Prof. Majewska: Ujawnianie prawdy o szczepieniach

From: Maria Majewska
Date: January 31, 2015 8:57:26 PM PST (CA)
Subject: Ujawnianie prawdy o szczepieniach

Polecam bardzo dobry tekst dra Nulla o szczepiennym maccartyzmie (amerykańska  odmiana inkwizycji)  w stosunku do osób, które  negują skuteczność  oraz bezpieczeństwo masowych szczepień.  Autor przytacza m.in. współczesne dane statystyczne, które pokazują, że zachorowalność na choroby zakaźne jest znacznie większa w populacjach stosujących dużo szczepień, niż w  tych mało wyszczepionych.  Szczepienny establiszment jest dziś w panice, ponieważ upublicznione zostały dowody świadomych ludobójczych przestępstw dokonywanych przez przemysł szczepionkowy wspólnie z urzędnikami, którzy wymuszają szczepienia oraz mediami, które je agresywnie reklamują. Amerykański Kongres aktywnie bada teraz te przestępstwa i należy się spodziewać, że wkrótce dojdzie do publicznych procesów przypominających norymberskie po II WS.  Obecna histeria establiszmentu wokół niewielkiej liczby przypadków odry w USA wśród zaszczepionych i nieszczepionych jest wyrazem tej właśnie paniki.

Drugi link to wywiad z niemieckim lekarzem, który prowadzi badanie porównujące zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, które wykazuje, że dzieci nieszczepione są znacznie zdrowsze od szczepionych. (Osoby mające problemy z angielskim, mogą sobie przetłumaczyć Googlem).

http://www.globalresearch.ca/vaccine-mccarthyism-what-if-the-vaccine-paradigm-itself-is-deliberately-flawed/5427768

http://whitetv.se/sv/inget-fritt-medium-i-sverige/1106-council-on-foreign-relations-cfr-visar-att-ovaccinerade-aer-friskare-aen-vaccinerade.html

CFR: Unvaccinated are Healthier than Vaccinated Populations

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/