Dąbrowski [email protected], Maśliński [email protected], [wykasowano 23.7.2018 po śmierci osoby], Bizoń [email protected] i Gąska vel Kiełb [email protected] — na dywanik

13.2.2015 Boguś Maśliński w ludzkim geście wyciągnął rękę. Przyjąłem. Umawiamy się na herbatkę, bo nie pijam kawy, zwłaszcza jego ulubionej mocnej jak diabli 🙂

…Następnie wszystko zniweczył, nigdy formalnie nie przeprosiwszy. Ale za to spiesznie wyciągał łapę po obiecany datek!

†††††††††††††††††††††††††††††

PB: Oglądam poniższe szambo w ko-laboracji agenturalnej WolnaPolska-JewTube. Przypadkiem oko pada na … koment Waleriana Dąbrowskiego… i geneza waszej nagonki na Beina-“żyda” staje się jasna:

Jesteście skończone debile, wierząc w agenturalne brednie, zmanipulowane z materiałów, które sam wyprodukowałem, np. paszkwil na srulo-mędrców:

 

Kretyn bierze mycki — ciemną biskupią i białą albańską — z czapek narciarskich oraz świecznik 3-ramienny za srulowe. A tomy mądrych książek Andrzeja Szuberta o astronomii itp. — za Talmud. Umiejscowienie waszych móżdżków w dupskach? Z nienawiści do niemożliwych wam do zniszczenia srulowych przeciwników – oślepli? Walą w jednego z najskuteczniejszych działaczy antysrulowych, nie tylko dla sprawy Polaków! Nigdy nawet nie draśniecie srulstwa, boście za durni na to goje — niedziwota że tak resztą Polaków gardzą, wiedząc, jak łatwo napuścić chłam scyropolski jak wy na porządnych ludzi.

Nie byłbym lat tysięcy świetlnych blisko waszego stanu amebowego, ja cwany “żydzior”, żeby ujawniać się durnym g(n)ojom. Jesteście zwolennikami agenciury Fircyka w Zalotach (aka Szewczyk Dratewka) — sajana lub mosiadziaka:

Płukanie brudów Szewczyka Dratewki

który sfabrykował na Beina “antysemita”, by zdyskredytować go w kampanii przeciw srulowenu H1N1, której to bio-broni nie dostaliście zastrzyku w umiejscowienie, dzięki bezinteresownym działaczom jak ja.

Więc jak: antysemita czy semita do jasnej?! Delektujecie się tym chłamem czystopolskiej anonimowej kanalii, Staszewskiego! Gdybym był srul, JewTube nawet nie dopuściłby do publikacji, co mówić o ponad roku wiszenia!!! — niezbity dowód na agenturalność Staszewskiego i wasz neandertalizm, użyteczne debile polackie!

Tacy jak wy zniszczyli swą głupotą Polskę i uniemożliwią Jej powstanie z prochów. Jak pisze mędrzec antysyjonu Andrzej Szubert: Polska jest stracona. Obok garstki Polaków zamieszkana jest przez durne polactfo, które kąsa po rękach tych, którzy próbują im wyjaśnić co jest grane. Szkoda zdrowia, czasu i sił. https://piotrbein.net/2015/01/09/zalozyciel-polskiej-partii-imperium-slowianskiego-is-razem-do-beina-spierdalaj-propagandysto-zydziorski/

Skurwiele katolackie, katodebile, polactfo świeckie i co tam… śmiejecie się z nieogolonej gęby Beina, której on nie bał się pokazać w filmikach Podleckiego przeciw spiskowi H1N1! A co miał pokazać, próbując ratować naród od bio-ataku scypionkami?! Co wyście ch..e wtedy pokazali? Jaką gębę ogoloną miałem pokazać, nocując w namiocie, na strychu bez łazienki — zasrany chłamie narodu ponoć “solidarnego” i “gościnnego” ? Przyjaciel, któremu załatwiłem robotę na lata za granicą, z której ma mieszkanie, dom i urządzone dziecko, ciągle pytał kiedy spier…m. A to on sam oferował mi z wdzięczności co rok miesiąc gościny w mieszkaniu, gdy przybywam do Polin, pomóc bronić naród przed bio-zagrożeniem! Po wszystkim, gdy Kopacz odmówiła scypionek i jewropejsaci poluzowali, szydził ze mnie: Widzisz, i tak nic by z tego nie było.

Jaką gębę miałem wam, kuźwa zgrzybiałe paniczyki wymanikiurowane, pokazać, mieszkając u gościnnych Hotałów od jesieni 2009, by kontynuować kampanię H1N1 po bezdomności w Ojczyźnie od lipca wśród rodaków!? Od wczesnego rana do późnej nocy dzień w dzień, świątek i piątek redagowałem Grypę666, moderowałem forum, pełne dupków jak wy, na potrzeby kampanii. Znosiłem durną rusofobię i katolicki fanatyzm Hotałów… Nie miałem czasu wyszczać się, wykąpać, iść codzień na spacer i pobawić z rozkoszną dzieciarnią Hotałów, nawet wykąpać się w wygodnej ich łazience… podczas gdy chora żona pytała z Kanady, kiedy wracam bo sprawy osobiste się walą i puste konto. Jak wracać, gdy na lotniskach groziło obowiązkowe szczepienie na H1N1???

Podobny szajs, wyskrobany przez Bizonia (a mógł mnie grzecznie poprosić, bo to moje własne materiały!)… Taki szajs też “podnieca” wściekłych psów na “żyda”:

MUS ZNAC!!! Co każdy pies na Beina-“żyda” wiedzieć powinien

I wy skurwysyny, chamy debilne pastwicie się nad moją facjatą!!! Facjaty, nazwiska, pochodzenia się nie wybiera, natomiast podłość, nikczemność i skurwysyństwo — jak najbardziej i niech Bóg was za to rozliczy!

[wykasowano 23.7.2018 po śmierci osoby]

Bądźcie przeklęci, bracia diabła, bo nie moi! I nie bracia w Chrystusie, jakiego poznałem, dzięki badaniom nad srulską wojną przeciw Serbom, w których obronie wtedy nie kiwnęliście palcem, zjudaizowany chłamie! Gdzie byliście, gdy zielony w temacie stosunków Żydzi-Polacy apelowałem do rodaków o pomoc w referatach przeciw srulom?! Dostałem nihilistyczne odpowiedzi. Tylko Dr Pągowski, Jan Peczkis i Właźliński pomogli, także Romek Kafel — co z tego… Właźliński czyni od paru lat  bezeceństwa, Boga się nie bojąc!

Już rok z hakiem i tylko 2 tys. oglądnięć szajsu Staszewskiego?! W takim razie przepraszam Polaków za obrzucanie ich polactfem — widać jesteście nimi jedynie wy, chorzy.

Przemawiając do waszego amebowego poziomu (sorka dla ameb!): ciul wam w ww. umiejscowienie i staropolskiego kopa tamże!

Aha! facjata własna czy pożyczona, Dombroffsky? Typowa morda ch… LOL …i słychać mazurka szeklowego w tle — z waszego zbioru w czubkowie? LOL LOL LOL

Że są takie kreatury, to fakt życiowy. Ale że porządni rodacy z prawdziwego zdarzenia nie zleją ich po pysku, nie przywołają do porządku, nie postawią na właściwe im miejsce, to będzie powód wycofania się Grypy666 z frajernych usług dla narodu.

Czytaj także:

Piotr Bein: Szkodniki & Hasbara agenturalnych Staszewskiego i WolnejPolski

Jak Polacy-katolicy robią z siebie katolaków

🙂 Co musisz wiedzieć o ‘srulach’ Beinie i Szubercie

WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków

Czas wybiuruf, czas świrów 

Jak polactfo niszczy narodowców podczas tragedii wybiurczej

……………………..

Szkodniki & Hasbara

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xzZFYAD3S-Q?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

2,656

 

Published on Nov 17, 2013

Trolle putinologicznych błaznów będę unicestwiane. Komentarze zostawiamy wyłącznie merytoryczne, nawiązujące do treści, a nie obrzucające autora putinologicznym błotem.

All comments (9)

Share your thoughts

Stream

Film już można obejrzeć na dailymotion. Będzie także na vimeo i na każdym innym portalu w ten deseń. Życzę przyjemnego odbioru 🙂
Reply
 ·

Brawo Panowie!!!
Reply
 ·
5

Brawo Panowie!!!!
Reply
 ·
4

Mam zastrzeżenie do tego materiału. Jeżeli w materiale, cyt. ” …pułkownik, wiecie który”  to uzupełnijcie z imienia i nazwiska albo i więcej identyfikacyjnych danych.
Co do reszty to podziękowanie z wielkim staropolskim pokłonem.
Reply
 ·

Sprawa jest już w prokuraturze, prokurator podjął ściganie z urzędu.
Reply
 ·

I jaki wynik sprawy?
Reply
 ·
1

Film zgłoszony przez Jarka Kefira do oceny koszerności jedynej prawdy
Reply
 ·
2

Stanisław Staszewski – zgłaszam sprawę do moderacji You Tube i za szkalowanie i naruszenie dóbr osobistych.
Reply
 ·

Mariusz Polak shared this via Google+

1 year ago

Reply
 ·

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/