LEX NOSTRA: Tajne macki tajnych służb

From: Fundacja LEX NOSTRA <media@lexnostra.pl>
Date: February 4, 2015 10:30:38 PM PST (CA)
Subject: “Tajne macki tajnych służb” – najnowsza interwencja Fundacji LEX NOSTRA

Szanowni Państwo!

Tajemnicą poliszynela jest to, że większość agencji rządowych pozostaje pod “opieką” tajnych służb. W gruncie rzeczy, nawet nie bardzo jest się czemu dziwić, bo przecież państwo musi w jakiś sposób zabezpieczać swoje interesy. Niestety, nie pierwszy i nie ostatni raz okazuje się, że poczucie bezkarności bierze górę, a sitwa (by nie powiedzieć po prostu mafia) urzędników i agentów na nic nie zważając niszczy ludziom życie w imię swoich własnych, prywatnych interesów.

Zapraszam do lektury artykułu “Tajne macki tajnych służb”, w którym przedstawiam historię od której “włos się na głowie jeży” – aż trudno uwierzyć, że w państwie prawa i porządku dzieją się takie rzeczy. A dzieją się. Niestety.

Tajne macki tajnych służb

Z poważaniem,

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA
Fundacja LEX NOSTRA przeznaczy środki pozyskane z tegorocznego 1% podatku na pokrycie kosztow pomocy prawnej dla tych osób, które takiej pomocy potrzebują, a nie mogą sobie na nią pozwolić.

Ty też możesz pomóc! Wystarczy, że przekażesz nam 1% swojego podatku.

Rozlicz z nami PIT i przekaż 1% podatku

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a więc pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz osobom i firmom pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników.

Liczy się każda złotówka. Wspomóc naszą Fundację mogą Państwo między innymi wpłacając dowolną kwotę bezpośrednio na konto: Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja “LEX NOSTRA”, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: http://fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/