SZCZEKAJ PSIE SCHETYNA!!! NA RUSKICH, NA PUTINA!

Czy potrzebna jest nam nowa historia Europy?

SZCZEKAJ PSIE SCHETYNA!!! NA RUSKICH, NA PUTINA!

Kundel Schetyna na amerykańskiej smyczy to najbardziej wymowny i prawdziwy obrazek. Skundlona kasta polityczna w Polsce oburza się ripostą ze strony rosyjskiej. Koncert jaki daje Schetyna pod batutą amerykańskiego „pana i władcy” zasługuje na najbardziej ostrą krytykę zarówno ze strony Rosji jak i ze strony polskich państwowców.

Dobór osobników do władz w Polsce, chodzących na czworakach jest oznaką, że Polska jest pod całkowitą zależnością od amerykańskiego kowboja. Jeszcze niedawno wydawało się, że na stanowisku ministra spraw zagranicznych nie może być większego błazna od Sikorskiego, a tu zaskoczenie. Skundlona, służalcza kasta polityczna wynalazła „godnego” następcę, który potrafi nie tylko podgryzać niedźwiedzia ale nawet ujadać tak głośno, że nie daje na moment spokoju służbom dyplomatycznym Rosji, jak również narodowi rosyjskiemu co jest wyjątkowo perfidne i złowrogie. Dewaluując zasługi w II wojnie światowej narodu, który poniósł największe straty a zarazem największy wkład w pokonaniu hitlerowskich Niemiec  stawia tego kundla w szeregu najbardziej groźnych wrogów Polski.

Nie znam takiego okresu z historii Polski aby dobrała się we władzach tak obrzydliwa ekipa kundli będąca wrogiem własnego kraju. Oznacza to całkowity upadek państwa polskiego, które nie zasługuje na takie traktowanie chociażby dlatego, że historia Narodu Polskiego jest wyjątkowo okrutna.

Pisanie na nowo historii Polski i Europy przez kundla, pod dyktando bestialskiej Ameryki, która finansowała Hitlera i doprowadziła do zniszczenia Europy oraz w największej mierze narodów słowiańskich, zasługuje na stanowcze przeciwstawienie się tym prowokacyjnym działaniom.

Działania te nie są przypadkowe. Wpisują się one w plany wojenne Ameryki, w których to planach Polska stanowi ważny element zaczepny z uwagi na służalczość skundlonych marionetek, przekraczającą wszelkie granice przyzwoitości i będąca objawem debilizmu.

Z uwagi na to, że to nie jest już tylko zabawa słowami a retoryka wojenna, Polacy powinni zrobić wszystko aby odsunąć od władzy całą skundloną kastę polityczną, która nie liczy się z teraźniejszością i przyszłością Narodu Polskiego.

Polsce nie zagraża Rosja. Polsce zagrażają rodzimi kundle na amerykańskiej smyczy.

Polska nie posiada żadnych przyjaciół ani sojuszników na zachodzie a jedynie podżegaczy wojennych, którzy wystawiają Polskę na odstrzał bez żadnych zahamowań i wcale się z tym nie kryją.  Polacy powinni wziąć swój los we własne ręce gdyż w innym przypadku zostaną zgubieni w imię „demokracji i wolności”.  Wolność i demokracja niesiona przez Amerykę to śmierć, głód, poniżenie i niszczenie całych narodów. Nie chcemy amerykańskiej demokracji, nie chcemy amerykańskiej wolności, nie chcemy braterskiej pomocy od NATO, która instaluje się na terenie Polski.

Polacy doświadczyli już w przeszłości pomocy, zarówno amerykańskiej jak i angielskiej czy francuskiej.  Doświadczyli również „ataku” na Polskę przez „największego wroga” Polski – Rosję w latach 1943-1945, który to „wróg” pomagał Niemcom zniszczyć Polskę i pozostawił ich na ziemiach polskich, chociaż mógł przegnać do Berlina albo jeszcze dalej.

Ten „wróg” Polski – Rosja, ograbiła Polskę z niemal wszystkich polskich zakładów pracy, z banków, zniszczyła wszystkie PGR-y, stocznie i armię. Wygnała na zachód miliony Polaków na zmywaki, zainstalowała swoje marionetkowe rządy, doprowadziła Polaków do takiego położenia, do takiej frustracji, że z roku na rok powiększa się liczba samobójstw, ubóstwa i bezdomności.

Zatem nie może być zgody na obchody Dnia Zwycięstwa w Moskwie – „kolebce zła”. Uroczystości te powinny odbywać się w Berlinie, skąd przyszła wolność dla Polski, skąd czerpaliśmy pomoc w czasie wojny i po niej. To Niemcy pomogli nam odbudować miasta, fabryki i infrastrukturę. To Niemcom powinniśmy być wdzięczni za całe „dobro”, za przyjaźń i braterstwo w walce z „największym wrogiem Polski – Rosją”. „Chwała bohaterom niemieckim i banderowcom ukraińskim ! Gierojom Sława” !!!

”DZIĘKUJEMY WAM NIEMCY, BANDEROWCY, AMERYKANIE, ANGLICY I FRANCUZI – JESTEŚCIE COOL” !!!

Polacy mogą być „dumni” ze swoich? „elit” politycznych, za ich dbałość o bezpieczeństwo Polski i świetlaną przyszłość Polaków. Mogą być „dumni” z dokonywanego od 25 lat wyboru swoich? Wybrańców Narodu. Polacy mogą być również „dumni” z tego, że ramie w ramie z przywódcami narodu staną w obronie Ameryki i zachodu, ich „wolności i demokracji”,  przed najeźdźcą rosyjskim, który dokonał zbrojnego przewrotu na Majdanie i ustanowił tam swoje marionetkowe władze, który zagarnął zbrojnie Krym, dokonując masakry ludności – Krym, który zawsze należał do Polski.

ZA WOLNOŚĆ WASZĄ I TYLKO WASZĄ !!!

W tym całym szaleństwie wojennym jest jednak iskierka nadziei dla Polski. To jednak zależy od samych Polaków czy nadal będą zaślepieni, podzieleni wg. planu „dziel i rządź”, czy też pójdą po rozum do głowy i zobaczą, że cała kasta polityczna w Polsce to sługusy zachodu – głównie Ameryki. Jeśli tego w porę nie zobaczy zdecydowana większość Narodu Polskiego to marzenia Ameryki spełnią się i rękoma oraz życiem Polaków załatwią swój zbrodniczy cel jakim jest zniszczenie Rosji i Polski – dwóch największych krajów słowiańskich /co nie udało się Hitlerowi/. Rosji, która dopiero co zaczęła się odradzać po dziesiątkach lat destrukcji przez te same siły, które obecnie dążą do jej unicestwienia.

POLSKĄ RACJĄ STANU JEST MIEĆ WOKÓŁ SIEBIE PRZYJACIÓŁ I PARTNERÓW DO WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ I HANDLOWEJ ORAZ WYMIANY W KAŻDEJ INNEJ DZIEDZINIE A NIE SZUKANIE I ROBIENIE NA ZAWOŁANIE AMERYKI ŚMIERTELNYCH WROGÓW.

WSZYSCY PSEUDOPOLITYCY, WON Z POLSKI! WSZYSTKIE OBCE MEDIA, WON Z POLSKI! WSZYSTKIE OBCE WOJSKA, WON Z POLSKI!

POLSKA DLA POLAKÓW W SOJUSZU Z KRAJAMI SŁOWIAŃSKIMI !!!

Jerzy Truchlewski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/