Antypolonizmy wybiurcze

Andrzej Szubert: Piotr, zwróciłeś uwagę na to? …jednemu z nielicznych przedstawicieli polskich elit.
I takie są te “polskie elity” – nie są w stanie dostrzec, że tzw. “wybory” to zwykła farsa, igrzyska dla tłumu, ustawione tak, że tylko agenturalni kandydaci mają szansę na zwycięstwo. Bez dojścia do załganych żydo-mediów, bez zaplecza organizacyjnego w całej Polsce i bez wielomilionowej kasy na kampanię plankton polityczny jest bez szans. A jeśli raz na jakiś czas pojawi się nieagenturalny człowiek z charyzmą, to wykończą go jak Leppera.

Profesor Korab-Karpowicz nie zna dokładnie tej historii. Kalkstein w lutym 2005 w fundacji Sorosa straszył Samoobroną: Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony…
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie

A jesienią tegoż 2005 roku tenże Kalkstain tę Samoobronę wciąga do koalicji rządowej. To była zaplanowana operacja zniszczenie jej. Powołane w pośpiechu przez PiS CBA fabrykuje “aferę gruntową” przeciwko Lepperowi, dodatkowo sfabrykowano i me(n)dialnie nagłośniono tzw. “seksaferę”, Samoobronę i Leppera skompromitowano, a koalicja upadła.
Ważne przy tym jest zauważenie faktu, że Kalkstein gotów był z rezygnacji z połowy kadencji, byleby zniszczyć Leppera zagrażającego okupacyjnemu układowi.. A gdy Lepper zamierzał później powrócić do polityki a był w posiadaniu wielu materiałów kompromitujących POPiS zamordował go “seryjny samobójca”.

Tak więc udział w tych farsach to strata czasu. Nieagenturalni kandydaci nie mają szans. A jak się zdarzy fenomen jak Lepper (czy Haider w Austrii) – to takiego wykończą.

Nie tędy droga do odzyskania suwerenności i uwolnienia Polski spod okupacji. Niestety większość ślepców tego nie pojmuje.

Wracam do “polskich elit”… W obozie w Nysie trzymano z nami Wrocławian ze środowisk akademickich (Uniwersytet Wrocławski, Akademia Medyczna i.in.). Na codzień miałem na pęczki profesorów, docentów, doktorów i adiunktów uniwersyteckich. Tyle że “od strony kuchni”. Razem z nimi klawisze prowadzili mnie na spacernik, do łaźni, po “wypiskę”. Dyskutowałem z nimi w celach, na korytarzu, na spacerniku, pod prysznicem. I zauważyłem, że poza własną specjalnością niewiele wiedzą. W wielu różnych sprawach wiedziałem więcej od nich. I co najważniejsze, widziałem ich zagubienie, nieporadność, małostkowość, zgryźliwość, niekiedy wręcz śmieszność – czyli te cechy, których nie widać podczas wykładów na uczelniach czy w wystąpieniach w telewizji. Nimb, jakim to środowisko się otacza – “elita”, mędrcy w wieży z kości słoniowej prysł w moich oczach na zawsze.

Podczas ostatniej naszej rozmowy telefonicznej powiedziałem, pamiętasz, że każdy naród ma taką władzę (i elitę) na jaką zasługuje.
Rosjanie mają prawdziwego prezydenta. A my mamy co mamy.

Np. “elitę narodową”, ślepą, głupią, bezmyślną. Która wierzy w “wolną Polskę”, “demokrację parlamentarną” (podstępną zakamuflowaną dyktaturę pluto-, medio- i agenturalnej partiokracji) i w igrzyska dla tłumu – “wybory” – mające legalizować i legitymować okupacyjny układ.

Taką mamy “elitę polską”. I dlatego Polska jest PRZEGRANA! Niestety…

…………………….

From: Piotr Bein
Date: January 26, 2015 6:53:26 AM PST (CA)
To: “Prof. W. Julian Korab-Karpowicz”
Cc: Pl all
Subject: antypolonizmy wybiurcze

Witam

Ubiega się pan o prezydenturę Polin, publikuje swe poglądy i program, więc zaprasza krytykę. Spodziewał się pan pobekiwania w poparciu?

Nie ma pan pojęcia o realiach politycznych w Polin ani globalnie, a z energetyki i ekologii też pała.

Jak może Polak powiedzieć, że Polska odzyskała niepodległość! #[email protected]&*! Tylko srule u waadzy w Polin, szabas-goje i polactfo tak klepią za hasbarą!

Proponuje pan przylegać do istniejącego żydo-systemu w Polin i globalnie. Zamiast do czołowych środowisk dysydenckich w USA, powojażowałby pan do marionetek srulobanksterii w Waszyngtonie.

Czy naprawdę myśli pan, że jako prezydęcik w krawatku, któremu kłania się w pas polactfo,  przeciwstawiłby się pan tysiącom skorumpowanych (p)osłów w KneSSejmie, aparatczyków waadz lukalnych, lobbystów żydo-korporacji, kretów suszp wszelkiej maści srulowej — z USraela, Brukseli, Berlina, Londyna… Nawet jeśli jakimś cudem poradziłby pan sobie z razwiedkami, to bez zrównania istniejącego systemu z ziemią, bez re-edukacji i odkorumpowania milionów polactfa i szabas-gojów zdziałałby pan ZERO dla Polskiej Racji Stanu.

Pana pomysły twardej energetyki to przedłużenie totalitaryzmu przemysłowego srulobanksterii. Cokolwiek pan zrobi dla narodu, oni przejmą, tak jak przejęli polski patent szczelinowania. Bo przed suwerennością gospodarczo-finansową trza zdobyć niezawisłości: polityczną, zbrojną, biologiczną… A tu srule są nie do pokonania. Jedyna nadzieja w bloku BRICS i Rosji, a od tych pan steruje z daleka, żeby nie narazić się wybiurcom polackim… i suszpom.

O innych sprawach też nie ma pan zielonego pojęcia. Uważa pan po polsku, że status, tytuł profesora wystarczą dla zyskania autorytetu politycznego. Pana biografia i status nie są substytutem mądrości politycznej ani karyzmy narodowej.

Apeluje pan do mas tanim scyropolstfem. Frazesy o tym, jak bogata jest Polska w zasobach i jaka unikalna możesz pan schować dla frajerów. Wystarczy wyjechać z Polin, by zobaczyć, że każdy naród kocha swą ziemię, tradycje i ‘wiarę’ przodków, a krajobraz mają też piękny jeśli nie piękniejszy. Miszkałem poza Polską w 2 krajach. Dania nie ma zasobów mineralnych (nie licząc Grenlandii) a mądrością i gospodarnością wysforowała się do czołówki światowej. Kanada ma ogromne zasoby, rozkradane przez żydokorporacje. Z Tarsands zrobili krajobraz księżycowy i źródło trucizn środowiskowych, a rury stamtąd rujnują Kanadę tysiące km od Tarsands — żeby Chiny miały tani surowiec i żeby dosrać tym Rosji!

W obu krajach nie doświadczyłem tyle przykrości, co od polactfa… Co pan propnuje dla naprawy polskiej duszy?

Konkretów wobec tragicznych realiów narodu nie potrafi pan wykrzesać (ani niemógłby zrealizować, nawet gdyby je pan miał). Taki Andrzej Szubert po zawodówce bije pana na głowę. Pierwej głosowałbym na niego, ale on nie dureń i nie pcha się między plankton polityczny na srulowym rekinowisku. https://piotrbein.net/2015/01/26/tw-andrzej-szubert/

Antypolonizm zwalczam bez cudzysłowu. Pana ignoranckie kandydowanie zaliczam do takiego.

pozdravP

………………………………..
From: W. J. Korab-Karpowicz
To: Piotr Bein
Today at 1:06 AM

Wiadomość: Szanowny Panie,

Skoro zwalcza Pan “antypolonizm” dlaczego wystepuje Pan przeciwko jednemu z nielicznych przedstawicieli polskich elit. Wystarczy sprawdzic informacje biograficzna.

Pozdrawiam,

Wlodzimierz J. Korab-Karpowicz

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/