Jak zmartwychwstaje Polska

From: Wiesława (Vismaya)
Date: January 13, 2015 10:30:13 PM PST (CA)
To: Piotr Bein

W kraju, gdzie ludzie są podzieleni i panuje niezgoda ba

 

rdzo łatwo jest dalej judzić i podżegać ludzi wykorzystując nienawiść do wygrania swoich brudnych interesów. Żaden normalny naród, w którym panuje jednomyślność nie pozwoli swoim przywódcom na prywatę i działanie przeciwko ogólnonarodowym interesom… i żaden normalny polityk nie będzie działał przeciwko swojemu narodowi, którego jest reprezentantem, ponieważ naród może go oskarżyć o zdradę i taki pociągnie sam siebie do zagłady. Ale żeby tak było musi być normalny naród i normalni politycy …. niestety, kiedy w danym narodzie ludzie są bezmyślni, ogłupieni przez nie wiadomo kogo … a w Polsce zawsze tak było, że kto raniej wstał ten rządził, toteż wszyscy biegną za owczym pędem nawet nie zdając sobie sprawy kto za tym stoi, i kto dzisiaj rządzi, zawsze bardziej nas interesowały cudze podwórka niż swoje …np wielu w Polsce woli pilnować Beina i Vismayę w Vancouver jako zagrożenie narodu niż własnej pani premier i pana prezydenta… głupi Polacy szukają własnych ofiar, z góry upatrzonych aby upiec własną pieczeń…bo zawsze komuś czegoś zazdroszczą i ta bezinteresowna zawiść i zazdrość ich  zniszczy do końca … bo tak jakby nam się tu coś stało, jak przestaniemy prowadzić te strony, blogi … więcej czasu i wiatr z głowy …..sezon narciarski, wakacje w Mexico i spokój w sercu… co dostajesz jakąś wypłatę za to co robisz?  I to są bezmyślni głupcy, ponieważ nie zastanawiają się co tak naprawdę mówią i robią, znaczy potężny nonsens … i kopią sobie sami głęboki dół … a władcę narodu przeróżnej maści patrioci i tak zrobią sobie z tego, kto rano wstał i mocniej wrzeszczy. A to wcześniej czy później taki naród doprowadzi do zguby, bo przemawia przez niego straszna głupota i nienawiść. Do takiego stanu doszła dzisiaj Polska, stoi na krawędzi głębokiego dołu!. I nie jest to niczyja wina, żadnego żyda, czy Beina z Canady … żyda czy nie żyda … czy Vismayji bo ma Kundalini i czakry … przez co, olaboga, Polska ginie… tylko i wyłącznie głupich Polaków, którzy teraz upatrują alibi, gdzie się da na swoją głupotę i nienawiść do samych siebie… trzeba ten bagaż na kogoś zrzucić. I nic innego nie zaślepia tak ludzkich umysłów jak nienawiść … nawet słowa wypowiedziane grzecznie w moim kierunku posłużyły głupiim do wykreowania nienawiści …. bo jakże to można do siebie mówić grzecznie i spokojnie! To w Polsce nienormalne!

W Kanadzie na każdym kroku słyszę, jak ludzie we wszystkich kolorach skóry mówią do mnie, i nie tylko do mnie  – “my sweetie” (kochanie moje). Kiedy mieszkałam w Grecji,  grecy przeszło 5 lat mówili do mnie “chryso mu” – czyli  złotko moje … pewnikiem dlatego Grecja poszła w dyby i mają teraz kłopoty ……  … ale póki co jeszcze zażalenia w tej sprawie nie miałam i nikt mnie nie prześladuje tak jak JB za tą “perłę”,… to się dopiero narobiło – ludzie mówią do siebie miło !!!! Nie po polskiemu, tu trzeba było by z grubej rury … jak to u Monitora na blogu – głupia cipa ….tak po chrześcijańsku …. i w rej kulturze nikomu to nie przeszkadza, a póznuej płacz i zgrzytanie zębów – Polska ginie  i ludzie skaczą do swoich gardeł jak wściekłe wilki, a nic tak nie zaślepia ludzi jak nienawiść. Szukanie winy w tobie, we mnie świadczy tylko o tym jakie naprawdę jest polskie społeczeństwo … słabe i napędzane niskimi emocjami!
I człowiek musi wiedzieć, że nienawiść jaką w sobie nosi zawsze jest jego tworem umysłu ….nawet jak inni dają do tego powody … tak samo jak miłość. I nie szukajmy jej źródeł u innych ludzi tylko u siebie!

I właśnie ty, tak samo ja i pewnikiem jeszcze z kilku by znalazł padliśmy ofiarami nienawiści po polskiemu … cała tą frustrację za obecny stan trzeba na kogoś zwalić ….. ale czy to Polskę naprawi kiedy wyklucza z tej swojej gry ciebie czy mnie ? …. NIE !… bo ani ty ani ja w niczym nie zawiniliśmy …. karawana będzie szla dalej … i znajdą się nowe ofiary …. ..

ja tam nie politykuje, niech sobie wybierają kogo chcą …. odkąd wyjechałam z Polski nie głosowałam w żadnych wyborach i nie mam zamiaru, nawet w Canadzie … piszę o nat. leczeniu, na temat mistyki, ostrzegam o zagrożeniach, np szczepionkach, chemioterapii, etc … kto chce niech czyta, jest za darmo, jeśli coś tam nie pasuje – niech tą stroę mija, przymusu nie ma, a nawet mówię – nie rozumiesz zawartych tu treści- wyjdź stąd, nie psuj sobie głowy! ….
a stołki niech sobie Polacy w Polsce sami obsadzają kim tylko chcą, mogą sobie posadzić na tronie samego Obamę  … jak im będzie dobrze, mnie będzie 10x dobrze … i ty też się nie mieszaj w tą ich brudna politykę, bo oni sami tam nie wiedzą komu dziś tą Polskę powierzyć! ….. i ja też nie mam pojęcia …….bo tu trzeba dobrego czarodzieja!

W

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/