Vismaya: święte oburzenie świętych Polaków

Mnie to śmieszy, takie święte oburzenie co nie których Polaków ….i te walki jakie prowadzą z kim się da …szukają wroga narodu tam, gdzie go nie ma … a prawdziwe cygany chałupy obrabiają ….

Jestem poza Polską około 30 lat, żyje i w Polskiej Polonii i w obcej społeczności z całego świata ale czegoś takiego jak mi Polacy fundują w Polsce nigdy na obczyźnie nie doświadczałam … zresztą co ci będę pisać, ty to dobrze wiesz ….tu się ludzie tak nie opluwają, chociaż tu zbieranina z całego świata, zachowują się jak ludzie a nie jak stado dzikich zwierząt …takich ludzi trzeba zostawić w spokoju bo człowieka rozszarpią,…
patrząc na to co się w Polsce wyprawia między braćmi chrystusowymi aby patrzeć jak tam dojdzie do samosądów i nie trzeba im nawet dawać karabinów do ręki, pozabijają się własnymi garściami … zrobili już podział narodu na okruszki a jeszcze go rozdrabniają ….już nawet rodziny walczą między sobą…. a co dopiero z Polakami zza granicy …. ty już nigdy nie będziesz dla nich Polakiem ani ja ani nikt kto stąd, bo nasi Bracia Polacy w Polsce wilkiem na nas patrzą …już mnie w Grecji pytali Grecy: czemu wy Polacy się tak nie szanujecie? Ano czemu? Czy ktoś potrafi sensownie odpowiedzieć na to pytanie? Taki Naród!

Nigdy mnie nie interesowała polityka, podobnie religie, obok mnie mieszkają ludzie z różnych stron świata, nawet nie wiem jakie  mają wyznanie czy inne upodobania, i żyjemy w zgodzie ….a tu nagle komuś tam na drugiej półkuli nie podoba się moja wiara, moje mistyczne doświadczenia, nota bene nie zależne ode mnie, to się dzieje i nie mam na to żadnego wpływu, ani żaden lekarz ani żaden ksiądz z żadnej religii …ale znalazło się kilkoro czubków w Polsce i mnie egzorcyzmują i wyzywają od szatanów!

Ale czy im się podoba czy nie, dopóki będę miała ochotę i warunki na to, będę pisać o naturalnym leczeniu i duchowości po swojemu, tak jak to ja doświadczam, i nie dbam o to czy jest to po bizoniowemu czy kisielowemu czy to się jakieś tam Danucie L. podoba czy nie, czy zatwierdził to jakiś Sobór czy inna kuria …to są moje prywatne doświadczenia i nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć …jak komuś to nie na rękę, za krótka jego wiedza, nie musi tego czytać ….
moją stronę czyta przeszło 600 000 osób miesięcznie, codziennie mam podziękowania .. i mam się przejmować 5 czy 10 osobami, którym tak w życiu zawadzam….??? … to nawet nie jest 1 procent ….

Przecież to widać jak na dłoni, że osoby, które mnie atakują są psychopatami, socjopatami, takich nigdy nie brak i zawsze będą kręcić się przy ludziach, którzy pracują dla większych grup…. przemawia przez nich zazdrość i ignorancja …

Wiem kim jestem,
znam swoją wartość
i żaden ynteligent-patriota ani religijny fanatyk nie zatrzyma mnie na mojej drodze, bo tak mu się upodobało..
wiem też o czym pisze i jakiego rodzaju jest to robota, więc i zdaje sobie sprawę jak to nie na rękę systemowi – budzenie innych ludzi,
toteż zdaję sobie także sprawę, że stawiają na mojej drodze swoich “aniołów stróżów” aby mi  życie umiiać…
sorry dla nich,  mam silną osobowość, toteż często posypią się z nich wióry jak wchodzą na chama w moja aurę …   🙂

Jak odstajesz od tłumu to tłum cię próbuje z powrotem zawrócić do swojej klatki i jeszcze wyzwolić w tobie poczucie winy, że jesteś nic warty … masz być taki jak tłum i posłusznie wypełniać zadania …a jak nie to tłum cie zmasakruje, że się wywyższasz albo znajdzie inny argument…. aby cię wykluczyć z życia….
Jezusa Chrystusa też ukrzyżowali … i nie tylko Jego …
a teraz innych ubijają … w Imię Jezusa Chrystusa ….!!!

Oj ludu, mój ludu, cóż-em ci uczynił …. ?

Moja wina, że przebudziła się we mnie inna wiedza, inne doświadczenia ….
i trza ubić “gada” bo nie z tego świata!

Namaste

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/