PrzemexPress 1.2.2015

http://xportal.pl/?p=19039 Wenezuela: Odnowa zamiast marksizmu. Kościół będący na usługach banksterów i stanowiący jedną z najważniejszych podpór i gwarantów istnienia zubażającego, wyzyskującego masy liberalnego kapitalizmu w Ameryce Łacińskiej a także jednym z głównych beneficjentów tego systemu śmie pouczać władze Wenezueli?

http://xportal.pl/?p=19027 Hiszpania: Tłumy na marszu Podemos. Ciekawa inicjatywa, czas pokaże co z niej wyniknie, czy dojdą do władzy i realnie coś zmienią czy zostaną spacyfikowani lub kupieni przez rządzącą burżuazję, arystokrację, banksterów i wykorzystani jako narzędzie do kanalizowania emocji społecznych i ich upuszczania w sposób kontrolowany.

http://xportal.pl/?p=19011 Ukraina: Koń trojański w Kijowie. Balcerowicz “zreformuje” Ukraińską gospodarkę, wojna domowa, rosnące zadłużenie i ceny, upadające zakłady, wzrastające lawinowo bezrobocie, malejące świadczenia socjalne i jego “reformy” dadzą kompletną katastrofę której skutki ciężko przewidzieć…

http://xportal.pl/?p=19008 Białoruś: Kościuszko patronem wojska. Kościuszko mógłby być gdyby nie doprowadził(być może na zlecenie swoich masońskich mocodawców) do wybuchu samobójczej insurekcji kościuszkowskiej która dała pretekst mocarstwom zaborczym do całkowitej likwidacji Rzeczypospolitej.
http://xportal.pl/?p=18994 Białoruś: Konferencja prezydenta Łukaszenki. Łukaszenka ponownie kandyduje na prezydenta. A ja zastanawiam się co będzie z Białorusią gdy go zabraknie…

http://xportal.pl/?p=18987 Polska: Sprzedamy broń Ukrainie? Przygłupawy szpec od historii a raczej histerii, proamerykański, pronatowski lachociąg i banksterska marionetka większa nawet od swojego poprzednika chce sprzedawać broń reżimowi w Kijowie.

http://polish.ruvr.ru/2015_01_30/Kuba-wysunela-liste-zadan-wobec-USA-1851/
http://xportal.pl/?p=18978 USA: Nie oddamy Guantanamo. Oto na czym polega “normalizacja stosunków” w mniemaniu USA, Kuba musi się zgodzić na wszystkie zachcianki swojego sąsiada a USA już nie…

http://xportal.pl/?p=18972 Polska: Brednie o korzyściach z imigracji. Kolejny szpec od ekonomii którego bredni komentować nie warto.

http://xportal.pl/?p=18968 Ukraina: Brak uznania dla polskiego lobbingu. Patałachy płaczą że Ukraina ich nie dostrzega…

http://polish.ruvr.ru/2015_01_30/Nowa-linia-frontu-w-Europie-3665/
Podjudzania przeciwko Rosji i prowokowania konfliktu zbrojnego w Europie c.d.

http://polish.ruvr.ru/news/2015_02_01/Puszkow-agencje-ratingowe-uczestnicza-w-wojnie-USA-przeciwko-Rosji-0871/
http://polish.ruvr.ru/2015_01_31/Rosja-i-Chiny-rzucaja-wyzwanie-wielkiej-trojce-4411/ Jest rzeczą oczywistą że “agencje ratingowe” są narzędziem banksterów używanym do niszczenia gospodarek i walut krajów niewygodnych i stawiających opór wobec agresji banksterskiej.

http://polish.ruvr.ru/news/2015_02_01/Schulz-jest-zaniepokojony-dazeniem-Grecji-do-wspolpracy-z-Rosja-5572/ A czegóż to boi się Schulz i jego zakulisowi mocodawcy? Że niebawem utracą dojną grecką krowę? I nie będą mogli odrzeć jej do samego końca z tego co jej jeszcze pozostało po rządach prozachodnich popaprańców?

http://polish.ruvr.ru/news/2015_02_01/Kim-Dzong-Un-jestesmy-przygotowani-na-kazda-wojne-nawet-jadrowa-5154/

http://polish.ruvr.ru/2015_02_01/Wymiana-zakladnika-lub-jego-wykup-to-zawsze-niebezpieczenstwo-1280/ Rzeczywista egzekucja czy kolejny medialny szit wzmacniający islamofobię w społeczeństwie i dający pretekst do interwencji militarnej na bliskim wschodzie? W sumie to bez znaczenia…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/