Prof. Majewska: Szczepienia źródłem epidemii

From: Maria Majewska
Date: January 14, 2015 3:31:00 PM PST (CA)
Subject: Szczepienia źródłem epidemii.

Szczepienia źródłem epidemii.

Udowodniło to naturalistyczne badanie przeprowadzone przez marynarkę wojenną USA.   Na zamkniętym okręcie wojennym (czyścicielu min)  99 spośród 102 młodych członków załogi zostało zaszczepionych szczepionkami grypowymi  i 25 zachorowało na grypę wkrótce po szczepieniu.  96% osób, które zachorowały było zaszczepionych. To dowodzi, że szczepionki te nie tylko nie chronią przed chorami, ale są głównym źródłem epidemii, bo zawierają aktywne wirusy oprócz innych toksyn.   (http://www.NewsmaxHealth.com/Headline/flu-shot-vaccine-USS-Ardent/2015/01/12/id/618117/#ixzz3Oq4Zhs63 )

Podobne doniesienia pochodzą z Korei Południowej, gdzie po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień przeciw ospie wietrznej zachorowalność na te chorobę się potroiła (wzrosła z 23 przypadków na 100 tys., do 72 na 100 tys.  (http://www.greenmedinfo.com/blog/chickenpox-vaccine-when-mandated-increases-disease-outbreak-south-korean-study-0).  Natomiast w Indiach i Pakistanie masowe szczepienia OPV (na polio) stały się źródłem epidemii tej choroby.

I tak jest z większością chorób zakaźnych w naszych czasach, chorują głownie zaszczepieni i oni stają się ogniskami infekcji dla innych osób w ich otoczeniu. Wg doniesień z Afryki, epidemia eboli wybuchła tam  wkrótce po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa. Podobnie jest w Polsce, gdzie od lat regularnie wybuchają epidemie lub ogniska chorób zakaźnych wśród dzieci wyszczepionych w 98% .   Obecne toksyczne i chorobotwórcze szczepienia bardziej przypominają broń biologiczną wymierzoną przeciw całej populacji, niż środki prewencji chorób.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/