Noworosja krwawi i płonie…

Noworosja krwawi i płonie…

.

Rosja i Donieck.

Aż boję się zabierać do tego tekstu. Świadomość faktu, że w republikach Donieckiej i Ługańskiej trwa barbarzyńska agresja bandytów podległych kijowskiej juncie mordujących ludność cywilną napełnia mnie grozą. Mimo rozejmu wciąż trwają tam walki banderowskiego agresora/pacyfikatora z armią wyzwoleńczą zbuntowanych republik. Ciągle leje się ludzka, słowiańska krew. Cierpi przede wszystkim ludność cywilna. Nie tylko od bomb, rakiet i kul. Agresor sprowadził na nią strach, głód, niepewność jutra.

Działania wojenne szczegółowo na bieżąco opisuje strona ADNOVUM:
https://adnovumteam.wordpress.com/

Także „interesariusz” na neonie 24 prowadzi codzienne raporty z Noworosji:
http://interesariusz.neon24.pl/

Załgane, skurwione zachodnie żydo-media oraz kijowska bandycka junta zbrodnie banderowskiej swołoczy zwalają na armię wyzwoleńczą. Tak jest z ostrzeliwanymi autobusami, trolejbusami czy Mariumpolem.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-na-ukrainie-autobus-z-cywilami-ostrzelany-z-gradow,505669.html
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/atak-w-doniecku-zabici-i-ranni-po-uderzeniu-pocisku-mozdzierzowego-w-trolejbus,508173.html
http://natemat.pl/131133,rosja-twardo-odpowiada-na-ukrainska-ofensywe-wielu-zabitych-i-rannych-po-ostrzale-blokowisk-w-mariupolu

W rzeczywistości są to wszystko zbrodnie i prowokacje agresora/pacyfikatora kijowskiego. Powstańcy nie mają powodów aby mordować własną, popierającą ich ludność. Nie strzelają do swoich. Wszak wśród zabitych są ich matki, siostry, ojcowie, bracia. Tylko ktoś wyjątkowo załgany te zbrodnie przypisywać może powstańcom.

Bandycki ostrzał Mariumpola przez banderowską swołocz miał nie tylko wzmóc antyrosyjską nagonkę propagandową na arenie międzynarodowej i wymusić nałożenie na Rosję kolejnych sankcji. Takie prowokacje służą  też sfabrykowaniu „alibi” do otwartego militarnego wsparcia bandyckiej junty czego domagał się ostatnio Zbigniew kurwa Bujak. Przede wszystkim zaś takie prowokacje mają wymusić na powstańczej armii zaprzestanie kontrofensywy, jaką ona prowadzi w myśl zasady – jeśli nie zaprzestaniecie ataków na nasze oddziały, będziemy mordować ludność cywilną a winę zwalimy na was.

Mordowanie ludności cywilnej przez banderowską swołocz nikogo dziwić nie może. Wszak bandyckie ukry publicznie nawoływały do wymordowania Rosjan w Noworosji.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/08/02/kijowska-presttytutka-plci-meskiej-bohdan-kurwa-bandyta-butkiewicz-nawoluje-do-wymordowania-15-mieszkancow-donbassu/
Agresor/pacyfikator kijowski nie ma powodu oszczędzać ludność cywilną, wrogą bandytom kijowskim. I stosuje gdzie może politykę spalonej ziemi winą za własne zbrodnie obarczając powstańców. Nie jest to nowość w prowadzeniu bandyckich agresji. Jak napisał do mnie niedawno Kaz Dziamka:„faszystowskie ukry:

Ktos zauwazyl, ze metoda celowego mordowania ludnosci cywilnej i masowego niszczenia zaplecza, czyli wszystkiego co sie da (jak budynki, szkoly, ogrody, itd.) to szczegolnie amerykanska „filozofia” wojny. (Tak np. Amerykanie niszczyli Indian: wybic wszystkie bizony, zniszczyc wszystkie sady i ogrody Irokezow, itd. W Wietnamie, zniszczyc cala dzungle. A teraz drony: zeby zabic jednego domniemanego „terroryste”, zabic tez 15 przypadkowych cywili, w tym dzieci i kobiety. A podczas 2. wojny zmasowane dywanowe naloty bombowcow i totalne zniszczenie, spalenie calych miast niemieckich, jak to „wymyslil” wielki jankesowski „strateg” Gen. Curtis LeMay.)

Ukry szybko sie ucza od jankesowskich „doradcow” na Ukrainie. A jankesowscy doradcy szybko ucza Ukrow”

Kaz ma rację z zastrzeżeniem, że dronami CIA nie morduje „terrorystów”. CIA sama jest ojcem chrzestnym, patronem i i sponsorem „islamskiego” terroru

.
a dronami w Pakistanie, Afganistanie czy Jemenie morduje bojowników muzułmańskich walczących z usraelskimi okupantami i agresorami.
.
W sprawie wojny w Noworosji nie zapominajmy o podstawowych faktach – mieszkańcy Noworosji korzystając z prawa do samostanowienia w powszechnym referendum miażdżącą większością głosów odcięli ich republiki od bandyckiego Kijowa. Agresja bandyckiej junty była bezprawna. Bandyci uzurpatorzy z Kijowa nie mogą ignorować woli większości mieszkańców Republik Donieckiej i Ługańskiej. A jednak z poparciem bandyckiego żydo-zachodu to robią, a winę za własną agresję na te republiki zwalają na Rosję.
.
Od wielu tygodni trwa walka o lotnisko w Doniecku. Nikogo nie powinno dziwić, że bandyckie ukry tak walczą o ten obiekt – wszak nie chcą dopuścić do tego, aby pomoc humanitarna docierała do Doniecka szybko drogą lotniczą. Dlatego tak o lotnisko walczą.
.
Sytuacja gospodarcza i finansowa Ukrainy i kijowskiej junty jest katastrofalna. Zbankrutowana jewrounia nie ma możliwości finansowania kijowskich bandytów.

http://polish.ruvr.ru/news/2014_12_18/Juncker-UE-nie-moze-dalej-kredytowac-Ukrainy-8519/

Ostatnio bandyta Jaceniuk wyżebrał w Berlinie u agentki Bilderbergów Merkel pół miliarda euro (ciekawe z czego oddadzą te pieniądze?)
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1347665,Ukrainski-premier-w-Berlinie-Niemcy-oferuja-wsparcie-dla-Donbasu

Tak naprawdę bandytów kijowskich nie jest stać na prowadzenie tej wojny. A jednak ją kontynuują. Wykonują polecenia swoich mocodawców zza oceanu. To żydo-banksterom zależy na „targaniu Rosji za włosy”, na nagonce na nią, na doprowadzeniu do upadku prezydenta Putina. Chcą polityką sankcji nakładanych na Rosję za jej domniemany udział w tej wojnie wywołać niezadowolenie Rosjan z polityki władz FR co miałoby zaowocować „kolorową rewolucją” i upadkiem prezydenta Putina. Temu służy operacja „Ukraina”. Temu służy ta wojna. Szczytem marzeń bandytów byłoby czynne włączenie się Rosji do wojny. Rosja o tym wie i nie daje się sprowokować.
.

.

A tymczasem ciągle, dzień za dniem w Noworosji giną Rosjanie. A załgany skurwiony zachód szczuje na Rosję i wspiera kijowskich morderców. I nikt nie urządza na żydo-zachodzie marszy pamięci pomordowanych Rosjan na wzór marszy upamiętnienia ofiar operacji obcej flagi tajnych służb zachodu w Paryżu.

.

Rosjanie, Słowianie to dla żydo-zachodu podludzie. Kto by urządzał marsze ku ich pamięci…

Ale są tacy co o tych zbrodniach pamiętają.  I ich nie zapomną!

Mam nadzieję, że dożyję dnia, kiedy na ławie oskarżonych międzynarodowego trybunału zasiądzie junta kijowska, banderowscy zwyrodnialcy mordercy oraz ich sponsorzy z żydo-zachodu z bandytami marionetkami Obamą i Merkel oraz ich mocodawcami – Rothschildem, Rockefellerem, Sorosem, Brzezińskim i Kissingerem – na czele.

.

.

opolczyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/