[dyskusja] VIDEO Sekty satanistyczne i ich walka o władzę

Wiesława (Vismaya): To jest prawda, tylko w kosmosie są podwójne moce, które sobie nawzajem przeszkadzają, odkryłam to już w 2000 roku ….. chociaż w tamtych czasach moja głowa była jeszcze na to za ciasna …. zresztą na dziś też mam jeszcze parę pytań….a kiedy znajdę na nie odpowiedz pewnikiem wynurzą się nowe ….
i jeszcze inna prawda, której ludzie jakoś nie chcą przyjmować, akceptować… nasza strona duchowa, pomimo, że na świecie tyle religii i tyle mówi się o Bogu i naszej duchowości, to jednak jesteśmy w tym temacie – znaczy w rozeznaniu człowieka mistyki, tej prawdziwej naszej drogi – przeznaczenia na etapie raczkowania ….. to jest zaledwie maleńki procent ludzi, którzy mają jakąś głębszą wiedzę na te tematy i weszły w przydział mistyki……nie tej książkowej, tylko tej wbudowanej w nas, która budzi wewnętrzną mądrość ….. rozmawiam z Romkiem Nachtem na skype,  ma dużą wiedzę, która do mnie przemawia.
Nie musisz tego od razu akceptować … ale nie ignoruj ….. w roku 2000, kiedy obudziły się we mnie pewne rzeczy, zrozumiałam wiele i to w oka mgnieniu… i to okazało się prawdą … chociaż wówczas było dla mnie nie do przyjęcia …

PB: jesli kosmici steruja Ziemianami od tysiecy lat, to powinni byli, przy swej przewadze intelektualno-technicznej wykierowac Ziemian w jedna czy druga strone, a tu sie okazuje walka dobra ze zlem ad infinitum, coraz wieksze nieodwracalne zniszczenie biosfery (chemizacja, GMO, radiacja…)
nowych technologii nie dostajemy od kosmitow, bo taki np. mind control zajelo rozwinac dziesiatki lat, a Rockefeller glowkuje nad chemiczno-biologicznym niszczeniem gojow w podobnej skali czasu
sklaniam sie do podobnego wniosku jak [AS], bo:
– dowodow na bytnosc wspolczesnych kosmitow wsrod nas nie ma, o ile wiem (natomiast są w przeszlości)
– ‘dowody’ Snowdena, jesli istnieja, to mogly byc podlozone przez suszpy do dalszego oglupiania gojow

Andrzej Szubert: New agowskie bzdury dwóch żydowskich dezinformatorów. Poza informacją, że Rosja przeszkadza globalistom i dlatego jest zwalczana cała reszta to propaganda, wybielanie żydów i żydo-banksterów i zwalanie ich win na reptylian.
Podobne bzdury są tu:
https://www.youtube.com/watch?v=OchMm9C-A0Y
Zwłaszcza końcówka w tym filmie jest czystą propagandą – Hamas ostrzeliwuje izraelskie żłobki i przedszkola (bzdura), a Izrael widząc dzieci palestyńskie na dachach nie odpowiada ogniem – oczywiste kłamstwo.

Nacht to czysty żyd – służył w armii izraelskiej (ok 10 minuta)
https://www.youtube.com/watch?v=MJz9Os2K3cA

………………………….

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vGww3yXCOVk?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/