[dyskusja] Wybory do sejmu i senatu to serce DEMOKRACJI SUWERENA, nie prezydenckie

[najnowsze na górze]

Andrzej Jędrzejewski: Wydaje mi się, że większa ilośc pozasystemowych kandydatów na prezydenta może być pozytywna przesłanka, bowiem zyskujemy więcej czasu antenowego. Każdy z kandydatów ma podobny program, więc można je upubliczniać w telewizji i innych mediach. Pozostaje jedynie jedna kwestia: Aby pozasystemowi kandydaci siebie nawzajem nie atakowali.

Beata Andrejas: Szanowni Rodacy, zamiast Komorowskiego, czy innej kukly żydoreżimu wprowadzimy Prezydenta z Uchodźstwa – jak Bóg da. Natomiast znalezienie Kandydatów pochodzenia POLSKIEGO, a zatem zachęcenie tysięcy Polaków do startu z 1-nego wspólnego KW w wyborach parlamentarnych 2015 to prawdziwe wyzwanie. Przypominam, ze na 16.11.14 zarejestrowalo się kilka TYSIĘCY KW. Uważam, że Samoobrona jest realnie jedyną partią pozaparlamentarną, która w wyborach 2015 ma szansę przekroczyć 5% próg wyborczy
https://www.facebook.com/pages/Beata-Andrejas/658498137561085?fref=ts

Andrzej Szubert: Nie jestem wyrocznią. Podaję tylko ignorowane przez zapaleńców fakty.
Jeśli jest Polaków Słowian większość to źle to o Polakach Słowianach świadczy. bo to Polacy Słowianie głosują większościowo na agenturę. Bo tacy to są “Polacy-Słowianie”…
Bawcie się w zdobywanie w farcie władzy.  Beze mnie! PA!

Henryk Swół: Ten AS jest najmądrzejszy i nieomylny i  aż  się dziwię dlaczego jeszcze nie  ma tytułu SŁODKO-BOSKO-WYROCZNIO. Panie  AS  zwłaszcza proponowany przez Pana bojkot wyborów służy wrogom, jest nas Polaków- Słowian większość i bądźmy na wyborach!!!

Andako: Dziś jest najwłaściwszy moment zawalczyć o nową ordynację wyborczą, o nowe rozadanie, o nowe zasady wyboru posłów ect… Już dawno wszelakie zwiazki zawodowe, solidarność POwałęsowska, Solidarnośc Jurczykowska, “Sierpień 80”, resztki SAmoobrony, Solidarnośc Rolnicza powinna ulec zjednoczeniu i wyrazic swe poparcie dla Śląska, dla górniczej braci, bo tylko górnicy w całej swej sile są jeszcze zdolni co nieco pogrzmieć dla POżogi w tym kraju, Już dawno powinien byc ogłoszony STRAJK GENERALNY już po jednym strzale POlicji w kierunku strajkujących górników. A co sie dzieje !!!! Polska patrzy na to i nic, Nic Duda- Solidarnośc, , Nic  OPZZ – Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych i FZZ-  Forum Związków Zawodowych,  a ORGANIZACJE OPOZYCJI POZAPARLAMENTARNEJ- kanapowych stowarzyszeń i samozwańczych ruchów0 gdzie ONI są. Na Sląsku biją naszych braci a MY śpimy. czas szykowac autokary, busy, gównobusy i na Śląśk i na Warszawę, Czas Wyborów 10 maja juz blisko !

Andrzej Szubert: Pani Beato, Przy całym szacunku dla Pani…
Co zdziała kilku posłów Samoobrony w agenturalnym knessejmie?
W 2007 roku Samoobrona miała 56 posłów i 3 senatorów. I jak to się skończyło? Okupant sfabrykował łapskami powołanego przez Kalksteina CBA “aferę gruntową”, dodatkowo sfabrykował “seksaferę”, Kalkstein zdymisjonował Leppera, koalicja padła a skompromitowana Samoobrona w kolejnej farsie wyborcze dostała 1,7 % głosów. [Autokorekta: To w 2005 roku Samoobrona miała tylu posłów i senatorów. W 2007 odpadła z 1,7 %.] A gdy Lepper chciał powrócić do polityki zamordował go “seryjny samobójca”.
Jeśli teraz Samoobrona przekroczy próg wyborczy kilku posłów niczego nie zmieni. A jeśli znów Samoobrona stanie się silniejsza i zagrozi okupantowi, ten zrobi kolejną prowokację.
Przede wszystkim zaś brakuje Samoobronie charyzmatycznego Andrzeja Leppera!

A zresztą – chcecie to bawcie się w wybory na warunkach okupanta. Tylko proszę wyłączyć mój adres z listy adresowej. Nie mam zamiaru tracić czasu na tę bezpłodną dyskusję. Pogadamy jesienią, jak będziecie się zastanawiać, dlaczego znów się nie udało…

Beata Andrejas: Drogi Panie Swół, Szanowni Państwo, okupant jest przebiegły i dlatego umieścil Wybory do sejmu&senatu na samym końcu 2-letniego festiwalu parii żydoreżimu, po wakacjach 2015.
Uważam, że w naszej sytuacji permanentne zajmowanie się wyborami prezydenckimi jest stratą czasu.
Dużo ważniejsze jest przygotowanie listy wlaściwych KANDYDATÓW do obu izb bparlamentu. Pan Adam Jagla zebral wstępnie zaledwie 160, a potrzebujemy kilka tysięcy we wszystkich okręgach wyborczych.

po3 lustracja Kandydatów: żydowska, masońska, agenturalna (chodzi o agentury obcych państw i lobbystów)
Beata Andreajas, admin: https://www.facebook.com/pages/Samoobrona-Dolny-%C5%9Alask/1555100684701323?fref=ts
p.s.
Uważamy, że Samoobrona jest realnie jedyną partią pozaparlamentarną, która w wyborach 2015 ma szansę przekroczyć 5% próg wyborczy.
============================================================================

Krzysztof Kornatowicz: Na to wszystko jest prosta odpowiedź – LIDERZY POZAPARLAMENTARNYCH ORGANIZACJI , STOWARZYSZEŃ TO NIEUDACZNICY , KTÓRZY STWORZYLI JEDYNIE GRUPKI GĘGACZY , NIEZDOLNYCH DO OPRACOWANIA SKUTECZNEJ WALKI O PAŃSTWO . To tych liderów należy winić , że nie potrafią całymi latami zagospodarować ogromnego niezadowolenia społecznego , że zmarnowali nasze serca , nasz entuzjazm , naszą rozbudzoną świadomość i nasz czas , pozostawiając nas bez owoców naszej pracy politycznej ! Obywatel sam z siebie dupska nie ruszy , nawet gdyby już żarł trawę z nędzy . Od tego musi być geniusz Trybuna Ludowego , który potrafi wymyślić fortel do stworzenia realnej siły nacisku na władzę , utworzonej z szabel obdartych z bytu , rozwścieczonych obywateli .
I teraz proszę mi pokazać takiego lidera ? Kto , kto pytam w ostatnich latach zorganizował Gęgarnię w siłę ? NIKT ! Dlatego należy rozgonić tych liderów , z towarzyszem Kukizem na czele ( zaniechał szansy stworzenia siły mas , po utworzeniu w sali BHP Stoczni gdańskiej marki Platformy Oburzonych ) ,  utworzyć nową ,  jedną , dużą organizację , a nawet partię obywatelską.

Odebrać gęgaczom głos , aby przestali wymyślać , a zaczęli w zorganizowany sposób działać . Dokonać wyboru kandydatów na dominanta , który będzie rządził przy pomocy gęgaczy . A kierunek działań wyznaczy głosowanie nad pomysłami zgłoszonymi w ” Konkursie Pomysłów ” . Ten , którego pomysły na walkę z systemem uzyskają największe poparcie , ten powinien być liderem . Inaczej Gęgarnia zemrze z głodu przy komputerach , czytając bzdury o organizacji państwa , stworzonych przez  innych gęgaczy .
A więc , pały w ręce i podziękować liderom swoich organizacji za owoce ich wieloletniej pracy politycznej .

Andrzej Szubert: Panie Henryku, Problem nie leży w fałszowaniu wyborów, ani w ordynacji wyborczej w w wyborcach. Ew. fałszerstwa na niekorzyść żydo-PiS w ostatniej farsie były dla nas bez znaczenia. Bo co za różnica, czy wygra agenturalna PO czy agenturalny PiS? Problemem są wyborcy!!!
Ogromna większość bydełka wyborczego urabiana jest medialnie.
Ok. połowa Polaków od lat olewa politykę i wybory, pogrążona jest w apatii i marazmie. Do nich i tak nie dotrzemy. Ci co interesują się polityką w ogromnej większości już są “rozparcelowani” na agenturę okupanta – bandę czworga – PO/PiS/PSL/SLD.
Jak myśli Pan, dlaczego zawsze przed farsami wyborczymi nasila się “walka” bratnich kibuców PO i PiS?. Popierdoleńcy straszą pisdzielcami, pisdzielcy popierdoleńcami i bydełko wyborcze daje się na to nabierać. Nawet ci co nie za bardzo lubią Kalsteina głosują na pisdzielców gdyż uważają, że tylko żydo-PiS może pokonać żydo-PO. Inni zaś, nawet niezbyt lubiąc Tuska, Kopacz i Komora popierają PO aby “chronić” Polskę przed Kalksteinem.
I to działa!!!
Reszta bandy czwrorga  – PSL/SLD i ich odpryski (Palikot, PJN i inne) – też mają tzw. twardy elektorat. Abenturalny żydowski proprok prywatyzacji Golberg czy agenturalny tzw,. “ruch narodowy” też mają twardy elektorat.
I w ten sposób dla niezależnych pozostaje kilka procent głosów.
Tego nie przeskoczymy.
I dlatego w tych farsach nie biorę udziału.

Henryk Swół: a może Ci nasi dupowaci  liderzy   przygotują obywatelską niepodważalną kontrolę wyborów by nie dać żadnym łajdakom szans na fałszerstwa  i wtedy wszyscy obowiązkowo idziemy na wybory naszych Polaków-Słowian, wcześniej dobrze zlustrowanych bo kandydaci sami zamiast bilbordów upudrowanych to  dają nam pełne CV swoje i adresy dokładne wszystkich zamieszkań od roku 1930, i rodziny i rodu i dowody pochodzenia słowiańskiego;
każdy nasz członek komisji wyborczej w każdej  komisji w Polsce to robi zdjęcie protokołu wyborczego  i to zdjęcie mms-em wysyła do trzech naszych adresatów ( trzy numery komórek  i trzy adresy e-mail  – tam są komputery umiejące przyłożyć zdjęcie do czystego druku protokołu i odczytać automatycznie dane z protokołu do zestawienia excelowskiego, i natychmiast na stronie www WYBORY 2015 lub WYBORY2016 to wszyscy widzimy skany tych zdjęć oraz  na bieżąco narastające wyniki wyborów   oddzielnie z każdego z tych trzech komputerów – rzetelne i natychmiastowe i bez pomocy PKW.
Niepotrzebne miliony zł, potrzebna  chwila pracy kilku młodych informatyków  i facet ( nie dupa ) do skoordynowania tego planu

Andrzej Szubert: Kiedyś Polska była 123 lata pod zaborami. Polaków parokrotnie w tymtym okresie pchano do powstań we wszystkich zaborach. Poza krótkotrwałym sukcesem powstania wielkopolskiego z 1806 ze wsparciem Korsykanina rzeźnika wszystkie pozostałe były bezsensowne i przegrane. Dlatego, że wywoływane w niewłaściwym czasie. Drugie powstanie wielkopolskie (1918-19) zakończyło się sukcesem tylko dlatego, że wybuchło we właściwym momencie – Niemcy przegrały wojnę z Francją i pogrążone były w chaosie.
Terminu użyteczny idioota używam bez leninowskich konotacji.
Brauna wielokrotnie słuchałem. Ma dużą wiedzę, to fakt, ale zbyt dużo u niego bogoojczyźnianego patriotyzmu, rusofobii czy wspierania sierot po Kalksteinie z “Solidarnych 2010”.
I stąd jest dla mnie użytecznym idoitą – rzeczy mądre miesza z bzdurami.
Mój bojkot zaniżał frekwencje w wyborczych farsach. Nie przykładałem ręki do tego, aby agentura wygrywająca farsy wyborcze powoływała się na “społeczny mandat”. Ja jej nie legitymizuję udziałem w tych farsach.
Na marginesie..
Od lat obserwuję przy okazji wszystkich fars wyborczych ogromną mobilizację niszowych grupek i kandydatów. Zawsze są pełni nadziei, zawsze są zdeterminowani i “dobrze zorganizowani” i zawsze kończy się to tak samo – coś ok 0,1-0,5 % poparcia.
Jedynie fenomen Samoobrony wyłamał się od tego wzorca (Tymińskiego pomijam, bo była to jednorazowa “kometa”, która szybciutka zgasła). Ale jak skończyła Samoobrona i Lepper wiemy.
Tak więc szarpaninę w sprawie odzyskania Polski przy urnach uważam za stratę czasu i energii.
Jedyne co nam pozostało to samoedukacja, samoorganizacja i czekanie na właściwy moment. Jeśli dzisiaj zrobimy rewolucję spacyfikuje nas bandyckie NATO i jewrounia.

Krzysztof Kornatowicz: Owszem, w części się z Panem zgadzam. Innymi słowy uważa Pan , że pozostała nam tylko rewolucja . Niestety , niska świadomość obywateli , oraz ciągle jeszcze dostateczny jego byt w porównaniu z Koreą Północną nie generuje wystarczającego napięcia , potrzebnego do wybuchu rewolucji . Tak też trzeba grać takimi kartami , jakie posiadamy . Czy Pan weźmie , czy nie weźmie udziału w wyborczej farsie , ona i tak się odbędzie . A jeśli tak , to choć próbujmy swoją pracą wzmocnić tego Brauna , którego pożytecznym idiotą , w pierwotnym , leninowskim rozumieniu  bym nie nazywał  , ponieważ całe jego zaangażowanie od wielu lat dowodzi , że posiada on jakąś wiedzę i inteligencję , upoważniającą do reprezentowania narodu . Uważa Pan , że obrażanie się na wszystkich i wszystko przyniesie jakiś skutek ? Chyba nie .Czy Pana prowadzony od 25 lat bojkot przyniósł jakiś efekt , został zauważony w przekazach medialnych ? My Polacy jesteśmy rozgrywani na potrzeby mafii politycznej , bo nie pojawiła się ani żadna siła , ani żaden TRYBUN LUDOWY , które skonsolidowałyby nasze wysiłki w jeden obóz obywatelskiego nieposłuszeństwa i protestu . Rozdrobnieni nie tworzymy żadnej siły mas do walki ze znakomicie zorganizowana i bogatą mafia polityczną . A te kolejne kandydatury na prezydenta idą w parze z potrzebami politycznymi karteli politycznych . Również i bierność wyborcza obrażonych obywateli

Andrzej Szubert: Panie Krzysztofie, Ja niestety uważam Brauna za użytecznego idiotę. Kukiza zresztą też. To raz. Dwa – nie zamierzam popierać nikogo z tej prostej przyczyny, że udział w wyborczej farsie urządzanej przez okupanta uważam za stratę czasu i za nabijanie frekwencji okupatowi w tych “igrzyskach dla tłumu”. Od 25 lat bojkotuję wszystkie żydowskie farsy.

Krzysztof Kornatowicz:  Dołączam się do głosu Andrzeja Szuberta . O ile mi wiadomo o fotel Prezydenta Polski oficjalnie zgłosił swoją kandydaturę Grzegorz Braun . Od tej chwili inni pretendenci po naszej stronie barykady powinni go wesprzeć , a nie dodawać swoje kandydatury , tak jak zamierza to zrobić P.Kukiz . To zmyślne , lub bezmyślne działanie na rozproszenie , podzielenie wspierających ich wyborców . Kto tak robi , niszczy jedność obywatelską , a więc jest dużym szkodnikiem , panie KUKIZ !

Andrzej Szubert: Andako – kiedy przestaniesz rozsyłać takie gówno? Słomka to… Kolejny użyteczny idiota, fundamentalista żydo-watykańskiej “Solidurności”. Walczy z pomnikami Armii Czerwonej. Szczuje na Rosję. Walczy z komuną, której od dawna nie ma, a żydo-kapitalizm i żydo-banksteryzm temu idiocie nie przeszkadzają. Kompletny idiota – zwolennik bandyckiego żydo-NATO i światowego bandyty i terrorysty nr 1 – USraela.
Takich powinno się leczyć elektrowstrzącami lub izolować w pomieszczeniach bez klamek.

……………………………………………………
2015-02-05 9:25 GMT+01:00 Andako:
Dnia 5-02-2015 o godz. 9:20 talzjot napisał(a):

Â
â  â   ADAM SŁOMKA kandydatem na prezydenta

Posted in ⠠ aktualności, ⠠ historia, ⠠ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 4 Luty 2015
â Od lat dopomina się o sprawiedliwość dla osób pokrzywdzonych w PRLâ

K O M U N I K A T

â Lider NIEZŁOMNYCH wystartuje w wyborach prezydenckich 2015 r.â

Koalicja weteranów antykomunistycznej opozycji NIEZŁOMNI (kombatanci AK, WIN, KPN, Solidarności Walczącej) wybrała lidera Konfederacji Polski Niepodległej Adama Słomkę jako swojego kandydata w wyborach prezydenckich 2015 r.

Nasz przedstawiciel to doświadczony, konsekwentny i wiarygodny społecznik â parlamentarzysta i więzień polityczny PRL /III RP.

Adam Słomka od lat dopomina się o sprawiedliwość dla osób pokrzywdzonych przez komunistyczne władze w czasach PRL. Sam został internowany jako najmłodszy więzień polityczny stanu wojennego, a ponadto pułkownik SB bezkarnie zabił mu matkę Krystynę w 1986 roku.

Przewodniczący KPN-NIEZŁOMNI jako jedyny został uwięziony w procesie zbrodniarzy stanu wojennego generałów W. Jaruzelskiego i Cz. Kiszczaka w 2012 roku. Warto wspomnieć, że Adam Słomka konsekwentnie od ćwierć wieku jako parlamentarzysta domagał się rozliczenia komunistycznych dygnitarzy i usunięcia z przestrzeni publicznej elementów sowieckiego władztwa nad Polską. Zbrodniarze komunistyczni nadal pozostają bezkarni dzięki uprzywilejowanej pozycji Rosji i jej silnej agenturze.

DOŚĆ BEZKARNOŚCI ZBRODNIARZY KOMUNISTYCZNYCH !

Niedawno nasz lider apelował także o wyciągnięcie konsekwencji przed Trybunałem Stanu wobec Leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego za udzielenie zgody (bez wiedzy Parlamentu RP) na powstanie tajnych i nielegalnych więzień w Polsce.

Przypominamy, że Adam Słomka jako lider opozycji niepodległościowej, dziennikarz, parlamentarzysta, obserwator przestrzegania praw człowieka z ramienia Rady Europy w Strasburgu na terenie państw b. ZSRR konsekwentnie opowiada się za realizacja koncepcji â Międzymorzaâ , tj. powołania bloku niezależnych państw między Bałtykiem a Morzem Czarnym jako sojuszu obronnego (we współpracy z USA i NATO) przed imperialnym zagrożeniem płynącym z Rosji.

W lutym 2014 r. Adam Słomka wraz z delegacją NIEZŁOMNYCH wspierał protestujących na kijowskim Majdanie przypominając, że polskie i ukraińskie środowiska antykomunistyczne już w latach 80-tych XX wieku porozumiały się w sprawie współpracy na rzecz niepodległości Polski i Ukrainy. [wystąpienie dostępne jest w internecie

Nasz kandydat przy tym stawia jasno kwestie odpowiedzialności za zbrodnie faszystowskiej frakcji OUN/UPA dokonane na Polakach na Wołyniu. Przypomina również, że porozumienie Piłsudski â Petlura zawarte w 1920 r. spowodowało wspólne zwycięstwo nad Armią Czerwoną.

Adam Słomka opowiada się za zmianą charakteru Grupy Wyszehradzkiej z forum dyskusyjnego na sojusz polityczny i stworzenia silnego fundamentu wsparcia dla krajów zagrożonych przez imperialną politykę Putina.

Kandydat w swojej działalności kieruje się społeczną nauką Kościoła Katolickiego uznając politykę za â roztropne działanie dla dobra wspólnegoâ . Jednak jako przedstawiciel piłsudczykowskiej lewicy uznaje, że Kościół Katolicki jest ważnym elementem polskiej tradycji â choć kwestie wiary są domeną sumienia każdego Polaka.

Adam Słomka apeluje o powołanie ponad podziałami w obozie patriotycznym szerokiego centrum wolontariatu na rzecz monitoringu uczciwości wyborów tak aby uniemożliwić ponowne fałszowanie wyników przez postkomunistyczne służby III RP.

wpolityce.pl
fot. blog Adama Słomki

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/