Złodzieje, zdrajcy i wrogowie Polski prowokują powstanie na Śląsku

From: Krzysztof Szczurko
Sent: Friday, January 30, 2015 7:14 PM
To: Elzbieta Flis
Subject: Fwd: Kto i po co gada Polakom o Powstaniu Śląskim ? – Prowokacja złodziei, zdrajców i wrogów Polski !

Dzień dobry !

Z uwagi na Polską Rację Stanu, co się tłumaczy interesem narodowym Polaków przesyłamy Państwu informację pod adresy do Polski i wielu innych krajów. Wszyscy mieszkańcy Ziemi muszą wiedzieć o skrytobójczej OKUPACJI naszej Ojczyzny przez obcych. Prosimy o: rozpowszechnianie informacji na stronach www w całym Internecie; o rozesłanie wiadomości do innych osób, urzędów, instytucji, organizacji itp.
Uwaga ! Jeżeli Państwo nie życzą sobie dostarczania informacji tą drogą, to prosimy o taką informację. Wtedy wykasujemy adres e-mail z naszej bazy danych. Wiadomości nasze przeglądać też można między innymi na stronach: www.kurier-codzienny.pl i www.infoekspres.pl

*****************************************************

Kto i po co gada Polakom o Powstaniu Śląskim ? – Co to znaczy słowo: powstanie ?

Dowody Bezprawia, Edukacja Patriotyczna, Krytycznie na temat, Odpowiedzi na temat, Prawo Konstytucji, Wiadomości | redakcja | piątek 30 Styczeń 2015 09:51

Gadać można wiele i głupot szczególnie dużo o jakimś powstaniu na Śląsku

Śląsk. Na Śląsku żadnego powstania nie ma, nie było teraz i nie będzie. Te wszystkie ludzie co tak gadają – rozumu zupełnie nie mają.

Trajlowanie o powstaniu na Śląsku i jakoweś filmy na ten temat na youtube i stronach internetowych, to jest jakaś prowokacja do krwi rozlania.

Górnicy z Powstaniem Śląskim nie mają po drodze.

Ślązacy, którzy są Polakami wiedzą doskonale, że to prowokacje są do działań siłowych przeciwko braci górniczej, obmyślone przez zajadłych złodziei, zdrajców i wrogów Polski.

Toć przecież powstanie oznacza walka zbrojna. Górnicy ino chcą fedrować urobek i żyć godnie. Protesty są za prawem kopalni wielu co by i górnicy żyli jak trzeba i węgiel był Polski opłacalny.

Każdy co o powstaniu śląskim opowiada – gada bajki. Ślązacy myślą co to jest prowokacja bo jak można robić powstanie kiedy rękoma nikt broni nie chwyta.

Michał Zawada

Korespondent

Polak ze Śląska

Źródło informacji: www.infoekspres.pl

***************************************************

Polskie Media Niezależne

Portal Infoekspres.pl
Centrum Prasowe Info-24h
Niezależna Grupa Informacyjna

„Wszelkich przebierańców, skrytobójców, sprzedawczyków, złodziei, polityczne prostytutki, dewiantów, pospolitych tchórzy zarazem dzicz rasistowską, która się posługuje pieczęcią Szatana itp. zdrajców Polski i OKUPANTÓW – Polacy z Krwi i Kości, synowie ziemi polskiej rozliczą sądownie i konfiskatą mienia w całości, do piątego pokolenia włącznie, publicznie przed całym narodem. Zbrodniarze otrzymają dożywocie. Do dni swoich ostatnich w więzieniu będą pracowali na rzecz odbudowy gospodarczej Polski. Ci zaś, którym dane będzie wyjść na wolność po odbyciu kary, będą precz z Polski wygnani. Dopełnić sprawiedliwości musimy, bo to jesteśmy winni naszym dziadom i ojcom, którzy zostali wymordowani przez zbrodniarzy – walcząc o Polskę wolną i sprawiedliwą.” – Piotr Moskwa

„Pamiętajmy na wieki o nauczaniu Prawdziwej historii Polski – swoich dzieci i wnuków, wtedy nasza potęga będzie trwała wieczność !
Z wiarą w słuszność takiego postępowania, z wiarą w Boga – zawsze „Zwycięży Orzeł Biały” – zwycięży polski interes narodowy, zwycięży Polska !” – Piotr Moskwa

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/