MUS ZNAC!!! Co każdy pies na Beina-“żyda” powinien wiedzieć

13.2.2015 Boguś Maśliński w ludzkim geście wyciągnął rękę. Przyjąłem. Umawiamy się na herbatkę, bo nie pijam kawy, zwłaszcza jego ulubionej mocnej jak diabli 🙂

…Następnie wszystko zniweczył, nigdy formalnie nie przeprosiwszy. Ale za to spiesznie wyciągał łapę po obiecany datek!

 

†††††††††††††††††††††††††††††

Co każdy pies na Beina-“żyda” wiedzieć powinien

Piotr Bein 9-10.1.2015

Na dole, zbiór od Józka Bizonia. Nie mam czasu, ochoty ani nie widzę potrzeby sprawdzać dokładności i wierności zebranych przezeń info. Jeśli są jakiekolwiek odchyłki, on odpowiada. Nie ufam czubkowi po tym, co narobił.

Mam wielki żal do Józka, że skrywał o co mu chodzi i zachowywał się jak idiota. Jest kowalem swego dylematu teraz. Mnie zaś należy się rekompensata za wszystkie przykrości, jakie mnie z tego powodu spotkały, za stratę czasu, za borykanie się z nim i podobnymi w dyskusjach mejlowych… za stres i uszczerbek na zdrowiu i w stosunkach z rodziną.

Taki szajs też “podnieca” wściekłych psów gończych:

Stanisław Staszewski: Szkodniki & Hasbara

Maślińscy, Dąbrowscy, Właźlińscy, Kiełby, Ulickie-Reki itp. kfiat polactfa bezmyślnie chłonie toto, podchodzi mnie od tyłu jak wroga zamiast napisać: “Piotr, co z tym a tym, pod takim a takim linkiem?”. Przecie to są w większości moje własne materiały! Chory narut jakiś…

Polacy, musicie się za takich wziąć. W pojedynkę z zagranicy na pewno nie podołam, oni niszczą Ojczyznę i ludzi najbardziej skutecznych w walce z Jej wrogami!

Powtarzam z wczorajszego oburzenia  Dąbrowski walerianda@gmail.com, Maśliński hulk1811@wp.pl, Właźliński netpol@interaccess.com, Bizoń jb.boguchwala@gmail.com i Gąska vel Kiełb prezes.partia.1957@gmail.com — na dywanik

Przemawiając do waszego amebowego poziomu (sorka dla ameb!): ciul wam w ww. umiejscowienie i staropolskiego kopa tamże!

Do tego nieruchawy Marucha wpadł w dołek i dostał bóli głowy na  “niespodziane” skargi Beina, odwlekając rozwiązanie, wystawiając mnie na dalsze biczowanie przez “ochroniarzy” Gojówki. Maruchę i jego chamskich, natrętnych, religioznych osiłków, niechlujnych w czytaniu i zaznajamianiu się z tematem, poczytacie tu, jeśli podłość niektórych katolików (podobno) interesowałaby kogo:

Moje niepochlebne komenty oczekują na moderację Gojówki 🙂

Oni mnie wzięli na dywanik, zamiast wyczyścić swój blog. Oni żądają listy zażaleń,  gdy była pod ich nosem, do wykonania małymi kroczkami admina, “konającego” od samej myśli o zbyt wielkim na mężczyznę zadaniu. To oni na mnie szukali “haka”, zamiast skończyć z ad hominem! Oni mnie mówili, kto okradł kogo z czego, zamiast spojrzeć w dukumentację od samego Wrzodaka-złodzieja! Mnie wmawiali naruszenia dóbr osobistych, zamiast wywalić na zbity pysk Marka S, Pokorę, Bizonia i klakierów ze swego nieskazitelnego bloga… Mnie zarzucali “donosicielstwo’ i badali, jak się poskarżę, komu i z jaką szansą powodzenia! Takiej obłudy od braci podobno w Chrystusie  się niespodziewałem w intymnej dyskusji… poprzednie były  zgłoszeniami naruszeń u Maruchy.

Po tym wszystkim z ostatnich paru mies., odeszła mi ochota walczyć za Polskę. Do tego momentu, od kilku lat nie wiedziałem czemu Bizoń nienawidzi mnie i tępi jako rzekomego srula, obok zgraji pojebów, debili i …hasbarników, także ws. patriotów dobrze mi znanych, na pewno nie sruli:

Tylko w jednym przypadku znalazł się Polak z kręgosłupem — Dr Jacek Boki, który przeprosił za poniżające insynuacje:

Dr szambologii umyka

Nigdy nie miałem obiekcji do materiałów o mnie (zwłaszcza wziętych z moich własnych przekazów!) pod warunkiem, że podano źródło, nie opatrzono gnojkowym komentem, ani nie przekręcono, skrócono czy w jakikolwiek inny sposób wymanipulowano, w czym zasłynął Bizoń ostatnio na MP, np. mój list merytoryczny do Lex Nostra ws. Leszka Bubla wziął jako adresowany do Bizonia!

Nadal nie mam obiekcji do publikacji tych materiałów. Rodacy muszą wiedzieć, kto dla nich walczy. Muszą weryfikować każdego na scenie publicznej i politycznej, tak nam je zafajdali srule. Gdyby Bizoń zrobił to w atmosferze przyjacielskiej, bez nienawiści i katolickiego fanatyzmu, w mejlu lub na forum mniej zabałaganionym i zagenturyzowanym, byłoby fajnie (aż wtrąciliby się dyżurni i debile).

Nic nie mam do ukrycia, sumienie mam czyste, a rodziców, krzywizny nosa ani nazwiska nie wybiera się. Natomiast można wybrać debilizm fanatyka czy nienawiść antysemity.

Tu bomba” dla antysemitów jak Ulicki-Rek, Bizoń, John Kaminski: nie byłem, nie jestem ani nie będę żydem ani Żydem. Szubert przekręcił moją relację z opisanego w cytowanym przez Bizonia materiale. Przed laty wszedłem z ciekawości na kilka portali genealogii Żydów w Polsce. Na jednym z nich znalazłem nawisko Bein, z miejscowościami itp. nic mi nie mówiącymi z własnej historii rodzinnej. Na witrynach tych było mnóstwo nazwisk “czystopolskich” typu Kowalski. Wiem, że przodkowie byli Polakami, nie chodzili do synagog, nie znali jidisz ani hebrajskiego, nie byli syjonistami, frankistami ani donmeh. Rodzice byli katolikami jak większość Polaków, których znałem: kościół na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Natomiast pamiętam pojebów ówczesnych — w szkole wyzywano i lżono mnie “żyd” z powodu nazwiska (które wymawiałem z polska bein a nie bajn). Miłe wspomnienia przywołujesz, Bizoń! Niech ci Bóg wybaczy, bracie podobno w Chrystusie, bo ja wybaczam takim gnojkom jak ty tylko po szczerej skrusze, w 4 oczy przeprosinach i prośbie o wybaczenie.

Niewiem czy mam domieszkę krwi i jakiej — na pewno nie typowej dla Polaków, skoro z tak niewielu współpracuję skutecznie dla dobra narodu i tak niewielu rozumie moje pretensje o naruszanie dóbr osobistych, w tym wolność od gnojkowych nękań, obelg, poniżeń i biczowań o pochodzenie. Tylko Marek Podlecki miał jaja interweniować przeciw  gnojkom jak Bizoń na swym forum. Ale i tylko Marek  wszczął kampanię anty-H1N1 w Polsce i przywołał mnie na pomoc z Kanady. Dzięki Ci, Marku, jesteś wielki. Z orłami potrafię i uwielbiam latać, z indykami nie wychodzi, żebym nie wiem jak próbował.

Proponuję antysemitom odwrotne:

– przewertujcie WSZYSTKIE rzeczone witryny genealogiczne, szansa fifty-fifty, że znajdziecie swe nazwisko

– zbadajcie swą krew (jakby nie było ważniejszych wydatków!), szansa  55%, że znajdziecie chazarską haplogrupę http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa

tj. kobita z jakiegoś polskiego plemienia puściła się, zakochała czy została zgwałcona przez Chazara — i jesteśmy z nimi spokrewnieni, czy chcemy czy nie

– do tego dochodzi demograficzne mieszanie się obu grup przez wieki na ziemiach Polski.

Antysemitom, fanatykom, pojebom radzę więc nie robić żadnego z powyższych, bo nam narodu ubędzie LOL

Przypomnę im, że łatwiutko takich “ciekawskich” zniszczyć za pomocą praw dot. dóbr osobistych, rasizmu i nienawiści. Gdybym był srulem, kiblowalibyście już dawno, jak Ulicki-Rek w Australii za zwierzęcy antysemityzm. Gdybym był srulem, na pewno nie wystawiałbym się na niewygody kampanii anty-H1N1, ani na niebezpieczeństwa w zw. z  anty-srulowymi opiniami i publikacjami, w tym za Polską Racją Stanu:

– utrata niezłej pracy rządowej w Kanadzie,

– nagonka przez profesjonalnych prowokatorów Pentagonu i agentów lobby atomowego na Beina — moderatora forum przeciw broni uranowej DU-Watch,

– nieudany zamach na mnie przez “Czeczeńca” w Krakowie kwiecień 2009 wg Marka Podleckiego,

– e-zniszczone moje referaty do monografii Prof. Scherrera.

Bizoń, czemu nie weryfikujesz tych faktów, tylko przyssałeś się do “pochodzenia”? Żądam wyników badania twej scyropolsko-religioznej krwi na haplogrupę chazarską LOL

Rezerwuję opcję pozwania cię o naruszenie dóbr osobistych, stalking, z wnioskiem o odszkodowanie, naprawę szkód wyrządzonych moim dobrom osobistym oraz o karę penalną na cele patriotyczne. Dowodów dałeś aż nazbyt. Wiem, żeś ubogi, ale to mnie nie obchodzi, tak jak ciebie nie obchodziłem ja. Założysz na swym blogu zrzutkę datków od Polaków i teraz ja będę szydził, że żebrzesz.

Znajduję u niektórych rodaków absurdalnym, że podczas gdy daliby się zabić za szkodzącego Polsce kalksztajna, węszą żydłactwo u tych, co kalksztajnów demaskują i próbują zneutralizować. Nawet jeśli uniknęlibyście sprawiedliwości, trujecie sobie dusze… Zostawicie naród agentom i nieuczciwym politykom-cynikom w kamuflażu patriotyzmu i katolicyzmu, jak ten:

Poseł-katolik Zygmunt Wrzodak nie naprawił przestępstwa plagiatu

Wg GUS, Narodowość (przynależność narodowa lub etniczna) jest deklaratywną (opartą na subiektywnym odczuciu) cechą indywidualną każdego człowieka, wyrażającą jego związek emocjonalny (uczuciowy), kulturowy lub genealogiczny (ze względu na pochodzenie rodziców) z określonym narodem. Gdzie tu wyłącznie miecze i kądziele?! Sir Julian Rose, małżonek Jadwigi Łopaty broniącej polskiej wsi i żarcia od GMO i srulo-korporacji, jest lepszym Polakiem niż niejeden Polak-leming ‘czystej krwi’.

Zgrabnie, jak zwykle, ujął to Szubert (10.1.2015) w mejlu do Bizonia: Ocenianie kogokolwiek po korzeniach rodziców, dziadków czy pradziadków z pominięciem tego, za kogo dana osoba sama się uważa to zwykłe zaklinanie rzeczywistości i instrumentalne preparowanie jej na rzecz propagandy i atakowania kogoś, kogo chce się wdeptać w ziemię. Człowiek jest tym, za kogo się uważa.

Kwestionujecie ‘narodowość’ Beina, ale nie Michalkiewicza i Brauna, w których wlepia oczy większość katolików w Polin, a którzy wg nie-katolickich obserwatorów szkodzą Polskiej Racji Stanu. Pytacie czemu Bein na wolności przy takim niby ładunku prac anty-srulowych, podczas gdy zarąbali Leppera i Ratajczaka. A czemu ww. publicyści wciąż na wolności, mimo szeregu procesów?

††††††††††††††††

From: Andrzej Szubert
Date: 2015-01-11 0:35 GMT+01:00
Subject: Re: Czy zna to Pan
To: “J. Bizoń” <jb.boguchwala@gmail.com>
A tak na marginesie…
Sam Pan wie, że żydzi żyją w Polsce od tysiąca lat. Już Kazimierz zwany Wielkim miał żydówki jako kochanki i nałożnice i one płodziły mu żydowsko-piastowskie bastardy. Później zdarzało się że żydzi udawali “nawrócenie” i dostawali herby szlacheckie. Bywało też, że zubożony szlachcic brał za żonę córkę bogatego żydowskiego arendarza. A pod zaborami po powstaniu styczniowym za pomoc carat nagradzał żydów majątkami polskiej szlachty. Mniej zamożni żydzi żenili też córki z trochę zamożniejszymi chłopami lub mieszczanami. Tak więc Polaków zażydzono w dużym stopniu i dzisiaj praktycznie trudno byłoby znaleźć kogokolwiek bez jakiejś tam domieszki żydowskiej krwi.
Tyle, że to nie to świadczy o tym, kim człowiek jest. Jedynie jego własne samookreślenie i przywiązanie do polskości jest dla mnie wyznacznikiem tożsamości człowieka.
Siedział ze mną w obozie internowanych taki Zbyszek, trochę stuknięty ale sympatyczny. Kilka lat temu opowiedział mi, że od ciotki, już po śmierci rodziców dowiedzieł się, że jego matka była żydówką. Zaskoczyło to go, ale się z tym pogodził, choć nadal uważa się za Polaka. Zresztą jako Polak został wychowany, gdyż matka nigdy mu o swoim pochodzeniu nie mówiła. Natomiast jego siostra była tą wiadomością wstrząśnięta i nadal nie chce wierzyć ciotce. Uważa się naturalnie za Polkę, a żydowskiego pochodzenia matki wyparła się, wstydzi się go i go po prostu nie przyjmuje do wiadomości. Co w sumie jest śmieszne i nieco żałosne.-  wstydzić się za matkę, bo była z pochodzenia żydówką, choć dzieci wychowała czysto po polsku.
Ocenianie kogokolwiek po korzeniach rodziców, dziadków czy pradziadków z pominięciem tego, za kogo dana osoba sama się uważa to zwykłe zaklinanie rzeczywistości i instrumentalne preparowanie jej na rzecz propagandy i atakowania kogoś, kogo chce się wdeptać w ziemię.
Człowiek jest tym, za kogo się uważa.
Piotra znam od lat i wiem, że jest Polakiem. Bez względu na domieszki krwi.

………………………..

From: Andrzej Szubert
Date: 2015-01-08 1:36 GMT+01:00
Subject: Re: Czy zna to Pan
To: “J. Bizoń” <jb.boguchwala@gmail.com>

Panie Józefie – a co wie Pan o moim stosunku do żydów?
Wbrew pozorom nie jestem żydożercą czy “antysemitą”. Osobiście znam spolszczonych 100% żydów, którzy są lepszymi polskimi patriotami niż nie jeden rodowity Polak. Z co najmniej jednym jestem zaprzyjaźniony. Z kilkoma innymi mam bliskie koleżeńskie stosunki.
Nigdy zbrodniami i oszustwami żydowskich elit nie obarczałem wszystkich żydów. Wśród nich jest masa uczciwych, porządnych ludzi – także wśród tych, którzy mieszkają w Izraelu. Są tam żydowskie organizacje, prześladowane przez władze za wspieranie Palestyńczyków.
O tym że Piotr ma domieszkę żydowskiej krwi wiem od dawna. I wcale mi to nie przeszkadza. Bo nie oceniam ludzi po “korzeniach” a po tym jacy są i co robią.

Pozdrawiam

as

2015-01-07 2:12 GMT+01:00 J. Bizoń <jb.boguchwala@gmail.com>:
A to Pan zna Panie Andrzeju/
Jeżeli tak – to przy Pana stosunku do żydów zupełnie nie rozumiem o co Pan walczy ramię w ramię z Beinem.
JB

Ale za to Polskę zasiedlą dobrzy Żydzi – a Bein w tym pomoże i pomaga.
Co prawda źli to przygotują – no, ale dobrzy skorzystają,,, i ich wykiwają.
Tak wynika wg Beina.
[fikołki z daszkami, podkreśleniami, odstępami są po, aby nie wpaść tam w moderację}

Józef Bizoń
7 stycznia 2015 at 01:28 · Odpowiedz
Wykład-opowieść o dobrych Żydach

Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009
Posted by grypa666 w dniu 31/10/2009
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009
================

Rebe said – 01/11/2009 at 00:18
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009

Nadszedł czas na trudne pytanie:
Panie Piotrze, czy jest pan Żydem?
========================
od p.b.: a kto pyta? jeslis rebe to wiesz, jesli nie to po co ci to?
czas obrocic miotle kijem do natarcia i przepedzic agenciury
Odpowiedz
——–

Zenobiusz Said – 01/11/2009 at 00:34
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009

Otóż to.Nie ma to żadnego znaczenia.Rozmawiałem 20 lat temu z Żydówką, która jako dziecko przeżyła Auschwitz.Poruszaliśmy najbardziej mroczne wątki szerokiego tematu historii tego nieszczęsnego narodu.Zgodziła sie że pod przykrywką jej narodu ukrywa się złowroga sekta mrocznych sił która, kto wie czy nie więcej żydowskiej krwi przelała w historii,niż ktokolwiek inny.Są Żydzi którzy oddają życie za Prawdę jak inne narody.Pora by silne żydowskie lobby stanęło po stronie innych narodów.
============================
od p.b.: te historie zydowskiej tragedii zterroryzowanych mas opisuje Izrael Szahak w ksiazce dostepnej po polsku; zydowskie elementy antysatanistyczne sa wsrod nas, ale zbyt wielu polakow ma klapy na oczach, nalozone przez …satanistow (np. nienawisc do ruskich, muzulmanow, antysemityzm…); postepoi Zydzi sa jeszcze bardziej kontrolowani, przesladowani niz goje – z wiadomych przyczyn – nie mozna dopuscic do tego, zeby czlonek wlasnej grupy krytykowal wlasne zboczone jelity, bo wtedy pada wiarygodnosc misternie od wiekow tkanego kobierca zniewolenia swiata
Odpowiedz
———-

Zenobiusz Said – 01/11/2009 at 00:36
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009
Ba ,było by dobrze gdyby Pan Piotr był Żydem.To wytrącało by kupę argumentów tzw unym.
==========================
od p.b.: juz wytracilo, gdy ich agenciury wlazly tu z nalepka „antysemita” dla beina; poprawilem na „samonieniawidzoncysie” …ufff nie mata krutszyh sluf w tym waszym jenzyku?

[Zrzut ekranów_1: https://jozefbizon.files.wordpress.com/2015/01/p_b_dobry_zyd_1_e1_e2-1024.jpg ]
Do tego zamieszczony jest ciąg dalszy tej opowieści

Józef Bizoń
7 stycznia 2015 at 01:34 · Odpowiedz
Ciąg dalszy spod
http://www.monitor-polski.pl/1500-placowek-medycznych-zamknietych-umrze-mniej-polakow/comment-page-4/#comment-197022

Wykład-opowieść o dobrych Żydach

grypa666 said – 01/11/2009 at 00:44
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009
Otóż to! Pod przykrywka walki z ‚antysemityzmem” kryminaliści znaleźli sobie alibi. Dlatego powinnismy sie jednoczyć z uczciwymi Żydami, gdyż niebezpieczeństwo jest takie samo dla nas jak i dla nich. Pi^otr blisko współpracował / współpracuje z publicystami żydowskimi, którzy ujawniaja ten satanistyczny podstęp (Henry Makov, prof. Michel Chossudovsky i in.). Ja sam mieszkałem i pracowałem na Manhattanie gdzie mieszkało wielu Żydów, codziennie przeprowadzłem rozmowy, nawet byłem z kilkoma zaprzyjaźniony. To oni mi uświadomili po raz pierwszy co się dzieje w USA, a było to na początku lat 90-tych. Słuchałem z niedowierzaniem o tym co to jest naprawdę FED i że podatki w USA są nielegalne…
===============================
od p.b.: w info nurt i wir mielismy z kanady Marka Rysa i Henry Makowa, w ostatnich latach wspolpracuje z Michelem Chossudovskym (Kanada) , Bratem Nathanaelem (USA), Christopherem Bjerknesem (USA), Kaeren Parker (USA); moje referaty naukowe nt. satanistow i stosunkow polsko-zydowskich naszpikowane sa informacjami-skarbami, niedostepnymi od nie-Zydow, np. z witryny jewsnotzionists, od dysydentow izraelskich itd — guzik bysmy wiedzieli prawdy o zydach-draniach, gdyby nie ci ludzie
=========== ==

Rebe Said – 01/11/2009 at 01:07
Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009
Było kilku sławnych Żydów w Polsce np.Kazimierz Bein – okulista. Byli też mniej sławni – komunistyczny komendant Krakowa tez chyba nazywał się Bein.
======================
od p.b.: no widzicie, nawet pod danym nazwiskiem sa szuje i porzadni; czy kabe byl zydem nie wiem ale jesli to moj dziad stryjeczny (jak mowil moj Ojciec inz. Aleksander Bein), to zasluzyl sie najbardziej zwiezlymi tlumaczeniami polskich pisarzy (np. quo vadis) na esperanto; w pewnej chwili rzucil wszystko nikt nie wie dlaczego; ja chyba cos z tego odziedziczylem, bo mam ochote zrobic to ws. pandemii i dzialalnosci dla rodakow, tj. polakow;
sw. pamieci moj ojciec opowiadal tez o dziadku czy pradziadku, nie pamietam, ktory siedzial w kiciu wsadzony przez cara za dzialalnosc rjewolucyjna, siedzial podobno obok rozy luksemburg, tlumaczyl kapital marksa stukaniem przez sciane — stad tez cos oddziedziczylem, bo lubie tlumaczyc, tylko nie marksa; za kare moj dziad utracil majatek pod lodzia;
perspektywy czasu musze przyznac e car wiedzial co robi wsadzajac do ciupy socjalisow, z drugiej strony bylo to wtedy cos jak new age teraz – ekscytujace porywajace mlode umysly (ci sami satanisci zreszta stoja za obydwiema zmylkami);;
jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm,
znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski;
niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek”

[Zrzut ekranów_2 : https://jozefbizon.files.wordpress.com/2015/01/p_b_dobry_zyd_1_e3_e4-1024.jpg ]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

13 comments

Comments are closed.