[dyskusja] Radosław Zaremba stracił ciągnik czyli skąd się wzięli WSIoki

[najnowsze u góry]

Andrzej Szubert:  WSI kazali założyć amerykanie, powiedział to Macierewicz w telewizji za rządów Kaczyńskiego. A w innym miejscu ten żydowski dezinformator mówił, że WSI to rosyjska GRU
http://wpolityce.pl/polityka/183569-macierewicz-odpowiada-krytykom-wsi-to-bylo-przedluzenie-gru-na-polske-mowili-o-tym-rowniez-ludzie-z-po-nasz-wywiad
Wygląda więc na to że “amerykanie” założyli nam przedłużenie GRU na Polskę.
Panie Zdzisławie – czy nie lepiej myśleć samodzielnie?
WSI nie została “założona” – to przepoczwarzona WSW i Zarząd II Sztabu Generalnego WP (wywiad wojskowy LWP) połączone razem. Było to robione pod nadzorem zachodnich żydo-służb. Już wtedy wyrzucono z WSI prawie wszyskich, którzy nie chcieli gorliwie służyć nowym panom.
Rozwalono ją, bo była zbyt jawnie organizacją przestępczą, przy czym mendialnie okrzyczaną ją “ruską agenturą”. Aby odium nienawiści za przestępczą działalność tej żydowskiej służby spadło na Rosję.
Zamiast powtarzać co gadał Singer vel Macierewicz lepiej jest po prostu sprawdzić – choćby w wiki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojskowe_S%C5%82u%C5%BCby_Informacyjne
Piotr Bein: no jak Maciarewicz/Singer powiedzial, to musi co prawda 🙂
pan nie ma wlasnego rozumu? wszystkie suszpy sa podporzadkowane suszpom sruli, tj. CIA, mosiadowi… “Amerykanami” rzadza srule od dziesiatek lat…
Zdzisław Jankowski: WSI kazali założyć amerykanie, powiedział to Macierewicz w telewizji za rządów Kaczyńskiego. Zgadzam się, ze jest to organizacja przestępcza.
Andrzej Szubert: A może co? Sumliński ma rację – WSI to organizacja przestępcza. Pytaniem jest komu służą. W brednie żydowskiego agenta Macierewicza/Singera i całej żydowskiej agentury wpływu z Michalkiewiczem na czele, że WSI to GRU i “ruska agentura” tylko idioci i pisdzielcy patryjoci wierzą.
Przypomnę, że epokowy wynalazek Łągiewki zarekwirowany przez WSI w chyba 2001roku wylądował w Izraelu a nie na Kremlu.
https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404
Nagonka Macierewicza/Singera na WSI jako rzekomą “ruską agenturę” i likwidacja WSI miały za zadanie przestęczość tej żydowskiej służby zwalić na Rosję i GRU.
Tylko idiota uwierzy, że bandyckie NATO przyjęło w swe struktury państwo, którego służby wojskowe kontrolowane były przez wrogą NATO Rosję. Czystkę WSI przeszła już w latach 90-tych, zaraz po żydowskiej transformacji. I gdy Polskę wciągano do NATO w 1999 roku rosyjska agentura była już dawno wytępiona. Tajne więzienia miała w Polsce CIA a nie KGB. A szpicluje Polaków od 1993 roku z tajnej bazy w Polsce NSA.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,3,title,Wprost-Amerykanskie-sluzby-podsluchuja-Polakow-z-tajnej-bazy-niedaleko-wsi-Swiadki-Ilaweckie,wid,15736249,wiadomosc.html
Ciekawe, że Ruska agentura WSI na to pozwoliła!
Przypomnę jeszcze, że żydowski patriota Kalkstein “spieprzaj dziadu”,  marzył o strategicznym sojuszu z Izraelem. I kochał Izrael:
Polska stać będzie u boku Izraela!
Prezydent Kaczyński porównał siebie do izraelskiego premiera Ariela Szarona
Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach.
Wymarzony przez Kalksteina strategiczny sojusz z Izraelem realizuje bliźniaczy kibuc PiS-u – PO.
“– minister obrony żondu Tuska zabiegał w Izraelu o dostawy broni:
„…rząd w Warszawie zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem
– w ub. roku w „Tel Awiwie zostało podpisane memorandum w sprawie strategicznej współpracy techniczno-wojskowej.”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/628550,Polska-i-Izrael-zaciesniaja-wspolprace-wojskowa
– w czasach żondów tuskowej „ruskiej agentury” „polskie” i izraelskie lotnictwo przeprowadza wspólne manewry lotnicze na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad Morzem Czerwonym.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/544078,Polskie-F16-beda-latac-nad-pustynia-Negew
– a ruski agent Tusk już dwa lata temu oświadczył  że zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael i że Polska nie zagłosuje za rezolucją, która by godziła bezpośrednio w bezpieczeństwo Izraela.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/441749,Tusk-oslabienie-Izraela-nie-wchodzi-w-rachube
Bezpieczeństwo Palestyńczyków wobec agresywnej (okresowo noszącej znamiona eksterminacyjnej) polityki Izraela nie ma dla „ruskiej agentury” znaczenia.
– no i że ruska agentura Tuska latała na dywanik do Jerozolimy (a nie na Kreml) obiecując starszemu bratu wsparcie w razie argesji Izraela na Iran.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/”
Ruska agentura PO…
“Najważniejszym ministrem żondu Tuska jest ewidentny agent żydo-neokonów amerykańskich Radek (który wcześniej był też ministrem w żondzie Jarosława prezesa Kalksteina i nie zmieniając poglądów został ministerem u Tuska).
Radek Sikorski krzyżowcem XXI wieku
A tuskowy minister finansów Rothfeld/Rostowski drugi raz z rzędu wziął udział w tajnym zlocie banksterskiej Grupy Bilderberga.
No i jeszcze „ruski” agent Komorowski byłemu szefowi Mossadu przyznał honorowe obywatelstwo polskie.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem
A tuskowy minister Siemoniak w Izraelu stwierdził, że: „rząd w Warszawie (żont Tuska i PO) zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji„. Oraz że „Polska ( czytaj POlska) rozczarowana jest ustępliwością USA wobec Rosji w kwestii tarczy antyrakietowej i dlatego chce unowocześnić własną armię.”
Dodatkowo to żydowska agentura PO forsowała w polskim knessejmie banksterskie ludobójcze ustawy  – przymusowe szczepienia, czy legalizację GMO. Ale i  pracę niewolniczą po dwanaście godzin dziennie na żądanie „szefa”, czy prawo do strzelania do Polaków jak do kaczek przez obcych najemników (agenci Mossadu paradujący po Polsce z bronią palną zostaną w ten sposób „zalegalizowani”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/”
Bzdurna, szkodliwa propaganda opakowana w „patriotyzm” i niezależne myślenie…
Bełkot żydo-pisowskiej “niezależnej” to załgana żydowska propaganda, sugerująca że Komorowska to komunistka i ruska agentka. A ona jest po prostu żydówką – i to stuprocentową – po ojcu i matce. I służy swoim a nie “Ruskim”. Nawet w chanukowach harcach bierze udział:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Belwederze-zaplonely-swiece-chanukowe,wid,14112566,wiadomosc.html
Brednie “niezależnej” ignorują fakt, że żydzi z PZPR i MSW/SB po żydowskim spisku w Magdalence odrzucili zbyteczną im w tym momencie maskę “komunistów” i przeszli na służbę interesów Izraela, USraela i żydo-banksterów.
Stolzman/Kwaśniewski np. do końca był w PZPR. A jako prezydęt przepraszał ten parchaty żyd w imieniu Polaków pobratymców za Jedwabne. Tak jakby to Polacy zabili tam żydów.
A taki Czempiński, oficer ekskluzywnego wywiadu zagranicznego MSW/SB natychmiast po żydowskiej tzw. “transformacji” gorliwie służył interesom żydowskim, za co dostał order zasługi dla CIA.
Powyższe pokazuje, że przynależność w czasach PRL do PZPR czy MSW/SB nie świadczy o tym, że dana osoba nadal jest “ruskim agentem”. Bo kryptożydzi wszyscy przeszli na służbę żydowskim interesom. A ruskich agentów wytępiono nieomal doszczętnie.
Tylko skończony idiota wierzy, że Polską rządzi “ruska agentura”.
I co żydo-“niezależna” bredzi o “haniebnych antysemickich czystkach” w 1968 roku?. Były one jak najbardziej wskazane. Szkoda tylko, że Gomułka nie wypierdolił z Polski wszystkich żydów – z Szechteram, Kuroniem, Bartoszewskim, Macierewiczem, Kalksteinami, Geremkiem, Sikorskim, Tuskiem i całą resztą.
Wszystkich – całą żydowską opozycję i wszystkich żydów z aparatu władzy miał wtedy wypieprzyć z Polski.
Haniebne jest to, że te kryptożydy Polską rządzą.
A jeszcze bardziej dla nas haniebne jest to, że połowa tej żydowskiej agentury (PiS) wmawia polskim idiotom, że druga połowa z nich (PO) to “ruska agentura” – i że debilne polactfo (nie mylić z Polakami) w te brednie wierzy!
https://opolczykpl.wordpress.com/

Iwona Mozejko: A może …..

Twierdzi, że WSI jest organizacją przestępczą, nie bojąc się cieżarówki ze żwirem


http://niezalezna.pl/4811-rodzinna-historia-prezydentowej-w-aktach-ipn

Andako: Komużydoski a Komuruski, a może proRuski !

Andrzej Szubert: Po co siejesz dezinformacje!!! Nie Komoruski a Komożydowski!!! Odwal się od Rosjan!!!

> 2015-02-01 8:50 GMT+01:00 Andako:

> >  BEZECEŃSTWA KRAJOWEJ RADY KOMORNICZEJ !

> > Komornik kupił rolnikowi ciągnik, ale ten go nie przyjął –
> Wiadomości –
> > WP.PL
> > https://www.youtube.com/watch?v=WdjWEKivVwg
> > Radosław Zaremba swój wart ok. 100 tys. zł traktor stracił za długi, których nie miał. Firma pożyczy Radosławowi Zarembie traktor bezpłatnie do czasu wyjaśnienia sprawy. – Kiedy media doniosły o tym przypadku, w pierwszym momencie był to odruch serca. […]

> > “To sie dzieje w demokratycznym państwie prawa”   – prezydent Komoruski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/