Grypa666 ostrzega ostatni raz Maruchę

Boguś Maśliński: Do Piotra Deima
Błagam, proszę zablokuj kontakt z moją osoba jesteś denny.
Jesteś natrętny jak łobuz w piaskownicy.
Konfidencko chcesz swoje racje mi wmówić.
Koleś jestem nie reformowalny, dla mnie zbrodniarz jest zbrodniarzem, NKWB , UB
to jedno bagno, twoje wpisy równają się poczynaną Ubeckich parobków.
Jeżeli w tobie trochę jestz deżentelmeństwa ( w co wątpię).
Odpuść sobie moją osobę, nie bijasz się boga to bij się mnie. – Bogusław Maśliński

Dnia Wtorek, 6 Stycznia 2015 07:50 Piotr Bein napisał(a)
Grypa666 ostrzega ostatni raz Maruchę
Marek Podlecki: jesteś następny na liście, jeśli nie wyrzucisz łajna od Bizonia na swym forum

PB: Witam
Chrystus Się Rodzi!
Moja godność B E I N.
Dla mnie też NKWD, UB, SS to srulowi zbrodniarze — jasne jak Słońce: https://piotrbein.net/my-research-papers/
więc do kogo pijesz?
Wiem, dlatego zamieściłem u siebie twe teksty na ten temat, potem zdjąłem w obawie o reperkusje od pomylonego.
Dopóki nie naprawisz swej absurdalnej pomyłki,

Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli


na podst. której poniżyłeś mnie “żyd” i kontynuujesz obelgi (kolejny dowód prawny)… nie wyrazisz szczerej skruchy, nie przeprosisz i nie poprosisz o wybaczenie — dopóty nie masz szans, czubkowy nikczemniku…
Nieodważyłbyś się tak biczować Żyda, a Polaka możesz?
Po Swiętach pytam mecenasa o szanse powodzenia pozwu na ciebie i tobie podobnych. Przekroczyliście limit tolerancji.
Piotr Bein
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com

……………………………….

Najważniejsze komenty zebrane na moim blogu: http://piotrbein.net/2015/01/05/moje-niepochlebne-komenty-oczekuja-na-moderacje-gojowki/

Pełny materiał (admin ma możliwość kasacji, zażądałem usunięcia obelżywych i poniżających komentów): http://marucha.wordpress.com/2015/01/02/rosja-nawalny-to-zydowski-projekt-i-wrog-rosji/

***

grypa666 said

Twój komentarz oczekuje na moderację.

@Marucha 2015-01-05 at 17:56:21 + następne

Panie Mirku

1. Dzięki za info, „nie wiedziałem” 🙂
Podałem, czemu zachowałem nazwę bloga. Odziedziczyłem nicka, pasuje do nowej tematyki po 30.12.2009 (błąd „30.12.2012” w poprzednim komencie). Krytyka nazwy małostkowa, chyba że uprawiałbym lucyferystykę, jak durnie insynuują tu dyżurni. Wg tej logiki, pod nickiem „Mordka Rosenberg” jest żyd, a Księgę Sw. Jana należałoby zniszczyć, bo wymienia 666? Spalić prace nt. wdrażania 666 w NWO? Trąciłoby to fanatyzmem, tak jak ban swastyki czy sierpa z młotem.

2. 99,5% pewne (0,5% na „durny” w Bojdur), że dyżurni skołowali Pana na podst. psycho-profilu. Filo za dużo afiszuje się katolicyzmem, bierze Pana pod ten pic, „znając” tematy. Chrześcijanin nie obnosiłby się ze swą religią, gdy nie ma jej w wątku, tylko postępuje po chrześcijańsku: prawda, poszanowanie bliźniego itd.
Jak poprzednio, znowu pozwala Pan obrażać prowokatorom wg katalogu dla dyżurnych szkolonych w Tel Awiwie.
Często robią to z Podleckim, Kefirkiem i in. adminami, a StopSyjonizmowi-tera-WolnaPolska zakooptowali etatowo. Ale nie zdołowali Pana, bo przemógł Pan dolek i z emocjonalnego mejla prywatnego dziś, zdobył się Pan na ludzki dialog.
Wiem od lat, że jest Pan szlachetny – stąd bolesne rozczarowanie wobec nieruchawości, wciąż duża litera i wysiłki dogadania się. Na chwiejów jak Zenio, Pokora czy Bizoń kładę lagę, Panu nie daruję 🙂.

3. Marucha należy do najbardziej autorytatywnych niezależnych blogów z dyskusjami przeważnie na poziomie. Toteż ma Pan podszeptusiów, którzy z „666” zrobili tu prowokację na Beina, odciągając od srulowego tematu głównego, jak i me4go prostego jak drut zapytania (#22 @2015-01-02 at 21:16:18. Nigdzie nie mogą mi dosrać, tylko w e-mailach, najlepiej dyskusjach w sporym gronie, na forach nieświadomych adminów i w agenturalnych materiałach na agenturalnych portalach i blogach.

Mimo to od lat nie mają haka, a antysrulowe argumenty w moich pracach i artykułach są trudne jeśli nie niemożliwe do podważenia. Bezskutecznie próbowali zdenigrować „Chrypę666″ od początku kampanii anty-H1N1 — Szewczyk Dratewka (aka Fircyk w Zalotach) z całym sztabem sajanim… na forach, you-tubach, w sieciach toważydozkih…Nawet z pomocą ścierwomediów zdiagnozowali Beina jako pedofila, ich własne zboczenie.

Moje referaty zhakowali z kompa Prof. Scherrera do monografii o ludobójstwie (moje przyczynki — srule głównym sprawcą i motorem), opóźniając publikację o x lat. Gdy moegdyś moderowałem DU-Watch, napuścili agenciury obkute w atomistyce… i też gówno zrobili „agentowi Miloszewicia, Hussajna i Arafata, KGBowcowi, antyamerykańskiemu antysemicie” Beinowi; referat-prawda o broni uranowej poszedł w świat, jest na topie w swym dziale. Na samym początku, gdy otwierałem oczy na srulositwę w napadzie na Jugosławię, dorwali mnie ‚ekonomicznie’: wpłynęli na pracodawcę (rząd federalny Kanada), by nie odnowił obiecanego kontraktu.

Wszystko, co próbowali, wróciło bumerangiem 🙂 Zamiast wyrabiać godziny w biurokracji nad projektami NWO typu zmiana klimatu, zacząłem badania pro publico bono nad ich draństwem. Zhakowane referaty są na necie zamiast w obskurnej bibliotece. Zamiast wąskich ram broni uranowej, objąłem całość kompleksu jot i ich zbrodni przez wieki… Zamiast możliwości brużdżenia na forum Grypy666, dostali wykwit nowych blogow anty, a u mnie — wybiórcze jakościowe, wolne od hasbary i głupot komenty od poważnych ludzi.

Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.

4. Nie rozumiem Pana uporu przed normalną w necie etykietą kasowania materiałów obraźliwych… a co mówić o obelgach, oczywistym szkalowaniu, poniżeniach, oszczerstwach, do tego uprawianych w surowo karalnym e-stalkingu!

Na moim forum na Grypie, takie rzeczy nieprzechodziły, moderatorzy z miejsca wiedzieli co jest co, a w przypadkach nieświadomego dopuszczenia, po skardze pokrzywdzonego były kasowane, autor często banowany, np. Zenobiusz (Tadeusz Kisiel).
W Polsce sprawę wygrał internauta, którego skargę admin zignorował tylko raz! Pan ignoruje od lat. W Kanadzie, jak w UK, takie sprawy łatwo się wygrywa.

Uważam za b. ważne dla rzeczy, o które walczę, by patriotyczni admini niedopuszczali zamierzonego czy durnego szajsu na skutecznych antysrulowców. Społeczeństwo nie zna spraw, łatwo wierzy hasbarze, gdy grają emocjonalnie patriotyczno-religijnie, jak niektórzy choćby tu.

Ego też gra rolę. Jak kochać bliźniego, gdy pozwalać pluć na siebie, dać bezkarnie odbierać sobie energię, motywację i chęć działania?

5. Ja nie szantażuję i nie straszę, tylko jestem zdecydowany ‚donieść’ do WordPressa, tj. złożyć skargę na naruszenie dóbr osobistrych Beina i e-stalking na niego od szeregu osób na Pana blogu. Chyba nie myśli Pan, że będę błagał na kolanach ciul wie kto to Marka S, Pokorę, Bizonia, a teraz Bojduraka i Nicka-ciul-wie-kto?

To jest OSTATNIE ostrzeżenie dla Pana, po przyjacielsku. Gdyby w miarę eskalacji obecnego konfliktu doszło do skargi i zawieszenia Maruchy, proszę pisać na mój prywatny adres. Zawieszenie Panu bloga jest dla mnie ostatnią opcją i ostatnią deską ratunku, proszę zrozumieć. Wcale mi do tego niespieszno, ale nie pozostawia mi Pan alternatywy. następny na mej liście jest MonitorPolski. Mam dość tego!

Gdybym był srulem dawno kiblowałby Pan za udział jako admin w wielokrotnym naruszaniu moich dóbr osobistych i e-stalkingu przez szereg osób. Kanada ma surowe prawo w tych działach, bo nyły samobójstwa na tym tle. Znalazłbym najlepszego prawnika (np. Żyd, który wybronił sprawę Dziekańskiego vs. mordercy z RCMP w Vancouverze).

Od początku skarg klepie mnie Pan po plecach: to normalka w naszej pracy, Maruchę też poniewierają, mój gość na forum mój pan itd. Bullshit! Poważnie łamie Pan prawo, moje podstawowe prawa człowieka… i zapomina Pan bardzo szybko. Bębniwszy w przeszłości o załatwienie sprawy, ja mam robić listę, co Marucha źle zrobił i pisać mu artykuł podsumowujący! Panie Wiechowski, niech się Pan nie martwi, dokumentację poprzednich przypadków mam w Pralni i w zrzutach.

6. Zacznijmy od obecnego gnojkostwa: gdy Pan wypieprzy te obelgi sajańskie na mnie, pogadamy o dalszych krokach.

Skoro nie ma Pan jaj i poczucia sprawiedliwości jak mężczyzna i chrześcijanin, zaczniemy małymi kroczkami. Jutro rano czasu Vancouver (ok. godz. 18-ej w Szwecji) sprawdzam niniejszą dyskusję. Jeśli znajdę szajs, ‚donoszę’ do WordPressa.

Nie mam więcej czasu na Pana i SzP Zafajdanych Gości.

7. Podaję do publicznej wiadomości na moich blogach i do listy rozsyłkowej powyższe ostrzeżenie.

8. „Putler” to żydłacka składanka. Linki i teksty artykułów reprodukowanych u Maruchy rozchidzą się do rozmaitych widowni. gdzie nie zawsze odbiorca zna Gajówkę. Notka Admina nie pozostawia wątpliwości (rozwiałyby je cudzysłów, dodatkowe zdanie…), że Admin uważa Putina za to, co i WolnaPolska, z której art. skopiowano, a która nawet będąc V kolumną sorosowską z chutinputowaniem i putlerowaniem włącznie, nie napisał „Putler” pod artykułem, tylko przedstawił Nawalonego jak trza.

Pana blog, Pana słownictwo i odbiór u świeżycvh i niedoświadczonych. To tylko dla Pana własnego dobra… ja nie linkuję do źródeł wtórnych, chyba że jest mądry koment.

Może pan dopisać „Chutinpuj”, a mnie odesłać won z falusem — Pana cyrk, Pana małpy.

Teraz pozwoli Pan, że dokończę Wielki Post w spokoju.

nadal z szacunkem — Piotr Bein

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/