ZGŁOSZENIE DEMONSTRACJI w Gdańsku przeciw bezrobociu i samowoli żontu

URZĄD MIASTA W GDAŃSKU

WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH

Temat: ZGŁOSZENIE DEMONSTRACJI ORGANIZOWANEJ PRZEZ WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU
Do: wso@gdansk.gda.pl

FUNDACJA GOSPODARCZA BEZROBOTNYM                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            GDANSK 27.01.214 r.
SŁAWPOL   WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOSĆ
GDANSK – BYDGOSZCZ
80–308  Gdansk ul.Wita Stwosza 73
KRS 0000251528

ZGŁOSZENIE DEMONSTRACJI

PRZECIWKO BEZROBOCIU  I LIKWIDACJI  MIEJSC PRACY W POLSCE

Fundacja SŁAWPOL zgłasza orgnizownaną przez naszą organizację pozarządowa non-profit  pokojową demonstrację w Gdańsku w dniu 01.02.2014 r.
Początek o godz. 15.00 – zbiórka przed Dworem Artusa i  tam będą miały miejsce wystąpienia  uczestników. Zgromadzeni mieścić się będą przy Dworze Artusa i  Neptunie na ul.Długiej .Zakończenie planowane jest na godz.17-tą.
Osoba kieruąjca i organizująca demonstrację to pan SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI prezydent fundacji SŁAWPOL.
Przewidujemy  ilosć uczestników OKOŁO 500 osób.Podczas demonstracji porządku będzie pilnowała SŁUŻBA PORZĄDKOWA  złożona z 7 – u naszych wolontariuszy.

Uzasadnienie

DEMONSTRACJA PRZECIWKO BEZROBOCIU W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ   I LIKWIDACJI MIEJSC PRACY  W POLSCE jest organizowana dla mieszkańców regionu pomorskiego , jako PROTEST przeciwko niekonsultowaniu przez Rząd RP ustaw i swoich decyzji z organizacjami społecznymi i społeczeństem obywatelskim,  co jest wbrew KONSTYTUCJI RP.

Wyrażam zgodę na korespondencję droga elektroniczna.

www.fundacja-slawpol.eu
PREZYDENT
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
kontakt: prezydent@fundacja-slawpol.eu +48 604-399-321

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/