa podobnych etykietek. Osoba też sama używa uwłaczających innym użytkownikom odzywek, zamiast spokojnie klepać w klawiaturę prawnicze formułki. Zrobił się z tego tzw. shitstorm. Nie mam zamiaru w tym uczestniczyć.

 21. Marucha said

  No cóż…
  Wykazałem chyba maksimum dobrej woli w sprawie, która mnie nie dotyczy, dając stronom możność wypowiedzenia się. W tym także osobom, które niezbyt chętnie widzę w gajówce.
  Przykro mi, ale nie zamierzam odgrywać tu roli samozwańczego sędziego.
  Nie mam ku temu ani kompetencji, ani – co ważniejsze – chęci.

  Dlatego niniejszym zamykam ten wątek dyskusji.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

 

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/