Smarkowi Kefirkowi adieu

Jarek Kefirek był łaskaw popełnić niesłychanie mondre artykuliki:

https://kefir2010.wordpress.com/2015/01/06/podlosc-trolli-nie-zna-granic-kto-pod-kim-dolki-kopie-czyli-o-stronie-monitor-polski-pl-slow-kilka/

https://kefir2010.wordpress.com/2015/01/13/rosja-odpowiada-za-zamachy-w-paryzu-celem-wywolanie-islamskiego-powstania-i-uderzenie-na-ukraine/

https://kefir2010.wordpress.com/2015/01/18/putin-stanie-przed-trybunalem-miedzynarodowym-a-rosje-czeka-podzial-mapa/
W jednym z nich twierdzi on, że PANowiec dr Maciej (Persykop) Pokora to Szewczyk Dratewka. Znam obu z widzenia — to są 2 różne osoby! Chyba ze stary pryk Pokora zna jakąś sztuczkę, by się przepoczwarzać we względnie młodego sajana/mosiadziaka (99% pewne ze taki jest SzD, wg mej analizy).

Jak zwykle dla durniów, u smarka Kefirka czytamy, że masakry paryskie to robota Putina . Kto śledzi wątek wie, że to mur beton mosiadowa fałszywa flaga.

Dla smarka, ruskie zestrzelili MH17. Skond on wi, skoro nie ma oficjalnego wyniku oficjalnego śledztwa przez wrogów Rosji? Gdyby mieli dowód na ruskich czy chociaż ich donbaskich ‘zielonych ludzików’, to na pewno byśmy już wiedzieli ze ścierwomediów i załamywania rąk przez srulowe marionetki politykierskie.

Kefir myśli. że Grypa666 wypadła z obiegu, a na blogu stoi bykiem, że się zawiesiła do odwołania. Gdyby miał jeszcze nieco pod sufitem, domyśliłby się też po co: sprawy przeciw polactfu zabiorą nieco czasu… samo przetłumaczenie kluczowych materiałów dla RCMP zabrało kilka dni.

Jak to Grypa666 się zamknęła, skoro nadaje jak przedtem z Piotr Bein blog?! Odbiorcy anglojęzyczni nie pyskują debilnie jak polactfo i wszyćko im jedno czy ja kitajec czy eskimos, jeśli nadaję słuszne sprawy. Poza tym są sprawy ciekawsze niż użeranie się z polactfem o Polin:

Jak to Grypa666 rusofilna? To i serbofilna i muzułmano-filna i syryjo-filna i bezdomni-filna… staję w obronie słusznej sprawy, zasranej przez sruli, a że kefir wyprany rosofobiczną hasbarą, to raczej znaczy, że on srulo-filny.

Jak to Grypa666 prawicowa? Skąd te pojęcia z żydłackiego politykoznastfa? Dopiero co u nieruchawego Maruchy opluli mnie jako lewicowca (bo się upomniałem o własne prawa, lżony “żyd” przez katolaków jak Bizoń i pojebów jak Persykop). Nie jestem na lewo ani na prawo ani w środek… jestem sobą i głęboko w de mam durne nalepki.

Kefirek próbuje czytelnikom zrobić kefir z mózgów… Rutynowo pytam więc: z durnoty własnej czy jest może sajan/mosiadziak?

Ale strategia ‘zapanowania’ rynku blogowego działa… są miliony polactfa durnego jak on, to i miliony wejść u niego.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/